Jump to content

Είσαι νέος/α στην παρέα μας;


Winmx

Recommended Posts

Γειαααααααααααααα!!! embye

Ενημερώνομαι από το ΓΜ για τη σχολή εδώ και τρία χρόνια, αλλά δεν ήμουν πολύ εξοικειωμένη με τον υπολογιστή. empc Η κατάληψη, όμως, μου έδωσε την ευκαιρία να αποκτήσω αρκετές εμπειρίες στο διαδίκτυο και είπα να γραφτώ κι εδώ επιτέλους! Γιατί είναι πολύ πιο ενδιαφέρον να τετραγωνίζεις τα μάτια σου και να ασκείς τα δάχτυλά σου στο pc παρά να διαβάζεις τα μαθήματα που χρωστάς... eminnocect

Δηλώνω εξαρτημένη από τη σοκολάτα και τα Friday's, από το Singles και το LOTR, από τον ήλιο και το φραπέ με πολλά παγάκια! emrespect

Περιμένω τη μέρα που επιτέλους θα εκπληρωθεί το πάγιο αίτημα των απανταχού καταλήψεων για τετράγωνες τυρόπιττες!!! :wacko:

Και σας προειδοποιώ: Όσο κι αν συχνά αισθάνομαι κάπως έτσι emsadangel προσπαθώ να συμπεριφέρομαι κάπως έτσι emjump !!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 728
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Δεν είμαι πάαααρα πολύ νέος πια, αλλά τώρα είδα από πού έπρεπε να ξεκινήσω....

Το ίδιο ισχύει και γενικώς για μένα!

Έχω τελειώσει ιατρική στα Γιάννενα, και αγροτικό στην ακριτική Σαμοθράκη...πήγα και φαντάρος και τώρα κάααααθομαι!

Καλή συνέχεια σε όλους και welcome σε όλα τα νέα μέλη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γειααααααααα και χαρα. Τωρα γραφτηκα και μπηκα και ειπα να χαιρετησω ολη την παρεα των ελληνοιατρων. Που να πρωτομπω??? Τι να πρωτοκοιταξω??? :withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γειααααααααα και χαρα. Τωρα γραφτηκα και μπηκα και ειπα να χαιρετησω ολη την παρεα των ελληνοιατρων. Που να πρωτομπω??? Τι να πρωτοκοιταξω??? :withstupid:

welcome

ΥΓ-ολα τα καλα ειναι στο ΧΥΤΑ! :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
:splaaaats: Μόλις προσγειώθηκα!!! Χαιρετώ τους εκλεκτούς συναδέλφους! Δυστυχώς δεν είμαι πια φοιτήτρια. Κάνω ειδικότητα κυτταρολογία ΚΑΙ ΜΗΝ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΣΙΡΙΞΩ!!! Έχω βαρεθεί να με ρωτάνε όλοι τι ειδικότητα κάνω, και μόλις τους λέω "κυτταρολόγος" να με κοιτάνε με το βλέμμα του ροφού και να λένε "ααα μπράβο! και τι ακριβώς κάνετε;" Ε, μαγειρεύουμε, ξεσκονίζουμε, βάζουμε και καμιά μπουγάδα! Τέλος πάντων, ας μην γκρινιάξω πρώτη φορά που έκανα post. Από ότι είδα έχει αρκετά καλά θέματα για συζήτηση εδώ, και θα χαρώ να τα λέμε!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Καλημέρα σε όλους και... καλώς με βρήκατε! Ενημερώνομαι από το site, αλλά επειδή μαθαίνω κι εγώ πολλά, αποφάσισα να μπω μήπως βοηθήσω κανέναν! (Τσεκαράτε το σχόλιο μου στις ουσιοεξαρτήσεις;;; emsos )

Στην υπογραφή μου θα βρείτε μερικά πολύ ενδιαφέροντα site για να επισκεφτείτε. Καλή συνέχεια σε όλους και καλές επιτυχίες. Πλέον θα είμαι σταθερός σχολιαστής και... απαντητής!!!

(Για όσους αναρωτήθηκαν, "out on bail" σημαίνει "ελεύθερος με εγγύηση", προσέξτε πώς μου φέρεστε λοιπόν!) :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Kι εγώ καινούρια είμαι! :rolleyes:

Μπαίνω στο site εδώ και πολύ καιρό, αλλά μόλις τώρα αποφάσισα να γίνω ορατή!!! :P

Κάπως έτσι ήθελα να είναι το πρώτο μου post, αλλά με πρόλαβαν οι ουσιοεξαρτήσεις!Nαι, out on bail, είδα το σχόλιό σου!

Τα λέμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα κι από μένα...

Ούτε εγώ είμαι πολύ καινούρια αλλά είπα να συστηθώ...

Με λένε Στέλλα, τώρα τελειώνω ουσιαστικά το 2ο έτος στην ιατρική Αθηνών...και αυτά...

Καλώς σας βρήκα! emcolgate

Αν ξεχνάω κάτι, θα το συμπληρώσω αργότερα! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

[/si

Γεια σας παιδια! Είμαι απόφοιτη λυκειου και από σεπτέμβρη θα είμαι στην ιατρική αθηνών. Θα ήθελα να ακούσω εντυπώσεις από τους παλιούς!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και εγώ που νόμιζα ότι ήθελες να σου ευχηθούμε καλή αρχή...διότι στο σημείο που το πόσταρες μόνο αυτό μπορούμε να κάνουμε... :P καλή αρχή λοιπόν...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και εγώ που νόμιζα ότι ήθελες να σου ευχηθούμε καλή αρχή...διότι στο σημείο που το πόσταρες μόνο αυτό μπορούμε να κάνουμε... :P καλή αρχή λοιπόν...

Aλήθεια; Σόρι, άλλη φορά θα προσέχω! Ευχαριστώ και για την ευχή και για την πληροφορία! Πρώτη φορά επισκέπτομαι το site!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπον για αρχή...δες λίγο τον χάρτη του περί ανέμων και υδάτων... ναι..ναι κλικ!

Επίσης σε συμβουλεύω... να μην κλικάρεις...για τα επόμενα 3 χρόνια στους τελειωμένους....αν το κάνεις θα το μετανιώσεις...

Για σοσ και για μαθήματα...στην εξεταστική...

ααα..και στο ευχετήριο...δηλαδή εδώ που άνοιξες το τόπικ (μη φοβάσαι..μέχρι αύριο θα έχει μετακινηθεί εκεί που πρέπει από ανώτερες δυνάμεις που λέγονται mods :P ) ποστάρουμε στις γιορτές και στα γενέθλια...για να δώσουμε τις ευχές μας...

Αυτά...καλή αρχή και εδώ λοιπόν...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ! ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ! ΔΙΟΤΙ ΜΟΝΟ ΑΠΕΞΩ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ! ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΜΕ ΣΑΦΗΝΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ ΣΕ ΣΑΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπον για αρχή...δες λίγο τον χάρτη του περί ανέμων και υδάτων... ναι..ναι κλικ!

Επίσης σε συμβουλεύω... να μην κλικάρεις...για τα επόμενα 3 χρόνια στους τελειωμένους....αν το κάνεις θα το μετανιώσεις...

Για σοσ και για μαθήματα...στην εξεταστική...

ααα..και στο ευχετήριο...δηλαδή εδώ που άνοιξες το τόπικ (μη φοβάσαι..μέχρι αύριο θα έχει μετακινηθεί εκεί που πρέπει από ανώτερες δυνάμεις που λέγονται mods :P ) ποστάρουμε στις γιορτές και στα γενέθλια...για να δώσουμε τις ευχές μας...

Αυτά...καλή αρχή και εδώ λοιπόν...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ! ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΚΛΗΣΗ ΣΤΑ MODS ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΒΟΗΘΑΝΕ!

ΘΑ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΥΣ ΩΣ ΠΡΩΤΑΡΑ ΘΑ ΛΕΝΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ...ΚΑΤΙ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ, ΚΑΤΙ Η ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΟΥΝ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.