Jump to content

Civilservant's topic


civilservant

Recommended Posts

To: I.C.C.’Prosecutor, North America’ People,European Authorities,Embassies,Others…

Πρός τις Εισαγγελείες[Α.Π.+Εφετών+Πρωτοδικών] των Αθηνών+Ε.Υ.Π.+Ελλην. Αστυνομία,κ.α. ,ως Σχετικόν των Μηνήσεων μου πρός τις Εισαγγελείες+Αλλού...

c.c. 1) Canadian Embassy in Greece , 2)Royal Netherlands Embassy in Greece

3) France Embassy in Greece

4) International “Atomic”(NUCLEAR!!!) Energy Agency (I.”A’.E.A.)

Your references are 1) My Law Actions to Supreme Criminal Court Prosecution of Greece my file 8081/5-11-1998 AND to First Instance Criminal Court Prosecution in Athens, Greece my file IB2010/6120 AND my other Law Actions + Communications with Prosecutions+ Elsewhere , 2) The Scientific article “A consideration of some uncommon but Very Critical aspects of Nuclear Safety” by Joseph-Christos Kondylakis, version 2001 ,(my experience from working in Nuclear Power Plants Organization ,from 1981-1983 ) , 3) The book “Nuclear Witnesses:Insiders Speak Out” by Leslie J. Freeman, 1982 & Other Relevant writings…

From : Joseph-Christos Kondylakis, Nuclear Physicist/specialized in Nuclear FISSION (Applied+Theoretically), former Assistant Technical Supervisor in the Nuclear Generation Division of “Ontario Hydro” in Canada, SV1GZ, former Manager of Systems Design & Development in Canada, Research Scientist, Mikras Asias 13, Agios Nikolaos Anavissou, 19013 Attiki, Greece, Tel+Fax:+30-22910-55275 , Saturday(working day) 28-February-2015

AN INDICATIVE EXAMPLE OF HOW PROMOTIONS ARE MADE IN NUCLEAR FISSION POWER PLANTS – A “usual” case in Nuclear Plants as f.e. in “Ontario Hydro” in Canada in 1982 ,…

When I was training in Applied Nuclear Engineering concerning Specifically Nuclear FISSION Power Plants in Rolphton Nuclear Training Center of “Ontario Hydro” in Canada 1981-1982 , two relevant to our THEME cases came to my knowledge:

1) THE VERY STRONG RUMMORS about the General Manager of Pickering Nuclear Fission Power Plant TO BE PROMOTED EXTREMELY FAST! ,because they say was a Military Navy Officer!! specialized in…TURBINES!!!...

2) The JEW!!! Electrical! Engineering in our Training Team to Super Bragging that he had the “Highest” Salary among us ,who as group were under training in Rolphton Nuclear FISSION Training Center…

3) They FORCED! to Resign the ONLY!!! Nuclear Physicist/specialized in Nuclear FISSION(Applied+Theoretically) by using Psychological/Psychiatrical War Against him..

4)E.T.C.

VERY CAREFULLY ALSO NOTE: 1) that THE NUCLEAR HUMAN FACTOR AND PRIMARILY THE NUCLEAR HUMAN MANAGEMENT(LACK OF QUALIFICATIONS RELATED TO NUCLEAR PHYSICS/FISSION!!! & NUCLEAR ENGINEERING) IS THE FIRST!!! CAUSE IN ALMOST ALL NUCLEAR ACCIDENTS…

2) The “Ontario Hydro” NUCLEAR Generation Division few years after 1982 was DECLARED by the NUCLEAR Authorities to have HUGE NUCLEAR PROBLEMS and so they FORCED!!! the STOPING of existence of “Ontario Hydro”…

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΠΕΙΓΟΝ (Διότι αφορά την Παγκόσμια Πυρηνική Ασφάλεια,κ.α.,κ.τ.λ.)

To: I.C.C.’Prosecutor, Embassies of Gentiles Nations , International “Atomic” (NUCLEAR!) Energy[i.”A”.E.A.], European Authorities , Others…

c.c. 1) France Embassy in Greece , 2) Canadian Embassy in Greece , 3) Royal Embassy of Netherlands in Greece

Πρός τις Εισαγγελείες[Α.Π.+Εφετων+Πρωτοδικών] των Αθηνών+Ε.Υ.Π.+Ελλην. Αστυνομία+ Αλλου ως Αυτεπάγγελτη Μήνυση μου κατά Πάντων των Υπευθύνων και των ΗΘΙΚΩΝ ΑΥΤΟΥΡΓΩΝ(Υποψιάζομαι Κυρίως ΕΒΡΑΙΟΥΣ! & ΕβραιόΔουλους & Κυβερνητικές Επιδράσεις) και Σχετικά της είναι Επικοινωίες μου+Μηνύσεις μου με τις Εισαγγελείες+Αλλου

Κοινοποίηση πρός τον Οργανισμό Τηλεπικοινωνιών Ελλάδος [Ο.Τ.Ε.]

Από τον Ιωσήφ-Χρήστο Κ. Κονδυλάκη,Gentile,Πυρηνικός Φυσικός/ειδικευμένος εις την Πυρηνική ΣΧΑΣΗ(Εφηρμοσμένα+Θεωρητικά), Μικράς Ασίας 13, Αγιος Νικόλαος, Αναβύσσου, 19013 Αττική,Ελλάς, τηλ+»φαξ» 22910-55275,Τετάρτη-4-Μαρτίου-2015

ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΤΩΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ [ΠΚ292Α#5] ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΟΙΝΗΣ ΩΦΕΛΕΙΑΣ, ΛΟΓΩ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟΥ ΔΟΛΟΥ ΠΟΥ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΕΙ ΤΗΝ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΝ ΠΥΡΗΝΙΚΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ ,ΛΟΓΩ ΕΜΠΟΔΙΩΝ ΔΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΡΟΠΗΝ ΤΟΥΣ ,ΛΟΓΩ ΦΡΑΓΜΟΥ!!! ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΟΥ ΠΥΡΗΝΙΚΟΥ ΦΥΣΙΚΟΥ/ΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟΥ ΕΙΣ ΤΗΝ ΠΥΡΗΝΙΚΗ ΣΧΑΣΗ! (ΕΦΗΡΜΟΣΜΕΝΑ+ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ) κ. ΙΩΣΗΦ-ΧΡΗΣΤΟΥ Κ. ΚΟΝΔΥΛΑΚΗ ΜΕ ΤΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ+ CENTRE EUROPEAN RESEARCH NUCLEARE[CERN]+ΕΝΩΣΕΩΣ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ+ΑΛΛΟΥ...ΕΠΙΣΗΣ ΔΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΩΤΕΡΩ ΛΟΓΟΥΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΣΕΩΣ!!! (ΚΑΙ ΜΗ!!! ΠΑΡΕΜΠΟΔΗΣΕΩΣ) ΠΥΡΗΝΙΚΩΝ ΑΤΥΧΗΜΑΤΩΝ, ΜΕ ΑΠΟΠΕΙΡΕΣ ΜΕ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΔΟΛΟ, ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΒΑΖΟΥΝ ΙΣΧΥΡΟΤΑΤΟΥΣ ΦΡΑΓΜΟΥΣ!!!,ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΑ, ΕΙΣ ΤΟΝ κ. ΙΩΣΗΦ-ΧΡΗΣΤΟ Κ. ΚΟΝΔΥΛΑΚΗ ΝΑ ΣΥΜΒΑΛΕΙ ΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΤΡΟΠΗΝ ΚΑΙ ΜΕΙΩΣΗ ΤΗΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΟΣ ΠΥΡΗΝΙΚΩΝ ΑΤΥΧΗΜΑΤΩΝ, ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΘΕΩΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΠΚ259, ΠΚ273, ΠΚ310, ΠΚ299, ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΤΟΥ ΠΟΙΝΙΚΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ,Κ.Α.,ΚΤΛ

Τίς τελευταίες ημέρες από τις δύο τηλεφωνικές γραμμές(Ο.Τ.Ε.) που έχω εις την οικία μου[Μικράς Ασίας 13,Αγιος Νικόλαος της Αναβύσσου,19013 Αττική] μου εχει μπεί ΦΡΑΓΜΟΣ!!! για οποιαδήποτε!!! τηλεφωνική[ή «φάξ»]επικοινωνία μου με το Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης[ΑΠΘ]!!! ως διαπίστωσα,πολλάκις, ΜΗ μπορόντας να επικοινωνήσω με το ΑΠΘ (π.χ. [Πρίν & ΜετάΤηλ. Προσπάθεια μου ]ενώ η γειτόνισα μου μπόρεσε και επικοινώνησε και ομίλησε! μαζί τους σήμερα το απόγευμα). Ομοίως [και με παρόμοιο τρόπο το διαπίστωσα τηλεφωνόντας από αλλη τηλεφωνική γραμμή]για πάνω από 5 έτη μου έχει μπεί ΦΡΑΓΜΟΣ επικοινωνίας μου με το CERN! και τα τελευταία έτη μου έχει μπεί ΦΡΑΓΜΟΣ επικοινωνίας με το «φαξ» της Ενώσεως Εισαγγελέων Ελλάδος! και Αλλου!..Λόγω το ανωτέρω ΑΜΕΣΑ Αφαιρέστε Κάθε Φραγμό ηλεκτρονικής επικοινωνίας μου και Ασκείστε τις δέουσες Ποινικές Διώξεις, ως Διαρκές Εγκλημα,κ.α.,κ.τ.λ.,..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΠΕΙΓΟΝ (Διότι αφορά την Παγκόσμια Πυρηνική Ασφάλεια,κ.α.,κ.τ.λ.)

Πρός τις Εισαγγελείες[Α.Π.+Εφετών+Πρωτοδικών]των Αθηνών+Ε.Υ.Π.+Ελλην. Αστυνομία+Πρεσβείες Gentiles Εθνών+Ευρωπα’ι’κές Εξουσίες+Αλλού

Κοινοοίηση 1) Γαλλική Πρεσβεία εν Ελλάδι , 2) Καναδική Πρεσβεία εν Ελλάδι ,

3) Βασιλική Ολλανδική Πρεσβεία εν Ελλάδι , 4) Δήμο Σαρωνικού , Αττικής [είναι η ΤΡΙΤΗ! φορά που αναφερόμεθα εις τον Δήμο Καλυβίων/Σαρωνικού/Αναβύσσου για το ΙΔΙΟ!!! Θέμα του παρόντος εγγράφου...] , 5) Αστυνομία Αναβύσσου,Αττικής

Σχετικά είναι 1) το νομικό άρθρο «Ποινικού Δικαίου Θεώρηση του Πολέμου για την Καταστροφή της Νοημοσύνης»/ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΕΣ ΠΑΓΙΔΕΣ ΘΑΝΑΤΟΥ του Ιωσήφ-Χρήστου Κ. Κονδυλάκη, Τετ-15-Ιανουαρ.-2003 , 2) Προηγούμενα Τρία ΦΑΞ μου πρός τον Δήμο Σαρωνικού/Καλυβίων/Αναβύσσου και την Αστυνομία της Αναβύσσου για το ΙΔΙΟ!!! Θέμα μας 3) Τα Φαξ μου που αφορούν την Παγκόσμια Πυρηνική Ανασφάλεια των Σαβ-28-Φεβρ-2015 +Δευτ-2-Μαρτίου-2015 + Τετ-4-Μαρτίου-2015

5) Σχετικές επικοινωνίες+Μηνύσεις μου με Εισαγγελείες+Αλλού

Από τον Ιωσήφ-Χρήστο Κ. Κονδυλάκη,Gentile(ΟΧΙ εβραιος), Πυρηνικός Φυσικός/ ειδικευμένος εις την Πυρηνική ΣΧΑΣΗ(Εφηρμοσμένα+Θεωρητικά), Μικράς Ασίας 13 , Αγιος Νικόλαος της Αναβύσσου, 19013 Αττική , τηλ+φαξ 22910-55275 , Πέμπτη-5-Μαρτίου-2015

Αυτεπάγγελτη Μήνυση μου , κατα Πάντων των Υπευθύνων και των ΗΘΙΚΩΝ ΑΥΤΟΥΡΓΩΝ (Υποψιάζομαι Κυρίως ΕΒΡΑΙΟΥΣ και ΕβραιοΔουλους και την Εβρα’ι’κή μυστική υπηρεσία Δολιοφθορών! την Μοσσάντ που ελέγχει και την Τρομοκρατία και τους Αναρχικούς και τους Αντι-φασίστες,κ.α) δια τα ΚΑΚΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΠΟΠΕΙΡΑΣ ΜΕ ΔΟΛΟ ΣΚΟΠΟΥ ΒΑΡΕΙΑΣ ΒΛΑΒΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΠΚ310) Ή ΦΟΝΟΥ(ΠΚ299) του Ιωσήφ-Χρήστου Κ. Κονδυλάκη ή/και μελλών της Οικογένειας του ή/και Φίλων του ή/και Γειτόνων του ή/και Αλλων με την ΜΕΘΟΔΟ ΤΩΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΩΝ ΠΑΓΙΔΩΝ ΘΑΝΑΤΟΥ! Τροχαίου «Ατυχήματος»...

Εις τη εγκυτάτη γειτονιά της οικίας μου [εις την γωνία των οδών Μικράς Ασίας και Καρυοτάκη ,όπου βρήσκεται η Παιδική Χαρά , εις τον οικισμό του Αγίου Νικολάου της Αναβύσσου της Αττικής] υπάρχει ΣΥΝΕΧΩΣ!!! ΣΠΑΣΜΕΝΟΣ!!! ΚΑΘΡΕΠΤΗΣ ΤΡΟΧΑΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΛΑΚΟΣ ΣΤΟ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ ΠΟΥ ΣΕ ΑΝΑΓΚΑΖΕΙ!!! ΝΑ ΜΠΕΙΑΣ ΣΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ!!! ΡΕΥΜΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ με Συνέπεια να αποτελεί μία ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΠΑΓΙΔΑ ΘΑΝΑΤΟΥ! δια τον Ιωσήφ-Χρήστο Κ. Κονδυλάκη /Πυρηνικό Φυσικό και για την Οικογένεια του και για τις Φίλες/Φίλους του και για τους Γειτόνες του και για τα Παιδάκια και για τους Ηλικωμένους και για Αλλους...

Λόγω των ανωτέρω πληροφοριών ΑΜΕΣΑ! Επιδιορθώστε τον ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΤΗΣ ΤΡΟΧΑΙΑΣ και τον ΛΑΚΟ! ΕΙΣ ΤΟ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ απένανττι απο τον ΣΥΝΕΧΩΣ!!! ΝΑ ΤΟΝ ΣΠΑΖΟΥΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΤΗΣ ΤΡΟΧΑΙΑΣ και Ελέξετε και για Αλλές Στατιστικές Παγίοδες Θανάτου και Ασκήστε τις δέουσες Ποινικές Διώξεις , ως Διαρκές Εγκλημα,κ.α.,κ.τ.λ.,...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρός το Ελληνικό ΕΘΝΟΣ+ΛΑΟ του,Εισαγγελείες[Α.Π.+Εφετών+Πρωτοδικών] των Αθηνών+Ε.Υ.Π.+Ελλην. Αστυνομία+αλλού ως Αυτεπάγγελτη Μήνυση μας,κ.α.,κ.τ.λ..

Σχετικά 1) το άρθρο «Η Ελληνική+Ευρωπα’ι’κή Οικονομική Κρίση και Θεωρήσεις δια το Μέλλον της Ελλάδος+Ευρώπης» του Ιωσήφ-Χρήστου Κονδυλάκη, δημοσιευθέν εις της ημερήσιαν πανελληνίου κυκλοφορίας εφημερίδα «Ελευθερη Ωρα» την Παρασκευήν -27-Σεπτεμβρίου-2013 , σελίδες 10-11 , 2) Μηνήσεις+Επικοινωνίες μου πρός τις Εισαγγελείες+Αλλού που αφορούν Εγκλήματα+Κακοδιοικήσεις των χαμηλώς! μετριοτήτων Προέδρων & Αντιπροέδρων ΕΛ.ΚΕ.Θ.Ε. & Διευθυντών του Ινστιτούτου της Ωκεανογραφίας του Ελληνικού Κέντρου Θαλλασίων Ερευνών(ΕΛ.ΚΕ.Θ.Ε.) , 3) Μηνήσεις+ Επικονωνίες μου με Εισαγγελείες+Αλλού [Διαρκές!!! Εγκλημα δια τον ΑΦΑΝΙΣΜΟ!!! ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΘΝΟΥΣ!!! ΜΑΣ , ΠΚ134 , Κ.Α. ΠΚ ,Κ.Τ.Λ.]

Από τον Ιωσήφ-Χρήστο Κ. Κονδυλάκη,Χριστιανό Ορθόδοξο Ελλην, Επιστήμων Ερευνητής(Αριστούχος Φυσικός), Μικράς Ασίας 13, Αγιος Νικόλαος της Αναβύσσου, 19013 Αττική, τηλ+τηλεαντιγραφικόν(«φαξ») 22910-55275 , Πέμπτη-5-Μαρτίου-2015

#1. Σήμερα πήγα για μιά βόλτα στην πόλη της Αναβύσσου, Αττικής και παρατήρησα στους Κεντρικούς!!! της δρόμους περίπου 50-70% των ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΩΝ Χριστιανών Ορθοδόξων! τα μαγαζιά τους να έχουν ΠΤΩΧΕΥΣΕΙ!!!! και να είναι κλειστά! με μία πινακίδα ανηρτημένη...»ενοικιαζεται»...Από την τηλεόραση πρόσφατα άκουσα ότι χρειάζεται περίπου ...1,5 έτος!!! για την ΣΚΟΠΙΜΗ!!! ΕΒΡΑΙΟγραφειοκρατία!!! να ανοίξης μια νέα επιχείρηση. ΣΚΟΠΙΜΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΕΒΡΑ’Ι’ΚΑ!!! ΠΟΛΥΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ & ΟΙ ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΕΣ. Επίσης πήγα σε μία Τράπεζα σε πλατεία της Αναβύσσου για ανάλυψη χρημάτων μου και είδα ότι η νέες πινακίδες του ταμείου κατήργησαν την ονομασία «Ταμείο» και αντί αυτού έχουν στις νέες πινακίδες τον τίτλο...»Καταθέσεις»,ήτοι φθηνά... ψυχολογικά κόλπα της Τραπεζιτικής Διοίκησης...Υπάρχει όμως στην Ανάβυσσο ένα Μεγάλο!!! νέο κατάστημα που ευημερή με την ταμπέλα του να γράφει «Αγορές Χρυσού και ότι πολύτιμο χρηματικό διαθέτετε...»,κ.α.,κ.τ.λ. Οι ΕΒΡΑΙΟΙ!!! Που Διοικούν την Ελλάδα από το 1973 (ήτοι Ο Ιωαννίδης είχε ΕΒΡΑΙΟ γαμπρό/Κυπριακό, ο Μασόνος Ράλλης, Οι ΕΒΡΑΙΟΙ Παπανδρέου,Οι ΕΒΡΑΙΟΙ Μητσοτάκης,Ο ΕΒΡΑΙΟΣ Σημίτης,ο SUPER-ΕΒΡΑΙΟΔΟΥΛΟΣ Σαμαράς, ο νύν ΕΒΡΑΙΟΣ Τσίπρας) μιλάνε για «Ανάπτυξη» ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ!!! ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟ!!! ΑΝΤΙ-Ανάπτυξη!!!!!!!! ΣΥΝΕΧΩΣ!!! & ΔΙΑΡΚΩΣ!!!..

#2. Στίς Δημόσιες υπηρεσίες και ενδεικτικά στον ΔΥΝΑΤΟ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ!!! ΤΟΜΕΑ ΤΗΣ ΕΡΕΥΝΑΣ!!! ,π.χ. εις το ΕΛ.ΚΕ.Θ.Ε. ενδεικτικά θα αναφερθώ εις τον Διακεκριμένο! επιστήμονα του Δρ. Χρήστο Τσαμπάρη,Πυρηνικό Φυσικό/Ειδικευμένο εις την Εφηρμοσμένη Ραδιενέργεια Υδατίνων Οικοσυστημάτων, που έχει Βραβευθεί με ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΑΤΕΝΤΑ! Του Ανιχνευτή τύπου Ραδιενέργειας (το σύστημα του «Κατερίνα») και που Πολλά Επιστημονικά + Οικονομικά Ωφέλη μπορεί να φέρει εις το Ελληνικό Δημόσιο στο γραφείο του εργάζονται 3 μεταπτυχιακοί φοιτητές και έχουν για γραφείο τους μόνο μία...τάβλα μήκους ενός μέτρου και ο Δρ. Χρήστος Τσαμπάρης με πρωτοποριακές Ιδέες! για την Εφηρμοσμένη Ερευνα ΔΕΝ είχε ούτε ΦΑΞ όυτε ΦΩΤΟΤΥΠΙΚΟ μηχάνημα έως χθές που του έδωσα τα δικά μου λόγω συνταξιοδότησης μου και είχε και ένα παλιό ηλεκτρονικό υπολογιστή (έως χθές που του έδωσα τον δικό μου) και πλείστα εμπόδια του βάζουν(εντός & εκτός της Ελλάδος),κ.α.,κ.τ.λ....οο/οο...

Τροποποιήθηκε από civilservant
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτεπάγγελτη ΜΗΝΥΣΗ μας Κατά Πάντων των Υπευθύνων και των ΗΘΙΚΩΝ ΑΥΤΟΥΡΓΩΝ(Κυρίως ΕΒΡΑΙΩΝ & ΕβραιοΔούλων ως των Μασόνων & Σχετικά των[εντός και εκτός της Ελλάδος]) ,ως ΔΙΑΡΚΕΣ!!! Εγκλημα από το 1973 (από τα περί του Πολυτεχνείου Ε.Μ.Π. γεγονότα...)

Πρός το Ελληνικό ΕΘΝΟΣ+Λαό του (Ελλην. Σύνταγμα τα Τρία ΘΕΜΕΛΕΙΩΔΗ!!! Άρθρα του 1#3+3+120),Εισαγγελείες[Α.Π.+Εφετών+Πρωτοδικών] των Αθηνών+Ε.Υ.Π. +Ελλην. Αστυνομία+Αλλού

Σχετικά 1) το άρθρο «Η Ελληνική+Ευρωπα’ι’κή Οικονομική Κρίση και θεωρήσεις δια το Μέλλον της Ελλάδος+Ευρώπης» του Ιωσήφ-Χρήστου Κονδυλάκη, δημοσιευθέν εις την πανελληνίου ημερησίας κυκλοφορίας εφημερίδα »Ελεύθερη Ωρα» της Παρασκευής-27-Σεπτεμβρίου-2013,σελίδες 10-11 2) Το φαξ μου της Πέμπτης-5-Μαρτίου-2015 που αφορά την ΠΤΩΧΕΥΣΗ!!! Μικρομεσαίων Χριστιανών Ορθοδόξων!!! Επιχειρηματιών και έτσι την ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ ΤΩΝ ΕΒΡΑ’Ι’ΚΩΝ!!! ΠΟΛΥΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ & ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΩΝ ΤΟΥΣ 3) Μηνήσεις+Επικοινωνίες μου πρός τις Εισαγγελείες και Αλλου , ως Διαρκές Εγκλημα δια τον ΑΦΑΝΙΣΜΟΝ!!! Του Ελληνικού ΕΘΝΟΥΣ!!! ΜΑΣ , ΠΚ134 , Κ.Α.,Κ.Τ.Λ.

Ως εκ των γεγονότων Αποδεικνύεται!!! ο με ΔΟΛΟ!!! ΣΚΟΠΟΥ , Ο ΣΚΟΠΟΣ!!! των Διεθνών ΕΒΡΑ’Ι’ΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΕΛΕΓΧΩΝ επί της Ελληνικής Οικονομίας ΠΡΩΤΑΡΧΙΚΑ ΗΤΑΝ & ΕΙΝΑΙ

Η σχεδόν ΜΗΔΕΝΙΚΗ!!! ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΧΡΗΜΑΤΟΣ ΕΙΣ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ...

Με ΣΚΟΠΟ οι ΕΒΡΑΙΟΙ!!! ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΙΤΕΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥΝ ΤΗΝ ΕΒΡΑ’Ι’ΚΗ!!! «ΤΡΟ’Ι’ΚΑ»[Διεθνές Νομισματικό Ταμείο(Εβραίοι Ροθστίλντ και άλλοι Εβραίοι), Ευρωπα’ι’κή Κεντρική Τράπεζα(Εβραίοι Ροθστίλντ και άλλοι Εβραίοι) , Ευρωπα’ι’κή Ενωση (σε Κορυφαίες θέσεις της είναι ΜΑΣΟΝΟΙ ,ήτοι ο κρυφός στρατός των ΕΒΡΑΙΩΝ) να επιτύχουν και επέτυχαν εις την Ελλάδα

1) ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΩΝ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΩΝ ΧΡΙΣΤΙΑΝΩΝ ΟΡΘΟΔΟΞΩΝ!!! ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΩΝ & ΕΤΣΙ ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ ΤΩΝ ΕΒΡΑ’Ι’ΚΩΝ!!! ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΩΝ...

2) ΜΕΓΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΑΝΕΡΓΕΙΑΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ...

3) ΕΛΑΧΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΣΟΔΩΝ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ...

4) ΜΗΔΕΝΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ!!!...ΚΑΙ ΙΣΧΥΡΩΤΑΤΗ!!!

ΑΝΤΙ-Ανάπτυξη...

5) ΕΞΑΘΛΕΙΩΣΗ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΘΝΟΥΣ!!! & ΧΙΛΙΑΔΕΣ!!! ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΕΣ..

6) ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ «ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ»!!! ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΜΕ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ

ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΜΕΤΑΝΕΣΤΕΥΣΕΙΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΩΝ ΜΕ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΗΤΟΙ ΤΟΥ ΠΛΕΟΝ ΔΙΑΝΟΗΤΙΚΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ...

7) ΜΕ ΔΟΛΟ!!! ΣΚΟΠΟΥ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ!!! ΩΣΤΕ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΝΑ ΑΠΟΤΡΑΒΗΞΟΥΝ ΤΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ...

8) ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΟΙ ΕΒΡΑΙΟΙ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ...

Σέ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ με τον ΕΒΡΑ’Ι’ΚΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΛΕΜΟ (ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ,ΑΠΟΒΛΑΚΩΣΗ,Κ.Α.)ΤΩΝ ΕΒΡΑΙΟΕΛΕΓΧΟΜΕΝΩΝ Μ.Μ.Ε(TV,τύπος.κ.α.).ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΘΝΟΥΣ!!!

Κ.Α.,Κ.Τ.Λ....Σχετικά Μελετήστε και το Βιβλίο «Ο Αγών Μου» του Αντολφ Χίτλερ και «Τα Πρωτόκολα των Σοφών της σιών»...και κυκλοφορούν φήμες! ότι τα στρατόπεδα συγκέντωσεων τύπου «Αουσβίτς,Νταχάου,κ.α» άνοιξαν και είναι πιό Αποδοτικά!.οο/οο...

Τροποποιήθηκε από civilservant
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

DEVELOPMENT AND MANAGEMENT....

1st lesson in Management

1. The Manager VERY WELL Understand(Theoretically+Applied) the field(s) of his/her work Theme(s)...

2. The Manager RECOGNIZE the (indivintual )Intellectual + Technical potential of All his/her fellows...

3. The Manager in OPTIMUM (space,time, case) Utilize each of his/her subordinates considering the in here {1,2,3,4]

4. The Manager MOTIVATE & Assign job(space,time,case) ALL his Subordinates , considering their indivintualities...

5. To ALWAYS Ask WHY? …[a]

[a] Study relevantly “Theory of evolution of an Intelligent ecosystem” by Joseph-Christos Kondylakis, published in “Acta Biotheoretica”,June 1997, p.181-182

by SV1GZ,Joseph-Christos Kondylakis Saturday(working day),14-March-2015

Τροποποιήθηκε από civilservant
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΑΤΑΝΙΣΤΕΣ(της εβρα'ι'κής καμπαλά) ΕΒΡΑΙΟΙ ΕΠΙΘΕΩΡΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΔΟΤΙΚΗ Ελληνική Κυβέρνηση του ΕΒΡΑΙΟΥ Τσίπρα,κ.α.κ.τ.λ.,...

Οι ΣΑΤΑΝΙΣΤΕΣ!!!(εβρα'ι'κή καμπαλά,κ.τ.λ.) εβραίοι Διεθνών εβρα'ι'κών Οργανώσεων...επιθεωρούν την "Ελληνική" κυβέρνηση του ΕΒΡΑΙΟΥ Τσίπρα και του Καμενού(είχε στο παρελθόν υποψήφιο βουλευτήτου διευθυντή της ΕΒΡΑ'Ι'ΚΗΣ Τράπεζας των Ροθστίλντ στην Ελλαδα,κ.τ.λ.) ως ΣΥΝΕΧΕΙΑ του ΕΒΡΑ'Ι'ΚΟΥ Σχεδίου δια τον ΑΦΑΝΙΣΜΟΝ!!! του Ελληνικού ΕΘΝΟΥΣ!!! μας , ήτοι ΠΚ134 και ως Σχετικόν των Μηνύσεων+Επικοινωνιών του Ιωσήφ-Χρήστου Κ. Κονδυλάκη με Εισαγγελείες+Αλλου...
Υ.Σ. πρίν λίγους μήνες και η πρέσβης του ισραήλ εις την Ελλάδα , με μίνη φούστα και ανοικτά μπούτια στην φωτογραφία είχε επισκευθεί και το "αρχιεπίσκοπο" της Ελλάδος Ιερώνυμο που "δωροδοκήται" με 100.000 δολάρια από τους ΕβραιοΜασόνους,κ.α.,κ.τ.λ....


Πραγματοποιήθηκε... έκτακτη επιθεώρηση της συγκυβέρνησης από το το σιωνιστικό λόμπι των ΗΠΑ
Σάββατο, 14 Μαρτίου 2015 - 13:39 18

Γράφει ο Αντίοχος
Ξαφνική επίσκεψη στην κατεχόμενη Αθήνα πραγματοποίησε αντιπροσωπεία της διαβόητης Αμερικανικής Εβραϊκής Επιτροπής (AJC), προς… επιθεώρηση των πολιτικάντηδων του… συνταγματικού τόξου. Η αντιπροσωπεία αποτελείτο από τον πρόεδρο της AJC Στάνλεϊ Μπέργκμαν και τον εκτελεστικό διευθυντή Ντέιβιντ Χάρις, ενώ στις… επιθεωρήσεις συμμετείχαν και τα ηγετικά στελέχη του ΚΙΣ.
Η πρώτη… επιθεώρηση έγινε στο Μέγαρο Μαξίμου και στον mister Tsipra, ο οποίος δήλωσε τυφλή υπακοή στους σιωνιστές (σύμφωνα με την ανακοίνωση της AJC):«Ο πρωθυπουργός τόνισε ιδιαίτερα τη σθεναρή στάση του κατά του αντισημιτισμού και κάθε μορφής ρατσισμού, θέση την οποία με αποφασιστικότητα επανέλαβε σε σχετικό θέμα που τέθηκε από τους εκπροσώπους του Ελληνικού Εβραϊσμού. Επίσης, ο πρωθυπουργός επιβεβαίωσε τους δεσμούς παραγωγικής συνεργασίας της Ελλάδας με τις ΗΠΑ, την Ευρωπαϊκή Ένωση και το Ισραήλ».

Ακολούθησε… επιθεώρηση του φον Αντωνάκη (οι… παλιές φιλίες δεν ξεχνιούνται…), του Σταύρου Θεοδωράκη - Μπομπολάκη, του υπουργοπάνου Καμμένου (του μοναδικού που έσπευσε να τη διαλαλήσει στα δημοσιογραφικά παπαγαλάκια του, τόσο πολύ χάρηκε…), του υπουργού Πολιτισμού, Παιδείας και Θρησκευμάτων Αριστείδη Μπαλτά, του στελέχους των «Λαφαζανίστας» και υφυπουργού Εξωτερικών Χουντή και του εκπροσώπου Τύπου της νουδούλας Κώστα Καραγκούνη.

Μεταξύ των θεμάτων που συζητήθηκαν κατά τις συναντήσεις ήταν και «οι προσπάθειες για την καταπολέμηση του αντισημιτισμού και του νεοναζισμού», σύμφωνα με την ανακοίνωση των… επιθεωρητών. Δεν είχαμε καμιά αμφιβολία, άλλωστε…

Διαβάστε περισσότερα: http://www.xryshaygh.com/enimerosi/view/pragmatopoihthhke...-ektakth-epithewrhsh-ths-sugkubernhshs-apo-to-to-siwnis#ixzz3UNIt80Va

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΟΛΕΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΗΣ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗΣ...

Τό επιστημονικό άρθρο που αφορά τον ΠΟΛΕΜΟ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ ΤΗΣ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗΣ που γίνεται κατά του Ελληνισμού και άλλων Gentiles Εθνών υπάρχει εις την κατωτέρω Ιντερνετ διεύθυνση και ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ ΤΗΣ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗΣ γίνεται παράλληλα με τον ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΟΛΕΜΟ κατά του ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ...

http://www.inout.gr/showthread.php?t=15555

Υ.Σ. Επίσης όπως τελευταία (Σάββατο 14-3-2015, βράδυ , στίς ειδήσεις του τηλεοπτικού καναλίου m , ακούσαμε στις ειδήσεις του ανάλυση του ΠΟΛΕΜΟΥ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ ΤΗΣ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗΣ εναντίων της Εθνικής Ελληνικής Παιδειας μας, που γίνεται με Οικονομικό Πόλεμο μέσω Ελαχιστοποιήσεως των Οικονομικών των Πανεπιστημίων και Μεγιστοποιήσεως του αριθμού των φοιτητών τους και Ελαχιστοποιήσεως του αριθμού Καθηγητών Παναπιστημίων,κ.α.κ.τ.λ.
Υ.Σ Ηθικοί Αυτουργοί του ΠΟΛΕΜΟΥ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ ΤΗΣ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗΣ θεωρούνται Εβραίοι & ΕβραιόΔουλοι ως Μασόνοι και σχετικά των...

Οι παρεχόμενες πληροφορίες να θεωρηθούν Σχετικό των Μηνήσεων+Επικοινωνιών με Εισαγγελείες+Αλλού του Ιωσήφ-Χρήστου Κ. Κονδυλάκη , Πυρηνικού Φυσικού ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

URGENT (Because it VERY CRITICALLY concerns the International Nuclear Safety!!!)

From: Joseph-Christos Kondylakis,Nuclear Physicist/specialized in Nuclear FISSION (Applied+Theoretically), Mikras Asias 13, Agios Nikolaos, Anavissou, 19013 Attiki , Greece, tel+fax:+30-22910-55275 , Tuesday-24-March-2015

To: PEOPLE, Theoretical & Applied Science(s)/Engineering ‘Nuclear Physicists/Nuclear Engineers, European Parliament , I.C.C.’Prosecutor, Interpol, Eurojust , Europol , E.U.’Court of Justice , European Nations Criminal Prosecutors, E.U.’ Embassies , Others

Πρός τις Εισαγγελείες[Α.Π.+Εφετών+Πρωτοδικών] των Αθηνών+Ε.Υ.Π.+Ελλην. Αστυνομία+Αλλους ,ως Αυτεπάγγελτη Μήνυση μας κατα Πάντων των Υπευθύνων και των Ηθικών Αυτουργών,εντός και εκτός της Ελλάδος,με υπό θεώρηση την δημιουργία Λίαν Κρισίμου Επικίνδυνης Καταστάσεως Διευκολύνσεως! Πυρηνικών Ατυχημάτων με Παρεμπόδιση! πληροφόρησης του κοινού περι της παρούσας Σοβαρώτατα Ανασφαλούς! καταστάσεως των Ευρωπα’ι’κών & Διεθνών Πυρηνικών Εγκαταστάσεων και Πυρηνικής Ενέργειας Οργανισμών (ως της International “atomic”(NUCLEAR) Agency[i.”A’.E.A.] , κυρίως λόγου της Ανθρώπινης Διοικήσεως(Management)!!! τους…Their hypothetical slogan may be “The lady…Gaga(Master of Arts and high hills) or the sir…James Bond(Law school graduate or military general) …as President of the Board of Governors of…International “atomic”(NUCLEAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) Energy Agency…

AND the EUROPEAN ENVIROMENTAL AGENCY VERY CRIMINAL!!! ACT IN STOPING!!!! INTERNATIONAL NUCLEAR SAFETY!!!! INFORMATION and so CREATING VERY CRITICAL NUCLEAR DANGER!!! STATE(S) IN EUROPE & INTERNATIONALLY by FACILITATING(by STOPING!!! the Reduction of the probability) OF NUCLEAR ACCIDENTS….

I have put in the discussion forum of EUROPEAN ENVIROMENTAL!!! AGENCY in its Internet site : http://community.eea.europa.eu/home/environmental-topics/vital-themes-crimes-in-international-nuclear-safety-considering-potential-huge/login_form?came_from=http://community.eea.europa.eu/home/environmental-topics/vital-themes-crimes-in-international-nuclear-safety-considering-potential-huge?from=addNewButton

my , in my scientific opinion & experience , ULTRA CRITICAL for the INTERNATIONAL NUCLEAR SAFETY scientific article of mine with title “ VITAL THEMES & CRIMES IN INTERNATIONAL NUCLEAR SAFETY…” and in HIGH CRIMINAL!!! ACT the EUROPEAN ENVIRONMENTAL!!! AGENCY…REMOVED!!! IT…and so COVERING!!! The I.”A’E.A. & Others and the HUGE NUCLEAR INTERNATIONAL UNSAFETY!!! and so PROHIBITING!!! ENVIROMENTALISTS,POLITICIANS & PEOPLE TO BE INFORMED FOR EFFORDS IN EFFECTIVE & EFFICIENT THINKING & ACTS TO BE DONE IN ORDER TO SIGNIFICANTLY INCREASE!!! THE INTERNATIONAL NUCLEAR SAFETY!!!!!!!!....My above mentioned scientific article exist for your Study in the following Internet site: https://semfe.gr/forum/viewtopic.php?f=21&t=5891
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

URGENT (Because it concerns the International Nuclear Safety + Security…)

To: U.N. , I.C.C.’Prosecutor, International “atomic”(NUCLEAR!!!!!!!!) Energy Agency ,

European Authorities, Embassies of Nations , Others

c.c. Canadian Embassy in Greece, France Embassy in Greece, Royal NL Embassy in GR

Πρός Εισαγγελείες[Α.Π.+Εφετών+Πρωτοδικών]Αθηνών+Ε.Υ.Π.+Ελλην.Αστυνομία+κ.α.

Ως Σχετικόν Μηνήσεων+Επικοινωνιών μου...

Your reference : the “Handbook on Nuclear Law” by Garlton Stoiber,Alec Baer,Norbert Pelzer, Wolfram Tonhauser, published by I.”a”.E.A, 2003 which its book price is Extremely expensive!!! 72 pounds/U.K. [probably because of BAD intentions NOT to be reviewed by Nuclear professionals ,since very possibly the I.”a”.E.A. and the authors LACK of Special Qualifications related to Nuclear Physicis/Engineering,e.t.c.] , but by Luck we found it free in the following Internet site:

http://www-pub.iaea.org/mtcd/publications/pdf/pub1160_web.pdf

From: Joseph-Christos Kondylakis, Nuclear Physicist/specialized in Nuclear FISSION (Applied+Theoretically) and with wide perception(s) in many sciences & technologies ,

Mikras Asias 13 , Agios Nikolaos Anavissou , 19013 Attiki , Greece ,

Tel+Fax:+30-22910-55275 , Saturday(working day)-28-May-2015

MINIMUM BEGINNING OF COMMENTS FROM ULTRA FAST PARTIAL!!! STUDY OF THE “HANDBOOK ON NUCLEAR LAW” by G. Stoiber et al , AUTHORIZED!!! By International “atomic”(NUCLEAR!!!!) Energy Agency,2003

A. Some General Scientific Comments :

1) The authors are “motormouth”(writing many words that are not needed) and they LACK of the Scientific Mathematical logic Precision ,Brief and Complete Meaning…

2) The authors often appear Dogmatic! with LACK of Reasoning and BECAUSE…

3) What the mind of authors may consider “obvious” may NOT be SCIENTIFICALLY Obvious…

4) The author TERMINOLOGY!!! is NOT Scientific , but VERY OFTEN is Commercial & Military (f.e “capable of Discharging” in #2.1 second paragraph) ,e.t.c.,…

5) The authors appear to Demonstrate LACK!!! of NUCLEAR PHYSICS/ENGINEERING Knowledge , which is a HUGE!!! PROBLEM in UNDERSTANDING!! the ESSENTIALS & CRITICALS of Nuclear Systems… 6)E.T.C.

B. Indicative some Specific Scientific Comments:

1) In #1.1. “CONCEPT!!! OF NUCLEAR LAW” in its FIRST!!! Paragraph is MISSING!!! THE MOST ESSENTIAL!!! OF NUCLEAR LAW viz THE NUCLEAR SAFETY + SECURITY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,S.O.S….S.O.S….

2) In #1.4 “PRINCIPLES!!! OF NUCLEAR LAW” are MISSING!!! The PRINCIPLES:

+ The KNOWLEDGE!!! & QUALIFICATIONS!!! Principle…

+ The ADEQUATE INFORMATION Principle…

+ The HUMAN MANAGEMENT!!! EFFICIENT & EFFECTIVE Principle…, +E.T.C.

3) In #1.5 “LEGISLATIVE PROCESS FOR NUCLEAR LAW’

In its First paragraph we THINK that it is DIFFERENT!!! The Legislative Process, Because it Requires Scientists BOTH Knowledge in Nuclear Physics/Engineering & Law

4) E.T.C.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

To: I.C.C.’Prosecutor, U.N.’Gentile Nations , European Authorities, Gentile People...

From: Joseph-Christos Kondylakis, Gentile, SV1GZ , Nuclear Physicist/specialized in Nuclear FISSION (Applied+Theoretically) with global perception in many sciences & technologies , Mikras Asias 13 , Agios Nikolaos , Anavissou , 19013 Attiki , Greece , tel+fax: +30-22910-55275 , Sunday-29-March-2015

Κοινοπιήση εις Εισαγγελείες[Α.Π.+Εφετών+Πρωτοδικών]Αθηνών+Ε.Υ.Π.+Αστυνομία

Dear Friends

Because, in my scientific understanding and opinion , exist VERY CRITICAL Problems in the International Nuclear Safety & International “atomic”(NUCLEAR!!!!!!!!!!) Energy Agency & Nuclear Organizations & Nuclear Systems , internationally,….

Because, in my scientific understanding and opinion , exist VERY CRITICAL Problems in VITAL Sciences as in Oncology , Psychiatry , Cognitive Intelligence , Ecosystem(s) evolution(s) , Human Management , Economy , Human Reasoning & Decision making ,Criminal Law , Philosophy & Elsewhere…

Because , in my scientific understanding and opinion , exist a Worldwide Jewish Satanism Dictatorship!!! that lead the Gentile Nations & Humanity & planet Earth to Huge Catastrophic evolution , possibly Irreversibly…

Because E.T.C.

Therefore we propose to you to receive a copy of the C.V. + its accompanied CD-ROM of July 2014 of Joseph-Christos Kondylakis with Some his Original Scientific contributions to Humanity,E.T.C. for your Study+Thinking+Further Scientific Research+Actions , for the benefits of Humanity & planet Earth …

My [C.V. +its CD-ROM of July 2014] copy(ies) can be obtained from:

1) The Association of Greek Judges+Prosecutors

2) Royal Netherlands Embassy in Greece

3) Canadian Embassy in Greece

4) President of European Parliament office Mr. Martin Schultz

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρός τον Ελληνικόν Εθνος+Λαόν, Ευρωπα’ι’κή Ενωση , Ε.Ε. Πρεσβείες , κ.α.

Πρός τις Εισαγγελείες[Α.Π.+Εφετών+Πρωτοδικών]Αθηνών+Ε.Υ.Π.+Ελλην. Αστυνομία

Ως Σχετικόν Μηνήσεων+Επικοινωνιών μου,κ.τ.λ.,...[Θεώρηση ΠΚ134,κ.α.,κ.τ.λ.]

Από τον Ιωσήφ-Χρήστον κ. Κονδυλάκην, Χριστιανόν Ορθόδοξον Ελλην , τέως Δημόσιος υπάλληλος της Ελλάδος[Επιστήμων Ερευνητής],Μικράς Ασίας 13, Αγιος Νικόλαος της Αναβύσσου,19013 Αττική,τηλ+φαξ 22910-55275,Τρίτη-31-Μαρτίου-2015

Η ΣΑΤΑΝΙΣΤΕΣ!!!(καμπαλα,ταλμουδ) ΘΡΗΣΚΕΙΑ & ΦΥΛΗ ΤΩΝ ΕΒΡΑΙΩΝ!!!, »ΣΚΑΤΟΣΑΠΟΥΝΑ!»,ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ 1974, ΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΟΛΕΜΟ ΕΠΙΧΕΙΡΟΥΝ ΤΗΝ ΠΛΗΡΗ!!! ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΤΗΝ ΠΛΗΡΗ ΕΞΑΘΛΕΙΩΣΗ!!! ΕΛΛΗΝΩΝ...[Δές & «Ο Αγών Μου» Α. Χίτλερ...]

Οι ΕΒΡΑΙΟΜασόνοι (ενδεικτικά ο Αρχιμασόνος Ράλλης ,τέως Πρωθυπουργός της Ελλάδος,ΝΔ) και ΙΣΧΥΡΩΤΑΤΑ!!! από το 1980 με το ΕΒΡΑΙΟ!!! Ανδρέα Παπανδρέου,ΠΑΣΟΚ, τέως Πρωθυπουργό της Ελλάδος ΚΑΙ ΚΟΣΜΗΤΩΡΑ!!! ΤΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ!!!!!!!!!!! του «φημισμένου» Πανεπιστημίου Μπέρκλε’ι’ των Η.Π.Α. ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΙΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΕΣ ΟΡΘΟΔΟΞΕΣ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΕΣ & ΜΕΓΑΛΕΣ(π.χ. Εμπρισμοί!!! υπό καθοδήγησην της...μοσσάντ) ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ και ΥΠΕΡΔΑΝΙΖΕΙ!!! ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟ ΕΒΡΑ’Ι’ΚΟ!!! ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΡΑΠΕΖΙΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ..., μετά ο ΕΒΡΑΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ,ΝΔ, τέως Πρωθυπουργός της Ελλάδος ΑΡΧΙΖΟΝΤΑΣ ΕΥΡΥΤΑΤΑ!!! ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΚΑΛΠΙΚΟΥ!!! ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΟΙ ΕΒΡΑΙΟΙ ΝΑ ΑΡΠΑΞΟΥΝ ΤΙΣ ΑΠΟΤΑΜΙΕΥΣΕΙΣ!!! ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΓΕΜΙΖΕΙ ΜΕ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΑΤΕΣ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ(Φθηνό εργατικό,Ανεργεία Ελλήνων,Αλλοίωση Ελληνικού DNA) μετά ο ΕΒΡΑΙΟΣ Κ.Σημίτης,ΠΑΣΟΚ, τέως Πρωθυπουργός της Ελλάδας με την «ΦΟΥΣΚΑ» του ΚΑΛΠΙΚΟΥ (ΕΒΡΑΙΟΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟ,π.χ. Σόρος,κ.α.κ.τ.λ.) ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ επιτυγχάνει ΟΙ ΕΒΡΑΙΟΙ & ΟΙ ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΕΣ ΤΩΝ ΝΑ ΑΡΠΑΞΟΥΝ ΤΙΣ ΜΕΤΟΧΕΣ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΛΗΤΕΡΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ!!! ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ(π.χ. Ο.Τ.Ε./ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ , Δ.Ε.Η.,κ.α.κ.τ.λ.) ,μετά με την ΝΔ το ΕΒΡΑ’Ι’ΚΟ!!! ΤΡΑΠΕΖΙΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΡΠΑΖΕΙ ΤΙΣ ΣΥΝΤΑΞΕΙΣ!!! ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ,μετά ο ΕΒΡΑΙΟΣ!!! Γεώργος .Παπανδρέου,ΠΑΣΟΚ, ΥΠΟΥΛΑ ΒΑΖΕΙ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΗΝ ΕΒΡΑΙΟΕΛΕΓΧΟΜΕΝΗ «ΤΡΟ’Ι’ΚΑ»/ΜΝΗΜΟΝΙΑ με ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΑΡΠΑΞΕΙ ΤΟ ΕΒΡΑ’Ι’ΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ!!!!!! & ΟΙΚΟΠΕΔΑ!!! ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ και ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΣ!!! ΣΕ ΑΦΑΝΙΣΜΟ!!! ΤΙΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ!!! ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΠΟΥ ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΕΡΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ ΑΦΑΝΙΖΟΥΝ!!! ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΥΛΗ(DNA)!!!...

μετά ερχεται ο ΕΒΡΑΙΟΣ!!! Αλεξ Τσίπρας,ΣΥΡΙΖΑ,Θέατρο!!!, που ισως δόσει ένα «ψίχουλο» ψωμιού για να πάρει ψήφους!!! ΜΕΓΙΣΤΟΠΟΙΕΙ ΤΟΝ ΑΦΑΝΙΣΜΟ!!! ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΘΝΟΥΣ!!!! ΥΠΕΡΔΙΕΥΚΟΛΥΝΟΝΤΑΣ!!!(μαζί με π.χ. ΕΒΡΑΙΟ Σόρος) & ΠΡΟΣΚΑΛΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ!!! & ΕΛΛΗΝΟΠΟΙΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ(Φήφους,ΑΦΑΝΙΣΜΟ Ελληνικού DNA ) & ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΣΜΟΥ & ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ + ΑΡΙΣΤΕΙΑΣ!!!...

(“KILL THE BEST!!! OF GENTILES” from the JEWISH LAW/RELIGION Talmud)…

Υ.Σ. ΟΛΗ !!! η Μετά 1974 ΔΟΜΗ της Ελλην Οικονομίας είναι ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΙΚΗ!!!!...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

To:HUMANS,U.N., I.C.C.’Prosecutor,European Authorities,Gentiles’Nations Embassies

Πρός τις Εισαγγελείες[Α.Π.+Εφετών+Πρωτοδικών] Αθηνών+Ε.Υ.Π.+Ελλην. Αστυνομία,κ.α., ως Σχετικόν Μηνύσεων+Επικοινωνιών μου καί θεώρηση ΠΚ134 δια με ΔΟΛΟ Σκοπού Οικονομική+Εθνική Καταστροφή του Ελληνικού Εθνους μέσω Μεγιστοποιήσεως της Ανεργείας των Ελλήνων, ως ΔΟΛΙΟ ΕΒΡΑ’Ι΄ΚΟ Σχέδιο,κ.α.,κ.τ.λ.

From: Joseph-Christos Kondylakis,Gentile/Greek Christian ,SV1GZ,Research Scientist, Mikras Asias 13, Agios Nikolaos, Anavissou, 19013 Attiki, Greece , Tel+Fax:+30-22910-55275 , Thursday-9-april-2015

Our Theme is: THE BEST ECONOMICAL SYSTEM FOR THE FUTURE & THE EVOLUTION OF HUMANITY…by Joseph-Christos Kondylakis

The BEST Economical System for the Future & Evolution of Humanity may be considered the OPTIMUM ECONOMICAL SYSTEM of Joseph-Christos Kondylakis [available from the Prosecution of the Supreme Criminal Court of Greece or/and the Royal Embassy of Netherlands in Greece or/and elsewhere] TOGETHER WITH THE PRINCIPLE OF MINIMIZING!!! THE UNEMPLOYMENT…

Because it provide work and psychological energy to people , significantly increase the income of the Nation for public expenses including public health services , in good way can utilize the education & the skills of population, contribute to citizens estate and citizens well being, give good prosperity for the future, and many other goods, e.t.c.,…

To clarify we offer two indicative examples:

1) The Space travels and the Human colonies in Space can economically very well Justified for the future of Humanity , based on the above OPTIMUM ECONOMICAL SYSTEM TOGETHER WITH THE MINIMIZATION!!! OF UNEMPLOYMENT…

s.n: Instead of economy of wars ,more efficient in the spirit of Human race(s) can be utilized the economy of Space explorations, e..t.c.,…

2) In the Jewish indirectly & directly controlled Mass Communication Media(TV,press,etc) the last years , after the jews caused the last economic crisis , the Greek Media show about 90%-95% !!! ONLY economic “news” , playing THEATER!!! with REPEATED!!! USELESS information as f.e. Slogans, Pictures for Impressing the Idiots, NOT essential news ,etc, with a result to have caused Saturation to intelligent audients and after it…the Vomiting! to further economic & money information (except the Devils jews who live Only for their god the Money and the jews who continually!!! and unstopped!!! they pray to their god-Money & Satanism(from jews kabbalah) and that they have done a Worldwide Jewish Economic & Satanism Dictatorship on THE GENTILE(NOT jews) HUMANITY leading It perhaps to Its Future Annihilation!!! ,Because of the already existence the technology for the Annihilation,since much of which this technology is controlled by jews!…S.O.S…S.O.S.)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

VERY INITIAL THINKING ON AN EXAMPLE CASE OF RADIATION & INCIDENCE OF CANCER AROUND NUCLEAR POWER PLANTS IN CASE OF SEVERE NUCLEAR ACCIDENT AS IN PICKERING’N.P.P., CANADA.& SIMILAR ELSEWHERE…

Communicated : 1) Canadian Embassy in Greece , Royal Embassy Netherlands in Greece

Εισαγγελείες[Α.Π.+Εφετών+Πρωτοδικών]Αθηνών,κ.α. ως Σχετικόν Μηνύσεων μου,κτλ

By Joseph-Christos Kondylakis, Nuclear Physicist/specialized in Nuclear FISSION (Applied+Theoretically), Mikras Asias 13, Agios Nikolaos Anavissou, 19013 Attiki, Greece, Tel+Fax:+30-22910-55275 , Monday-13-April-2015

#1. The motivation to write this article was my extremely fast partial study of the report of Canadian Nuclear Safety Commission with the title “Radiation & Incidence of Cancer Around Ontario Nuclear Power Plants from 1990-2008 (The Radicon Study) ,available also from the Internet site: http://nuclearsafety.gc.ca/eng/pdfs/Reading-Room/healthstudies/Radiation-Incidence-Cancer-Around-Ontario-NPP.pdf

In this report we noted OBVIOUS scientific Misinformation! in its figures A.1,A.2,A.3 where the direction of air dispersion Plume is shown ONLY away from the land towards to water area(s), BUT a pre-elementary school child knows that during the year and often during the day or night the wind can blow towards ALL possible directions…

#2. As an example Think of the Toronto Metropolitan area which include Pickering! , in Canada with population about 1.5 – 2 Millions Humans and with the Nuclear Power Plant of Pickering to be about 40 Km near to the center of Toronto city…

#3. To create an Understanding of Possible HUGE Dangers in case of Severe Nuclear Accidents f.e. in Toronto , North America , planet Earth , you may carefully study my scientific articles (and the scientific articles in the Internet link(s)) that exist in the following two Internet sites:

https://semfe.gr/forum/viewtopic.php?f=21&t=5891

https://semfe.gr/forum/viewtopic.php?f=21&t=5931

#4. After the initial understanding of above mentioned (and in the Internet sites) information in HIGH PRIORITY!!! Think + Acts to VERY HIGHLY IMPROVE THE HUMAN FACTOR RELATED TO NUCLEAR SYSTEMS & NUCLEAR ORGANIZATIONS AND UTILIZE THE BEST RESOURCES (NUCLEAR RELATED) AVAILABLE , WORLDWIDE , E.T.C.,…

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

URGENT (Because it Concerns the European & International NUCLEAR SAFETY!!! )

To: EUROPEAN PEOPLE, European Union’Authorities, European Union Court of Justice, Eurojust, Europol , Prosecutors E.U. Criminal Courts,E.U.’Embassies in Greece

Πρός τις Εισαγγελείες[Α.Π.+Εφετών+Πρωτοδικών] των Αθηνών,Ε.Υ.Π.+k.a., Ελλην. Αστυνομία & Σχετικόν Μηνύσεων μου αφορούσες την Παγκόσμια Πυρηνική Ασφάλεια

From : Joseph-Christos Kondylakis, Nuclear Physicist/specialized in Nuclear FISSION (Applied+Theoretically),Mikras Asias 13, Agios Nikolaos Anavissou,19013 Attiki , Greece , Tel+Fax:+30-22910-55275 , Thusday-14-April-2015

OUR LAW ACTION FOR CRIMINAL INVESTIGATIONS OF ENSREG(EUROPEAN NUCLEAR SAFETY REGULATORS GROUP) FOR IF THEY LACK HIGH QUALIFICATIONS RELATED TO NUCLEAR PHYSICS/NUCLEAR FISSION & NUCLEAR ENGINEERING ,TO BE ABLE TO HIGH EFFICIENCY & EFFECTIVELLY PROTECT THE EUROPEAN PEOPLE & EUROPEAN ECOSYSTEM AND HUMANITY PEOPLE & ECOSYSTEM FROM SEVERE NUCLEAR ACCIDENT(S) ,ACTING PRIMARILY IN PREVENTIVE!!! WAYS…

Your Related references 1) My Law Actions & Communications with the Prosecutions of Athens Criminal Courts , Royal Netherlands Embassy in Greece and Elsewhere…

2) As already I have previously explained in above paragraph (1) Information you may possible consider (in accordance to Greek Penal Code & Similar to other Nations Penal codes) possible applications, as Continuous crime, of ΠΚ259, ΠΚ273 , ΠΚ292Α#5 , ATTEMPTS WITH DOLUS EVENTUALIS ΠΚ310 , ΠΚ299 BY FACILITATING & INCREASING THE POSSIBILITY OF NUCLEAR ACCIDENT(S) BY UNDER INVESTIGATIONS LACK OF PROPER SPECIALIZED!!! QUALIFICATIONS IN NUCLEAR PHYSICS/NUCLEAR FISSION & NUCLEAR ENGINEERING[APPLIED & THEORETICALLY] AND UNDER INVESTIGATIONS THE MORAL CRIME INITIATORS WHO PERHAPS BECAUSE OF “CONNECTIONS”,E.T.C. ASSIGNED WORK IN ENSREG,E.T.C.,…

Our Motivation to this Law Action was my access to Internet site of ENSREG :

http://www.ensreg.eu/nuclear-safety

in which notice, what we expected from people lacking Qualifications for their job:

a) THERE IS NO !!! COMMUNICATION INFORMATION TO “CONTACT” ENSREG , which OBVIOUSLY IS WITH CRIMINAL DOLUS OF PURPOSE , because it is almost ABSOLUTE STANDARD the Internet sites to have “Contact” information AND THE CRIME IS VERY HIGH BECAUSE OF THE PARAMOUNT!!! SIGNIFICANCE OF ENSREG FOR THE EUROPEAN & INTERNATIONAL NUCLEAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SAFETY !!!!!!!!!!!!!!....S.O.S...

B) OBVIOUSLY AS WE EXPECTED , WITH CRIMINAL DOLUS OF PURPOSE THERE IS NO !!! C.V. WITH EDUCATION SPECIALITIES INFORMATION,E.T.C. OF THE “top” PEOPLE WHO “manage” ENSREG…

c) IN PRACTICE THE ENSREG NEVER!!! MADE SERIOUS INVESTIGATION OF NUCLEAR HUMAN FACTOR WHICH IS THE FIRST !!! CAUSE OF NUCLEAR ACCIDENTS!!!...S.O.S…S.O.S…S.O.S…

d) E.T.C.,…

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτεπάγγελτη ΜΗΝΥΣΗ μας+Αναφορά μου εις το Ευρωπα’ι’κό Κοινοβούλιο,κ.α.

Πρός τις Εισαγγελείες[Α.Π.+Εφετών+Πρωτοδικών] των Αθηνών,Ε.Υ.Π.,Ελληνική Αστυνομία ,και επειδή δια πολιτικούς λόγους(ενδεικτικά ο νύν Πρωθυπουργός της Ελλάδος είναι ο Εβραίος! Αλεξ Τσίπρας που ως ανεμένεται εξυπηρετεί πρώτιστον τα Εβρα’ι’κά! Συμφέροντα...) και επειδή δια λόγους φόβου ή αδιαφορίας ισως η Δικαστική Εξουσία δεν ενεργήσει κατα των Μεγάλων! Εβρα’ι’κών Συμφερόντων, δια τούτο κοινοποιούμε την παρούσα Μήνηση μας και εις την EUROJUST,EUROPOL,Πρεσβείες Εθνών και εις Εξουσίες της Ευρωπα’ι’κής Ενωσης και Αλλού...

Σχετικά προηγούμενες Μηνήσεις + Επικοινωνίες μου με Εισαγγελείες + Αλλού...

Κοινοποίηση πρός την Γερμανικήν(έχουσα Ιστορική γνώση) Πρεσβείαν εις την Ελλάδα...

Κατά της Εθνικής Τραπέζης της Ελλάδος(ανοίκουσα στο Διεθνές Εβρα’ι’κό! Τραπεζιτικό Σύστημα[Εβραίοι Rothschilds και άλλοι Εβραίοι,κ.α.] και κατα των άλλων Τραπεζών (εντός και εκτός της Ελλάδος) που ενεργούν Εγκληματικά!!! & Παράνομα (ως εξηγήται κατωτέρω) και κατά των Συνεργατών τους και κατά των Ηθικών Αυτουργών,ως Διαρκές Εγκλημα,κ.α.,κ.τ.λ.

Από τον Ιωσήφ-Χρήστον Κ. Κονδυλάκην,Χριστιανόν,Επιστήμων,Μικράς Ασίας 13, Αγιος Νικόλαος της Αναβύσσου,19013 Αττική,τηλ+φαξ 22910-55275,Τετάρτη-15-Απριλ-2015 μετά την Ιησού Χριστού Ανάστασην...

#1 Ηθέλησα να κάνω ανάληψη χρημάτων ΜΟΥ!!!! από την Ιδιωτική Εθνική Τράπεζα της Ελλάδος μέσω της νέας κάρτας αναλήψεως χρημάτων(εις ανανέωση της παλαιάς μου) από ΑΤΜ...αλλά η Εθνική Τράπεζα μου είχε αλλάξει το PIN και όταν ρώτησα σήμερα τηλεφωνικά (στην υπηρεσία «καρτών» της Εθνικής Τραπέζης) πώς μπορώ να παραλάβω το νέο PIN ουσιαστικά μου είπαν ότι ΔΕΝ μπορώ παρα μόνο όταν τους δώσω Προσωπικές Απόρρητες!!! Οικονομικές και Αλλές πληροφορίες , αλλοώτικα με Κανένα!!! τρόπο ΔΕΝ μπορώ να πάρω Χρήματα ΜΟΥ!!! από την Εθνική Τράπεζα της Ελλάδος(του ΕΒΡΑ’Ι’ΚΟΥ Τραπεζιτικού Διεθνούς Συστήματος,Ρόθτσιλντ,κ.α).

Επίσης μου είπαν ότι ο ανωτέρω ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΕΚΒΙΑΣΜΟΣ(υπό Θεώρηση των ΠΚ385, ΠΚ187#1(Εγκληματική Οργάνωση το Διεθνές ΕΒΡΑ’Ι’ΚΟ!!! Τραπεζιτικό Σύστημα), απόπειρα ληστείας μου ΠΚ380#1(με ψυχολ. Βία) κατ’επάγγελμα ΠΚ385#1βυποεδ 6) ,ασκήται και από άλλες ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ(ΕΒΡΑ’Ι’ΚΕΣ ενδεικτικά η Κεντρική! Τράπεζα της Ελλάδος,κ.α) Τράπεζες της Ελλάδος και του εξωτερικού και δια τούτο επίσης υπό θεώρηση η Ελληνική+Ευρωπα’ι’κή+Διεθνής Νομοθεσία περί της ΠΟΙΝΙΚΗΣ!!! ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ,Κ.Α.,Κ.Τ.Λ.,...

#2 Τα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ στοιχεία που ζητάει(όπως σήμερα με πληροφόρησαν με φαξ) η Ιδιωτική! Εθνική Τράπεζα της Ελλάδος δια να κάνουμε ανάληψη χρηματων ΜΑΣ!!! είναι τουλάχιστον α) Ταυτότητα ή Διαβατήριο , β) ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΕΦΟΡΙΑΣ!!!!!!, γ) ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ !!!ή ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΣΥΝΤΑΞΗΣ !!ή ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΕΙΑ δ) Χαρτί πληρωμής ΟΑΕΕ ή ΤΣΜΕΔΕ ή ΟΓΑ !!! , ε) Λογαριασμός Τηλεφώνου Σταθερού ή Κινητού , στ) ΑΜΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΟΥ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!!!)....

#3 Είναι ΠΡΟΦΑΝΕΣ ότι το ΕΒΡΑ’Ι’ΚΟ!!!(Rothscilds, Mossad/Οικονομικός κλάδος, και Αλλοι ΕΒΡΑΙΟΙ & Συνεργάτες των) ΤΡΑΠΕΖΙΤΙΚΟ ΔΙΕΘΝΕΣ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΑ & ΠΑΡΑΝΟΜΑ «ΦΑΚΕΛΩΝΕΙ»[ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΥΕΙ υπό θεώρηση ΠΚ148 & ΣΥΣΧΕΤΙΖΕΙ,ΚΤΛ ] ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ & ΑΛΛΩΝ ΕΘΝΩΝ , δια ταύτα κάνετε όλες τις Ποινικές και Αλλες δέουσες Ενέργειες,κ.α.,κ.τ.λ.,...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΞΥΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΡΙΓΑ ΤΗΣ ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΣΤΙΣ ΠΑΛΑΜΕΣ ΤΩΝ ΧΕΡΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΑΝΩΔΥΝΟ & ΠΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟ (και ο πόνος ξεχνάτε για ΠΑΝΤΑ! μετά από περίπου 5 λεπτα) ΕΝΩ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΤΙΜΩΡΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΠΛΗΓΜΑ ΓΙΑ ΟΛΗ!!! ΤΗΝ ΖΩΗ ΚΑΙ Η ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΗ "ΘΕΡΑΠΕΙΑ" ΜΕ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ π.χ. ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ "ΕΛΕΙΜΑΤΙΚΗΣ" ΠΡΟΣΟΧΗΣ ΣΕ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ,ΗΤΟΙ ΒΑΡΕΤΑ!!! ΜΑΘΗΜΑΤΑ & ΒΑΡΕΤΟΥΣ!!!! ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ ,σχεδόν ΠΛΗΡΩΣ ΓΙΑ ΟΛΗ !!!ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΖΩΗ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΙΑΝΥΕΣ!!! ΠΟΥ ΣΥΝΗΘΕΣΤΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΥΠΕΡΚΙΝΗΤΙΚΑ...

Οι ΣΑΤΑΝΙΣΤΕΣ(καμπαλά) ΕΒΡΑΙΟΙ εφαρμόζοντας τον ΕΒΡΑ'Ι'ΚΟ ΝΟΜΟ ΤΗΣ ΤΑΛΜΟΥΔ "ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΤΟΥΣ ΑΡΙΣΤΟΥΣ!!! ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΒΡΑΙΟΙ(GENTILES)..."κατήργησαν την παραδοσιακή εκπαιδευτική τακτική συμορφώσεως των ατάκτων μαθητών που εφάρμοζαν οι δάσκαλοι με το να κτυπόυν με την ρίγα του δασκάλου τις δύο παλάμες(στην ανάποδη όψη των) των ατάκτων μαθητών ή αυτών που δεν παρακολουθούσαν το μάθημα (ο πόνος περνάει για ΠΑΝΤΑ!!! Εντός περίπου 5 λεπτών) και Διεθνώς προσπαθούν να την αντικαταστήσουν με ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΕΣ & ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΕΣ ΤΙΜΩΡΙΕΣ!!! με απότερο σκοπό ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΑ π.χ. με χάπια Ritalin ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΟΥΝ ΤΑ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΑ ΔΙΑΝΥΕΣ!!! ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ GENTILES(ΟΧΙ ΕΒΡΑΙΩΝ) ΗΤΟΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ!!! ΤΩΝ GENTILES(ΟΧΙ εβραίων) ΕΘΝΩΝ!!!...S.O.S....S.O.S...S.O.S...S.O.S...S.O.S...S.O.S...S.O.S...S.O.S...S.O.S...

Σχετικό και η Ελληνική ταινεία "Το Ξύλο βγήκε απο τον Παράδεισο" που υπάρχει εις την Ιντερνετ διεύθυνση

www.youtube.com/watch?v=QfjoORZ8mcs

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρός το Ελληνικό Εθνος+Εξουσίες της Ευρωπα’ι’κής Ενωσης+Πρεσβείες Gentile(ΟΧΙ-εβραίων) Εθνών+Εισαγγελείες[Α.Π.+Εφετών+Πρωτοδικών] των Αθηνών+Ε.Υ.Π.+ Ελληνική Αστυνομία+Αλλους & ως Σχετικόν των Μηνύσεων μου...

Κοινοποίηση πρός την Βασιλικήν Πρεσβείαν του Ηνωμένου Βασιλείου + Πρεσβεία των Ηνωμένων Πολιτειών της Αμερικής…

Από τον Ιωσήφ-Χρήστον Κονδυλάκην, Gentile/Χριστιανόν, τέως Δημόσιος υπάλληλος(Επιστήμων Ερευνητής), Μικράς Ασίας 13 , Αγιος Νικόλαος της Αναβύσσου , 19013 Αττική , Ελλάς , τηλ+φαξ 22910-55275, ημέρα Πέμπτη-23-Απριλίου-2015

Σχετικά 1)Προηγούμενες Μηνύσεις+Επικοινωνίες μου με Εισαγγελείες+Πρεσβείες +Αλλού , 2) Εφημερίς «Ελεύθερη Ωρα» Δευτέρας-20-Απριλίου-2015 , σελίς 5 , άρθρο «Ι. Φουράκης «ΟΙ ΕΒΡΑΙΟΙ!!! ΕΚΑΨΑΝ ΤΑ ΠΟΛΥΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ» ,

3) Εφημερίς «Ελεύθερη Ωρα» της Πέμπτης-23-Απριλίου-2015 , σελίς 15 , άρθρο «Βρετανική Αντίδραση στην «πρόωρη απελευθέρωση» του (ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗ!!!) Σάββα Ξηρού» , 4) Βιβλίον «ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑΣ» του Αθανάσιου Κ. Στριγάς , 2003 , σελίς 196 , «...ο (ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣ!!!) Χριστόδουλος ΞΗΡΟΣ (αδελφός του ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗ!!! Σάββα Ξηρού)...ειχε γνωριστεί με παρόμοιο τρόπο με τον (ΕΒΡΑΙΟ!!!!!!!!) ΑΒΡΑΑΜ ΛΕΣΠΕΡΟΓΛΟΥ (που τον εισήγαγε στην ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ!!! Και ο οποίος πιθανότατα είναι πράκτωρ της εβρα’ι’κης υπηρεσίας Δολοιφθορών & Κατασκοπίας ΜΟΣΣΑΝΤ...)

Ο ΕΒΡΑ’Ι’ΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΝ ΠΙΘΑΝΩΤΑΤΑ ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΔΙΑ ΤΗΝ ΔΙΕΘΝΗ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΩΝ...

Ευκόλως μπορείται να κατανοήσετε το ΘΕΜΑ μας(ο τίτλος του ανωτέρω) μετά την Μελέτην των ανωτέρω αναφερομένων πληροφοριών και κατανοόντας ότι ο νύν Πρωθυπουργός της Ελλάδος είναι ΕΒΡΑΙΟΣ!!!(Αλεξ Τσίπρας[όπως και οι προκάτοχοι του ΕΒΡΑΙΟΙ Πρωθυπουργοί : Παπανδρέου, Σημίτης,Μητσοτάκης και ο ΕΒΡΑΙΟΔΟΥΛΟΣ Σαμαράς]) και εξυπηρετούν πρωτίστως! τα ΕΒΡΑ’Ι’ΚΑ!!! ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ...

Απλά σκεφθήτε ότι οι ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΕΣ ΔΕΝ !!! ΚΤΥΠΗΣΑΝ ΚΑΝΕΝΑ ΕΒΡΑ’Ι’ΚΟ ΣΤΟΧΟ αλλά ΜΟΝΟ GENTILES/ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥΣ όπως τους Ελληνες Χριστιανούς Ορθοδόξους Εφοπλιστές και τα Πολυκαταστήματα των Χριστιανών Ορθοδόξων Ελλήνων ΑΤΕΝΕ,ΜΙΝΙΟΝ,ΚΑΤΡΑΝΤΖΟΥ,ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΔΡΑΓΩΝΑ, ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΥ [Σχετικό 2 ] και μετά εισήγαγαν οι ΕΒΡΑΙΟΙ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΙ ΕΒΡΑΙΚΕΣ!!! ΠΟΛΥΘΝΙΚΕΣ & ΕΒΡΑΙΟΥΣ!!! ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ(π.χ. τον Σόρος, την Goldman Sacks,k.a) και η ΕΒΡΑΙΟΕΛΕΓΧΟΜΕΝΗ!!! ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ!!! ΟΥΔΕΠΟΤΕ!!! ΕΝΟΧΛΗΣΑΝ τις ΕΒΡΑ’Ι’ΚΕΣ!!! ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΕΣ όπως π.χ. την Coca-Cola , Lidl , και άλλες...

Παρομοίως κατανοήται διατί ο ΕΒΡΑΙΟελεγχόμενος Σύριζα ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΕΙ !!! την ΕΒΡΑΙΟελεγχόμενη Αναρχία , Αναρχικούς,κ.τ.λ., και την ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΗΣ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ(«Ρετσινιά!!! Να είσε ΑΡΙΣΤΟΣ» Ουρλίάζει ο Υπουργός...Εθνικής Παιδείας/Συριζα, στο ΕΒΡΑ’Ι’ΚΟ Σχέδιο ΑΦΑΝΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΘΝΟΥΣ...(“KILL THE BEST OF GENTILES” from Jewish talmud)

Υ.Σ. Από το Ιερόν Ευαγγέλιον του Χριστιανισμού : «Γνώσετε την Αλήθειαν και η Αλήθεια Ελευθερώση Ημας & Υμας(...ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΒΡΑ’ΙΚΗ!!! ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΣΑΤΑΝΙΚΗ(καμπαλά,ταλμούδ) ΔΙΚΤΑΚΤΟΡΙΑ)...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρός το Ελληνικόν ΕΘΝΟΣ+Λαόν (ΤΑ ΘΕΜΕΛΕΙΩΔΗ Αρθρα Ελλην. Συντάγματος 1#3 + 3+120)+ΟΛΕΣ τις Εισαγγελείες της Ελλάδος+Ε.Υ.Π.+Ελλην. Αστυνομία+Αλλους

Κοινοποήση πρός τις Εξουσίες της Ευρωπα’ι’κής Ενωσης+Πρεσβείες των Gentile(ΟΧΙ –εβραίων) Εθνών+I.C.C.’Prosecutor+EUROJUST+EUROPOL+INTERPOL+GENTILES..

Και ως Σχετικόν των Μηνύσεων μου πρός Εισαγγελείες Αθηνών+Πρεσβείες+Αλλού

Σχετικά είναι προηγούμενες επικοινωνίες μου με Εισαγγελείες Αθηνών+Βασιλικήν Ολλανδικήν Πρεσβείαν εν Ελλάδι+Καναδικήν Πρεσβείαν εν Ελλάδι+Αλλού...

Τηλεαντίγραφον(«φαξ») εκ 1+5=6 (έξι) γραμμένες σελίδες

Από τον Ιωσήφ-Χρήστον Κ. Κονδυλάκην, GENTILE/Χριστιανόν Ορθόδοξον ,Ελλην , τέως Δημόσιος υπάλληλος(Επιστήμων Ερευνητής[Θεωρητικά+Εφηρμοσμένα]) , κάτοικος επί τη οδώ της Μικράς Ασίας 13 , εν τω οικισμώ του Αγίου Νικολάου της Αναβύσσου,εν τω νομώ της Αττικής,Ελλάς,τηλ+φαξ 2291055275,Παρασκ-24-Απρ-2015

Σύμφωνα με την εμπειρίαν μας , την γνώσην μας (ενδεικτικά η περίπτωση του ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ πολιτικού κόμματος «Χρυσή Αυγή»[Σχετικά Ελλην. Συνταγμα ΤΑ ΘΕΜΕΛΕΙΩΔΗ Αρθρα του 1#3+3+120]) και την δικαστική μου εμπειρία [που Συνεχώς ΠΑΡΑΝΟΜΑ με ΑΔΙΚΟΥΝΕ!!! π.χ. Μελετήστε τις Μηνύσεις μου και τις Δικαστικές μου προσφυγές,κ.α.,κ.τ.λ.] προκύπτει ότι

ΟΙ ΕΒΡΑΙΟΙ(ενδεικτικά το Διεθνές ΕΒΡΑ’Ι’ΚΟ Τραπεζιτικό Σύστημα,τέως και νύν Πρωθυπουργός(οι) της Ελλάδος, οι Sayanims, και Αλλοι ΕΒΡΑΙΟΙ) & ΟΙ ΕΒΡΑΙΟΔΟΥΛΟΙ(ενδεικτικά π.χ. οι Μασόνοι , τέως(π.χ. Σαμαράς) και νύν Πρωθυπουργος(οι) της Ελλάδος και Συνεργάτες των και τα Σχετικά των) ΙΣΧΥΡΩΤΑΤΑ!!! ΕΠΙΡΡΕΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΝ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΝ , ΥΠΟ ΤΗΝ ΜΟΡΦΗΝ ΙΣΧΥΡΩΤΑΤΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΤΗΣ (Σχετικό ΠΚ134 , ΠΚ134Αε ,και άλλα άρθρα ΠΚ,κ.α.,κ.τ.λ.)

Ως μία , από τίς πλείστες περιπτώσεις , Μελετήστε προσεκτικά την σημερινήν Αυτεπάγγελτην Μήνησην μου κατά της Προέδρου Πρωτοδικών που δίκασε την Τετάρτην 22-Απριλίου-2015 , Ασφαλιστικά μέτρα , περίπτωση μου, που ΤΑ ΜΕΓΙΣΤΑ ΑΦΟΡΑ και ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ+ΕΥΡΩΠΗΣ+ΑΛΛΩΝ ΕΘΝΩΝ , που ΚΑΤΑ ΒΑΝΑΥΣΗ!!! ΠΑΡΑΒΑΣΗ ΤΟΥ ΟΡΚΟΥ!!! ΤΗΣ ΝΑ ΤΗΡΕΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ εκδωσε ΠΛΗΡΩΣ ΑΝΑΙΤΙΟΛΟΓΗΤΗ!!!!!!!!!!! ΑΠΟΦΑΣΗ , πιθανότατα λόγω ΙΣΧΥΡΩΤΑΤΩΝ!!! ΕΒΡΑ’Ι’ΚΩΝ & ΚΥΒΕΡΝΗΤΙΚΩΝ ΕΠΙΡΡΟΩΝ ΕΙΣ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ....

ΚΑΙ ενεργήστε με ΚΑΘΕ!!!!!! ΤΡΟΠΟ (Ελλην. Σύνταγμα τό ΘΕΜΕΛΕΙΩΔΕΣ Αρθρο του 120 ) ΔΙΑ ΤΗΝ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ!!!!!! ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ+ΕΥΡΩΠΗΣ +ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΒΡΑ’Ι’ΚΗ ΣΑΤΑΝΙΚΗ!!!(καμπαλά,ταλμούδ, εβρα’ι’κό DNA) ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΔΙΚΤΑΚΤΟΡΙΑ...S.O.S….S.O.S…S.O.S…

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

To: U.N. , I.C.C.’Prosecutor , European Union Authorities, Embassies of Nations,Others,

be Additional Information for my Petition to European Parliament on Psychiatry… ,

Πρός τις Εισαγγελείες[Α.Π.+Εφετών+Πρωτοδικών] των Αθηνών+Ε.Υ.Π.+Ελλην. Αστυνομία , ως Αυτεπάαγγελτη Μήνηση μας+Σχετικόν των Μηνύσεων μου,κ.α.,κ.τ.λ.

From: Joseph-Christos Kondylakis,Gentile,Research Scientist,Mikras Asias 13, Agios Nikolaos , Anavissou, Attiki 19013, Greece,Tel+Fax:+30-2291055275, Sat-25-Apr-2015

THE JEWS CONTROLLED MASS COMMUNICATIONS MEDIA(TV,press,films, Internet’ popular tools,etc) DEFINE!!! THE NORMALIN MENTAL HEALTH/PSYCHIATRY & CONTROL THE EVOLUTION OF NATIONS TRADITIONS & BEHAVIOURS…

Your references : 1) Joseph-Christos Kondylakis Law Actions & Communications with Criminal Prosecutions in Greece & Elsewhere + Gentiles Embassies in Greece+Elsewhere , 2) The book with title “Russia’s Political Hospitals: The Abuse of Psychiatry in Soviet Union” by Sidney Block , Peter Reddaway , 1997 , 3) Others

#1. The Mass Communication Media(TV,press,etc) are controlled by jews(Indirectly or/and Directly) usually by blackmailing from the jewish Banking System Loans!!! , secret societies as Masons ,etc ,Also study the info at : www.jewwatch.com

#2. From the above mentioned book[2] “Russia’s Political Hospitals” we copy the :

a. From its page 27 , “The concept of “ADJUSTMENT!!!!(read CONTROL!!!) to society[Read : its Mass Communications Media broadcastings] “ has been used commonly in Psychiatry as a (Major) criterion of Mental Health!!!....

b. From its page 32 “…The Dissenter is charged with “Anti-Soviet” offence…AND in our current times the JEWISH SATANIC(kabbalah,Talmud) WORLDWIDE DICTATORSHIP has created similar “psychiatric…illness” the “Anti-semitic/Anti-jews” psychosis , viz …THE DISSENTER (to International Jewish Control) IS CHARGED WITH ANTI-JEWS OFFENCE and “proper”…psychiatric “treatment”!!!…to understand further you can read f.e the book created by jews with title ”Political paranoia: the psychopolitics of hatred’ by Robert S. Robins,Jerrold M. Post…M.D. , 1997 [NOTE: THE HATE IS A PHYSIOLOGICAL!! EMOTION OF HUMANS AND ANIMALS IN CERTAIN CASES, FROM THE BEGINNING!!! OF HUMANITY…], and the jews Internationally use the Psychiatrists!!! to promote a new “illness” the “Anti-Jews psychosis” as f.e. in my Nation,Greece ,the former President!! of Hellenic Psychiatric Association…Prof N. Tzavaras who as President of Hellenic Psychiatric Association instructed the Greek Psychiatrists to consider the new psychiatric “illness” “Anti-jews/Anti-semitic…schizophrenia” and he also published articles in Greek newspaper about this theme .(viz JEWS TRYING INTERNATIONALLY!!! TO CONTROLLING PSYCHIATRICALLY!!! THE ANTI-JEWS/ANTI-SEMITICS…).I made a Law Action in the Criminal Prosecution in Greece Against the “psychiatrist” N. Tzavaras in 200X , but very possibly the jewish interests blocked! the criminal investigations…

#3. Also a Major example is that the jews controlled Media(TV,press,etc) in Greece, the last decades,are the FIRST!! cause that Destroyed!!! the Greek Nations Traditions,Family, Religion,Language,Civilization,Intelligence,Morality,& People public Information…

Τροποποιήθηκε από civilservant
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρός το Δικαστήριο που αφορούν τα Ασφαλιστικά μου Μέτρα...

ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ & ΔΙΚΟΓΡΑΦΟ ΜΟΥ

Με αριθμό κατάθεσης 43190/2015 και αριθμό Δικογράφου 4537/2015 του κ. Ιωσήφ- Χρήστου Κ. Κονδυλάκη

Από τον Ιωσήφ-Χρήστο Κ. Κονδυλάκη , Χριστιανός Ορθόδοξος Ελλην , τέως Δημόσιος υπάλληλος της Ελλάδος(Πυρηνικός Φυσικός), Μικράς Ασίας 13 , Αγιος Νικόλαος της Αναβύσσου , 19013 Αττική , τηλ+φαξ 22910-55275 , Δευτέρα-27-Απριλίου-2015

Κύριε ή Κυρία Δικαστικό Λειτουργό

Οπως και είπα εις την Κα Πρόεδρο του Δικαστηρίου Αικατερίνη Παπαδημητροπούλου εις την Δικάσιμο μου των Ασφαλιστικών Μέτρων μου κατα της Εθνικής Τραπέζης+Αλλων της Τετάρτης-22-Απριλίου-2015 ΕΠΙΚΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ!!! και ιδιαιτέρως τα σχετικά άρθρα του εις την Δίκη(ες) μου :

1. Το άρθρο 2#2 ότι η Ελλάς είναι ΚΡΑΤΟΣ ΔΙΚΑΙΟΥ και συνεπώς ΔΕΝ μπορούν μόνο οι Πλούσιοι(και οι Εβραίοι) να έχουν Δικαια Δίκη , αλλά ΠΡΕΠΕΙ να έχουν και οι πολίτες που ΔΕΝ έχουν ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ χρήματα , π.χ. για Δικηγόρο , διότι επιπλέον

2. Τό άρθρο 4#1 του Συντάγματος διατάσει ΡΗΤΑ την ΙΣΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΙΣ ΤΟΝ ΝΟΜΟ , δηλαδή των Πλουσίων ΚΑΙ των Φτωχών(ή αυτών που ΔΕΝ έχουν ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ χρήματα)

3. ΡΗΤΑ ΕΠΙΚΑΛΟΥΜΑΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙ-ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!!! Λόγω του άρθρου του Ελλην. Συντάγματος 9Α σε κάθε νόμο ή διάταξη ή εγγύκλιο (Ιδίως ΙΔΙΩΤΗ!!! Ως της ΕΒΡΑ’Ι’ΚΗΣ(Ροτσίλντ,κ.α) ΙΔΙΩΤΙΚΗΣ!!! Τραπέζης της Ελλάδος,κ.α.κ.τ.λ.) ή κ.α.,κ.τ.λ , Διότι το άρθρο 9Α του Ελλην Συντάγματος ΡΗΤΑ ΔΙΑΤΑΣΕΙ!!! «ΚΑΘΕΝΑΣ!!!(και εγώ) ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ!!! ΑΠΟ ΤΝ ΣΥΛΛΟΓΗ,ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΙ ΧΡΗΣΗ...ΤΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ!!! ΤΟΥ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ...»

ΕΠΙΠΛΕΟΝ σας γνωρίζω το αυτονόητο ,σε κάθε νοήμονα άνθρωπο , ήτοι ότι η υπόθεση μας αφορά ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΤΟ ΕΘΝΙΚΟΝ+ΕΥΡΩΠΗΣ+ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΟΣ ΣΥΜΦΕΡΟΝ!!!

Υ.Σ Σχετικά με το θέμα μας έχει ενημερωθεί και η Εισαγγελεία Πρωτοδικών Αθηνών μέσω των Μηνύσεων μου Γ2015/800 + Β2015/727 και Επίσης έχουν ενημερωθει ΟΛΕΣ οι Πρεσβείες της Ευρωπα’ι’κής Ενωσης και Αλλων Εθνών(λόγω των ανωτέρω) και ως εκ τούτου αναμένουμε ΔΙΚΑΙΑ ΔΙΚΗ...

ΕΠΙΠΛΕΟΝ σας καταθέτω απόσπασμα από την εφημερίδα «Ελευθερη Ωρα» της Παρασκευής-24-Απριλίου-2015 τις σελιδες τις 1,3,24

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρός το Ελληνικό Εθνος+Λαό (Ελλην. Σύνταγμα Τα ΘΕΜΕΛΕΙΩΔΗ Αρθρα του 1#3+3 +120), Εισαγγελείες(Α.Π.+Εφετών+Πρωτοδικών) των Αθηνών+Ε.Υ.Π.+ Ελλην. Αστυνομία+Αλλους , ως Σχετικόν των Αυτεπαγγέλτων Μηνύσεων μου Β2015/727 +Γ2015/800 (ΝΕΑ Στοιχεία) [Εγγραφον εκ δύο(2) γραμμένων σελίδων]

Από τον Ιωσήφ-Χρήστο Κ. Κονδυλάκη, Χριστιανό Ορθόδοξο Ελλην, τέως Δημόσιος υπάλληλος (Πυρηνικός Φυσικός) , Μικράς Ασίας 13 , Αγιος Νικόλαος , Αναβύσσου , 19013 Αττική , τηλ+φαξ 22910-55275 , Τρίτη-28-Απριλίου-2015

Κύριε(οι) ή Κυρία(ες) Δικαστικοί Λειτουργοί+Ελληνικέ Λαέ+Αλλοι

Ως Συνέχεια των Αυτεπαγγέλτων Μηνύσεων μου πρός την Εισαγγελεία Πρωτοδικών των Αθηνών Β2015/727 + Γ2015/800 (ΝΕΑ Στοιχεία) παρακαλούμε θεωρήστε υπό σκέψη να γίνονται ,τουλάχιστον, τα παρακάτω Εγκλήματα , κατ έξακολούθηση & κατ’ επάγγελμα , ως Διαρκές Εγκλημα, με θύματα εμένα, τους Ελληνες πολίτες και πολίτες άλλων Gentile (ΟΧΙ-εβραίων) Εθνών και με υπό θεώρηση σκέψης ΗΘΙΚΟΥΣ ΑΥΤΟΥΡΓΟΥΣ (ΕΒΡΑΙΟΥΣ (υπό σκέψη τους Rothschild, άλλους ΕΒΡΑΙΟΥΣ, την ΕΒΡΑ’Ι’ΚΗ μυστική υπηρεσία ΚΑΤΑΣΚΟΠΙΑΣ & ΔΟΛΙΟΦΘΟΡΩΝ Μοσσάντ, και ΕΒΡΑΙΟΥΣ Πρωθυπουργούς της Ελλάδος: ως τους Παπανδρέου,Μητσοτάκη,Κ. Σημίτης και τον νύν ΕΒΡΑΙΟ Αλεξ Τσίπρα,κ.α. και ΕΒΡΑΙΟΔΟΥΛΟΥΣ ως τον Σαμαρά,Παπαδήμα,κ.α.) και Αυτουργούς και Συνεργούς, πιθανώς περιλαμβάνουσα και Δικαστικούς Λειτουργούς,κ.α,...

Αρχικά αναφερόμεθα εις την ΑΝΤΙ-ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!!! , λόγω του άρθρου 9Α του ΕΛΛΗΝ. ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ εις την ΣΥΛΛΟΓΗ,ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ,ΧΡΗΣΗ ΑΠΟΡΡΗΤΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ των Ελλήνων Πολιτών,κ.τ.λ. ΙΔΙΩΣ από ΙΔΙΩΤΕΣ!!! και δή ΕΒΡΑΙΟΥΣ!!! (ΕΒΡΑ’Ι’ΚΟ Τραπεζιτικό Σύστημα,κ.α.,κ.τ.λ.)

Ι. ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΙΑ («Φακέλωμα»,κ.α.,κ.τ.λ.) ΠΚ148#2 με Συλλογή,Επεξεργασία, Χρήση,κ.τ.λ. από το ΙΔΙΩΤΙΚΟ!!! ΕΒΡΑ’Ι’ΚΟ!!! Τραπεζιτικό Σύστημα (ενδεικτικά την «Εθνική» Τράπεζα της Ελλάδος , την Τράπεζα της «Ελλάδος»,και άλλες Τράπεζες της Ελλάδος και του εξωτερικού) ΑΠΟΡΡΗΤΩΝ!!! ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ (ΑΜΚΑ!!!, εκαθαριστικό εφορείας ,κ.α) του Προσωπικου των ΕΝΟΠΛΩΝ!!! ΔΥΝΑΜΕΩΝ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΘΝΟΥΣ που ΚΑΤΑΛΛΗΛΩΣ ΣΥΣΧΕΤΙΖΟΜΕΝΑ , ΠΡΟΦΑΝΩΣ!!!, ΕΚΘΕΤΟΥΝ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟΝ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΙΔΙΩΣ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΝ!!! ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ, όπως και η Συλλογή,Επεξεργασία , Χρήση,κ.τ.λ. ΑΠΟΡΡΗΤΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ειδικών Ελλήνων επιστημόνων(ενδεικτικά Πυρηνικών Φυσικών όπως εμένα και συναδέλφων μου, και Αλλων),κ.α.,.κ.τ.λ.,...

ΙΙ. ΕΚΒΙΑΣΜΟΣ(οικονομικός) ΠΚ385 ΚΑΙ τελούμενος από ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ (Το ΕΒΡΑ’Ι’ΚΟ Τραπεζιτικό Σύστημα)ΠΚ 187#1 , διότι ΒΑΝΑΥΣΩΤΑΤΑ ΜΑΣ ΕΚΒΙΑΖΟΥΝ να δώσουμε τα ΑΠΟΡΡΗΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΑΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ αλοίωτικα ΔΕΝ μας δίδουν Χρήματα ΜΑΣ από τους Τραπεζιτικούς λογαριασμούς μας,κ.α.,κ.τ.λ.,...

ΙΙΙ. ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ ΠΚ187#1 στ «Διακεκριμένη Φθορά Ξένης(ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ) Ιδιοκτησίας που Βλάπτει Σοβαρά & Καταστρέφει τις Οικονομικές Δομές της Χώρας , μέσω γνώσεων των ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΑΠΟΡΡΗΤΩΝ σχεδόν ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ του ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΛΑΟΥ και Ενεργόντας ΒΛΑΠΤΙΚΩΣ δια το ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΕΘΝΟΣ!!! ΜΑΣ το Διεθνές ΕΒΡΑ’Ι’ΚΟ Τραπεζιτικό Σύστημα και οι ΕΒΡΑΙΟΙ ΤΡΑΠΕΖΙΤΕΣ & ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ και οι ΕΒΡΑΙΟΙ Πρωθυπουργοί της Ελλάδος ως οι Παπανδρέου, Μητσοτάκης,Σημίτης,Τσίπρας και οι ΕΒΡΑΙΟΔΟΥΛΟΙ Σαμαράς,Παπαδήμας,κ.α) ενδεικτικά μέσω των Οικονομικών «Μνημονίων» και του ΔΙΑΡΚΕΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ από το «Πολυτεχνείο» του 1973 ,που οι ΕΒΡΑΙΟΙ επιχειρούν να ΑΦΑΝΙΣΟΥΝ!!! ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ ΕΘΝΟΣ!!! ΜΑΣ...(σχετικά οι Μηνήσεις+Επικοινωνίες μου με Εισαγγελείες Αθηνών+Πρεσβείες+Αλλού)

IV. Το Διεθνές ΕΒΡΑ’Ι’ΚΟ Τραπεζιτικό Σύστημα (και οι ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΕΒΡΑ’Ι’ΚΕΣ Τράπεζες όπως η «Εθνική» Τράπεζα της Ελλάδος , η Τράπεζα της «Ελλάδος» Εγκλημα ΑΠΑΤΗΣ ΠΚ386 τα ονόματα των,κ.α) κάνουν ΠΑΡΑΧΑΡΑΞΗ ΠΚ207,208 + ΠΚ187#1 δημιουργόντας ΨΕΥΤΙΚΟ!!! Χρήμα από το ΜΗΔΕΝ!!! (από «αέρα») ΜΕΣΩ ΕΚΔΟΣΕΩΣ ΔΑΝΕΙΩΝ!!! ΤΟΥΣ σε περίπου 20/πλάσιο των χρημάτων που πραγματικά έχουν στα χρηματοκιβώτια τους και με αυτό το ΨΕΥΤΙΚΟ!!! Χρήμα δίδουν ΔΑΝΕΙΑ!!! Στο Ελληνικό Εθνος(π.χ. «Μνημόνια»)+τους Πολίτες του και με αυτή την ΑΠΑΤΗ ΠΚ386 και ΑΠΙΣΤΙΑ ΠΚ390 το ΕΒΡΑ’Ι’ΚΟ Τραπεζιτικό Σύστημα ΛΗΣΤΕΥΕΙ ΠΚ380 Με Ψυχολογική Βία/Εκβιασμούς και ΚΛΕΒΕΙ ΠΚ372 ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ!!! Και ΤΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ των Ελλήνων και την ΕΘΝΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ (π.χ. Εκβιάζοντας για ΙΔΙΩΤΙΚΟΠΟΙΗΣΕΙΣ σε Ελάχιστη Χρηματική Αξία που τα ΕΒΡΑ’Ι’ΚΑ ΔΙΕΘΝΗ «ΚΟΡΑΚΙΑ» ΚΑΡΑΔΟΚΟΥΝ ΝΑ ΑΡΠΑΞΟΥΝ...) και ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΤΟ ΔΙΕΘΝΕΣ ΕΒΡΑ’Ι’ΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ/ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ προκαλούν και ΧΙΛΙΑΔΕΣ!!! ΦΟΝΟΥΣ/Αυτοκτονίες(Με Ενδεχόμενο Δόλο) ΠΚ299 και ΒΑΡΥΤΑΤΕΣ ΒΛΑΒΕΣ ΥΓΕΙΑΣ ΠΚ310 ΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΟΛΙΤΕΣ,Κ.Α.,Κ.Τ.Λ.,...

V. Θεωρούμε υπό Σκέψη ότι υπάρχουν ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ του Ποινικού Κώδικα και των Ειδικών Ποινικών Νόμων πρός Ερευνα από τις Εισαγγελικές και Ανακριτικές Αρχές,κ.α.,κ.τ.λ.,και Θέλουμε να παραστούμε και ως Πολιτικώς Ενάγοντες όπως Πολιτικοί Ενάγοντες μπορούν να παραστούν και οι Ελληνες Πολίτες...

ΠΕΡΙ ΔΟΛΟΥ...

1. Ο ΔΟΛΟΣ ΣΚΟΠΟΥ δια το «Φακέλωμα» των ΑΠΟΡΡΗΤΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ είναι ΠΡΟΦΑΝΗΣ!!! π.χ. από το ότι οι Τράπεζες ζητάνε ΚΑΙ το ΜΗ-οικονομικό Στοιχείο τον ΑΜΚΑ (Τον ΚΩΔΙΚΟ για τις ΑΠΟΡΡΗΤΕΣ Προσωπικες ΙΑΤΡΙΚΕΣ!!!!!!! Πληροφορίες των Πολιτών),Κ.Α.,Κ.Τ.Λ.

2. Ο ΔΟΛΟΣ ΣΚΟΠΟΥ δια τα ΔΑΝΕΙΑ!!! Με ΨΕΥΤΙΚΟ!!! Χρήμα και για την ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΕΘΝΩΝ είναι η ΥΠΕΡ-ΑΠΛΗΣΤΙΑ!!! ΣΤΟ ΧΡΗΜΑ & ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ & ΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ(Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΕΒΡΑΊ΄ΚΗ ΣΑΤΑΝΙΚΗ(καμπαλά,ταλμούδ) ΔΙΚΤΑΚΤΟΡΙΑ[Σχετικά Μελετήστε Μηνύσεις+Επικοινωνίες μου με Εισαγγελείες+Πρεσβείες+Αλλού]) ΤΩΝ ΕΒΡΑΙΩΝ & ΕβραιοΔούλων,Κ.Α.,Κ.Τ.Λ.,,,

Σχετικά τα βιβλία «Τα Πρωτόκολα των σοφών της σιών» + «Ο Αγών Μου» Α. Χίτλερ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΒΡΑΙΟΣ!!! είναι ο Αλεξ Τσίπρας ως ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΕΚΑΕΤΙΩΝ!!! ΕΒΡΑΙΩΝ!!!...Πρωθυπουργών της...ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΟΥ ΑΦΑΝΙΖΟΥΝ!!! ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ ΕΘΝΟΣ!!!...ΠΚ134 , ΔΙΑΡΚΕΣ ΚΑΚΟΥΡΓΗΜΑ(ΤΑ)...(του Ι.Χ. Κονδυλάκη,30-Απριλίου-2015)

Σχετικά το βιβλία "Η πορεία ενός Λαού μέσα από τις Εθνικές του τραγωδίες 300 π.χ. - 2000 μ.χ." του Ιωάννη Χαραλαμπόπουλου , τηλ αγοράς 6939398782 ΚΑΙ το βιβλίο "Σιωνισμός και Εθνικές Τραγωδίες" του Ιωάννη Θ. Χαραλαμπόπουλου , τηλ αγοράς 6939398782

----------------------------------------------------------------------

Η ΕΒΡΑ’Ι’ΚΗ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΤΟΥ Αλεξ Τσίπρα ,του πολιτικού κόμματος «Σύριζα», Δευτέρα, 29 Σεπτεμβρίου 2014 Έχει βαπτιστεί ο Alexis; Πότε, Πού; και από Ποιόν; Πόθεν είσαι Αξελ ΧαβαΝαγκίλα;

-1. ‘Εχει βαπτιστεί ο Alexis; Πότε, Πού , και από Ποιόν ; -2. Η οικογένεια Τζίπρα ή Τσίπρα από πότε κατοικούσε στην Άρτα; Είχε πάντοτε αυτό το επώνυμο; Και στην απογραφή του 1939 απογράφησαν με αυτό ή με άλλο επώνυμο;

-3. Ο μπαμπάς Παύλος και ο θείος Ηρακλής Τσίπρας γεννήθηκαν στην Άρτα ή στην Αθήνα; Πότε βαπτίστηκαν, σε ποιά εκκλησία και από ποιόν;

-4. Μετά το 1959-60 υπάρχει κάποιος συγγενείς τους Τσίπρας,

στην ‘Αρτα;

-5. Σε ποιό νεκροταφείο της Άρτας είναι θαμμένος ο παππούς Τσίπρας και η γιαγιά του. Υφίσταται είτε οικογενειακός, είτε ατομικός τάφος Τσίπρα στην Άρτα, η μήπως οι τάφοι των Τζίπρα βρίσκοντουσαν στο νεκροταφείο(εβρα’ι΄κό) που δωρίθηκε στον Δήμο;

-6. Το οικογενειακό όνομα της Αρίστης της μητέρας του ποιό

είναι;

Εγραψα ακόμη ότι ορισμένοι στο εξωτερικό τον γράφουν σαν Tzipras , Tzipra βασικά είναι εβρα’ι’κό γυναικείο όνομα, (Tzipra, Tlota , Tzipra Sanshuck, [daughter of Aryeh Leib], Tzipra Junger (Hirsch)), αλλά είναι αλλά το επώνυμο πολλών εβρα’ι’κών οικογενειών που είναι διασκορπισμένες σε όλο τον κόσμο, και σήμείωνα ότι στις αλαβόφωνες χώρες το όνομα των Tzipras γράφεται Cipra .

Οι φωνητικές ομοιότητες των Τσίπρα με τους Τζίπρα είναι πολλές. Στήν Άρτα υπήρχε μια τσχυροτάτη εβρα’ι’κή κοινότητα. Εκεί ήταν και ο ραβίνος Ηρακλής. Ο πολιτικός σπόσορας του Αλεξ στην αρχή ήταν ο Εβραίος! , από τις κυκλάδες, Αλαμπάν , και μετά ανέλαβε ο θείος Σόρος(Εβραίος) , ενώ σύσσωμο το ντόπιο και διεθνές ιουδα’ι’κό λόμπυ , τον λάτρεψε.

Τώρα 17 μήνες μετά, τα απλά δημοκρατικά ερωτήματα παραμένουν αναπάντητα. Και ακόμα περισσότερο, μερικοί Εβραιο-Συριζέοι έκαναν αναφορά για ρητορική μίσους και αφαιρέθηκε από το YouTube απόσπασμα της εκπομπής «Η Αλήθεια δεν έχει χορηγό». Εννοείται δεν υπάρχει ρητορική μίσους. Το μόνο που υπάρχει είναι πραγματικά ερωτήματα τα οποία φοβούνται οι Εβραίοι και οι πράκτορες τους στο ΣΥΡΙΖΑ! Οτι δηλαδή ο Αξελ Τσίπρας είναι «εξελληνισμένος» Εβραίος!

Σπύρος Χατζάρας

(Δημοσιογράφος)

http://filosofia-erevna.blogspot.gr/2014/09/alexis.html

Τροποποιήθηκε από civilservant
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρός : 1) Εισαγγελεία Πρωτοδικών Αθηνών , ως Σχετικόν των Μηνύσεων μου

Β2015/727 + Γ2015/800 (ΝΕΑ Στοιχεία) ΚΑΙ

2) Δικαστήρια που αφορούν τα Ασφαλιστικά Μέτρα μου , ως Σχετικόν του

Δικογράφου μου με Αριθμό Πρωτοδικείου Αθηνών ,αρ. καταθ. 43190/2015 ,

καταθ. Δικογρ. 4537/2015

3) Αλλους

Από τον Ιωσήφ-Χρήστον Κ. Κονδυλάκην, Χριστιανόν Ορθόδοξον Ελλήν, Πυρηνικός Φυσικός,Μικράς Ασίας 13, Αγιος Νικόλαος Αναβύσσου, 19013 Αττική ,

Τηλ+φαξ 22910-55275 , Παρασκευή-1-Μα’ί’ου-2015

Ο Νόμος 2472/1997 εξισώνει την έννοια ΤΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ πρός ΚΑΘΕ!!! Πληροφορία[σημείωση μας π.χ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ, ΙΑΤΡΙΚΗ,κ.α.] που αναφέρεται στο υποκείμενο των δεδομένων , δηλαδή σε Φυσικό πρόσωπο, του οποίου η ταυτότητα είναι γνωστή ή μπορεί να εξακριβωθεί...από άποψη φυσική, βιολογική(όπως ΙΑΤΡΙΚΗ!!!), ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ!!!,κ.τ.λ...Η επιλογή του όρου ΔΕΔΟΜΕΝΑ αντί πληροφορία απηχεί ΝΟΜΟΘΕΤΙΚΗ βούληση για ΔΙΕΥΡΥΝΣΗ!!! του πεδίου Προστασίας!!! των στοιχείων της Προσωπικότητας...[1]

Επικαλούμαστε δια τις νομικές υποθέσεις ,κ.α.,κ.τ.λ.,την Σχετικήν Νομοθεσίαν δια την Προστασίαν των Δεδομένων Προσωπικου Χαρακτήρα , ως την κατωτέρω και ιδιως επικαλούμεθα την ΠΟΙΝΙΚΗΝ Προστασίαν των Προσωπικών Δεδομένων :

Α. Γενική Προστάσία Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα[2]

1. Το Σύνταγμα της Ελλάδος το άρθρο του 9Α

2. Τον Νόμον υπ άριθμ. 2472/1997 «Προστασία Προσωπικών Δεδομένων» &

τροποποιήσεις του

3. Οδηγία 95/46/ΕΚ του Ευρωπα’ι’κού Κοινοβουλίου+Συμβουλίου για Προστασία

Προσωπικών Δεδομένων

4. Νόμος υπ’αριθμ. 2068/1992 «Κύρωση της Ευρωπα’ι’κής Σύμβασης για προστασία

ατόμου από ...επεξεργασία πληροφοριών προσωπικού χαρακτήρα»

Β. Ειδική Προστασία Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα[2]

1. Ν2774/1999 , 2. Οδηγία 97/66/ΕΚ Ευρωπα’ι’κού Κοινοβουλίου 3. Αρθρο 9 παρ. 11 2251/1994 , 4. αρθρα 95-100,102-119 και 126-130 Σύμβασης Συμφωνίας Σέγκεν της 14-6-1985 , 5. Ν2772/1999 , 6. Αρθρο 286 Συνθήκης Ιδρύσεως Ευρωπα’ι’κής Κοινότητος , 7. Χάρτης Θεμελειωδών Δικαιωμάτων της Ευρωπα’ι’κής Ενωσης, Αρθρο 8

, 8. Κανονισμός (ΕΚ) αριθμ 45/2001 Ευρωπα’ι’κού Κοινοβουλίου+Συμβουλίου της 18-Δεκεμβρίου-2000 για Προστασία Προσωπικών Δεδομένων , 9. και Αλλα

Σχετική βιβλιογραφία

[1] «ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ερμηνεία Ν2472/1997 » των Π. Αρμαμέντος, Β. Σωτηρόπουλος, 2005 + 2008

[2] «ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ» των Α.Γ. Καίσης , Ν.Α. Μ. Παρασκευόπυλος, 2001

[3] «Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ» του Β. Ι. Ζησιάδη , 2002

[4] ΚΑΙ ΑΛΛΑ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΒΡΑΙΟΙ & ΕΒΡΑΙΟΔΟΥΛΟΙ ΤΩΝ Η.Π.Α. & Η ΜΟΣΣΑΝΤ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΤΗΝ ΙΣΛΑΜΙΚΗ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ...(ΩΣΤΕ ΟΙ ΕΧΘΡΟΙ ΤΩΝ ΕΒΡΑΙΩΝ ΝΑ ΣΚΟΤΩΘΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ!!!)

ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ Δημιουργημένη από τους ΕΒΡΑΙΟΥΣ & ΕΒΡΑΙΟΔΟΥΛΟΥΣ των ΗΠΑ – Ακραίοι του Ισλάμ Τρομοκράτες ...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑ
ΑΝΤΙΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΙΓΚΟΡ ΣΕΡΓΚΟΥΝ: "ΑΦΘΟΝΟ ΧΡΗΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑΠΟ Σ.ΑΡΑΒΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡ"
Διοικητής ρωσικής υπηρεσίας στρατιωτικών πληροφοριών (GRU): "Ετοιμαστείτε για εισβολή του ISIS στην Ευρώπη"
23:03
01/05/2015
41


Η διεθνής τρομοκρατία έχει όνομα και λέγεται «ακραία ισλαμική» και δημιουργήθηκε από τις ΗΠΑ και τη Δύση, ενώ χρηματοδοτείται από την Σαουδική Αραβία και το Κατάρ, είναι το γενικό συμπέρασμα του αντιστράτηγου Igor Sergun (Ίγκορ Σεργκούν - Αριστερά στην φωτό μαζί με τον Ρώσο Α/ΓΕΕΘΑ στρατηγό Valery Gerasimov) διευθυντή του κλάδου της στρατιωτικής κατασκοπείας των ρωσικών ενόπλων δυνάμεων GRU.
Ο Ρώσος αντιστράτηγος αναφέρθηκε στο θέμα της ISIS και των κινδύνων που αντιμετωπίζει πλέον η Ευρώπη αλλά και η Ασία μιλώντας στο IV Συνέδριο για θέματα Εθνικής Ασφάλειας που διοργάνωσε το ρωσικό υπουργείο Άμυνας στη Μόσχα.
Όπως είπε ο Σεργκούν αυτό που καταγράφεται από τις ρωσικές υπηρεσίες πληροφοριών είναι «η τάση προς την παγκοσμιοποίηση των δραστηριοτήτων των εξτρεμιστικών οργανώσεων. Αυτό σημαίνει τόσο μια ευρύτερη γεωγραφική εξάπλωση, όσο και την ενίσχυση της συνεργασίας μεταξύ διαφορετικών ομάδων. Κυρίαρχο ρόλο όμως σε αυτό παίζουν πλέον οι ριζοσπάστες ισλαμιστές», σημείωσε για να συνεχίσει: «Οι ηγέτες τους αναπτύσσουν στενή συνεργασία και επιδιώκουν να δημιουργήσουν ζώνες αστάθειας, σε πολλά σημείου του κόσμου οι οποίες περιλαμβάνουν, όχι μόνο χώρες, αλλά ολόκληρες περιοχές».
Ο Ρώσος αντιστράτηγος αναφέρθηκε στις τρεις κυριότερες ισλαμικές οργανώσεις οι οποίες απειλούν την παγκόσμια ασφάλεια αλλά και στο πως δημιουργήθηκαν:
«Μια από τις πιο σημαντικές τρομοκρατικές οργανώσεις παραμένει η al-Qaeda. Ωστόσο, στις σημερινές συνθήκες, η οργάνωση δεν αποτελεί για τους ισλαμιστές παρά «το λάβαρο του πολέμου κατά των απίστων». Σήμερα, οι σχετιζόμενες με αυτήν περιφερειακές ομάδες, λειτουργούν σχεδόν ανεξάρτητα».
Αναφερόμενος στη γένεση του προβλήματος, ο Σεργκούν, τόνισε: «Με την υποστήριξη των Δυτικών, ο ισλαμικός εξτρεμισμός από τη δεκαετία του 1980 αναπτύχθηκε γρήγορα και βγήκε από τα στενά όρια των τοπικών συρράξεων. Είναι η κληρονομιά που μας άφησαν οι ΗΠΑ, άλλα ΝΑΤΟϊκά κράτη, καθώς και ορισμένες χώρες της Μέσης Ανατολής και της Κεντρικής Ασίας».
Για την αντιμετώπιση των σοβιετικών στρατευμάτων στο Αφγανιστάν, οι Δυτικοί εξόπλισαν με βαρύ οπλισμό τις διάσπαρτες ομάδες των Μουτζαχεντίν, οι οποίες «στη συνέχεια συνενώθηκαν σε μεγαλύτερες τρομοκρατικές ομάδες και κινήματα. Πατώντας στο ίδιο –δοκιμασμένο στα βουνά του Αφγανιστάν- μοντέλο, με την οικονομική και στρατιωτική βοήθεια της Ουάσιγκτον και των συμμάχων της, για να εκδιώξουν το ανεπιθύμητο στη Δύση καθεστώς στη Συρία, δημιουργήθηκαν η ISIS και η οργάνωση της al-Nusra. Σε ανάλογα αποτελέσματα οδήγησε και η στρατιωτική επέμβαση του ΝΑΤΟ στη Λιβύη».
Ο αρχηγός της GRU τόνισε ότι «οι τρομοκράτες της ISIS έχουν ανακηρύξει τα κατεχόμενα από αυτούς εδάφη ως Ισλαμικό χαλιφάτο και προχώρησαν στη διαμόρφωση των δικών τους «κρατικών θεσμών», περιλαμβανομένων του οικονομικού και δικαστικού συστήματος, αστυνομίας αλλά και θρησκευτικής αστυνομίας,. Οργανώθηκε επίσης, μια σταθερή κεντρική δομή διοίκησης των ένοπλων σχηματισμών».
Ο κίνδυνος για Ευρώπη και Αμερική
Στη συνέχεια ο αρχηγός της GRU αναφέρθηκε στον κίνδυνο που αντιμετωπίζουν η Ευρώπη και η Αμερική: «Τα τελευταία χρόνια, αυξήθηκε το επίπεδο της τρομοκρατικής απειλής στην Ευρώπη. Αυτό οφείλεται κυρίως στην επιστροφή από τα «καυτά σημεία» του πλανήτη μαχητών οι οποίοι είναι έτοιμοι να χρησιμοποιήσουν την αποκτηθείσα εμπειρία «ασύμμετρων» κτυπημάτων στο έδαφος της πατρίδας τους. Μόνο στη Γερμανία τα τελευταία τέσσερα χρόνια έχουν επιστρέψει πάνω από 600 τζιχαντιστές», είπε ο Σεργκούν.
Σύμφωνα με τον αντιστράτηγο, στη σφαίρα ενδιαφέροντος των εξτρεμιστών έχουν μπει προσφάτως και ορισμένες περιοχές της Νότιας Αμερικής. «Σαν βάση τους στην Λατινική Αμερική, οι εξτρεμιστές θεωρούν την περιοχή του «τριπλού συνόρου» στη ζώνη που τέμνονται τα σύνορα της Αργεντινής, της Βραζιλίας και της Παραγουάης», είπε ο Σεργκούν.
Ναρκωτικά και ΜΚΟ
Εκεί όμως που ο Ρώσος αρχηγός ήταν αποκαλυπτικός ήταν στη διασύνδεση των ισλαμικών οργανώσεων με το εμπόριο ναρκωτικών και τις ΜΚΟ!
Αναφερόμενος στα οικονομικά της τρομοκρατίας, ο Σεργκούν σημείωσε ότι «ανάμεσα στα αξιόπιστα κανάλια εισροής πόρων περιλαμβάνονται διάφορες Μη Κυβερνητικές Οργανώσεις και αρκετά Ιδρύματα. Για παράδειγμα, στα κράτη της Αραβικής Χερσονήσου λειτουργούν περίπου 200 τέτοιες δομές».
Πρόκειται ουσιαστικά για τις ίδιες «δομές» που χρηματοδοτούν το κύμα «προσφύγων» μουσουλμανικού θρησκεύματος μόνο προς την Ευρώπη.
Επιπλέον είπε, «σημαντική πηγή εισοδήματος είναι ο έλεγχος της παραγωγής και της παράνομης διακίνησης ναρκωτικών. Έτσι, οι ισλαμιστές στη Μέση Ανατολή και την Κεντρική Ασία έχουν απ’ αυτόν τον τομέα δραστηριότητας κέρδη της τάξης των 500 εκατομμυρίων δολαρίων ετησίως».
Στην ουσία, είπε ο αντιστράτηγος, η διεθνής τρομοκρατία, υπό το σύνθημα του «αγώνα για καθαρό Ισλάμ», γίνεται μια ακόμα μορφή του διεθνούς οργανωμένου εγκλήματος.
«Στην πραγματικότητα, η διεθνής τρομοκρατία έχει γίνει μια επικερδής υπερεθνική επιχείρηση με τζίρο δισεκατομμύρια δολάρια, που δραστηριοποιείται, ανάμεσα στα άλλα, στο εμπόριο ναρκωτικών, στις απαγωγές ομήρων, στο λαθρεμπόριο όπλων και πολύτιμων μετάλλων», είπε. Επίσης, προσπαθώντας να βρουν πρόσθετες πηγές χρηματοδότησης, οι τζιχαντιστές αναπτύσσουν δεσμούς με αντικαθεστωτικές οργανώσεις, πειρατές και αυτονομιστές».
Η κατάσταση σε Αφρική και Ασία
Στη συνέχεια ο Ρώσος αρχηγός της GRU αναφέρθηκε στους κινδύνους που αντιμετωπίζουν τα άλλα μέρη του κόσμου από την ισλαμική ακρία απειλή.
Η ενίσχυση της ISIS έχει αποσταθεροποιήσει σοβαρά την κατάσταση στην Αφρική εξηγεί.
«Οι ντόπιοι εξτρεμιστές λαμβάνουν από την ισλαμική οργάνωση σημαντική στρατιωτική και οικονομική βοήθεια, ενώ ενισχύονται με ενόπλους από τους μαχητές της Συρίας και του Ιράκ».
Ειδικότερα, τη στήριξη αυτή, όπως σημείωσε ο Σεργκούν, απολαμβάνει η ομάδα “Ansar al-Sharia”, που δραστηριοποιείται στη Βόρεια Αφρική και τη Λιβύη και η “Boko haram” στα δυτικά της ηπείρου. Στην Ανατολική Αφρική, τη μεγαλύτερη απειλή για τη σταθερότητα της περιοχής αποτελεί η σομαλική τρομοκρατική οργάνωση “al shabab al mujahidin”, υπεύθυνη για μια σειρά «ηχηρών» ενεργειών.
Το ίδιο ανησυχητικά εξελίσσεται η κατάσταση στη Μέση Ανατολή και την Κεντρική Ασία. Εκεί, σημείωσε ο αρχηγός της ρωσικής στρατιωτικής υπηρεσίας πληροφοριών, διατηρούν σε υψηλά επίπεδα τις μαχητικές τους δυνατότητες εξτρεμιστικές οργανώσεις όπως οι «Ταλιμπάν», η “ hizbut-tahrir” και το Ισλαμικό Κίνημα του Ουζμπεκιστάν.
«Σήμερα, μόνο στο Αφγανιστάν πολεμούν περίπου 50 χιλιάδες μαχητές. Στο έδαφος τόσο του Αφγανιστάν, όσο και του Πακιστάν, έχει αναπτυχθεί ένα δίκτυο στρατοπέδων εκπαίδευσης τρομοκρατών, συμπεριλαμβανομένων και μαχητών αυτοκτονίας».
Επιπλέον, σύμφωνα με τις εκτιμήσεις του Σεργκούν, η ενεργός διάδοση των ιδεών του ριζοσπαστικού Ισλάμ «έχει αρνητική επίδραση στην εξέλιξη της κατάστασης στη Νοτιοανατολική Ασία».
Ειδικότερα, οι δραστηριότητες της εξτρεμιστικής οργάνωσης “jamaa islamiya” μπορούν να επιφέρουν απρόβλεπτες συνέπειες για την περιοχή. Κύριος στόχος της JI είναι η δημιουργία ενός ενιαίου κράτους με θεοκρατική μορφή διακυβέρνησης που θα περιλαμβάνει τις επικράτειες του Μπρουνέι, της Ινδονησίας, της Μαλαισίας, της Σιγκαπούρης και τις μουσουλμανικές επαρχίες της Ταϊλάνδης και των Φιλιππίνων», δήλωσε ο επικεφαλής της στρατιωτικής υπηρεσίας πληροφοριών της Ρωσικής Ομοσπονδίας.
«Έτσι, προβλέπει ο επικεφαλής της GRU, θα πρέπει να περιμένουμε ότι σε βραχυπρόθεσμο ορίζοντα, το επίπεδο της ισλαμικής τρομοκρατικής απειλής στον κόσμο θα παραμείνει σε υψηλά επίπεδα.
Η διεύρυνση της κλίμακας δράσης των εξτρεμιστικών ομάδων, ανάμεσα στα άλλα και με τη «βοήθεια» των Ηνωμένων Πολιτειών και των συμμάχων τους, ειδικά στη Μέση Ανατολή και την Κεντρική Ασία, δημιουργεί μια πραγματική απειλή για την εξαγωγή της τρομοκρατίας στην Ευρώπη, και στην περιοχή Ασίας –Ειρηνικού».

Τμήμα ειδήσεων defencenet.gr
http://www.defencenet.gr/defence/item/%CE%B1%CF%80%CE%BF%CE%BA%CE%AC%CE%BB%CF%85%CF%88%CE%B7-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CF%81%CF%8E%CF%83%CE%BF%CF%85-%CE%B4%CE%B9%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CE%B7%CF%84%CE%AE-%CF%84%CE%B7%CF%82-gru-%C2%AB%CE%BC%CE%BA%CE%BF-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%B4%CE%B9%CE%B5%CE%B8%CE%BD%CE%AE-%CE%B9%CE%B4%CF%81%CF%8D%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1-%CF%87%CF%81%CE%B7%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%BF%CE%B4%CF%8C%CF%84%CE%B5%CF%82-%CF%84%CF%89%CE%BD-%CE%B9%CF%83%CE%BB%CE%B1%CE%BC%CE%B9%CF%83%CF%84%CF%8E%CE%BD-%CF%84%CE%B7%CF%82

ΔΙΑΔΩΣΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ 951
0
0
Google +



btn_reply.gif btn_reply_to_all.gif btn_forward.gif btn_delete.gif btn_full_headers.gif akri4_right_tb.jpgakri4_left_tb.jpg
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.