Jump to content

EΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ


xasapis

Recommended Posts

Θα σου απαντούσα στα ρουμάνικα τι σημαίνει τρολ αλλά πολύ φοβάμαι πως δεν καταλαβαίνεις ρουμάνικα.....αν κρίνω από τα ελληνικά σου.

Γράφε μπρε.....χώρος υπάρχει και μάλιστα πολύς :rolleyes:

Scrie fara nici o problema, exista loc mult :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 786
  • Created
  • Last Reply

ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΘΑΜΕ ΜΕ ΑΓΟΝΕΣ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΜΕ ΠΑΡΟΛΟ ΤΙΣ ΑΝΤΙΞΟΕΣ ΣΥΝΘΙΚΕΣ :splaaaats:

Δηλαδή αν με τόσο χρόνο διάβασμα, η ορθογραφία σου παρέμεινε όπως την βλέπουμε εδώ, μπορώ να υποθέσω τι σόι διάβασμα έκανες...

Λόλα να ένα μήλο...

Βρε αιντε από εδώ. Από μακριά φαίνεσαι ΔΙΚΑΤΣΑΣ, ιατρός που δεν ξέρει στοιχειώδη ορθογραφία δεν είναι επιστήμονας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Scrie fara nici o problema, exista loc mult :antegeia:

ΓΡΑΨΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΧΩΡΟΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ.

ΑΥΤΟ ΣΗΜΕΝΕΙ

ΚΑΙ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΩ:

MULTUMESC MULT OMULE , NOROC LA EXAMENE

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ,ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ (ΕΙΔΙΚΟΤΙΤΑΣ)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε αιντε από εδώ. Από μακριά φαίνεσαι ΔΙΚΑΤΣΑΣ, ιατρός που δεν ξέρει στοιχειώδη ορθογραφία δεν είναι επιστήμονας.

Να σου δείξω μηνύματα συναδέλφων που αποφοίτησαν από ελληνικές ιατρικές σχολές; Όχι τίποτα άλλο αλλά βαριέμαι να παραθέτω μηνύματα emconfused
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Scrie fara nici o problema, exista loc mult :antegeia:

ΓΡΑΨΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΧΩΡΟΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ.

ΑΥΤΟ ΣΗΜΕΝΕΙ

ΚΑΙ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΩ:

MULTUMESC MULT OMULE , NOROC LA EXAMENE

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ,ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ (ΕΙΔΙΚΟΤΙΤΑΣ)

ο μεταφραστής που χρησιμοποίησες μάλλον δεν κατέχει πτυχίο ρουμάνικης γλώσσας emconfused

Γιατί γράφεις την ειδικότητα με έψιλον γιώτα; Καταπονείς το πληκτρολόγιο άδικα emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΛΑ ΑΣΧΟΛΙΘΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ...

emtoilet ΤΑ ΕΧΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΓΡΑΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ

Η ΙΑΤΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΘΕΩΡΙΤΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΠΟΛΥ ΣΤΟΥΣ ΑΣΘΕΝΕΙΣ.ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΟΥΜΕ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΑΣ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΟΥΤΕ ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΙΝΙΟΤΗ

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ;ΕΡΧΕΤΕ Ο ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΣΤΑ ΕΠΙΓΟΝΤΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΛΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΝΑ ΤΟΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΙ.ΔΕΝ ΘΑ ΓΡΑΨΕΤΕ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΙΛΙΑΔΑ.

ΕΛΕΙΨΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑΓΑ ΣΙΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΡΟΥΜΑΝΙΚΑ ΟΠΟΤΕ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΩ

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΤΙ ΔΙΚΑΤΣΑ ΚΑΤΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΛΥ.ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΝ ΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΒΡΙΖΕΤΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΑΤΣΑΔΕΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΛΟΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ emfly

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε αιντε από εδώ. Από μακριά φαίνεσαι ΔΙΚΑΤΣΑΣ, ιατρός που δεν ξέρει στοιχειώδη ορθογραφία δεν είναι επιστήμονας.

Να σου δείξω μηνύματα συναδέλφων που αποφοίτησαν από ελληνικές ιατρικές σχολές; Όχι τίποτα άλλο αλλά βαριέμαι να παραθέτω μηνύματα emconfused

Έχεις απόλυτο δίκιο, απλά είναι τόσο ερεθιστικοί μερικοί που σε παρασέρνουν. Δεν ήθελα να θίξω κανέναν, αλλά αυτόν τον εξυπνάκια που μας λέει πως με το τρομερό διάβασμά του έγινε ο καλύτερος επιστήμονας. Και δεν ξέρει πως γράφεται η ειδικότητα!!!1 Θεέ μου, πώς γράφει παραπεμπτικά σε συναδέλφους? Μαργαριτάρια θα είναι, όπως μερικά από μαθητές δημοτικών.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΛΑ ΑΣΧΟΛΙΘΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ...

emtoilet ΤΑ ΕΧΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΓΡΑΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ

Η ΙΑΤΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΘΕΩΡΙΤΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΠΟΛΥ ΣΤΟΥΣ ΑΣΘΕΝΕΙΣ.ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΟΥΜΕ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΑΣ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΟΥΤΕ ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΙΝΙΟΤΗΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ;ΕΡΧΕΤΕ Ο ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΣΤΑ ΕΠΙΓΟΝΤΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΛΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΝΑ ΤΟΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΙ.ΔΕΝ ΘΑ ΓΡΑΨΕΤΕ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΙΛΙΑΔΑ.

ΕΛΕΙΨΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑΓΑ ΣΙΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΡΟΥΜΑΝΙΚΑ ΟΠΟΤΕ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΩ

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΤΙ ΔΙΚΑΤΣΑ ΚΑΤΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΛΥ.ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΝ ΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΒΡΙΖΕΤΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΑΤΣΑΔΕΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΛΟΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ emfly

Αν ήμουν ασθενής και έβλεπα γιατρό να γράφει έτσι, θα την έκανα με μικρά πηδηματάκια...Καλή συνέχεια στην καριέρα σου..Είσαι πολύ αστείος..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΛΑ ΝΤΑΞΕΙ ΦΙΛΕ ΕΣΥ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ

ΤΡΑΒΑ ΤΩΡΑ ΒΡΕΣ ΣΟΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΠΛΟΥΤΟΥΘ ΝΑ ΑΝΤΙΓΡΑΨΕΙΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΠΑΘΑΝ 1 ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΟ. :splaaaats:

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΟΣΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΙΤΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΙΑ 7 ΧΡΟΝΙΑ.ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΑΤΕ... emcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΛΕΙΨΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑΓΑ ΣΙΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΡΟΥΜΑΝΙΚΑ ΟΠΟΤΕ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΩ

Πόσα χρόνια έχω να ακούσω αυτή την ατάκα; Σχεδόν σε κάθε μήνυμα συναδέλφου που έγραφε ανορθόγραφα στο e-doatap. :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΓΚΙΤΕΣ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΜΕ ΕΛΑΦΡΑ ΠΙΔΗΜΑΤΑΚΙΑ.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.ΕΣΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ :splats:

Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ.ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ.ΕΜΕΙΣ ΗΜΑΣΤΕ.ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ

ΑΝΤΕ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΕΧΑΣΑ ΜΕ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΣΑΣ. :splats:embondemcatemeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ;ΕΡΧΕΤΕ Ο ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΣΤΑ ΕΠΙΓΟΝΤΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΛΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΝΑ ΤΟΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΙ.ΔΕΝ ΘΑ ΓΡΑΨΕΤΕ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΙΛΙΑΔΑ.

Άντε κι έρχεται ο ασθενής στα ΤΕΠ (μη ρωτήσεις τι είναι αυτό, δε θα σου εξηγήσω σε αυτό το topic γιατί θα είμαστε off topic) και με τη βοήθεια της θείας τύχης αντιλαμβάνεσαι πως πάσχει από έναν απλό ίλιγγο.

Φαντάζομαι για να μην γράψεις λάθος παραπεμπτικό γράφεις "Ζάλη" ε;

θα ξεχάσω εγώ συνάδελφο που πάντα όταν ήθελε να γράψει "σκωληκοειδή απόφυση" έγραφε "σκ.αποφ." για να αποφύγει τα ορθογραφικά λάθη και το κράξιμο; :splats:

ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΓΚΙΤΕΣ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΜΕ ΕΛΑΦΡΑ ΠΙΔΗΜΑΤΑΚΙΑ.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.ΕΣΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ :splats:

Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ.ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ.ΕΜΕΙΣ ΗΜΑΣΤΕ.ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ

ΑΝΤΕ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΕΧΑΣΑ ΜΕ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΣΑΣ. :splats:embondemcatemeleos

12 μηνύματα.....έπεσα έξω για 2 μηνύματα :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΛΑ ΝΤΑΞΕΙ ΦΙΛΕ ΕΣΥ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ

ΤΡΑΒΑ ΤΩΡΑ ΒΡΕΣ ΣΟΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΠΛΟΥΤΟΥΘ ΝΑ ΑΝΤΙΓΡΑΨΕΙΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΠΑΘΑΝ 1 ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΟ. :splaaaats:

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΟΣΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΙΤΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΙΑ 7 ΧΡΟΝΙΑ.ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΑΤΕ... emcensored

Την αναμονή την αύξησες εσύ....όχι ο minlesantio.

Δε μου λες και που σπούδασες ννα δω μήπως ξέρω κανένα συνάδελφο από τα μέρη σου; Έχω φίλους που σπούδασαν Ρουμανία και μπορεί να σε ξέρουν :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν για να τελειώνουν τα αστεία με μερικούς "συναδέλφους" Παναθηναϊκούς :rolleyes:

Σβήσε το msn από το προφίλ σου.....μπορεί άνετα να σε βρει ο καθένας σε 10 δευτερόλεπτα από το facebook :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΡΕ ΣΥ ΤΑΣΟΣΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΔΗΛΑΔΗ..ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΣΕΛΙΔΑ ΑΥΤΗ? ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΣ ΡΕ ΑΔΕΡΦΕ? ΟΠΟΙΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΣΥ ΔΙΑΦΟΝΕΙΣ ΘΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΛΕΣ? ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΥΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΣΑΚΟΘΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΣΟΒΑΡΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΘΕΤΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΝΕΙΤΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΤΟΥ ΤΑ ΧΩΝΕΤΕ...ΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΔΩ? ΚΑΛΗ ΣΙΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ.ΚΡΙΜΑ

ΔΕΝ ΕΧΩ FACEBOOK AΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΡΙΨΩ.ΟΥΤΕ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ.ΤΗ ΓΝΟΜΗ ΜΟΥ ΛΕΩ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε συ Γιώργος Μιχαλόπουλος δεν έχω τίποτα προσωπικό μαζί σου. Απλά περιμένω να ζεσταθεί το νερό για να κάνω ένα μπανάκι να πάω λουσμένος σινιαρισμένος το πρωί στη σχολή και είπα να περάσω την ώρα στο greekmeds.

Άντε σ' αφήνω να γράψεις ότι μα ότι θέλεις.....μην κάνει κανένα μπαμ και ο θερμοσίφωνας. :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν για να τελειώνουν τα αστεία με μερικούς "συναδέλφους" Παναθηναϊκούς :rolleyes:

Σβήσε το msn από το προφίλ σου.....μπορεί άνετα να σε βρει ο καθένας σε 10 δευτερόλεπτα από το facebook :antegeia:

χαχα σωστός...αλλα οχι και σε 10 δευτερολεπτα,φτανει 1 δευτερολεπτο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΔΕΝ ΕΧΩ FACEBOOK AΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΡΙΨΩ.ΟΥΤΕ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ.ΤΗ ΓΝΟΜΗ ΜΟΥ ΛΕΩ

Ε....άμα δεν έχεις facebook τότε κάποιος χρησιμοποιεί το email του msn πράγμα που πρέπει να το ψάξεις γιατί μάλλον είναι αδύνατο να συμβαίνει :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν για να τελειώνουν τα αστεία με μερικούς "συναδέλφους" Παναθηναϊκούς :rolleyes:

Σβήσε το msn από το προφίλ σου.....μπορεί άνετα να σε βρει ο καθένας σε 10 δευτερόλεπτα από το facebook :antegeia:

χαχα σωστός...αλλα οχι και σε 10 δευτερολεπτα,φτανει 1 δευτερολεπτο

mcgyver, άσε τις εξυπνάδες, πες μας ότι έχεις γρήγορη σύνδεση και μην με προσβάλλεις έτσι :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε συ Γιώργος Μιχαλόπουλος δεν έχω τίποτα προσωπικό μαζί σου. Απλά περιμένω να ζεσταθεί το νερό για να κάνω ένα μπανάκι να πάω λουσμένος σινιαρισμένος το πρωί στη σχολή και είπα να περάσω την ώρα στο greekmeds.

:wacko: ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΑΥΤΟΝ.

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΟΝ ΦΙΛΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΕΡΙΣΤΙΚΟΣ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ.ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΓΩ.ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ.

ΣΥΓΝΟΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΡΑΧΗ ΑΛΛΑ ΡΕ ΣΕΙΣ emeleos ΠΙΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΕΛΑ...

ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΤΗ ΧΟΛΗ

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να του κάνεις μήνυση, σου έχει κλέψει το email σου :)

Να προσέχεις τα ιατρικά λάθη.....και τα ορθογραφικά στη δουλειά σου :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.