Jump to content

Είσαι νέος/α στην παρέα μας;


Winmx

Recommended Posts

Καλως όρισες, τόσο στη σχολή όσο και στο forum! Συνήθως οι εγγραφές λαμβάνουν χώρα μέσα με τέλη Σεπτεμβρίου και τέλη Σεπτέμβρη με αρχές Οκτώβρη αρχίζουν τα μαθήματα. Από χρόνο σε χρόνο όμως υπάρχουν διαφορές και θα πρέπει να παρακολουθείς τις ανακοινώσεις που θα βρίσκεις είτε εδώ στο greekmeds ( http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showforum=2 ), είτε στο αντίστοιχο topic του site της ΠΑΣΠ ( http://www.pasp-med.gr/html/modules.php? ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika -...ewforum&f=2 ). Καλή αρχή!

ΥΓ: Όταν postάρεις καλύτερο θα ήταν να μη γράφεις με κεφαλαία, αντιστοιχεί στο να φωνάζεις!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 728
  • Created
  • Last Reply

αμάν δηλ. όλια, τρομάζεις τα μικρά παιδιά λες και είναι μπαμπούλες οι μοδ και οι τελειωμένοι emcensored να κάνουμε ενότητα των αποτελειωμένων (να μείνουμε η βιτριο, ο δρκοτ και εγώ) να δεις τί έχει να γίνει :anavwfwties:

κλίο παιδί μου, καλώς μας ήρθες, μήν ακούς τπτ και κλίκκαρε όπου θες ελεύθερα, γι΄αυτό είμαστε εμείς εδώ ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ! ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ! ΔΙΟΤΙ ΜΟΝΟ ΑΠΕΞΩ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ! ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΜΕ ΣΑΦΗΝΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ ΣΕ ΣΑΣ

Γεια σου!!

Κατ'αρχάς συγχαρητήρια!!-in vitro λείπεις,έτσι;;-

Οι εγγραφές όντως ξεκινάνε τότε που σου είπε ο kobogianitis.

emarright Όμως να είσαι ιδιαίτερα προσεκτική γιατί κάποια μαθήματα ξεκινούν..λίγο..Το πρώτο μάθημα πέρυσι,ήταν η Ψυχολογία,24 με 28 Σεπτέμβρη ξεκίνησε,δε θυμάμαι ακριβώς,αλλά κάπου εκεί.Είχα πάει κατά τύχη στη σχολή για να ρωτήσω κάτι κιι εκείνη τη στιγμή έμαθα ότι έχουμε μάθημα!!!!!!!!

Υπήρξε ανακοίνωση,αλλά στον πίνακα της έδρας που είναι στο Αιγηνήτειο..-πού να το ξέρω κι εγώ;;;;;;-.

Μιας κι έχω πρόσφατο το Α' έτος,για ό,τι χρειαστείς και μπορώ να σε βοηθήσω,στείλε μου πμ.

Καλώς αναφέρθηκε ο kobogianitis σε κάποια sites,μόνο που ξέχασε το ΔΑΠ-ΝΔΦΚ Ιατρικής Αθήνας...όπου υπάρχει καλή ενημέρωση και πολύ χρήσιμες

πληροφορίες.Μπορείς να βρεις σημειώσεις από κάποιες διαλέξεις,σημειώσεις που έχουν μοιράσει οι καθηγητές,να δεις τους οδηγούς για τα

μαθήματα του α' έτους και πολλά άλλα.Επίσης,εδώ: www.dap-iatrikis.gr,υπάρχει κι ένας

χάρτης,όπου μπορείς να δεις που βρίσκονται οι διάφορες έδρες,η κεντρική γραμματεία..

Καλή Αρχή !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αμάν δηλ. όλια, τρομάζεις τα μικρά παιδιά λες και είναι μπαμπούλες οι μοδ και οι τελειωμένοι emcensored να κάνουμε ενότητα των αποτελειωμένων (να μείνουμε η βιτριο, ο δρκοτ και εγώ) να δεις τί έχει να γίνει :anavwfwties:

κλίο παιδί μου, καλώς μας ήρθες, μήν ακούς τπτ και κλίκκαρε όπου θες ελεύθερα, γι΄αυτό είμαστε εμείς εδώ ;)

Εγώ ανώτερες δυνάμεις τους χαρακτήρισα... <_<

Σιγά μη μείνετε μόνο εσείς οι 3...έχει κόσμο εδώ μέσα..................:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλως όρισες, τόσο στη σχολή όσο και στο forum! Συνήθως οι εγγραφές λαμβάνουν χώρα μέσα με τέλη Σεπτεμβρίου και τέλη Σεπτέμβρη με αρχές Οκτώβρη αρχίζουν τα μαθήματα. Από χρόνο σε χρόνο όμως υπάρχουν διαφορές και θα πρέπει να παρακολουθείς τις ανακοινώσεις που θα βρίσκεις είτε εδώ στο greekmeds ( http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showforum=2 ), είτε στο αντίστοιχο topic του site της ΠΑΣΠ ( http://www.pasp-med.gr/html/modules.php? ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika -...ewforum&f=2://http://www.pasp-med.gr/html/modules...ewforum&f=2://http://www.pasp-med.gr/html/modules...ewforum&f=2 ). Καλή αρχή!ΥΓ: Όταν postάρεις καλύτερο θα ήταν να μη γράφεις με κεφαλαία, αντιστοιχεί στο να φωνάζεις!
Εντάξει, τέρμα τα κεφαλαία! Εδώ στο κινητό και γράφω με μικρά...Ευχαριστώ, γιατι με αυτό το θέμα των εγγραφών ο καθένας έχει διαφορετική απάντηση! Αλήθεια, έλεγες για διαφορές από χρόνο σε χρόνο! Λες να επηρεάσουν οι εκλογές φέτος και να καθυστερήσουμε;
αμάν δηλ. όλια, τρομάζεις τα μικρά παιδιά λες και είναι μπαμπούλες οι μοδ και οι τελειωμένοι emcensored να κάνουμε ενότητα των αποτελειωμένων (να μείνουμε η βιτριο, ο δρκοτ και εγώ) να δεις τί έχει να γίνει :anavwfwties: κλίο παιδί μου, καλώς μας ήρθες, μήν ακούς τπτ και κλίκκαρε όπου θες ελεύθερα, γι΄αυτό είμαστε εμείς εδώ ;)
Έλα τώρα, αφού το ξέρω πως η olizyz έδωσε καλοπροαίρετα τις συμβουλές της! Δεν έχω τους τελειωμένους για μπαμπούλες, αλλά νομίζω πως δε συμφωνούν τα ενδιαφέροντα μας. Εγώ δεν ξέρω ακόμα πού πάνε τα τέσσερα, ζω το ανέμελο καλοκαίρι μετά την τρίτη λυκείου ενώ ο άλλος σκέφτεται το πτυχίο του, το πριν και το μετά!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Klio καλώς ήρθες στο φόρουμ και στη σχολή μας! Σου εύχομαι καλή σταδιοδρομία! Κατ΄αρχήν μην τρελαίνεσαι και μην αγχώνεσαι, χαλάρωσε ακόμα και πέρνα καλά! Πιθανώς να αργήσουν λίγο οι εγγραφές λόγω εκλογών αλλά δε θα έχουν και δραματική καθυστέρηση. Σε κάθε περίπτωση έχεις σίγουρα 1-1,5 μήνα διακοπών ακόμη μπροστά σου! (Ενώ άλλοι έχουμε τελειώσει ήδη... :( ) Anyway, συνέχισε στην ανεμελιά προς το παρόν. Αν η ιατρική είναι αυτό που πραγματικά ήθελες τότε δε θα σε σταματήσει τίποτα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Klio καλώς ήρθες στο φόρουμ και στη σχολή μας! Σου εύχομαι καλή σταδιοδρομία! Κατ΄αρχήν μην τρελαίνεσαι και μην αγχώνεσαι, χαλάρωσε ακόμα και πέρνα καλά! Πιθανώς να αργήσουν λίγο οι εγγραφές λόγω εκλογών αλλά δε θα έχουν και δραματική καθυστέρηση. Σε κάθε περίπτωση έχεις σίγουρα 1-1,5 μήνα διακοπών ακόμη μπροστά σου! (Ενώ άλλοι έχουμε τελειώσει ήδη... :( ) Anyway, συνέχισε στην ανεμελιά προς το παρόν. Αν η ιατρική είναι αυτό που πραγματικά ήθελες τότε δε θα σε σταματήσει τίποτα!

Ευχαριστω out on bail!Καλό κουράγιο με το διάβασμα, τα έχεις ξαναπεράσει έτσι κι αλλιώς αυτά...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
  • 1 month later...

καλως την!

αποκλειεται να μην εισαι καλα!

και οπωσδηποτε εισαι καλυτερα απο αλλους,

αφου εισαι θεσ/νικη! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα σας! :)

Είμαι η Κωνσταντίνα και νομίζω ότι θα χρειαστώ τα φώτα των αγαπητών μας ιατρών αρκετές φορές.

Έχω ήδη γράψει στα γενικά ιατρικά πριν βρω την άκρη με το forum.

Νομίζω πως θα με βλέπετε συχνά... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλωσήρθες στο forum, Κωνσταντίνα! emrose

Τα γενικά ιατρικά είναι αξιόλογο υποφόρουμ. Με το καλό να περιηγηθείς και στις υπόλοιπες υποενότητες. Enjoy!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλως μας ηρθατε.

Περαστικα Jalena που δεν εισαι καλα.

Μερικες ενοτητες εχουν Announcement διαβαστε πριν ανοιξετε καποιο τοπικ

Αλλες εχουν χαρτη ετσι μπορειτε να δειτε τα θεματα.

Οταν χρειαζεστε ρωτατε...ολο και καποιο μελος θα σας φωτισει :D

Καλο ποσταρισμα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

γεια ειμαι νεα στο site...ειμαι στο τει νοσηλευτικής και εχω την ελπιδα οτι καποτε θα μπω ιατρικη...τωρα πως θα δειξει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γεια ειμαι νεα στο site...ειμαι στο τει νοσηλευτικής και εχω την ελπιδα οτι καποτε θα μπω ιατρικη...τωρα πως θα δειξει.

Καλώς ήρθες στο GreekMeds fora nadch! :) Είμαι η captain Jack Sparrow.Κι εγώ σχετικά καινούρια,αλλά το γμ (συνοπτικό του GreekMeds Fora) το ερωτεύτηκα at first sight :wub: και είμαι όλη μέρα εδώ emcolgate

Καλή επιτυχία με τις κατατακτήριες!!Και... καλό σου postάρισμα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γειά σας και απο εμένα! :rolleyes: (μετά τα 25 ποστς ειδα αυτο το τοπικ) anyway, δεν ειμαι γιατρός, έπεσα τυχαια σε αυτό το φορουμ ψαχνοντας στο google! emblush καμία υπο-ενότητα για αποκατάσταση δεν θα φτιάξετε?? emblush emblush emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Γεια σας συνάδελφοι .....με λένε Μαίρη και μόλις μπήκα στο φόρουμ....δεν εχω ενταχθει ακομα στο κλιμα αλλα το παλευω....γενικα ασχολουμαι με Η/Υ(βλ. καιγομαι στο ΜΣΝ... :P) οποτε δε νομίζω να αργησω να γινω κ εγω φορουμανιακ ! ! Ειμαι στο δευτερο ετος και μεχρι τωρα μου αρεσει πολυ η σχολη (ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ)ελπιζω να μην αλλαξω γνωμη στο μελλον... Θα ηθελα πολυ να ακουσω οτιδηποτε ενδιαφερον εχετε να πειτε για τη σχολη ή ο,τι αλλο σας κατεβει ! Καλως σας βρηκα....περιμενω ανταποκριση :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλωσήρθες thinky!!! περιμένουμε τις όμορφες και δημιουργικές σκέψεις σου....!!!

έχουμε...έχουμε από όλα τα καλά...αλλά και για ό,τι μας λείπει, μπορείς να μας το φτιάξεις εσύ.

καλωσόρισες , drmary!!!

ωραία η σχολή μας και γίνεται όλο και ωραιότερη όταν προσπαθούμε όχι μόνο να διαφυλάξουμε τα καλά κι ωραία, αλλά όταν

αγωνιούμε γι'αυτά και παράλληλα διεκδικούμε τα ακόμη καλύτερα κι ωραιότερα...

θέλει μόνο ανθρωπους που να τους αρέσει,σαν κι εσένα!!

καλή συνέχεια με τη σχολή,καλή συνέχεια με το φόρουμ.

Για να μην μπερδευεσαι σε κάθε σχεδόν ενότητα εχει καρφιτσωθεί χάρτης , όπου με ένα κλικ μπορείς να

μεταφέρεσαι στα τοπικ που αναζητάς!

welcome!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...
καλωσήρθες thinky!!! περιμένουμε τις όμορφες και δημιουργικές σκέψεις σου....!!!

έχουμε...έχουμε από όλα τα καλά...αλλά και για ό,τι μας λείπει, μπορείς να μας το φτιάξεις εσύ.

καλώς σας βρήκα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 weeks later...

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ, ΑΛΛΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟΥ)ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ.

ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΤΡΕΛΛΑΣ ΚΑΙ ΞΕΚΑΡΔΙΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ, ΜΠΡΑΒΟ

:lol:

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΙΣΩ ΑΛΛΑ........ΕΒΛΕΠΑ ΓΙΑ ΤΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΝΑ :) ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΕΝΟΣ ΤΕΤΟΙΟΥ ΦΟΡΟΥΜ

ΤΑ ΛΕΜΕ........................ :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Γεια σας κι από εμενά.....

Θέλω να συγχαρώ τους υπευθύνους κ τα μέλη για την σημαντικές πληροφορίες που παρέχουν στον ΄΄χαμένο΄΄ νέο ιατρό αλλά και για την καλή παρέα.... Άντε καλή μου αρχή! embeer

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.