Jump to content

EΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ


xasapis

Recommended Posts

Αναγνωρισμένες σχολές από το ΔΟΑΤΑΠ.

Πάντως, με μια ματιά που έριξα, είδα πως όλες οι Χώρες έχουν ελάχιστες Πανεπιστημιακές Ιατρικές Σχολές, ανάλογα με τον πληθυσμό τους!

Η Ρωσία για παράδειγμα έχει μόνο 26.

Το Βέλγιο μόνο 4.

Η Ολλανδία μόνο 4.

Η Σερβία μόνο 4.

Η Πολωνία μόνο 6.

Η Ρουμανία μόνο 7.

Η Γαλλία μόνο 15, οι μισές στο Παρίσι.

Μόνο στην αθάνατη Ελλάδα οι πολιτικάντηδες δημιούργησαν Πανεπιστημιακές Σχολές σε κάθε πόλη και χωριό...

Κάποτε πρέπει να πάψει αυτή η κοροϊδία.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 786
  • Created
  • Last Reply

Αυτό το συμπέρασμα το έβγαλες από τη λίστα του ΔΟΑΤΑΠ; :anavwfwties:

Σε αυτή αναγράφονται μόνο οι σχολές που αναγνωρίζει το ΔΟΑΤΑΠ. Για παράδειγμα στη Ρουμανία και στη Βουλγαρία υπάρχουν κι άλλες ιατρικές σχολές που δεν τις αναγνωρίζει το ΔΟΑΤΑΠ και δεν δίνει το δικαίωμα να δώσουν οι απόφοιτοι από αυτές εξετάσεις για αναγνώριση του πτυχίου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...στη Ρουμανία και στη Βουλγαρία υπάρχουν κι άλλες ιατρικές σχολές που δεν τις αναγνωρίζει το ΔΟΑΤΑΠ και δεν δίνει το δικαίωμα να δώσουν οι απόφοιτοι από αυτές εξετάσεις για αναγνώριση του πτυχίου.

Σε Δυτικοευρωπαϊκές Χώρες δεν ισχύει αυτό.

Αναγνωρίζονται όλες!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...εδώ τρώμε το γ.. με το να σε ρωτάει ο άλλος Παθολογία 6ου Έτους σχετικά με τον επιπολασμό νόσων στην Ιαπωνία!!! Και να κόβεσαι φυσικά...Και μου συζητάς για εξετάσεις για άδεια ασκήσεως;;;;

Εσύ αγόρι μου θα κοπείς σε όποια εξέταση κι αν δώσεις, τώρα ή έπειτα, εξαιτίας του αντιδραστικού μυαλού που κουβαλάς.

Φιλική, δωρεάν συμβουλή, να αλλάξεις κοσμοθεωρία για το καλό σου.

1ον Δε μου χρειάζονται οι φιλικές σου συμβουλές.

2ον Είσαι βολεμένη όπως σου ξαναείπα οπότε μην το παίζεις προοδευτική σε μένα με εξετάσεις κ.τ.λ.

3ον Αν ήμουν στη θέση σου, να το πω λαϊκά, θα έκανα μόκο..Δε σε παίρνει να μιλάς για ΑΠΟΦΟΙΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΣΧΟΛΩΝ.

4ον Επειδή βλέπω ότι προκαλείς πολλά πάθη, πόσοι λατίνοι μαφιόζοι σε ''πέρασαν'' προκειμένου να πάρεις το ''πτυχίο'' σου;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μου λες βρε Χασάν, έδωσες εξετάσεις ΔΟΑΤΑΠ εσύ ενώ τελείωσες στην ιατρική σχολή της Oradea;

Γιατί απ\\\' όσο ξέρω, αλλά κι απ\\\' όσο βλέπω ακόμα και σήμερα η ιατρική σχολή της Oradea δεν αναγνωρίζεται κατόπιν εξετάσεων από το ΔΟΑΤΑΠ. Ούτε καν με την αυτόματη αναγνώριση.

Αναγνωρισμένες σχολές από το ΔΟΑΤΑΠ. Επέλεξε ως χώρα τη Ρουμανία και δες ποιες σχολές αναγνωρίζει το ΔΟΑΤΑΠ.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ!

ΠΗΓΑΜΕ ΟΡΑΝΤΕΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΡΑΙΟΒΑ.ΚΑΝΑΜΕ ΕΝΑ TOUR ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΤΑ Τ\\\'ΑΛΛΑ ΡΟΥΜΑΝΙΑ.

ΤΟ ΔΙΚΑΤΣΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.ΠΑΕΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ.ΤΩΡΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΟΦΕΛΗΘΟΥΝ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΛΙΣΤΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ.

Ε? ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΔΕΙΑ ΑΣΚΗΣΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙ Η ΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΧΥ

Βρε παππού Χασάν και σένα που είσαι η φύρα που μπήκε στην ειδικότητα χωρίς εξετάσεις ποιος θα σε αξιολογήσει?

ΕΔΩΣΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΟ ΔΙΚΑΤΣΑ.ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΟΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μου λες βρε Χασάν, έδωσες εξετάσεις ΔΟΑΤΑΠ εσύ ενώ τελείωσες στην ιατρική σχολή της Oradea;

Γιατί απ\\\' όσο ξέρω, αλλά κι απ\\\' όσο βλέπω ακόμα και σήμερα η ιατρική σχολή της Oradea δεν αναγνωρίζεται κατόπιν εξετάσεων από το ΔΟΑΤΑΠ. Ούτε καν με την αυτόματη αναγνώριση.

Αναγνωρισμένες σχολές από το ΔΟΑΤΑΠ. Επέλεξε ως χώρα τη Ρουμανία και δες ποιες σχολές αναγνωρίζει το ΔΟΑΤΑΠ.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ!

ΠΗΓΑΜΕ ΟΡΑΝΤΕΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΡΑΙΟΒΑ.ΚΑΝΑΜΕ ΕΝΑ TOUR ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΤΑ Τ\\\'ΑΛΛΑ ΡΟΥΜΑΝΙΑ.

ΤΟ ΔΙΚΑΤΣΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.ΠΑΕΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ.ΤΩΡΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΟΦΕΛΗΘΟΥΝ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΛΙΣΤΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ.

Ε? ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΔΕΙΑ ΑΣΚΗΣΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙ Η ΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΧΥ

Βρε παππού Χασάν και σένα που είσαι η φύρα που μπήκε στην ειδικότητα χωρίς εξετάσεις ποιος θα σε αξιολογήσει?

ΕΔΩΣΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΟ ΔΙΚΑΤΣΑ.ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΟΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑ.

Χασάν τις υποτιθέμενες εξετάσεις τις πέρασες για να αναγνωριστεί το πτυχίο σου. Όχι για να μπεις στην ειδικότητα. Και στα λεώ αυτά εξακολουθόντας να πιστεύω ότι δεν είσαι υπαρκτό πρόσωπο, απλά απευθύνομαι στους ν Χασάν που υπάρχουν στη χώρα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

KOITAΞΕ ΝΑ ΔΕΙΣ, ΥΠΑΡΚΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΕΙΜΑΙ! ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΓΡΑΦΑ! ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗ ΔΥΝΑΜΗ!

ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΔΙΚΑΤΣΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΕΣ.ΟΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΕΣ,ΑΡΚΕΤΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΗΤΑΝ ΑΜΦΙΛΕΓΟΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΗΚΑΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ.ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ,ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ.

ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΩΣ OFF TOPIC ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΜΟΥ!

ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μία από τις πολλές μαλακίες που βοήθησαν τους τελειόφοιτους ελληνικών σχολών να κατηγορούν τους απόφοιτους από Ρουμανία για την ποιότητα των πτυχίων μας.

Έχασες το έτος σε κάποιο άλλο πανεπιστήμιο, λογικό, όχι αδιανόητο και με μία επίσκεψη στην Oradea που δεν πάτησες ποτέ όπως και όσοι πήγαν πήρατε τα χρωστούμενα μαθήματα με το λαμόγιο Ούγγρο πρύτανη. Μετά, αφού δεν αναγνωριζότανε η σχολή της Oradea ψάξατε με το αζημίωτο να βρείτε σχολή που αναγνωριζόταν ώστε να μην έχετε πρόβλημα με το ΔΟΑΤΑΠ.

Χασάν....μερικές φορές είναι καλύτερα να μην γράφεις γιατί γίνεσαι ρεζίλι άθελά σου :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΟΙΤΑΞΕ ΕΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΠΑΡΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΙΣ ΚΑΚΙΕΣ, ΤΙΣ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΧΥΔΑΙΟΤΗΤΕΣ.ΠΡΟΒΑΙΝΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΣΕ ΑΦΟΡΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΑΓΕΝΕΙΕΣ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι μάγκα μου, απλά δεν έμαθα να χαϊδεύω αυτιά. Αν η αλήθεια πονάει δε με απασχολεί άσχετα αν σ' ενοχλεί. Γιατί αμφιβάλλω αν θυμάσαι ονόματα καθηγητών σου στην Oradea.....Δεν είσαι ο μόνος που έκανες τέτοια λαμογιά.

Τέσπα....ευτυχώς υπάρχουν συνάδελφοι σαν εσένα κι έχουμε δουλειά κι εμείς :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΝ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΡΝΑΣ ΧΟΛΗ ΤΟΤΕ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ!

AΣΧΕΤΟ: ΑΝ ΒΑΛΟΥΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΘΑ ΠΩ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ ΑΠΟ ΔΑΜΑΣΚΟ ΚΑΙ ΛΙΒΥΗ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΙΑΤΡΟΙ ΕΔΩ.ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΘΡΙΑΜΒΕΥΣΟΥΝ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΕΡΩΤΗΣΕΩΝ!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ, ΠΡΙΝ ΓΙΝΟΥΝ ΨΗΤΟΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΒΟΜΒΕΣ ΠΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΕΚΕΙ ΒΡΟΧΗ! ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 65000 ΙΑΤΡΟΙ! ΑΛΛΟΙ 50-100 ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ! Η ΕΛΛΑΔΑ ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕ ΤΗΝ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΙΛΕΣΠΛΑΧΝΙΑ ΤΗΣ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΗ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΝ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΡΝΑΣ ΧΟΛΗ ΤΟΤΕ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ!

AΣΧΕΤΟ: ΑΝ ΒΑΛΟΥΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΘΑ ΠΩ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ ΑΠΟ ΔΑΜΑΣΚΟ ΚΑΙ ΛΙΒΥΗ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΙΑΤΡΟΙ ΕΔΩ.ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΘΡΙΑΜΒΕΥΣΟΥΝ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΕΡΩΤΗΣΕΩΝ!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ, ΠΡΙΝ ΓΙΝΟΥΝ ΨΗΤΟΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΒΟΜΒΕΣ ΠΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΕΚΕΙ ΒΡΟΧΗ! ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 65000 ΙΑΤΡΟΙ! ΑΛΛΟΙ 50-100 ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ! Η ΕΛΛΑΔΑ ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕ ΤΗΝ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΙΛΕΣΠΛΑΧΝΙΑ ΤΗΣ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΗ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ!

Συμπεράσματα:

1) Στη Δαμασκό και τη Λιβύη κανένας δεν μπορεί να ξεκινήσει ειδικότητα. Λες να φταίει ο Καντάφι?

2) Ο Χασάν ήταν πρόεδρος του ιατρικού συλλόγου στη Συρία και τη Λιβύη.

3) Ο Χασάν (ο άνθρωπος που έκανε το account του φανταστικού Χασάν) δεν είναι σοσιαλιστής

4) Έχει χαλάσει το caps lock του Χασάν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδιά μην κοροιδεύετε τον άνθρωπο κρίμα είναι.Αγαπητέ Χασάν θέλω να κάνω ειδικότητα Συρία γιατί εδώ βαρέθηκα να τρώω μπομπότα κ πλιγούρι.Πες μου σε παρακαλώ για τη διαδικασία που πρέπει να ακολουθήσω.Ήρθε η ώρα να αλλάξω τη ζωή μου κ να τρώω από εδώ κ στο εξής χούμους κ καυτερή μουχαμάρα

emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καρατσεκαρισμενο.Εξετασεις για εναρξη ειδικοτητας με θεματα αναπτυξης, 30 τον αριθμο, σε Παθολογια κ Χειρουργικη,οι επιτυχοντες συνεχιζουν να δινουν και προφορικες, οι αποτυχοντες πανε σπιτι τους.Μοντελο Κυπρου.Επισης συζητουν για παναελληνιες εξετασεις και για την ληψη ειδικοτητας ωστε να εξoικονομησουν χρηματα αφου θα καταργησουν επιτροπες.fish and chips λοιπον,ετοιμαζω τον καναπε μου θα πεσει πολυ γελιο... emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καρατσεκαρισμενο.Εξετασεις για εναρξη ειδικοτητας με θεματα αναπτυξης, 30 τον αριθμο, σε Παθολογια κ Χειρουργικη,οι επιτυχοντες συνεχιζουν να δινουν και προφορικες, οι αποτυχοντες πανε σπιτι τους.Μοντελο Κυπρου.Επισης συζητουν για παναελληνιες εξετασεις και για την ληψη ειδικοτητας ωστε να εξoικονομησουν χρηματα αφου θα καταργησουν επιτροπες.fish and chips λοιπον,ετοιμαζω τον καναπε μου θα πεσει πολυ γελιο... emcolgate

Αν γίνει όντως έτσι, ας τα βλέπουν όσοι πίστευαν σε ένα αδιάβλητο σύστημα :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καρατσεκαρισμενο.Εξετασεις για εναρξη ειδικοτητας με θεματα αναπτυξης, 30 τον αριθμο, σε Παθολογια κ Χειρουργικη,οι επιτυχοντες συνεχιζουν να δινουν και προφορικες, οι αποτυχοντες πανε σπιτι τους.Μοντελο Κυπρου.Επισης συζητουν για παναελληνιες εξετασεις και για την ληψη ειδικοτητας ωστε να εξoικονομησουν χρηματα αφου θα καταργησουν επιτροπες.fish and chips λοιπον,ετοιμαζω τον καναπε μου θα πεσει πολυ γελιο... emcolgate

Εγγύηση για το αδιάβλητο της διαδικασίας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καρατσεκαρισμενο.Εξετασεις για εναρξη ειδικοτητας με θεματα αναπτυξης, 30 τον αριθμο, σε Παθολογια κ Χειρουργικη,οι επιτυχοντες συνεχιζουν να δινουν και προφορικες, οι αποτυχοντες πανε σπιτι τους.Μοντελο Κυπρου.Επισης συζητουν για παναελληνιες εξετασεις και για την ληψη ειδικοτητας ωστε να εξoικονομησουν χρηματα αφου θα καταργησουν επιτροπες.fish and chips λοιπον,ετοιμαζω τον καναπε μου θα πεσει πολυ γελιο... emcolgate

Εγγύηση για το αδιάβλητο της διαδικασίας.

Εγγύηση για την αδιαβλητότητα τα προφορικά? Για τις ερωτήσεις ανάπτυξης οκ, έτσι δεν θα μπορεί να γίνει και αποστήθιση από μια ενδεχόμενη τράπεζα ερωτήσεων πολλαπλής επιλογής. Αν και οι ερωτήσεις ανάπτυξης είναι πολύ πιο εύκολο να διαρεύσουν και να βαθμολογηθούν υποκειμενικά κατά την άποψή μου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καρατσεκαρισμενο.Εξετασεις για εναρξη ειδικοτητας με θεματα αναπτυξης, 30 τον αριθμο, σε Παθολογια κ Χειρουργικη,οι επιτυχοντες συνεχιζουν να δινουν και προφορικες, οι αποτυχοντες πανε σπιτι τους.Μοντελο Κυπρου.Επισης συζητουν για παναελληνιες εξετασεις και για την ληψη ειδικοτητας ωστε να εξoικονομησουν χρηματα αφου θα καταργησουν επιτροπες.fish and chips λοιπον,ετοιμαζω τον καναπε μου θα πεσει πολυ γελιο... emcolgate

## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - to ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika -ses?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καρατσεκαρισμενο.Εξετασεις για εναρξη ειδικοτητας με θεματα αναπτυξης, 30 τον αριθμο, σε Παθολογια κ Χειρουργικη,οι επιτυχοντες συνεχιζουν να δινουν και προφορικες, οι αποτυχοντες πανε σπιτι τους.Μοντελο Κυπρου.Επισης συζητουν για παναελληνιες εξετασεις και για την ληψη ειδικοτητας ωστε να εξoικονομησουν χρηματα αφου θα καταργησουν επιτροπες.fish and chips λοιπον,ετοιμαζω τον καναπε μου θα πεσει πολυ γελιο... emcolgate

πού το διάβασες αυτό;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καρατσεκαρισμενο.Εξετασεις για εναρξη ειδικοτητας με θεματα αναπτυξης, 30 τον αριθμο, σε Παθολογια κ Χειρουργικη,οι επιτυχοντες συνεχιζουν να δινουν και προφορικες, οι αποτυχοντες πανε σπιτι τους.Μοντελο Κυπρου.Επισης συζητουν για παναελληνιες εξετασεις και για την ληψη ειδικοτητας ωστε να εξoικονομησουν χρηματα αφου θα καταργησουν επιτροπες.fish and chips λοιπον,ετοιμαζω τον καναπε μου θα πεσει πολυ γελιο... emcolgate

πού το διάβασες αυτό;

Χαλάρωσε filp κόντεψε να μείνει ο άλλος...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαλάρωσε filpolis, κόντεψε να μείνει ο άλλος...

Οι Κομμουνιστές είναι πάντα αντιδραστικοί, σπέρνουν ζιζάνια, καταστροφολογούν, δημιουργούν πανικό, και μετά γελούν με τα παθήματά μας.

Κλασικός ο filpolis, δεν ξεφεύγει ρούπι απ'το στερεότυπο! :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καρατσεκαρισμενο.Εξετασεις για εναρξη ειδικοτητας με θεματα αναπτυξης, 30 τον αριθμο, σε Παθολογια κ Χειρουργικη,οι επιτυχοντες συνεχιζουν να δινουν και προφορικες, οι αποτυχοντες πανε σπιτι τους.Μοντελο Κυπρου.Επισης συζητουν για παναελληνιες εξετασεις και για την ληψη ειδικοτητας ωστε να εξoικονομησουν χρηματα αφου θα καταργησουν επιτροπες.fish and chips λοιπον,ετοιμαζω τον καναπε μου θα πεσει πολυ γελιο... emcolgate

Φιλε μου η συμμετοχη σου στη συζητηση ειναι το λιγοτερο επικινδυνη!!!! Καρατσεκαρισμενο ειναι το ποσο πανικο και φοβο θες να δημιουργησεις στους συναδελφους που καιγονται αυτη τη στιγμη!!! Ασε που εισαι και λαθος πληροφορημενος!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπαρχει καποια νεοτερη ενημερωση σχετικα με αυτο που ειχε αναφερει ο Τασος παλιοτερα,οτι δηλαδη οι εξετασεις θα αφορουν το ειδικο κομματι και στις ειδικοτητες που ειναι με ενιαια τοποθετηση θα αφορουν την τοποθετηση στο νοσοκομειο που δινει πληρη χρονο ειδικευσης,ενω σε αυτο που δινει μερικο η τοποθετηση θα γινεται απο τις λιστες?

Και κατι ακομα...Η συμμετοχη στις εξετασεις για το ειδικο μερος θα προυποθετει την ολοκληρωση,η εστω την εναρξη του γενικου τμηματος,η θα μπορει καποιος να συμμετεχει προκαταβολικα,"κατοχυρωνοντας" μια θεση που θα ενεργοποιειται οταν προσκομιζει πιστοποιητικο ολοκληρωσης του γενικου κομματιου?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.