Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Ιανουαρίος 2009 (ορθή επανάληψη)


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

Kαλησπερα! Μια ερωτηση!

Σε περιπτωση που στην αιτηση που εχουμε ηδη υποβαλλει

1)κανουμε καποιο λαθος και

2)θελουμε να αλλαξουμε καποια απο τις προτιμησεις μας

πως μπορουμε να κανουμε αυτες τις αλλαγες;

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Τι να σου απαντήσω μετά από 100 πμ που ανταλλάξαμε; Δεν άντεξες και την έκανες την πατάτα σου. Πάνε στο υπουργείο τη Δευτέρα, μπορεί να δεχτούν να την διορθώσεις.

Η ΑΙΤΗΣΗ – ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ πρέπει να είναι επιμελημένα συμπληρωμένη και επιφέρει τις νόμιμες κυρώσεις που προβλέπονται από το αρθ. 22 του ν. 1599 / 1986

Οποιαδήποτε έλλειψη ή εκπρόθεσμη υποβολή δικαιολογητικών επιφέρει την απόρριψη της αίτησης.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 206
  • Created
  • Last Reply

μιας και δε μπόρεσα να καταλάβω αν από το αγροτικό αναγνωρίζονται 3 ή 6 μήνες ως χρόνος ειδικότητας για τη γενική ιατρική,μήπως ξέρει κανείς πού πρέπει να ρωτήσω και να μου απαντήσουν υπεύθυνα:στο υπουργείο υγείας ή στη νομαρχία???ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τη Δευτέρα θα ποστάρω το έγγραφο του Υπουργείου Υγείας 84596/19-6-08 με το οποίο εξαιρούνται των ρυθμίσεων (επιπλέον 3μηνη αναγνώριση) οι ειδικευόμενοι Γενικής Ιατρικής.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δικαίωμα να καταθέσει ο ενδιαφερόμενος δεύτερη αίτηση έχει δηλώνοντας οποιαδήποτε αλλαγή.

Να γράψει στο επάνω μέρος της αίτησης ότι είναι η δεύτερη αίτηση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

α,ευχαριστώ πάρα πολύ.θα με βοηθήσει ιδιαίτερα.

Το έγγραφο το πήρα, αλλά εδώ στο συνέδριο δεν έχουν scanner....οπότε το βράδυ θα το ποστάρω. :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΘΕΜΑ:

Παράταση υποβολής αιτήσεων ιατρών υπόχρεων υπηρεσίας υπαίθρου.

Σας ενημερώνουμε ότι λόγω μεγάλης προσέλευσης των ιατρών υπόχρεων υπηρεσίας υπαίθρου για την υποβολή των αιτήσεών τους, παρατείνεται κατά μία (1) ημέρα και μέχρι τις 17 .02.2009 η κατάθεση αυτών.

H ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ ΤΗΣ Δ/ΝΣΗΣ Ν.Π.

ΕΣΩΤ. ΔΙΑΝΟΜΗ

Δ/νση Προσωπικού Ν.Π.

Τμήμα Γ΄ (2) ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΝΟΤΗ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

α,ευχαριστώ πάρα πολύ.θα με βοηθήσει ιδιαίτερα.

Το έγγραφο το πήρα, αλλά εδώ στο συνέδριο δεν έχουν scanner....οπότε το βράδυ θα το ποστάρω. :rolleyes:

3284159527_eaff361ab9_o.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδή βρέθηκα σήμερα 8 το πρωί στο υπουργείο, γινότανε ένας ψιλό....μεγάλος χαμός.

Όλοι την τελευταία ημέρα πήγαν να δηλώσουν;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δικαίωμα να καταθέσει ο ενδιαφερόμενος δεύτερη αίτηση έχει δηλώνοντας οποιαδήποτε αλλαγή.

Να γράψει στο επάνω μέρος της αίτησης ότι είναι η δεύτερη αίτηση.

Θα πρέπει η δεύτερη αίτηση να συνοδεύεται πάλι από όλα τα δικαιολογητικά ή να στείλουμε μόνο την αίτηση;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ ήμουν γύρω στις 10, έμεινα περίπου μέχρι 10μισή και ήταν χαλαρά από πλευράς κόσμου και σε σχέση με άλλες τελικές μέρες Προκηρύξεων... :huh:

Αυτή τη φορά ήταν πολλοί ανήσυχοι γονείς... <_<

ΥΓ:Η Άποψή μου για την παράταση! emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@neurodiab: Πόσο συμφωνώ μαζί σου! Προτείνω να ζητήσουμε να αναρτηθεί μαζί με τα αποτελέσματα κ ο αριθμός πρωτοκόλλου κατάθεσης των δικαιολογητικών για να δούμε πόσοι από αυτούς που δήλωσαν την τελευταία στιγμή πέτυχαν θέση...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μια καλή λύση είναι να πάω αύριο και να παρακολουθώ μήπως μου κλέψουν τη θέση, να τους τη στήσω Αριστοτέλους και Ηπείρου γωνία και να τους καθαρίσω για να φτάσει σ εμένα ο διορισμός τελικά... αλλά βαριέμαι να κατέβω κέντρο! Οπότε παρακαλώ τον κύριο υπουργό να δώσει καμιά άδεια στους γονείς, που θα θέλουν να συνοδεύσουν τα παιδάκια τους στο αγροτικό... Εδώ την αίτηση δεν μπορούν να συμπληρώσουν, θα πάνε και σε αγροτικό μοναχούλια τους; Όμως Δεν ξέρω τελικά ποιος είναι ο ηλίθιος στην υπόθεση...

Καλή επιτυχία σε όλους όσους είχαν μέσο και ναι, είναι τρελοί μα τον Τουτάτη, και ΔΕΝ το έβαλαν!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι τόσο βαθιά ριζωμένη η νοοτροπία του " να βολέψω το παιδί μου " στην ελληνική κοινωνία , που απλά ποτέ δεν πρόκειται να αλλάξει τίποτα.

Τα πιο ελεεινά σκουπίδια , οι μετριότητες και οι φελλοί πάντα θα επιπλέουν...

Το πόσο απροκάλυπτα προβαίνουν σε ενεργειες που γελοιοποιούν και προσβάλλουν οποιαδήποτε νοημοσύνη , δείχνει απλά ότι δεν πρόκειται να αλλάξει τίποτα...

Σκουπίδια με όλη τη σημασία της λέξης..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δικαίωμα να καταθέσει ο ενδιαφερόμενος δεύτερη αίτηση έχει δηλώνοντας οποιαδήποτε αλλαγή.

Να γράψει στο επάνω μέρος της αίτησης ότι είναι η δεύτερη αίτηση.

Θα πρέπει η δεύτερη αίτηση να συνοδεύεται πάλι από όλα τα δικαιολογητικά ή να στείλουμε μόνο την αίτηση;

Αργά τώρα που απαντάω, αλλά μόνο την αίτηση θα έπρεπε να αποστείλεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα συγκεκριμένα αγροτικά δηλώθηκαν από Γενικό Ιατρό.

Α' επιλογή 3019 Π.Ι ΚΑΡΔΙΤΣΟΜΑΓΟΥΛΑΣ 2-2-09 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΓΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Β' επιλογή 1197 Π.Ι ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ 5-2-09 ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ξερω πως ειναι πολυ μα παρα πολυ νωρις ακομη για τετοιες ερωτησεις, αλλα γνωριζει κανεις ποτε περιπου τα πολυποθητα αποτελεσματα;

Α, ρε Τασο μη τα γραφεις τοσο αποτομα αυτα με τους γενικους και τρομαζουμε τα καημενα... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιρνω τηλ στο υπουργειο αλλα εχουν βαλει τον τηλεφωνητη 12 με 2 λεει ....

και τηλεφωνω απο τις 12 και 30 φαντασου...ποτε επρεπε να παρω δηλ?τεσπα

ηθελα να ρωτησω επειδη εδωσα την αιτηση απο τις πρωτες μερες η αιτηση ειχε μονο κενο για να συμπληρωσω τους κωδικους των ιατρειων και οχι και τα ονοματα απο τα χωρια ..δεν νομιζω αυτο να ειναι λαθος..ετσι δεν ειναι?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.