Jump to content

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΕΣ.ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΘΑ ΕΙΧΕ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΕΣ?


astatos

Recommended Posts

Ρε Σηλια , πολυ παρμενη μου ακουγεσαι...χαλαρωσε σε παρακαλω γιατι ειναι κια Σαββατοβραδο και ΄πρεπει να ειμαστε χαλαροι....

Δεν καταλαβαινω που ακριβως στο κειμενο μου ειδες ( για μια ακομη φορα ) να αναφερομαι σε μενα ...μαλλον απλα γουσταρες να επιτεθεις

Δεν ξερω το τι συζητας ή τι εχεις ακουσει για μενα ...σου θυμιζω οτι εναν ανθρωπο τον γνωριζεις μονο οταν τον ξερεις προσωπικα.Ποτε παντως δεν αναφερθηκα στην εμφανιση μου

Η συζητηση ειναι γενικου ενδιαφεροντος και εξεφρασα την αποψη μου , την οποια μπορω να υποστηριξω με επιχειρηματα .

Οι ανθρωπινες συμπεριφορες εξηγουνται , τιποτα δεν ειναι τοσο πολυπλοκο

Δεν ειπε κανεις οτι οι νοσοκομες ειναι πουτανες , και φυσικα δεν ειμαι ρατσιστρια .Αυτο που ειπα , ειναι οτι οιανθρωποι προσαρμοζουν τη συμπεριφορα τους με βαση τα δεδομενα , και λυπαμαι που θα στο πω αλλα στη σχεση γιατρος- νοσοκομα , το εχει ο γιατρος το πανω χερι .Οπως και στη σχεση ασχημη γιατρος με μετριο ή ωραιο γιατρος .Οπως επισης και στη σχεση δεν ξερω που παταω - ειμαι ανασφαλης -δεν ξερω ποια ειμαι και τι αξιζω γιατρος/μη γιατρος - με τον οποιονδηποτε γιατρο ή μη γιατρο

does it make sense to you?

θα προτιμουσα να εδειχνες την ευαισθησια σου και το θυμο σου βεβαια σε θεματα πραγματικα σοβαρα και ευαισθητα ( οπου ολο το σαιτ εκανε γαργαρα ) , πχ αν εισαι αρρωστος γιατρος , δεν εισαι καλη επενδυση καθως ...δεν εχεις ολο το μελλον μπροστα σου!!!!!!

αλλα φυσικα οπως ξαναειπα παραπανω : ολοι , βλεπουμε μονο αυτο που μας καιει .Τα αλλα τα παραβλεπουμε. Εσενα , αυτη την εποχη μαλλον σε καιει το επιφανειακο θεμα της εμφανισης .θα το ξεπερασεις οταν ωριμασεις

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 390
  • Created
  • Last Reply

ΛΙΛ?????????ΤΡΑΒΑ ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΑ ΠΟΣΤ ΣΟΥ,ΤΑ ΤΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥ ΚΑΙΡΟΥ ΚΙ ΑΥΤA ΤA ΠΑΝΩ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙA ΣΟΥ,

ΜΕΤΑ ΚΑΤΣΕ ΣΚΕΨΟΥ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ,ΠΟΙΟΙ Σ ΑΓΑΠΑΝΕ/ΠΟΙΟΙ ΣΕ ΣΥΜΠΑΘΟΥΝ/ΣΕ ΠΟΙΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙΣ/ΠΟΙΟΙ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΤΥΠΟ ΚΑΙ ΠΟΙΟΥΣ ΑΓΑΠΑΣ/ΠΟΙΟΥΣ ΣΥΜΠΑΘΕΙΣ/ΠΟΙΟΙ Σ ΑΡΕΣΟΥΝ/ΠΟΙΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΤΥΠΟ,ΜΕΤΑ ΚΟΙΤΑΞΟΥ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ,ΜΕΤΑ ΣΠΑΣ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΙ ΠΑΡ ΤΟ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.Ι ΒELIEVE IN YOU,YOU CAN DO IT.

ΑΕΡΑ ΣΤΑ ΠΑΝΙΑ ΣΑΣ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κανεις δεν ειπε οτι οι νοσοκομες λογω επαγγελματος ειναι πιο ευκολες.Απλα , συνηθιζεται να δινουν ευκολοτερα πραγματα που αλλες με καλυτερη πανεπιστημικη μορφωση δινουν δυσκολοτερα.Μην το ψαχνετε.Λογικος μηχανισμος .Ο ανθρωπος που λογω θεσης θεωρει οτι θα πιασει την καλη , θα κανει οτι μπορει για να το πετυχει.δεν προκειται ομως για εκεμταλευση , γιατι και ο γιατρος που επιλεγει τη νοσοκομα κατα βαση δεν το κανει απο ερωτα.Οι εξαιρεσεις επιβεβαιωνουν τον κανονα και εδω.

Για την ομορφη γιατρο , απλα δεν υπαρχει παραπανω.Κανει μια τοπ δουλεια , οποτε οταν ειναι και ωραια γκομενα και εχει και μυαλο , λογικο ειναι να ειναι διαφορετικη απο τις περισσοτερες.Οχι απαραιτητα καλυτερη , αλλα διαφορετικη.Θυμιζω αλλωστε , οτι οι ανθρωποι παιζουν μπαλα , με βαση τα προσοντα τους , οποτε καποια που πιστευει οτι αξιζει , εχει εκ των πραγματων πολλες απαιτησεις .Δεν μπορουν να ανταποκριθουν πολλοι σε αυτο.

Οι ανθρωποι ομως εχουν πλακα , καθως ειναι φανερο, οτι ενω κανουν επιλογες οι οποιες φαινεται να ικανοποιουν τα κεφια τους( βλ τον γιατρουδακο που επιλεγει τη νοσοκομα , οχι γιατι θα ηταν η πρωτη του επιλογη σα γυναικα , αλλα γιατι δισταζει να την πεσει αλλου ή θελει να εχει το πανω χερι στη σχεση , ή γιατι νιωθει ανασφαλης για τα προσοντα του οποτε θεωρει οτι η νοσοκομα πιο δυσκολα θα του την πει και πιο δυσκολα θα τον αφησει ( νομιζει ) ή γιατι την εχει πατησει απο γιατρο και δε θελει να του ξανασυμβει), τελικα την πατανε απο την ιδια τους αυτη την επιλογη και τελικα τη μ... τους τη μαθαινουν τελευταιοι ....

μουαχαχαχαχα.... νομιζω οτι μετα απο αυτη την τεκμηριωμενη και ακομπλεξαριστη και κυριως απαλλαγμενη απο τα κοινωνικα στερεοτυπα της γενιας του '50 της Ελλαδας διατριβη, μπορουμε να επανεκδοσουμε το Δευτερο Φυλο της Σιμον ντε Μποβουαρ με επιπροσθετα κεφαλαια :bloodomen:

Κατα τ' αλλα ενα τραγουδακι του TUS ταιριαζει στην περισταση μιας και μου το θυμισατε :P

Εσυ ησουνα που δεν επινες

και σ' εκανα να πινεις

που δεν μου τον επιανες

και τωρα δεν τ' αφηνεις

Εσυ ησουνα που και καλα δεν ειχες ματια γι αλλον

ναι γιατι στα ειχαν πεταξει εξω μαλλον

Εσυ ησουνα που ειχες μια σχεση ως τα 19

με τον Λεωνιδα κι αλλους 299

Εσυ ησουνα που μου ηθελες σχεση σοβαρη

ο TUS μπορει να ειναι θεος αλλα δεν συγχωρει [για τις ευκολες-αμορφωτες-απελπισμενες-αυτου του κοσμου :P ]

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε 3 ως τώρα περιφερειακά νοσοκομεία της Βόρειας Ελλάδας που έχω πάει, συμβαίνουν σίγουρα! Στο ένα από αυτά μάλιστα που είχε και ασκούμενες νοσηλεύτριες 18 - 20 χρονών, τα κατάφερε ως κι ένας πανίβλακας που ήταν και παρθένος... Στα άλλα δύο πάντως τα ...ηνία τα κρατούσαν 35άρες παντρεμένες με χρόνια στο άθλημα...

Γμτ!Πάλι λάθος επιλογή έκανα!

Απλα , συνηθιζεται να δινουν ευκολοτερα πραγματα που αλλες με καλυτερη πανεπιστημιακη μορφωση δινουν δυσκολοτερα.

Δηλαδή,μια καθηγήτρια πανεπιστημίου σε ποιον το δίνει;Μόνο στον Τζίζους;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωχ!Αυτό το είδα τώρα:

θα προτιμουσα να εδειχνες την ευαισθησια σου και το θυμο σου βεβαια σε θεματα πραγματικα σοβαρα και ευαισθητα ( οπου ολο το σαιτ εκανε γαργαρα ) , πχ αν εισαι αρρωστος γιατρος , δεν εισαι καλη επενδυση καθως ...δεν εχεις ολο το μελλον μπροστα σου!!!!!!

Μιλάμε για σοβαρότητα,όχι βλακείες...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ορισμενους δε σας καταλαβαινω ...ποιος ειπαμε ειπε οτι δεν υπαρχει φλερτ στα νοσοκομεια ????

Φυσικα υπαρχει σε ολες τις χωρες και σε ολες τις ειδικοτητες .Το φλερτ ειναι ζητημα προσωπικοτητας .Φυσικα υπαρχουν καποιοι που τους φλερταρουν ολοι , οπως υπαρχουν και καποιοι που δεν τους φλερταρει κανενας .Δε χρειαζεται να πουμε το γιατι νομιζω .

και γιατι δεν πρεπει να φλερταρεις στο χωρο της δουλειας σου? μην ακουω χαζα

εννοειται επισης οτι οι περισσοτερες πιθανοτητες να γνωρισεις το αμορε σου , ειναι στο χωρο δουλειας , οπου μπορεις να ερωτευειες καποιον που βλεπεις καθε τρεις και λιγο , που σε φλερταρει , που τον θαυμαζεις σα γιατρο , που σου κανει κλικ γιατι βλεπεις οτι εχει κι αλλα που σου αρεσουν .Οι εξαιρεσεις επιβεβαιωνουν τον κανονα

κανεις δεν ειπε οτι οι νοσοκομες λογω επαγγελματος ειναι πιο ευκολες.Απλα , συνηθιζεται να δινουν ευκολοτερα πραγματα που αλλες με καλυτερη πανεπιστημικη μορφωση δινουν δυσκολοτερα.Μην το ψαχνετε.Λογικος μηχανισμος .Ο ανθρωπος που λογω θεσης θεωρει οτι θα πιασει την καλη , θα κανει οτι μπορει για να το πετυχει.δεν προκειται ομως για εκεμταλευση , γιατι και ο γιατρος που επιλεγει τη νοσοκομα κατα βαση δεν το κανει απο ερωτα.Οι εξαιρεσεις επιβεβαιωνουν τον κανονα και εδω.

Για την ομορφη γιατρο , απλα δεν υπαρχει παραπανω.Κανει μια τοπ δουλεια , οποτε οταν ειναι και ωραια γκομενα και εχει και μυαλο , λογικο ειναι να ειναι διαφορετικη απο τις περισσοτερες.Οχι απαραιτητα καλυτερη , αλλα διαφορετικη.Θυμιζω αλλωστε , οτι οι ανθρωποι παιζουν μπαλα , με βαση τα προσοντα τους , οποτε καποια που πιστευει οτι αξιζει , εχει εκ των πραγματων πολλες απαιτησεις .Δεν μπορουν να ανταποκριθουν πολλοι σε αυτο.

Οι ανθρωποι ομως εχουν πλακα , καθως ειναι φανερο, οτι ενω κανουν επιλογες οι οποιες φαινεται να ικανοποιουν τα κεφια τους( βλ τον γιατρουδακο που επιλεγει τη νοσοκομα , οχι γιατι θα ηταν η πρωτη του επιλογη σα γυναικα , αλλα γιατι δισταζει να την πεσει αλλου ή θελει να εχει το πανω χερι στη σχεση , ή γιατι νιωθει ανασφαλης για τα προσοντα του οποτε θεωρει οτι η νοσοκομα πιο δυσκολα θα του την πει και πιο δυσκολα θα τον αφησει ( νομιζει ) ή γιατι την εχει πατησει απο γιατρο και δε θελει να του ξανασυμβει), τελικα την πατανε απο την ιδια τους αυτη την επιλογη και τελικα τη μ... τους τη μαθαινουν τελευταιοι ....

emclappingemclappingemclapping

συνεχισε να μας διασκεδαζεις!

ευχαριστουμε!

υ.γ. στην τελευταια παραγραφο διακρινω μια πικρια?

τι τα θες...men are useless...so fuck them anyway...

:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο ανθρωπος που λογω θεσης θεωρει οτι θα πιασει την καλη , θα κανει οτι μπορει για να το πετυχει

Ναι,το πενταετές μου σχέδιο,για την κυριαρχία του πλανήτη,δικαιολογεί και γενοκτονίες :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ορισμενους δε σας καταλαβαινω ...ποιος ειπαμε ειπε οτι δεν υπαρχει φλερτ στα νοσοκομεια ????

Φυσικα υπαρχει σε ολες τις χωρες και σε ολες τις ειδικοτητες .Το φλερτ ειναι ζητημα προσωπικοτητας .Φυσικα υπαρχουν καποιοι που τους φλερταρουν ολοι , οπως υπαρχουν και καποιοι που δεν τους φλερταρει κανενας .Δε χρειαζεται να πουμε το γιατι νομιζω .

και γιατι δεν πρεπει να φλερταρεις στο χωρο της δουλειας σου? μην ακουω χαζα

εννοειται επισης οτι οι περισσοτερες πιθανοτητες να γνωρισεις το αμορε σου , ειναι στο χωρο δουλειας , οπου μπορεις να ερωτευειες καποιον που βλεπεις καθε τρεις και λιγο , που σε φλερταρει , που τον θαυμαζεις σα γιατρο , που σου κανει κλικ γιατι βλεπεις οτι εχει κι αλλα που σου αρεσουν .Οι εξαιρεσεις επιβεβαιωνουν τον κανονα

κανεις δεν ειπε οτι οι νοσοκομες λογω επαγγελματος ειναι πιο ευκολες.Απλα , συνηθιζεται να δινουν ευκολοτερα πραγματα που αλλες με καλυτερη πανεπιστημικη μορφωση δινουν δυσκολοτερα.Μην το ψαχνετε.Λογικος μηχανισμος .Ο ανθρωπος που λογω θεσης θεωρει οτι θα πιασει την καλη , θα κανει οτι μπορει για να το πετυχει.δεν προκειται ομως για εκεμταλευση , γιατι και ο γιατρος που επιλεγει τη νοσοκομα κατα βαση δεν το κανει απο ερωτα.Οι εξαιρεσεις επιβεβαιωνουν τον κανονα και εδω.

Για την ομορφη γιατρο , απλα δεν υπαρχει παραπανω.Κανει μια τοπ δουλεια , οποτε οταν ειναι και ωραια γκομενα και εχει και μυαλο , λογικο ειναι να ειναι διαφορετικη απο τις περισσοτερες.Οχι απαραιτητα καλυτερη , αλλα διαφορετικη.Θυμιζω αλλωστε , οτι οι ανθρωποι παιζουν μπαλα , με βαση τα προσοντα τους , οποτε καποια που πιστευει οτι αξιζει , εχει εκ των πραγματων πολλες απαιτησεις .Δεν μπορουν να ανταποκριθουν πολλοι σε αυτο.

Οι ανθρωποι ομως εχουν πλακα , καθως ειναι φανερο, οτι ενω κανουν επιλογες οι οποιες φαινεται να ικανοποιουν τα κεφια τους( βλ τον γιατρουδακο που επιλεγει τη νοσοκομα , οχι γιατι θα ηταν η πρωτη του επιλογη σα γυναικα , αλλα γιατι δισταζει να την πεσει αλλου ή θελει να εχει το πανω χερι στη σχεση , ή γιατι νιωθει ανασφαλης για τα προσοντα του οποτε θεωρει οτι η νοσοκομα πιο δυσκολα θα του την πει και πιο δυσκολα θα τον αφησει ( νομιζει ) ή γιατι την εχει πατησει απο γιατρο και δε θελει να του ξανασυμβει), τελικα την πατανε απο την ιδια τους αυτη την επιλογη και τελικα τη μ... τους τη μαθαινουν τελευταιοι ....

κατα τα αλλα , οσοι δε χαιρεστε την παραμονη σας στα νοσοκομεια του κοσμου ολου και νομιζετε οτι το φλερτ στο χωρο εργασιας ειναι κατι αγνωστο για σας ....εεε τι να σας πω.....something is definitely wrong with you!

εν μερει αυτα που λες ισχυουν..

και οταν λεω ισχυουν εννοω οτι ετσι ειναι δομημενη μια λογικη στην ελληνικη πραγματικοτητα..για την Αγγλια που εισαι δεν ξερω τι παιζει..απο λογια γνωστων μου μου εχουν πει πως δεν εχουν τετοια κολληματα.

δεν θεωρω μαλακιες αυτα που ειπες.

αντιθετα τα θεωρω ειλικρινη λογια και αντικατοπτριζουν μερος της τρεχουσας πραγματικοτητας.

θεση ξεκαθαρη δεν μπορω να παρω γιατι αυτα δεν ειναι black or white....εξαρταται κατα περισταση απο τις εμπειριες ενος ατομου,την ιδεολογια του,το τι ζηταει,πως αντιλαμβανεται τα κοινωνικα αξιωματα,πως την βρισκει και ποιον εχεις (και μερικες φορες τι ''πραγμα''..)απεναντι σου...

φιλικα bill

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε 3 ως τώρα περιφερειακά νοσοκομεία της Βόρειας Ελλάδας που έχω πάει, συμβαίνουν σίγουρα! Στο ένα από αυτά μάλιστα που είχε και ασκούμενες νοσηλεύτριες 18 - 20 χρονών, τα κατάφερε ως κι ένας πανίβλακας που ήταν και παρθένος... Στα άλλα δύο πάντως τα ...ηνία τα κρατούσαν 35άρες παντρεμένες με χρόνια στο άθλημα... αυτες πρεπει να ηταν οι δασκαλες...καθηγητριες με πολλες εμπειριες!!!!

Μολών λαβέ!

Ρε γαμωτο ψαχνω την ηδονη και τις ομορφες στα νοτια, ενω πληροφορουμε απο το βετ οτι το καλο πραγμα ειναι δίπλα μου...

Τελικα το καλυτερο παντα βρισκεται κοντα στο σπίτι σου....

Πες σε ποια νοσοκομεια πηρε το ματι σου αυτες τις καλλονες, να εθεαθω και εγω, για μια αυτοψια του προιοντος ηδονης που κυκλοφορει στα ενδοτερα του συστηματος του ΕΣΥ!!!

Θα ακολουθησει εμπεριστατομενη ερευνα και μελετη

Και θα ολοκληρωθει με πειραματα αντοχης για καλυτερη αποτιμηση του προιοντος, ωστε να διασφαλιστει η ποιοτητα του!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υ.γ. στην τελευταια παραγραφο διακρινω μια πικρια?

τι τα θες...men are useless...so fuck them anyway...

:lol:

Να το μεγαλο μυστικο ρε παιδια, το ειπε η ντουκουλουκου, μας θεωρουνε αχρηστους για αυτο μας πηδ.....ε!!! :lol:

Ελεγα και εγω, τιποτα καλο δεν εχει το δικο μου φυλο? :P

Ολα τα καλα τα πηρε η γυναικα! B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για την ομορφη γιατρο , απλα δεν υπαρχει παραπανω.Κανει μια τοπ δουλεια , οποτε οταν ειναι και ωραια γκομενα και εχει και μυαλο , λογικο ειναι να ειναι διαφορετικη απο τις περισσοτερες.Οχι απαραιτητα καλυτερη , αλλα διαφορετικη.Θυμιζω αλλωστε , οτι οι ανθρωποι παιζουν μπαλα , με βαση τα προσοντα τους , οποτε καποια που πιστευει οτι αξιζει , εχει εκ των πραγματων πολλες απαιτησεις .Δεν μπορουν να ανταποκριθουν πολλοι σε αυτο.

Εαν αυτη δεν ειναι δυσκολη δουλεια ποια μπορει να ειναι τελοσπαντων!!! Απο τι μια να σκιζεσαι στο διαβασμα και να εχεις αποκτησει 100 βαθμους μυωπιας συν της αλλης να πρεπει να εισαι κυρια, καλη στη δουλεια σου. Και απο την αλλη να φορεσεις το προστυχο το κοκκκινο σουπερ μινι φουστανι για να εισαι η γκομεναρα μεγαλογιατρος με το κοκκινο φουστανιο και χειλη χυμωδη και αισθησιακα και να προκαλεις ολους με αυτα που φορας και να σκιζεσαι στην κυριολεξια !!! :wub:

Και γιατρος και γκομεναρα γινεται!!! Το λενε και οι απανταχου γιατροι που προσπαθουν ολους να τους εχουν ευχαριστημενους!!! Και τους ασθενης και το εκαστοτε γυναικειο προσωπικο!!! emrose:wub:

Τι κοινωνικος ρατσισμος ΘΕΕ μου....που εχουμε καταντησει!!! <_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε!

της δικαιοσυνης ηλιε (α)νοητε!

μπερδεψες τα quotes, και φαινεται σα να καταχραζομαι λογια μεγαλων γυναικων!

αποποιουμαι πασης ευθυνης

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αααα σορυ να το αποδοσουμε σωστα, τα λογια αυτα τα ειπε το μελος λιλπαπακι!!!

Δε θελω να ειμαι αδικος!!!

Ενταξει απο αυτο και μονο φαινεται οτι ειμαι ενας απλος ανθρωπος και μονο!!! -_-

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμενα προσωπικα οτι και να μου πειτε οσο και να με βρισετε τις νοσηλευτριες τις θεωρω μεγαλες πουτ@νες και τεμπελες και τους νοσηλευτες μ@λ@κες!!! αυτος για μενα ειναι ο κανονας! στον οποιο υπαρχουν ελαχιστες εξαιρεσεις!! βριστε με κανετε οτι θελετε αλλα αυτο πιστευω και τελος!!

τα ιδια εγραψα και σε ενα αλλο τοπικ και τα πιστευω ειλικρινα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τωρα πραγματικα μου χρειαζεται ενα χαστουκι για να συνελθω απο τη δηλωση της MEDPEAD!!!

Καποιους σιγουρα θα τους πονεσε emardown

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμενα προσωπικα οτι και να μου πειτε οσο και να με βρισετε τις νοσηλευτριες τις θεωρω μεγαλες πουτ@νες
νομιζω οτι μολις κερδισες 1φιλη :rolleyes:

(και δεν εννοω εμενα φυσικα)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

α μπραβο παιδες σημειωσατε κι αυτο "γιατι και ο γιατρος που επειλεγει τη νοσοκομα κατα βαση δεν το κανει απο ερωτα.Οι εξαιρεσεις επιβεβαιωνουν τον κανονα και εδω."

τα χα κανει bold πρωτη φορα μερικα,μετα καπως σβηστηκαν και μετα οταν τα ξανακανα μου διεφυγαν μερικες θεικες ατακες σαν αυτη.

ξες λιλ οι ανδρες και δη οι ανθρωποι γενικοτερα δεν ερωτευονται κι αγαπουν πραγματικα,βασει πτυχιου.

Δε μπορεις να το ελεγχξεις αυτο.

Ερχεται η δεν ερχεται.

Ετσι ηταν απο παντα.

Τα τελευταια χρονια το χουμε ξεσκισει κι αυτο,προσπαθουμε να αλλαξουμε τον τροπο που μαστε πλασμενοι αλλα ματαια.μακροπροθεσμα παντα φαινονται τα αποτελεσματα.

Μια νοσοκομα μπορει να χει και να μπορει να προσφερει χιλια πραματα που δεν εχεις η/και δε μπορεις να προσφερεις εσυ ή η καθε καραψωνισμενη και μη,γιατρος.

Οι λεξεις ανθρωπος και γυναικα,βλεπεις,ευτυχως για την ανθρωποτητα,δεν εξαντλουνται στη λεξη πτυχιο.

Ειναι πασιφανες οτι εχεις μπερδευτει με το οτι οι ανδρες και δη οι ανθρωποι πλεον ψαχνουν να παντρευτουν βασει πτυχιου...μεταξυ αλλων.

Αυτο στο λεω ομως δε λεγεται απαραιτητα αυθορμητος ερωτας κι αυθρμητη αληθινη αγαπη αλλα χρησιμοθηρια.δυστυχως περι αυτου ακριβως προκειται,οσο βαρια κι αν ακουγεται η λεξη.

Μπορει να ερωτευτεις και να αγαπησεις τον κυριο/την κυρια του πτυχιου δε λεω,αλλα οταν εξαρχης τον-την διαλεξες λογω πτυχιου και λογω ολων εκεινων στα οποια μεταφραζεται το πτυχιο,εεεε εχει ηδη σαθρα δοκαρια η ολη ιστορια και δε θ αργησουν να φανουν.

θα μπορουσε να ισχυριστει καποιος οτι το πτυχιο και η θεση ειναι αφροδισιακα.

γιατι οταν εχει να κανει με αντρες να ειναι αφροδισιακη η γνωση η μορφωση το πτυχιο η θεση κι οταν εχει να κανει με τη γυναικα να μην ισχυει αυτο;;

δεν ισχυριστηκα ποτε οτι ενα καλο πτυχιο σε συνδυασμο με γνωση θεση αυτοπεποιθηση κι αλλα τετοια δεν ειναι αφροδισιακα τοσο για εναν αντρα οσο και για μια γυναικα.

αλλα αλλο το οτι μπορουν να ειναι αφροδισιακα κι αλλο το διαχωριζουμε και διαλεγουμε βασει αυτων.

αλλωστε οσο αφροδισιακο κι αν ειναι το πτυχιο και η θεση τι να τον κανεις τον αλλο αν δεν ειναι καυλιαρης,ερωτικος,τρυφερος,ανθρωπος μεγαλοψυχος και καλοψυχος κι ενα σωρο αλλα;;;;;κι αντιστοιχα και την αλλη...

αν μερικες και μερικοι καυλωνουν κ φτιαχνονται και μονο με τον τιτλο του πλουσιου ισχυρου αντρα η της γιατρου συζυγου και τους αρκει ο τιτλος,ε τοτε τι να πω...μαλλον καλη αυτοικανοποιηση καλο δικεφαλο κι αλλα τετοια!!! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αντιθετα τα θεωρω ειλικρινη λογια και αντικατοπτριζουν μερος της τρεχουσας πραγματικοτητας.

θεση ξεκαθαρη δεν μπορω να παρω γιατι αυτα δεν ειναι black or white....εξαρταται κατα περισταση απο τις εμπειριες ενος ατομου,την ιδεολογια του,το τι ζηταει,πως αντιλαμβανεται τα κοινωνικα αξιωματα,πως την βρισκει και ποιον εχεις (και μερικες φορες τι ''πραγμα''..)απεναντι σου...

πολυ με αρεσαν τα παραπανω ... παρα πολυ!

αλλα μετα καπου ξαναεπεσε στο ματι μου κατι για ''τοπ δουλεια'' και τρελλαθηκα!

με ποιο κριτηριο ειναι ''τοπ'' σαν δουλεια αυτη του γιατρου και ειδικα της γιατρου? σε ποια εποχη, σε ποια χωρα?

emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμενα προσωπικα οτι και να μου πειτε οσο και να με βρισετε τις νοσηλευτριες τις θεωρω μεγαλες πουτ@νες
νομιζω οτι μολις κερδισες 1φιλη :rolleyes:

(και δεν εννοω εμενα φυσικα)

αισχος!και το αισχος παει και στις δυο σας.

οι νοσοκομες μεγαλες πουτανες οι γιατρινες τι???αγιες με φωτοστεφανο?!!!!??????

που πατε ρε κατακαημενοι με τετοια μυαλα ηθελα να ξερω

τελικα το σιχαθηκα αυτο το φορουμ.το συμπερασμα.

πανω στον τιτλο θα πρεπε να λεει "Greek Meds - Ανεξαρτητη Ιστοσελιδα Κολλημενων Κομπλεξικων και Μαστορων στις ταμπελες-->Φοιτητων Ιατρικης-Νεων Γιατρων!"

σαραντο ξανασκεψου το!νομιζω θα ταν πιο ειλικρινης ο τιτλος ετσι,απεναντι σε καθε νεο επισκεπτη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμενα προσωπικα οτι και να μου πειτε οσο και να με βρισετε τις νοσηλευτριες τις θεωρω μεγαλες πουτ@νες
νομιζω οτι μολις κερδισες 1φιλη :rolleyes:

(και δεν εννοω εμενα φυσικα) <ahttp://www.greekmeds.gr/forum/uploads/emoticons/default_arrow left.gif' alt='emarleft'> (και δεν εννοω εμενα φυσικα)

αισχος!και το αισχος παει και στις δυο σας.

οι νοσοκομες μεγαλες πουτανες οι γιατρινες τι???αγιες με φωτοστεφανο?!!!!??????

που πατε ρε κατακαημενοι με τετοια μυαλα ηθελα να ξερω

τελικα το σιχαθηκα αυτο το φορουμ.το συμπερασμα.

πανω στον τιτλο θα πρεπε να λεει "Greek Meds - Ανεξαρτητη Ιστοσελιδα Κολλημενων Κομπλεξικων και Μαστορων στις ταμπελες-->Φοιτητων Ιατρικης-Νεων Γιατρων!"

σαραντο ξανασκεψου το!νομιζω θα ταν πιο ειλικρινης ο τιτλος ετσι,απεναντι σε καθε νεο επισκεπτη.

Μάλλον δεν είδες το κρυφό μήνυμα της κουλ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απλα , συνηθιζεται να δινουν ευκολοτερα πραγματα που αλλες με καλυτερη πανεπιστημιακη μορφωση δινουν δυσκολοτερα.

Δηλαδή,μια καθηγήτρια πανεπιστημίου σε ποιον το δίνει;Μόνο στον Τζίζους;

emarup Εξαρτάται από την ηλικία της :lol:

:lol:emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

α μπραβο παιδες σημειωσατε κι αυτο "γιατι και ο γιατρος που επειλεγει τη νοσοκομα κατα βαση δεν το κανει απο ερωτα.Οι εξαιρεσεις επιβεβαιωνουν τον κανονα και εδω."

τα χα κανει bold πρωτη φορα μερικα,μετα καπως σβηστηκαν και μετα οταν τα ξανακανα μου διεφυγαν μερικες θεικες ατακες σαν αυτη.

ξες λιλ οι ανδρες και δη οι ανθρωποι γενικοτερα δεν ερωτευονται κι αγαπουν πραγματικα,βασει πτυχιου.

Δε μπορεις να το ελεγχξεις αυτο.

Ερχεται η δεν ερχεται.

Ετσι ηταν απο παντα.

Τα τελευταια χρονια το χουμε ξεσκισει κι αυτο,προσπαθουμε να αλλαξουμε τον τροπο που μαστε πλασμενοι αλλα ματαια.μακροπροθεσμα παντα φαινονται τα αποτελεσματα.

Μια νοσοκομα μπορει να χει και να μπορει να προσφερει χιλια πραματα που δεν εχεις η/και δε μπορεις να προσφερεις εσυ ή η καθε καραψωνισμενη και μη,γιατρος.

Οι λεξεις ανθρωπος και γυναικα βλεπεις,ευτυχως για την ανθρωποτητα δεν εξαντλουνται στη λεξη πτυχιο.

Ειναι πασιφανες οτι εχεις μπερδευτει με το οτι οι ανδρες και δη οι ανθρωποι πλεον ψαχνουν να παντρευτουν βασει πτυχιου...μεταξυ αλλων.

Αυτο στο λεω ομως δε λεγεται απαραιτητα αυθορμητος ερωτας κι αυθρμητη αληθινη αγαπη αλλα χρησιμοθηρια.δυστυχως περι αυτου ακριβως προκειται,οσο βαρια κι αν ακουγεται η λεξη.

Μπορει να ερωτευτεις και να αγαπησεις τον κυριο/την κυρια του πτυχιου δε λεω,αλλα οταν εξαρχης τον-την διαλεξες λογω πτυχιου και λογω ολων εκεινων στα οποια μεταφραζεται το πτυχιο,εεεε εχει ηδη σαθρα δοκαρια η ολη ιστορια και δε θ αργησουν να φανουν.

θα μπορουσε να ισχυριστει καποιος οτι το πτυχιο και η θεση ειναι αφροδισιακο.

γιατι οταν εχει να κανει με αντρες να ειναι αφροδισιακη η γνωση η μορφωση το πτυχιο η θεση κι οταν εχει να κανει με τη γυναικα να μην ισχυει αυτο;;

δεν ισχυριστηκα ποτε οτι ενα καλο πτυχιο σε συνδυασμο με γνωση θεση αυτοπεποιθηση κι αλλα τετοια δεν ειναι αφροδισιακα τοσο για εναν αντρα οσο και για μια γυναικα.

αλλα αλλο το οτι μπορουν να ειναι αφροδισιακα κι αλλο το διαχωριζουμε και διαλεγουμε βασει αυτου.

αλλωστε οσο αφροδισιακο κι αν ειναι το πτυχιο και η θεση τι να τον κανεις τον αλλο αν δεν ειναι καυλιαρης,ερωτικος,τρυφερος,ανθρωπος μεγαλοψυχος και καλοψυχος κι ενα σωρο αλλα;;;;;κι αντιστοιχα και την αλλη...

αν μερικες και μερικοι καυλωνουν κ φτιαχνονται και μονο με τον τιτλο του πλουσιου ισχυρου αντρα η της γιατρου συζυγου και τους αρκει ο τιτλος,ε τοτε τι να πω...μαλλον καλη αυτοικανοποιηση καλο δικεφαλο κι αλλα τετοια!!! emcolgate

δυσκολεύομαι να διαβάσω μερικά posts σου, αλλά γράφεις ωραία emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμενα προσωπικα οτι και να μου πειτε οσο και να με βρισετε τις νοσηλευτριες τις θεωρω μεγαλες πουτ@νες και τεμπελες!!! αυτος για μενα ειναι ο κανονας! στον οποιο υπαρχουν ελαχιστες εξαιρεσεις!!

γεια σου ρε μεντπεντ μικρη παρθενα και ακουραστο σκυλι!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.