Jump to content

Είσαι νέος/α στην παρέα μας;


Winmx

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 728
  • Created
  • Last Reply

Πρώτον thanks για τη βοήθεια,νομίζω πως δε θα μάθω ποτέ να το χειρίζομαι σωστά,αλλά θα προσπαθήσω...το belly... προέκυψε γιατί όντως κάνω αυτό που λέει η λέξη...κ ναι είναι αλήθεια,είμαι χορεύτρια...το "so you th..."το βλέπω άμα το πετύχω!!! ;) WHY??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χαιρετώ!!! :) είμαι "new" !!!Eπιτέλους,ανακάλυψα κ άλλες "νυχτερίδες" σ αυτή τη γη...νόμιζα ότι ήμουν μόνη...πολύ χαίρομαι...

emgoal καλώς ήρθες...

καλά να περάσεις στην παρέα μας...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γειά σας παιδιά!!! :) Να στε καλά...(ania, athlete force)Μου φαίνεται ότι είμαι "χειρότερη" από όλους στο θέμα του ξενυχτιού, κοιμήθηκα 8 το πρωί...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ναι...

η αληθεια είναι ότι ξενυχτάω πολύ...

αλλά όχι και έτσι... 8...

και οι κότες έχουν ξυπνήσει...όχι μόνο τα κοκόρια... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά τα λες...μάλλον από υπερένταση το έπαθα!!Δε θα την παλεψω για πολύ ακόμα,αυτή η κατάληψη μου άλλαξε τα φώτα,έχασα τελείως το ρυθμό μου...ότι παθαίνω τα καλοκαίρια,άσε emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ναι δεν εχεις και άδικο...

αλλά διάβασμα... κάνεις καλύτερο το καλοκαίρι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ελα στην παρεα μας

υπαρχει αιμα για ολους

Αμέσως εσύ καλό μου, μη χάσεις!!!!

Λοιπόν, πέρα από την πλάκα, καλωσήρθατε τα νέα παιδιά, ελπίζω να περνάτε ευχάριστα την ώρα σας εδώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σου και σε εσενα.

Ηρθες σε μια περιοδο του φορουμ που εχουμε ανακατοσουρες....μια η Ανοιξη,μια το φεγγαρι.....παντως εχει πλακα!!!!

Δε μπορεις να γραφεις με γκρικλιση στο φορουμ οπως καταλαβες....Μαθε να κλεινεις τα κουμπια.....αν εχεις αποριες ρωτα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την καλησπερα μου σε ολους.

Νεο μελος

Οπου μας παει ο ανεμος λοιπον.

εσυ εισαι βρε ποντιε? :P

:Pemkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλώς ήρθες

αυτο το θεμα ειναι πολυ της εποχης!!!ερχεται καλοκαιρι τα γυμναστηρια γεμιζουν απο ολους τους επιδοξους κουρους και ....κουρες...

εχει πολυ γελιο να γραφεσαι γυμναστηριο για ενα χρονο κ να πατας μια βδομαδα!!το ξερω γιατι το εχω κανει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σου και σε εσενα.

Ηρθες σε μια περιοδο του φορουμ που εχουμε ανακατοσουρες....μια η Ανοιξη,μια το φεγγαρι.....παντως εχει πλακα!!!!

Δε μπορεις να γραφεις με γκρικλιση στο φορουμ οπως καταλαβες....Μαθε να κλεινεις τα κουμπια.....αν εχεις αποριες ρωτα

Τώρα..αυτό για το φεγγάρι σε μένα πήγαινεεεεεεεεεεεεεεε?!?!?!?!?!??! emblush Επειδή στα net μηνυματάκια σας εξομολογήθηκα ότι έχω τραβήξει τα μύρια όσα με τη emcensored έκλειψηηηηη?!?!?!?!? emeleos , δε σας ξαναλέω τίποτα!!!

Sorry maf μου στείλαν πολλά ΠΜ.. φιλικά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομίζω ότι σε αυτό το edit πληρώνεις για τους άντρες που ασχολήθηκες λίγο. emcolgateemcolgateemstupidemstupidemstupid:splats::splats::splats:

???????????????????????????????????????

Αnalyze that plz!!

γεια παιδια ! κ γω σχετικα νεος με τα του site.καλως σας βρηκα!

Kαλώς τον!!!!!!!! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
σευχαριστω και σενα! η sankt pauli ειναι ομαδα ποδοσφαιρου?

oui! Έχω γράψει στα αθλητικά για αυτήν!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Give me a smile please

Count the calm and watch my breathing slow

Winding me up tease

Get inside my head and make it show"

Είμαι νέα στο φόρουμ. Ε δηλαδή όχι κ τόσο, μιας κ εδώ κ κάτι χρόνια το παρακολουθώ, για θέματα σχολής.

Είμαι από την ιατρική κ έδωσα το τελευταίο μου μάθημα την προηγούμενη εβδομάδα.

Καλά ήταν.. τώρα μπορώ να κάνω πιο άνετα τα πράγματα που μ'αρέσουν. Ήδη έχω καεί στα επιτραπέζια ρόλων :P Τώρα μου μένει να φτάσω 60-l στο WOW :D

Τραλαλά :D

Άργησα να γραφτώ, αλλά τώρα αποφάσισα να το διασκεδάσω εδώ

Καλώς σας βρίσκω!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Profiterol συγχαρητήρια για το πτυχίο και για το nick που διάλεξες, μας ανεβάζεις ψυχολογικά :rolleyes: Μην ανησυχείς για τα επιτραπέζια, άλλοι να φανταστείς είχαν πέσει στα lego (και ακόμα θυμάμαι την αντίδραση της μαμάς μου emblush )!

Καλώς ήρθες και καλό ποστάρισμα :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.