Jump to content

Είσαι νέος/α στην παρέα μας;


Winmx

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 728
  • Created
  • Last Reply
Τι εισαι Τασο;;;;

Καλως ηρθες μαξιλαρι....καλο ποσταρισμα!

Μελαχρινός, πόντιος και αεκτσής.offtopic.gif
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Γεια σας!!!! Πολυ ωραιο φορουμ..!!! :wub:

θα μπαινω συχνα πιστευω απο εδω και περα eminnocect Μαλλον περναω ιατρικη στη θεσσαλονικη...θα δειξουν τα αποτελεσματα emkid

emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup αααααααα τότε ορίστε το κατοικίδιο που θα σου χρειαστεί, στο αφιερώνω :D

antique_d2_project_9_by_amoebabloke.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συγχαρητηρια δρκουκιε! αν ερθεις τελικα θεσσαλονικη γραψου και στο www.ptyxiomed.gr ειναι πολυ χρησιμο!

η υπογραφη σου ειναι πολλη ομορφη:Ρ γουελ νταν!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Γεια σας.

Με λενε Παναγιωτη και ειμαι 16 ετων και παω στην Α' Λυκειου και μενω Αθηνα.

Μου αρεσει παρα πολυ η ιατρικη και σκεφτομαι να ασχοληθω με αυτον τον κλαδο,στο κοντινο μελλον.

Και ελπιζω να μαθω πολλα πραγματα απο αυτο το σαιτ!:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Καλώς όρισες! Του'δωσες και κατάλαβε, έτσι; Σχεδον όλα τα topics έχουν post δικό σου!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Τώρα είδα στο προφίλ σου ότι είσαι γεννημένη το 1988...Σε μισώ! Εγώ το '88 πήγαινα Γ' Δημοτικού... :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλώς σας βρήκα!Βασικά μου είπαν ότι πρέπει να έχω posts πάνω από κάποιο συγκεκριμένο όριο για να φάνει η υπογραφή μου και .. προσπαθώ να βρω το όριο!!Ακόμα να φανεί αυτό που έχω ως υπογραφή... emconfused

Sorry για τα πολλά posts... emoops

editΜάλλον μόνο τα μέλη του φόρουμ μπορούν να δουν τις υπογραφές και τα avatars όταν είναι συνδεδεμένα, ετσι δεν είναι?Τώρα το συνειδητοποίησα... emoops

Απλά νόμιζα ότι θα μπορούσα να τα δω και χωρίς να είμαι logged in...Sorry!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Καλησπέρα παιδιά!

Με λένε Κώστα και είμαι καινούριος στα λημέρια σας. Δουλεύω σε μια εταιρεία με ιατρικό εξοπλισμό (στηθοσκόπια, ωτοσκόπια, πιεσόμετρα κτλ.) της Welch Allyn και θα ήθελα να σας ρωτήσω αν προμηθεύεστε εξοπλισμό και πως γίνεται αυτό στην Ιατρική Σχολή.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάντο όπως η Ζίμενς

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γεια σας!!!

κ εγω ιατρικη, στα γιαννενα βεβαια, τωρα μπαινω στο 3ο ετος κ ο Θεος βοηθος!!

ωραιο το φορουμ, αν κ τα θεματα της ιατρικης ιωαννινων δεν ενημερωνονται κ τοσο συχνα... αλλα το παλευουμε!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα παιδιά!

Με λένε Κώστα και είμαι καινούριος στα λημέρια σας. Δουλεύω σε μια εταιρεία με ιατρικό εξοπλισμό (στηθοσκόπια, ωτοσκόπια, πιεσόμετρα κτλ.) της Welch Allyn και θα ήθελα να σας ρωτήσω αν προμηθεύεστε εξοπλισμό και πως γίνεται αυτό στην Ιατρική Σχολή.

Μπορείς να πας στην πρυτανεία να ρωτήσεις, γιατί στο 4ο έτος πλέον δίνονται στηθοσκόπια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με λενε Παναγιωτη και ειμαι 16 ετων και παω στην Α' Λυκειου και μενω Αθηνα.

Μου αρεσει παρα πολυ η ιατρικη και σκεφτομαι να ασχοληθω με αυτον τον κλαδο,στο κοντινο μελλον.

Παναγιωτη γεια σου!!Δε θα ηθελα να σε απογοητευσω και να θυμησω σε πολλους εδω μεσα ενα γνωριμο προσωπο, αλλα θα σου πω μια λεξη μονο "μη".

Αλλο τωρα , αν το εχεις καψουρα να μπεις στην ιατρικη, μπες, κανενας δε θα σε εμποδισει, μη λες μετα ομως οτι δε στα ελεγα ή αλλα ειχες διαβασει στο γμ, ετσι??

Εγω νυπτω τας χειρας μου....αααααααα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
:splaaaats:ΒΡΗΚΑ 800.000 ΕΥΡΩ ΣΤΟ ΠΡΟΑΥΛΙΟ!!! ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΕΧΑΣΕ? ΧΑ!!! ΜΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ! ΟΛΟΙ ΜΑΣ!!!! ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!! NEVER FEAR, PERRY'S HERE!!!! emsexwars
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σας και από μένα. Είναι η πρώτη φορά που ποστάρω σαν φοιτητής Ιατρικής, αν και μέχρι τώρα παρακολουθούσα πολύ συχνά το σάιτ. Του χρόνοι, μόλις ολοκληρώσω τη στρατιωτική μου θητεία γιατί είμαι Κύπριος, ανεβαίνω στην Αθήνα. Ποιες οι εντυπώσεις και συμβουλές σας; Σε ποια περιοχή είναι καλύτερα να ψάξω για διαμέρισμα; Να ξαναδιαβάσω λίγη Βιολογία και Χημεία ή καμία σχέση; Ευχαριστώ, Γιώτης

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
Γεια σας και από μένα. Είναι η πρώτη φορά που ποστάρω σαν φοιτητής Ιατρικής, αν και μέχρι τώρα παρακολουθούσα πολύ συχνά το σάιτ. Του χρόνοι, μόλις ολοκληρώσω τη στρατιωτική μου θητεία γιατί είμαι Κύπριος, ανεβαίνω στην Αθήνα. Ποιες οι εντυπώσεις και συμβουλές σας; Σε ποια περιοχή είναι καλύτερα να ψάξω για διαμέρισμα; Να ξαναδιαβάσω λίγη Βιολογία και Χημεία ή καμία σχέση; Ευχαριστώ, Γιώτης

attrimg2_1903.jpg

Αφιερωμένο !!!

Μου άνοιξες την όρεξη :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...
Γεια σας και από μένα. Είναι η πρώτη φορά που ποστάρω σαν φοιτητής Ιατρικής, αν και μέχρι τώρα παρακολουθούσα πολύ συχνά το σάιτ. Του χρόνοι, μόλις ολοκληρώσω τη στρατιωτική μου θητεία γιατί είμαι Κύπριος, ανεβαίνω στην Αθήνα. Ποιες οι εντυπώσεις και συμβουλές σας; Σε ποια περιοχή είναι καλύτερα να ψάξω για διαμέρισμα; Να ξαναδιαβάσω λίγη Βιολογία και Χημεία ή καμία σχέση; Ευχαριστώ, Γιώτης

attrimg2_1903.jpg

Αφιερωμένο !!!

Μου άνοιξες την όρεξη :P

Αφιερωμενο και στους δυο! Μου ανοιξατε και οι δυο την ορεξη!!!!

201b1e8d.jpg

emdribbleemdroolemfoodemicecream

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.