Jump to content

EΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ


xasapis

Recommended Posts

...δεν μπορείς με τίποτα να την εμπιστευτείς στο να αλλάξει τον τρόπο εισαγωγής στις ειδικότητες με εξετάσεις,ειδικά όταν επιχειρεί να το πραγματοποιήσει σε χρονικό διάστημα ασυνήθιστα γρήγορο για τα ελληνικά δεδομένα.

Μπα;

Προτείνεις να περιμένει καμιά 70ρια χρόνια ακόμη;

Για ποιο λόγο;

Για να τακτοποιηθείς κι εσύ με επετηρίδα επειδή φοβάσαι την αξιολόγηση;

Χριστέ μου αποφάσισε τουλάχιστον αν θεωρείς ικανή ή όχι την παρούσα κυβέρνηση... Τη μια καταφέρεσαι ενεντίον του ΠΑΣΟΚ και την άλλη θεωρείς μια ομάδα πρασινοφρουρών άξιους να αποφασίσουν για το μέλλον της ιατρικής στη χώρα μέσα σε 3 μήνες?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 786
  • Created
  • Last Reply

Εγώ να κάνω απλά μία ερώτηση μιας και απόφοιτος εξωτερικού.

Τελειώνοντας την σχολή μου δώσαμε κρατικές εξετάσεις για να πάρουμε το πτυχίο μας και να μπορούμε να πάμε παρακάτω,ουσιαστικά ήταν εξετάσεις για την απόκτηση της άδειας εξάσκησης επαγγέλματος.Ήταν εξετάσεις γραπτές σε 5 μαθήματα σε όλη την ύλη και μετά στα προφορικά ο κάθε καθηγητής σε έκανε βόλτα σε όλη σχεδόν την ύλη που είχε σχέσει με το μάθημά του.Ήταν βασικά μαθήματα που είχαμε διδαχθεί σε όλη την διάρκεια των 6 ετών.Έτσι εξεταζόμασταν στη Χειρουργική, Παθολογία, Γυναικολογία, Παιδιατρική και Επιδημιολογία-Τροπικές ασθένειες, αν και τα είχαμε ξαναδώσει κατά την διάρκεια των σπουδών.

Εδώ στο τέλος του 6ου έτους δεν υπάρχει κάτι ανάλογο???

Και δω αυτό γίνεται σε όλη την διάρκεια του έκτου έτους. Καμία σχέση όμως με την άδεια άσκησης επαγγέλματος (και απότι ξέρω και στην Βουλγαρία όπου σπούδασες πάλι δεν έχει σχέση)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

E βέβαια...Είναι καλό να είσαι βολεμένος και να μη σε νοιάζει για προγραμματισμό ζωής ΄΄συναδέλφων΄΄..Γιατί μόνο ως συνάδελφος δε μιλάς..Γι'αυτό σάλτα και...μπας κι ασπρίσεις και κάνεις και τίποτα άλλο στη ζωή σου εκτός από το να καίγεσαι εδώ μέσα σερβίροντας σφηνάκια αγ...ίας!! Ουστ!!

Συνάδελφε, σε παρακαλώ, do not feed the troll. Πιστεύεις οτι έχει νόημα;

Eγώ προσπαθώ να βρω διεξόδους στη μίζερη ζωή της...Γιατί μόνο έτσι ισως είναι...Μας τα έχει κάνει Ζέπελιν!!! Τέλος πάντων, δίκιο έχεις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ να κάνω απλά μία ερώτηση μιας και απόφοιτος εξωτερικού.

Τελειώνοντας την σχολή μου δώσαμε κρατικές εξετάσεις για να πάρουμε το πτυχίο μας και να μπορούμε να πάμε παρακάτω,ουσιαστικά ήταν εξετάσεις για την απόκτηση της άδειας εξάσκησης επαγγέλματος.Ήταν εξετάσεις γραπτές σε 5 μαθήματα σε όλη την ύλη και μετά στα προφορικά ο κάθε καθηγητής σε έκανε βόλτα σε όλη σχεδόν την ύλη που είχε σχέσει με το μάθημά του.Ήταν βασικά μαθήματα που είχαμε διδαχθεί σε όλη την διάρκεια των 6 ετών.Έτσι εξεταζόμασταν στη Χειρουργική, Παθολογία, Γυναικολογία, Παιδιατρική και Επιδημιολογία-Τροπικές ασθένειες, αν και τα είχαμε ξαναδώσει κατά την διάρκεια των σπουδών.

Εδώ στο τέλος του 6ου έτους δεν υπάρχει κάτι ανάλογο???

Και δω αυτό γίνεται σε όλη την διάρκεια του έκτου έτους. Καμία σχέση όμως με την άδεια άσκησης επαγγέλματος (και απότι ξέρω και στην Βουλγαρία όπου σπούδασες πάλι δεν έχει σχέση)

Εμείς εδώ τρώμε το γ.. με το να σε ρωτάει ο άλλος Παθολογία 6ου Έτους σχετικά με τον επιπολασμό νόσων στην Ιαπωνία!!! Και να κόβεσαι φυσικά...Και μου συζητάς για εξετάσεις για άδεια ασκήσεως;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...εδώ τρώμε το γ.. με το να σε ρωτάει ο άλλος Παθολογία 6ου Έτους σχετικά με τον επιπολασμό νόσων στην Ιαπωνία!!! Και να κόβεσαι φυσικά...Και μου συζητάς για εξετάσεις για άδεια ασκήσεως;;;;

Εσύ αγόρι μου θα κοπείς σε όποια εξέταση κι αν δώσεις, τώρα ή έπειτα, εξαιτίας του αντιδραστικού μυαλού που κουβαλάς.

Φιλική, δωρεάν συμβουλή, να αλλάξεις κοσμοθεωρία για το καλό σου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...δεν μπορείς με τίποτα να την εμπιστευτείς στο να αλλάξει τον τρόπο εισαγωγής στις ειδικότητες με εξετάσεις,ειδικά όταν επιχειρεί να το πραγματοποιήσει σε χρονικό διάστημα ασυνήθιστα γρήγορο για τα ελληνικά δεδομένα.

Μπα;

Προτείνεις να περιμένει καμιά 70ρια χρόνια ακόμη;

Για ποιο λόγο;

Για να τακτοποιηθείς κι εσύ με επετηρίδα επειδή φοβάσαι την αξιολόγηση;

Κοίτα την αξιολόγηση με αδιαβλητες εξετάσεις δεν τη φοβάμαι.Αλλά ένα ΠΑΣΟΚ που γεννήθηκε από την λαμογία και στηρίχθηκε σ αυτήν και συυνεχίζει να λειτουργεί με αυτήν φυσικό είναι να μην το εμπιστεύομαι. emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καταλάβατε τώρα γιατί υποστηρίζω τη θέσπιση εξετάσεων για χορήγηση Άδειας Ασκήσεως Ιατρικού Επαγγέλματος και για εισαγωγή στην Ειδικότητα;

Τουλάχιστων θα γλιτόναμε αππό τους ανωρθόγραφους ξενωτραφής Ιατρούς!

Υ.Γ. Όποιος δε γράφει σωστά, σημαίνει οτι δε διαβάζει καθόλου! Για Ιατρό, αυτό είναι εγκληματικό κι επικίνδυνο.

Βρε καρδιά μου το γράψαμε χίλιες φορές, για άδεια ασκήσεως επαγγέλματος δε μπορούν να θεσπιστούν εξετάσεις λόγω νομοθεσίας της Ε.Ε.

Λάθος, στην Ιταλία υπάρχουν εξετάσεις για την άδεια ασκέησεως επαγγέλματος. Μόνο με το πτυχίο δεν δουλεύεις, πρέπει να περάσεις τις εξετάσεις του Esame di Stato, τις οποίες διοργανώνει το ιταλικό υπουργείο υγείας και είναι παν-ιταλικές. Από όσο θυμάμαι, η Ιταλία είναι μέλος της ΕΕ.

Το έχω αναφέρει και άλλη φορά και απ' ότι πρόσεξα το διατυπώνω για δεύτερη φορά λάθος και ζητώ συγγνώμη.

Η οδηγία 93/16/ΕΟΚαναφέρεται στη διευκόλυνση της ελεύθερης κυκλοφορίας των ιατρών και της αμοιβαίας αναγνώρισης των διπλωμάτων, πιστοποιητικών και άλλων τίτλων τους.

Στην Ελλάδα για να αποκτήσεις άδεια ασκήσεως επαγγέλματος η μόνη προϋπόθεση είναι να έχεις πτυχίο ιατρικής σχολής της ημεδαπής ή αναγνωρισμένο πτυχίο της αλλοδαπής. Οπότε μπορούν να βάλουν εξετάσεις σε πτυχιούχους ιατρικών σχολών για την απόκτηση της άδειας.

Και πάλι sorry για τη λάθος διατύπωση της σκέψης μου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οπότε μπορούν να βάλουν εξετάσεις σε πτυχιούχους ιατρικών σχολών για την απόκτηση της άδειας.

...sorry για τη λάθος διατύπωση της σκέψης μου.

Σε συγχωρώ αγόρι μου, μην ανησυχείς. emrose

Είχα δίκιο όταν έγραφα οτι θα μπορούν, και θα μπουν, εξετάσεις για την απόκτηση της Άδειας Ασκήσεως Ιατρικού Επαγγέλματος, κατά τα Κοινοτικά Πρότυπα.

Βλέπεις, είμαι κοσμογυρισμένη. Μη με αμφισβητείς άλλη φορά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η διαφορά μας κορίτσι ΜΟΥ :lol: είναι ότι εγώ διάβασα τα όσα έγραψα και κατάλαβα τη λάθος διατύπωση, διόρθωσα την απάντησή μου και ζήτησα συγγνώμη για την παραπληροφόρηση. Δεν είναι άλλωστε η πρώτη φορά που δίνω λάθος απάντηση, έχει γίνει άλλες 3 φορές σε άλλα θέματα και ευτυχώς άμεσα διόρθωσα την λάθος απάντησή μου ζητώντας συγγνώμη.

Δεν ταιριάζουμε δυστυχώς.....ή μάλλον ευτυχώς :rolleyes:

Κι εγώ emiloveyou αλλά σε θέλω μόνο για sex :)

Βλέπεις, είμαι κοσμογυρισμένη. Μη με αμφισβητείς άλλη φορά.

Κοσμογυρισμένη δεν είναι όποια έχει μείνει σε......Θεσσαλονίκη.....Αθήνα.....κανένα νησί του Ανατολικού Αιγαίου......και....στα μέρη μου. :rolleyes:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε συγχωρώ αγόρι μου, μην ανησυχείς. emrose

Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος...

Κι εσύ μιλάς για κάτι πράγματα μικρά...

μπορούν να βάλουν εξετάσεις σε πτυχιούχους ιατρικών σχολών για την απόκτηση της άδειας.

emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Dr Irol ΜΩΡΟ ΜΟΥ....παντοτινά δικός σου, την άλλην για μια εικοσιτετράωρη σχέση τη θέλω μόνο :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τέτοια λες και θα προσπαθήσει καμιά να μου επιτεθεί να με ξεμαλλιάσει...! Και μετά τι να κάνω κι εγώ...? Θα πρέπει να υπερασπιστώ τον εαυτό μου και θα βγάλω νύχια...! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοσμογυρισμένη δεν είναι όποια έχει μείνει σε......Θεσσαλονίκη.....Αθήνα.....κανένα νησί του Ανατολικού Αιγαίου......και....στα μέρη μου.

Διάβασε αριστερά που έχω πάει!

Τυφλώθηκες από έρωτα και με βλέπεις μονάχα σαν αντικείμενο του sex.

Πήγαινε στην Dr Irol να ξεδώσεις καλύτερα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Διάβασε αριστερά που έχω πάει!

Για διακοπές; Κι εγώ πήγα Αγγλία και Ιταλία αλλά δε σημαίνει πως γνωρίζω τα περί του οίκου τους :rolleyes:

Καραντομαρία....όσο εσένα σε λένε Μαρία και μένεις Θεσσαλονίκη άλλο τόσο εγώ μένω Αθήνα και με λένε Νίκο :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ Ο ΧΑΣΑΝ.ΜΠΑΜΠΑΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΜΑΜΑ ΑΠΟ ΣΥΡΙΑ.ΠΕΡΑΣΑ ΔΙΚΑΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ.ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΚΟΒΑΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΓΙΑ 8 ΧΡΟΝΙΑ.

ΣΠΟΥΔΑΣΑ ΟΡΑΝΤΕΑ ΡΟΥΜΑΝΙΑ.ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΕΔΩ.ΕΦΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΡΑΙΟΒΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΡΑΠΕΖΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΘΑ ΔΟΘΟΥΝ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΣΤΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ,ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙ Η ΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΧΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ; ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ.ΜΑΚΑΡΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΠΟΙ ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΒΥΣΜΑΤΑ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ Ο ΧΑΣΑΝ.ΜΠΑΜΠΑΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΜΑΜΑ ΑΠΟ ΣΥΡΙΑ.ΠΕΡΑΣΑ ΔΙΚΑΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ.ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΚΟΒΑΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΓΙΑ 8 ΧΡΟΝΙΑ.

ΣΠΟΥΔΑΣΑ ΟΡΑΝΤΕΑ ΡΟΥΜΑΝΙΑ.ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΕΔΩ.ΕΦΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΡΑΙΟΒΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΡΑΠΕΖΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΘΑ ΔΟΘΟΥΝ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΣΤΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ,ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙ Η ΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΧΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ; ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ.ΜΑΚΑΡΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΠΟΙ ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΒΥΣΜΑΤΑ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ emrockon

Χαχαχαχαχαχα ωραίο ανέκδοτο :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ; ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΑ ΚΟΡΑΚΙΑ ΓΡΙΝΙΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙΔΡΟΥΝ.ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΟΙ.

Απλά πιστεύω ότι δεν υπάρχεις. Στην κυριολεξία. Είσαι απλά το account που έκανε κάποιο μέλος για να ρίξει λάδι στη φωτιά

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε? ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΔΕΙΑ ΑΣΚΗΣΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙ Η ΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΧΥ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε? ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΔΕΙΑ ΑΣΚΗΣΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙ Η ΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΧΥ

Βρε παππού Χασάν και σένα που είσαι η φύρα που μπήκε στην ειδικότητα χωρίς εξετάσεις ποιος θα σε αξιολογήσει?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ Ο ΧΑΣΑΝ.ΜΠΑΜΠΑΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΜΑΜΑ ΑΠΟ ΣΥΡΙΑ.ΠΕΡΑΣΑ ΔΙΚΑΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ.ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΚΟΒΑΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΓΙΑ 8 ΧΡΟΝΙΑ.

ΣΠΟΥΔΑΣΑ ΟΡΑΝΤΕΑ ΡΟΥΜΑΝΙΑ.ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΕΔΩ.ΕΦΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΡΑΙΟΒΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΡΑΠΕΖΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΘΑ ΔΟΘΟΥΝ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΣΤΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ,ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙ Η ΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΧΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ; ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ.ΜΑΚΑΡΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΠΟΙ ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΒΥΣΜΑΤΑ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ emrockon

ΔΙΚΑΤΣΑριοι όλου του κόσμου, ενωθείτε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μου λες βρε Χασάν, έδωσες εξετάσεις ΔΟΑΤΑΠ εσύ ενώ τελείωσες στην ιατρική σχολή της Oradea;

Γιατί απ' όσο ξέρω, αλλά κι απ' όσο βλέπω ακόμα και σήμερα η ιατρική σχολή της Oradea δεν αναγνωρίζεται κατόπιν εξετάσεων από το ΔΟΑΤΑΠ. Ούτε καν με την αυτόματη αναγνώριση.

Αναγνωρισμένες σχολές από το ΔΟΑΤΑΠ. Επέλεξε ως χώρα τη Ρουμανία και δες ποιες σχολές αναγνωρίζει το ΔΟΑΤΑΠ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.