Jump to content

Πρόβλημα με το forum


MSC

Recommended Posts

emno Δεν καταλαβαίνω απολύτως τίποτα από ότι γράφετε σε αυτό το θέμα.

:withstupid:

Κερδίζω επάξια και με διαφορά το βραβείο του πιο άσχετου με υπολογιστές μέλους του GreekMeds fora. emcolgate

Sorry για το emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?sh...400#entry236618

κάποιος παρεμβαίνει σε edit συντονιστών αλλοιώνοντας τις παρεμβάσεις τους καθώς και τα ποστ χρηστών χωρίς να αφήνει ίχνη? αν ναι, ποιος, με ποια κριτήρια και γιατί?

αν πρόκειται για λάθος παρακαλώ να διορθωθεί.

ευχαριστώ.

Τροποποιήθηκε από Mrs. Miniver
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?sh...400#entry236618

κάποιος παρεμβαίνει σε edit συντονιστών αλλοιώνοντας τις παρεμβάσεις τους καθώς και τα ποστ χρηστών χωρίς να αφήνει ίχνη? αν ναι, ποιος, με ποια κριτήρια και γιατί?

αν πρόκειται για λάθος παρακαλώ να διορθωθεί.

ευχαριστώ.

Αυτό είναι πολύ σοβαρό.Δηλαδή μπορεί να γράψω κάτι και την επόμενη μέρα να το δω αλλιώς????????????????

Και χωρίς αποδεικτικά στοιχεία??????????????????????

Υπάρχει τέτοια δυνατότητα από κάποιους????????????????

Αυτό είναι παράνομο καταρχήν,διότι αλλοιώνεται πνευματική περιουσία και στους κανονισμούς διάβασα ότι πριν τροποποιηθεί ένα μήνυμα φωτοτυπείται και σε περίπτωση που ο συγγραφέας του μηνύματος δεν επιθυμεί την τροποποίηση,επανέρχεται το αρχικό κείμενο.

Σε περίπτωση τροποποίησης που αλλοιωθεί το νόημα,μπορεί το μέλος δηλαδή να παρουσιαστεί με διαφορετικές ιδέες από τις δικές του??????????????????????????????

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ ΤΩΡΑ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Eγώ να ρωτήσω πάλι κάτι άλλο? :huh: Γιατί όταν πάω στο προφιλ μου, στο find member 's posts, δεν μου εμφανίζει ΟΛΑ μου τα posts αλλά ούτε τα μισά?????Ενώ σε άλλους χρήστες είναι όλα μια χαρά...το τσέκαρα, όχι σε όλους βέβαια... :) ε?????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε εμένα που έχω μπόλικα, μου βγάζει πρώτα τα τελευταία που έχω κάνει και μετά τα ταξινομεί σε σελίδες...

profile --> options --> find member's posts --> και πάνω από το 1ο ποστ που θα σου εμφανίσει, δείχνει σελίδες... για δοκίμασε.... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η απάντηση που μου δώσατε,είναι ότι αφαιρέσατε το modεριλίκι από την κοπέλα που είπε την αλήθεια? Αν ναι,ενημερώστε με,να ξέρω να μην ξαναποστάρω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι κανόνες χρήσης ισχύουν ή όχι?Συγκεκριμένα η παράγραφος ε

(ε. Πριν από οποιαδήποτε επέμβαση σε κάποιο κείμενο που θεωρείται πως παραβιάζει τους παραπάνω κανόνες δημιουργείται ακριβές αντίγραφο ώστε να είναι εφικτή - εφόσον οι αντιρρήσεις του συντάκτη τους κριθούν βάσιμες - η πλήρης αποκατάστασή του.)

Μα γιατί δεν απαντάει κανένας?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Γεια σας παιδες! Προσπαθω να αλλαξω αβαταρ (να βαλω αλλο πιγκουινο :D ) αλλα δεν το αλλαζει...Αντιθετως, παραμορφωσε το προηγουμενο... (εγινε ψιλολιγνος!!)emblush Στο my controls δειχνει να εχει γινει η αλλαγη αλλα στο προφιλ και στα ποστς μου δεν εμφανιζεται το νεο αβαταρ...

Ειναι η πρωτη φορα που παω να αλλαξω αβαταρ...Λετε το προηγουμενο να εχει κολλησει και να μην αλλαζει με τιποτα? Καθιερωθηκε πλεον??? :blink:

Ευχαριστω πολυ! emkiss

Τροποποιήθηκε από penguin
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΡΩΤΗΣΗ

μπαινω στο site τωρα και με το που μπαινω βλεπω το nick μου στη λιστα με τα συνδεδεμενα μελη και μαλιστα τελευταιο στη λιστα(πρωτο στη λιστα δεν ειναι το μελος που συνδεθηκε πιο προσφατα?αυτο εχω καταλαβει μπορει και να λεω μπουρδα)

χωρις να εχω συνδεθει λοιπον,ειμαι στη λιστα

επανω αριστερα δεν υπαρχει στο παραθυρο μου logged in as φυσικα εφοσον δεν εχω συνδεθει,παρ ολα αυτα το ονομα μου ειναι στη λιστα οπως προειπα

ΠΩΣ εξηγειται αυτο?

μπορει να μου εξηγησει καποιος??

Τροποποιήθηκε από shlia
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΡΩΤΗΣΗ

μπαινω στο site τωρα και με το που μπαινω βλεπω το nick μου στη λιστα με τα συνδεδεμενα μελη και μαλιστα τελευταιο στη λιστα(πρωτο στη λιστα δεν ειναι το μελος που συνδεθηκε πιο προσφατα?αυτο εχω καταλαβει μπορει και να λεω μπουρδα)

χωρις να εχω συνδεθει λοιπον,ειμαι στη λιστα

επανω αριστερα δεν υπαρχει στο παραθυρο μου logged in as φυσικα εφοσον δεν εχω συνδεθει,παρ ολα αυτα το ονομα μου ειναι στη λιστα οπως προειπα

ΠΩΣ εξηγειται αυτο?

μπορει να μου εξηγησει καποιος??

13noe2007, kostask19, Google.com, Foreas, hrw, gadam, pappous, xontri - asximi, demetrius, cakdoc, evil85, lakare

αυτοί φαίνονται αυτή την στιγμή συνδεδεμένοι, εσύ όχι.

Τροποποιήθηκε από 13noe2007
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λοιπον

μπαινω στο site

με βλεπω συνδεδεμενη χωρις να υπαρχει logged in as shlia πανω αριστερα

κανω κανονικα logg in ενω ειναι το ονομα μου ηδη στη λιστα απο μονο του και μαλιστα τελευταιο

μπαίνει κανονικα και μετα to logg in εμφανιζεται το logged in as shlia κανονικα

στη συνεχεια κανω logg out βγαινω απο το σαιτ και μετα απο λιγο ξαναμπαινω δεν υπαρχει πια το shlia στη λιστα αν θυμαμαι καλα συνδεομαι αορατη και γραφω το μηνυμα

οποτε λογικο να μην ημουν στη λιστα οταν διαβασες το ποστ

αυτο μου εχει ξανασυμβει αλλες δυο φορες

να μπαινω σε ασχετη στιγμη και να υπαρχει το ονομα μου καπου χυμα μεσα στη λιστα με τα νικς χωρις να ειμαι συνδεδεμενη στην ουσια

οταν δεν κανεις loggout και κλεινεις απλως το παραθυρο και ξαναμπαινεις,τοτε οκ μερικες φορες με το που ξαναμπεις στο σαιτ εισαι συνδεδεμενος με τη μια το χει κρατησει η μνημη,αυτο ειναι διαφορετικο ομως γιατι τοτε επανω αριστερα λεει logged in as κι εχει το νικ διπλα κανονικα κι αν κοιταξεις με το που μπεις τη λιστα βλεπεις το ονομα σου πρωτο

δεν ξερω αν σας μπερδεψα-ισως απλως εχω μπερδευτει εγω τι να πω

οποιος εχει καμια λογικη απαντηση ας μου τη δωσει παντως μπας και καταλαβω

Τροποποιήθηκε από shlia
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λοιπον

μπαινω στο site

με βλεπω συνδεδεμενη χωρις να υπαρχει logged in as shlia πανω αριστερα

κανω κανονικα logg in ενω ειναι το ονομα μου ηδη στη λιστα απο μονο του και μαλιστα τελευταιο

μπαίνει κανονικα και μετα to logg in εμφανιζεται το logged in as shlia κανονικα

στη συνεχεια κανω logg out βγαινω απο το σαιτ και μετα απο λιγο ξαναμπαινω δεν υπαρχει πια το shlia στη λιστα αν θυμαμαι καλα συνδεομαι αορατη και γραφω το μηνυμα

οποτε λογικο να μην ημουν στη λιστα οταν διαβασες το ποστ

αυτο μου εχει ξανασυμβει αλλες δυο φορες

να μπαινω σε ασχετη στιγμη και να υπαρχει το ονομα μου καπου χυμα μεσα στη λιστα με τα νικς χωρις να ειμαι συνδεδεμενη στην ουσια

οταν δεν κανεις loggout και κλεινεις απλως το παραθυρο και ξαναμπαινεις,τοτε οκ μερικες φορες με το που ξαναμπεις στο σαιτ εισαι συνδεδεμενος με τη μια το χει κρατησει η μνημη,αυτο ειναι διαφορετικο ομως γιατι τοτε επανω αριστερα λεει logged in as κι εχει το νικ διπλα κανονικα κι αν κοιταξεις με το που μπεις τη λιστα βλεπεις το ονομα σου πρωτο

δεν ξερω αν σας μπερδεψα-ισως απλως εχω μπερδευτει εγω τι να πω

οποιος εχει καμια λογικη απαντηση ας μου τη δωσει παντως μπας και καταλαβω

Μήπως έχεις δώσει πουθενά τον κωδικό σου;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σας παιδες! Προσπαθω να αλλαξω αβαταρ (να βαλω αλλο πιγκουινο :D ) αλλα δεν το αλλαζει...Αντιθετως, παραμορφωσε το προηγουμενο... (εγινε ψιλολιγνος!!)emblush Στο my controls δειχνει να εχει γινει η αλλαγη αλλα στο προφιλ και στα ποστς μου δεν εμφανιζεται το νεο αβαταρ...

Ειναι η πρωτη φορα που παω να αλλαξω αβαταρ...Λετε το προηγουμενο να εχει κολλησει και να μην αλλαζει με τιποτα? Καθιερωθηκε πλεον??? :blink:

Ευχαριστω πολυ! emkiss

Τελειοι, καταπληκτικοι moderators...(διαφημιση magnum emcolgate ) κανεις να με βοηθησει και μενα...? emiloveyouemstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελειοι, καταπληκτικοι moderators...(διαφημιση magnum emcolgate ) κανεις να με βοηθησει και μενα...? emiloveyouemstupid

Δεν το δοκιμάζεις άλλη μια φορά να το αλλάξεις μπας και;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως έχεις δώσει πουθενά τον κωδικό σου;

χαζη ερωτηση,αδικο εχω μιχ??

ποτε δε δινω κωδικους μου ουτε στο θεο τον ιδιο που λενε

αν ειχα δωσει δε θα μου φαινοταν περιεργο ολο αυτο λογικο θα φαινοταν.θα ειχε μπει ο αλλος και καλα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελειοι, καταπληκτικοι moderators...(διαφημιση magnum emcolgate ) κανεις να με βοηθησει και μενα...? emiloveyouemstupid

Δεν το δοκιμάζεις άλλη μια φορά να το αλλάξεις μπας και;

Το ξαναδοκιμασα αλλα τιποτα. Μαλλον ειναι συνωμοσια. Ο πιγκουινος μου ειναι πλεον ψιλολιγνος...(διαφημιση των bodyline για οσους θυμουνται το πριν και βλεπουν το μετα.... emcolgate )

Τροποποιήθηκε από penguin
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ μια χαρά τον βλέπω πάντως..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα χει πλακα να τον βλεπω μονο εγω μακροστενο πλεον...!!! emblush

Μπορω να στειλω την εικονα του αβαταρ μου σε καποιον μοντ και να την αλλαξει αυτος αν μπορει ή αυτο δε γινεται?

(Σορρυ αν ειπα κοτσανα.. :blink: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα χει πλακα να τον βλεπω μονο εγω μακροστενο πλεον...!!! emblush

Μπορω να στειλω την εικονα του αβαταρ μου σε καποιον μοντ και να την αλλαξει αυτος αν μπορει ή αυτο δε γινεται?

(Σορρυ αν ειπα κοτσανα.. :blink: )

Μια χαρά είναι, δοκίμασε να καθαρίσεις την cache από το browser σου και λογικά θα το βλέπεις κι εσύ καλά πλέον.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τις τελευταίες μέρες υπάρχει πρόβλημα με το post σε διάφορα θέματα. Όταν πάω να ποστάρω, η σελίδα κολλάει και δεν ανεβαίνει τίποτα. Θα πρέπει να ανοίξει κανείς νέα σελίδα και να ποστάρει ξανά.

Συνεχίζει επίσης να υπάρχει πρόβλημα με το ανέβασμα φωτογραφιών, παρόλο που το μέγεθός τους είναι μικρότερο από 150kb.

Λύσεις?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΡΩΤΗΣΗ

μπαινω στο site τωρα και με το που μπαινω βλεπω το nick μου στη λιστα με τα συνδεδεμενα μελη και μαλιστα τελευταιο στη λιστα(πρωτο στη λιστα δεν ειναι το μελος που συνδεθηκε πιο προσφατα?αυτο εχω καταλαβει μπορει και να λεω μπουρδα)

χωρις να εχω συνδεθει λοιπον,ειμαι στη λιστα

επανω αριστερα δεν υπαρχει στο παραθυρο μου logged in as φυσικα εφοσον δεν εχω συνδεθει,παρ ολα αυτα το ονομα μου ειναι στη λιστα οπως προειπα

ΠΩΣ εξηγειται αυτο?

μπορει να μου εξηγησει καποιος??

Πήρες διαφορετικό host ip από την dynamic σύνδεση που έχεις.

Από την προηγούμενη σύνδεση που είχες κάνει δεν πέρασαν πάνω από 29 λεπτά και 59 δεύτερα που το σύστημα σε πετάει εκτός αν δεν έχεις πατήσει σε κάτι σχετικό μέσα στην σελίδα και για αυτό είδες το εαυτό σου μέσα.

Αν είχε περάσει παραπάνω από αυτό μπορώ να σκεφτώ διάφορα αλλά αν δεν πιστεύεις ότι σε παρακολουθεί η CIA εγώ το χρεώνω σε κάποιο κολληματάκι.

Τις τελευταίες μέρες υπάρχει πρόβλημα με το post σε διάφορα θέματα. Όταν πάω να ποστάρω, η σελίδα κολλάει και δεν ανεβαίνει τίποτα. Θα πρέπει να ανοίξει κανείς νέα σελίδα και να ποστάρει ξανά.

Συνεχίζει επίσης να υπάρχει πρόβλημα με το ανέβασμα φωτογραφιών, παρόλο που το μέγεθός τους είναι μικρότερο από 150kb.

Λύσεις?

Τι browser χρησιμοποιείς; Πότε έγινε; Συνεχίζει; Το έχει και κάποιος άλλος αυτό το πρόβλημα;

Όσο για τις photo γράψε αναλυτικά πιο είναι το πρόβλημά σου καθώς το τσέκαρα και δεν βλέπω να υπάρχει κάποιο πρόβλημα.

Μας λες και το κοιτάμε.

Θα χει πλακα να τον βλεπω μονο εγω μακροστενο πλεον...!!! emblush

Μπορω να στειλω την εικονα του αβαταρ μου σε καποιον μοντ και να την αλλαξει αυτος αν μπορει ή αυτο δε γινεται?

(Σορρυ αν ειπα κοτσανα.. :blink: )

Λύθηκε αυτό;

Τα settings που έχουμε βάλει είναι στο 100Χ100 στην καλύτερη και το resize που υπόσχεται στις εικόνες δεν είναι επιπέδου digital printer που το κάνει manual στο photoshop.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σας παιδια...Εχω κι εγω προβλημα με την φοτο μου.Την κανω delete κανονικα και μετα κατεβαζω απο το comp μια αλλη.Στην αρχη μου δειχνει οτι την αποθηκευσε αλλα αν κανω log out και ξαναμπω μου εμφανιζει την προηγουμενη...Help plz?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

vavel

Αν θυμαμαι καλα ενα member δεν μπορει να κανει upload αρχειο στο forum ποστ,αβαταρ και πμ.

Μολις φτασεις τα 100 ποστ θα γινεις αυτοματως prominent member θα μπορεσεις.

Υπαρχει καρφιτσωμενο σ'αυτη την ενοτητα τοπικ που εξηγει τα members και τις διαφορες τους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι browser χρησιμοποιείς; Πότε έγινε; Συνεχίζει; Το έχει και κάποιος άλλος αυτό το πρόβλημα;

Όσο για τις photo γράψε αναλυτικά πιο είναι το πρόβλημά σου καθώς το τσέκαρα και δεν βλέπω να υπάρχει κάποιο πρόβλημα.

Μας λες και το κοιτάμε.

Firefox. Εδώ και 10 μέρες.Ναι. Δεν γνωρίζω, υποθέτω όχι. Στις φώτο, αν και το μέγεθος είναι μικρότερο από 150kb, ας πούμε για παράδειγμα είναι 130kb, βγάζει μήνυμα πως δεν είναι δυνατή η φόρτωση και να απευθυνθώ στους admin. Παρόμοιο πρόβλημα υπήρχε και με την προηγούμενη αναβάθμιση του forum.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.