Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Ιανουαριος 2009


xrysa

Recommended Posts

Καλημέρα, πήρε κανείς τηλέφωνο στο υπουργείο υγείας να ρωτήσει πότε περίπου υπολογίζουν να βγάλουν αποτελέσματα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 174
  • Created
  • Last Reply

όχι εγώ δεν πήρα τηλ, δεν το έχω.

κάποιος έγραψε ότι μέχρι τέλος εβδομάδας θα ανακοινωθούν, μακάρι να ισχύει

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειδα το τοπικ μ αυτο τον τιτλο κ τρομαξα....λεω αυτο ηταν...βγηκαν.... :splaaaats:

Κι εγω ρε συ!! Αι στο διαλο!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όχι εγώ δεν πήρα τηλ, δεν το έχω. emarright210-5232952

κάποιος έγραψε ότι μέχρι τέλος εβδομάδας θα ανακοινωθούν, μακάρι να ισχύει

emeleos !!!Μη σπέρνουμε πανικό και μεταξύ μας embomb:anavwfwties:

ΥΓ: μ'αρέσει που το σκεφτόμουν 2 μέρες πριν ανοίξω ένα τόπικ... emdotsemno

ΥΓ2: άρα το πραγματικό θέμα του τόπικ είναι "Ποιός θα πάρει τηλ στο ΥΥΚΑ?"... με υπότιτλο: "...για τ'αποτελέσματα αγροτικών..."

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά (γειά σ'όλους), μια παρατήρηση πρός όλους σας (εξαιρέσεις υπάρχουν).

Σήμερα με το που ξύπνησα άρχισα να ελέγχω για τα αγροτικά στο site του υπουργείου.

Ρεεεέ!!! Ξεκολλήστε όλοι σας... όλοι μαζί μπαίνετε και κρασάρει ο server τους. Άν θέλετε να βγούν τα ρημάδια μην τους γ@μ΄@τε το server. Υπομονή.

Επί του θέματος προτείνω να ψηφήσουμε έναν, ώστε να τα βλέπει αυτός και να μας ενημερώνει αυτός, ... ο μόνος αρμόδιος. Εεε, δεν μπορώ να ακούω "βγήκαν" και να πηδάμε όλοι απ' την καρέκλα.

Τελευταίο... με το να παίρνουν τηλέφωνο μερικοί ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΘΗΣΤΕΡΟΥΝ.

!!!! ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΡΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΜΙΑ ΩΡΑ ΑΡΧΙΤΕΡΑ (ΕΣΕΙΣ ΘΕΛΕΤΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΑΣ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΝΑ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ) !!!! ΟΡΕΞΗ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΥΣ. ωω χου πια.

Υ.Γ. Θά θελα νά βλεπα πώς θα κάνανε οι περισσότεροι Καθαρά Δευτέρα, πως θα λέγατε σ όλα τα φιλαράκια τα της καθαράς Δευτέρας εάν είχαν βγεί τα αποτελέσματα..

ΞΥΠΝΗΣΤΕ!!! ΧΑΡΗ ΜΑΣ ΚΑΝΑΝ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά (γειά σ'όλους), μια παρατήρηση πρός όλους σας (εξαιρέσεις υπάρχουν).

Σήμερα με το που ξύπνησα άρχισα να ελέγχω για τα αγροτικά στο site του υπουργείου.

Ρεεεέ!!! Ξεκολλήστε όλοι σας... όλοι μαζί μπαίνετε και κρασάρει ο server τους. Άν θέλετε να βγούν τα ρημάδια μην τους γ@μ΄@τε το server. Υπομονή.

Επί του θέματος προτείνω να ψηφήσουμε έναν, ώστε να τα βλέπει αυτός και να μας ενημερώνει αυτός, ... ο μόνος αρμόδιος. Εεε, δεν μπορώ να ακούω "βγήκαν" και να πηδάμε όλοι απ' την καρέκλα.

Τελευταίο... με το να παίρνουν τηλέφωνο μερικοί ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΘΗΣΤΕΡΟΥΝ.

!!!! ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΡΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΜΙΑ ΩΡΑ ΑΡΧΙΤΕΡΑ (ΕΣΕΙΣ ΘΕΛΕΤΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΑΣ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΝΑ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ) !!!! ΟΡΕΞΗ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΥΣ. ωω χου πια.

Υ.Γ. Θά θελα νά βλεπα πώς θα κάνανε οι περισσότεροι Καθαρά Δευτέρα, πως θα λέγατε σ όλα τα φιλαράκια τα της καθαράς Δευτέρας εάν είχαν βγεί τα αποτελέσματα..

ΞΥΠΝΗΣΤΕ!!! ΧΑΡΗ ΜΑΣ ΚΑΝΑΝ.

δεν κατάλαβα καλα?? "χαρη μας κάναν"? Να με συγχωρεί η χάρη σου, συνάδελφε, αλλά οφείλουν από το υπουργείο να ορίζουν σωστές προθεσμίες και για το πέρας κάθε προκήρυξης και για τα αποτελέσματα και για την δημοσίευση κάθε νεας προκήρυξης. Δε γίνεται να περιμένουμε από βδομάδα σε βδομάδα να βγει προκήρυξη, μετά πάλι το ίδιο βιολί μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα, μετά πάλι το ίδιο μέχρι να έρθει διορισμός κοκ... Κανείς δε μπορεί να κάνει προγραμματισμό έτσι, ούτε επαγγελματικό ούτε προσωπικο... Και καλά, μπήκαμε στο παιχνίδι και χορεύουμε καρσιλαμά στο δικό τους ρυθμο, αλλά δε θα μας πεις κιόλας να τους πούμε κι ευχαριστώ. Και σιγά μην τα καθυστερούμε εμείς τα ζώα και αργούν... ωρες είναι να μας πεις κιόλας ότι το υπουργείο κωλυσιεργεί γιατί τους δημιουργούμε με τα τηλεφωνήματά μας και τις διαμαρτυρίες μας διαταραχή στον ψυχισμό τους. Το φορουμ υπάρχει για να επικοινωνούμε εμείς καλλίτερα και όχι για να υποκαθιστά την ενημέρωση από πλευράς υπουργείου. Αν έλεγαν από το υπουργείο, παιδιά αποτελέσματα θα δημοσιευτούν την τάδε βδομάδα του μήνα και το τηρούσαν κανεις δε θα επαιρνε τηλέφωνο.

Ακούς εκεί "όρεξη μας έχουν όλους"... Άντε, πάω για υπνο γιατι συγχύστηκα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι επιπλέον, giorgios111 , ενημέρωσέ μας παρακαλώ για το ποιες ώρες θα μπάινεις εσύ στο site του ΥΥΚΑ για να μη μπαίνουμε όλοι οι υπόλοιποι και κρασάρει ο server και σε στεναχωρούμε...

Τώρα, παω για υπνο... Αντε από δω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγνώμη παιδιά αστεία τα έλεγα, απλά ξέχασα να βάλω τα χαμογελαστά εμότικονς.

: Ιατρικαρία: Μαζί σας είμαι -πλάκα έκανα

Άν δεν βγούν τα αποτελέσματα στο τέλος θα φαγωθούμε μεταξύ μας

Καληνύχτα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πατε καλα ρε παιδια??? μου κοπηκανε τα ποδια που ειδα τον τιτλο του τοπικ.....για πιο ηρεμα !!!

νακαρι να βγουνεκαι το συντομοτερο αλλα οπως πολυ σωστα εγραψε πιο πανω ο Ιατρικαρία πρεπει να γινει κατι και με το θεμα προγραμματισμου οσον αφορα τα αγροτικα και το καθε ποτε θα ανακοινωνονται αποτελεσματα κλπ....δεν ειναι δυνατον να περιμενουμε οποτε θυμηθουνε απο το ΥΥΚΑ να κανουνε ο,τι θελουν...

Αυτα τα ολιγα.....καλοπροαιρετα παντα !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μεικ σεξ νοτ γουορ λεμε... αμα αρχισεις τη δουλεια σκατααααα :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πατε καλα ρε παιδια??? μου κοπηκανε τα ποδια που ειδα τον τιτλο του τοπικ.....για πιο ηρεμα !!!

νακαρι να βγουνεκαι το συντομοτερο αλλα οπως πολυ σωστα εγραψε πιο πανω ο Ιατρικαρία πρεπει να γινει κατι και με το θεμα προγραμματισμου οσον αφορα τα αγροτικα και το καθε ποτε θα ανακοινωνονται αποτελεσματα κλπ....δεν ειναι δυνατον να περιμενουμε οποτε θυμηθουνε απο το ΥΥΚΑ να κανουνε ο,τι θελουν...

Αυτα τα ολιγα.....καλοπροαιρετα παντα !

προγραμματισμός........ωραία λέξη, αλλά κι αυτή μαζί με τη λέξη excel είναι στις άγνωστες λέξεις της Αριστοτέλους :rolleyes:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μεικ σεξ νοτ γουορ λεμε... αμα αρχισεις τη δουλεια σκατααααα :bloodomen:

προγραμματισμός........ωραία λέξη, αλλά κι αυτή μαζί με τη λέξη excel είναι στις άγνωστες λέξεις της Αριστοτέλους :rolleyes:

@giorgio111... είναι εμπεριστατωμένη αλήθεια πλέον! Πάσχω από έλλειψη χιούμορ! αχ αχ! τι σου κανει η αγωνία κ η προσμονή!

@nerdanel... μεικ σεξ νοτ γουορ...μεικ σεξ νοτ γουορ....μεικ σεξ νοτ γουορ.....μεικ σεξ νοτ γουορ... συμφωνώ κ επαυξάνω...

@tasostheodoridis... εσύ που είσαι στα μέσα κ στα έξω στο υπουργείο... δεν τους λες να πάνε για κανένα ECDL?? Εμείς τόσα ALS, ACLS, ATLS, PHTLS, APTLS... και τόσα άλλα με αρχικά κάνουμε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχει υπόχρεος με τριψήφιο (!!!!) αριθμό μορίων!Ελπίζω να έχει κάνει την ειδικότητά του,LOL.

Εγώ πάντως με διψήφιο αριθμό μορίων πήρα ένα μονοψήφιο (τα 3 μου) και μάλιστα σε Κ.Υ.Τι να κάνουμε...Next time better luck.

Καλή αρχή σε όσους επελέγησαν!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλη αρχη στους επιτυχοντες/ουσες και καλο κουραγιο και αντε να βγει γρηγορα η νεα προκηρυξη σε οσους/ες δεν ηταν τοσο τυχεροι αυτην την φορα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.