Jump to content

Ό,τι μου έμαθε η ζωή...


Doctor_7

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Created
  • Last Reply

Τι? ..."είπε και τέντωσε το αρρενωπό, αθλητικό κορμί του, με τους μυς να διαγράφονται κολασμένα, καθώς προχώρησε σαν αδάμαστο αιλουροειδές που ψάχνει τη λεία του"... :rolleyes::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το τέλος είναι πιο ποθητό από την αρχή γιατί στη διάρκεια της αναμονής έχεις κουραστεί να περιμένεις.

Την αλήθεια τη ξέρουμε αλλά εφαρμόζουμε το ψέμα γιατί μας βολεύει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την αλήθεια τη ξέρουμε αλλά εφαρμόζουμε το ψέμα γιατί μας βολεύει.

Μεγάλη αλήθεια... Και μόλις είχα αυτή τη συζήτηση...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μόνη σου είσαι?

Τα σημάδια φαίνονται....απλά πρέπει να διαλέξεις από ποια οπτική γωνία θα τα δεις για να καταλάβεις τι δείχνουν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι όποιος ωρίμαζει τι κερδίζει? Μένει μετέωρος σ' έναν κόσμο που ποτέ δεν θα καταλάβει....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι όποιος ωρίμαζει τι κερδίζει? Μένει μετέωρος σ' έναν κόσμο που ποτέ δεν θα καταλάβει....

Τι λες τώρα, φίλε μου...? Τη σκέψη μου διαβάζεις...? emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δηλαδή θες να μου πείς ότι υπάρχουν κι άλλοι στο σύμπαν, που όσο ψάχνουν γι' απαντησεις τόσο περισσότερα "γιατί" τους δημιουργούνται...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δηλαδή θες να μου πείς ότι υπάρχουν κι άλλοι στο σύμπαν, που όσο ψάχνουν γι' απαντησεις τόσο περισσότερα "γιατί" τους δημιουργούνται...

Δεν είναι πολύ εγωιστικό να νομίζεις πως είσαι ο μόνος...? ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλεις να σου απαντήσω με την ρεαλιστική ή την ρομαντική πλευρά μου? Έχω κι απ'τις 2 βλέπεις!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλεις να σου απαντήσω με την ρεαλιστική ή την ρομαντική πλευρά μου? Έχω κι απ'τις 2 βλέπεις!

Διχασμένη προσωπικότις... Ενδιαφέρον...! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καμία γυναίκα μετά την ηλικία των 30 ετών, ούτε κι αυτές που αποδεδειγμένα μας αγαπάνε όπως οι μητέρες ή οι αδερφές μας, δεν είναι σε θέση να κρατήσει ένα μυστικό!

Στην πρώτη ευκαιρία, θα το ξεφουρνίσουν!

Το κουτσομπολιό είναι πανίσχυρο εξελικτικό και βιολογικό χαρακτηριστικό των γυναικών, δυστυχώς.

emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Οι χιλιάδες ώρες κλινικής μου εμπειρίας μου έχουν μάθει ένα πράγμα: Ο πυρετός δεν πρέπει να σε ανησυχεί ποτέ....Εκτός αν είναι Σαββατόβραδο....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Όλοι με ρωτάνε τι είναι η ζωή.....Μα τι άλλο? Το χρονικό ενός προδιαγεγραμμένου θανάτου....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για τα περισσότερα προβλήματα, μία είναι η απάντηση: Και λοιπόν;;; ...με απλά ελληνικά (so fucking what)

Για τα περισσότερα πράγματα δεν μπορείς να κάνεις τίποτα και τα περισσότερα δεν εξαρτώνται από σένα...συνεπώς ποιος ο λόγος να αγχώνεσαι;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@Nomad εκφράζεις την συμφωνία σου στο ποστ μου η απλά τα μεγάλα πνεύματα συναντιούνται?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ζωή μου έμαθε οτι οι βοηθοί ακτινολόγου και οι νοσηλεύτριες δεν έχουν ιδέα απο ιατρική,(ως απόφοιτοι τει)και οτι αμφισβητούν τους γιατρούς από κόμπλεξ... :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.