Jump to content

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΕΣ.ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΘΑ ΕΙΧΕ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΕΣ?


astatos

Recommended Posts

Σίστερς μην ξύνετε πληγές, το τόπικ έληξε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 390
  • Created
  • Last Reply
γι'αυτο,καλυτερα,ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ! laugh.gif laugh.gif laugh.gif

εσύ κάνε την πάπια!!! είσαι και άσχημη!!! ΑΣΧΗΜΟΠΑΠΟ!!!!

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

e no!

who are you talking to you think???

you better find a slut or a hair dresser!

ασε επιτελους ησυχες εμας τις ομορφες γιατρους!

δεν καταλαβαινεις οτι ειμαστε ΤΟΠ κι εσυ θα εισαι παντα η ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ???

η κατασταση σου ονομαζεται μεταθεση στην ψυχιατρικη/

δε θα καθησω να ασχοληθω με το λογο για τον οποιο προβαλλεις την ασχημια σου σε εμενα

-που εχω τις χαρες ολες-

και δεν επισκεφτεσαι εναν πλαστικο χειρουργο να σε σουλουπωσει λιγο

(καποια στιγμη θα γραψω ενα δοκιμιο οσον αφορα την μεταθεση, αφιερωμενο στους ψευτες αυτου του κοσμου και αυτου του φορουμ)

παντως απο ολα οσα γραψατε ολοι οι υπολοιποι , ενα ποστ ξεχωριζει ( και δεν κανω πλακα )

ειναι το μονο που με εκανε να γελασω στις τοσες σελιδες που γραψατε

Η Δρ Κουλ , οταν δεν τα παιρνει στο κρανιο για λαθος λογους και δε βγαζει κακια , κανει οντως καλο χιουμορ!

ευχαριστω! εισαι η μουσα μου!

αλλα οχι και κακια! γιορ οουν περσοναλ τζιζους?

:huh:
μην απορεις, την κορμοστασια της εννοει η αγαπημενη
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σίστερς μην ξύνετε πληγές, το τόπικ έληξε

. . . μα οι πληγες δεν γιανανε ακομη

και το αιμα ροδοσταμο τρεχει και δεν τελειωνει. . .

[ποσες μαντιναδες πρεπει να γραψω ακομα Σλιπ για να μου δωκεις σημασια?? :lol: ]

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ω ρε νερντι τοσο ψηλεας εισαι;;ας ελπισουμε οτι ο αγγλος ειναι πανω απ αυτο :P

για non-operative transexual δεν ειμαι ψηλεας :P καλα εσυ πιστευεις ο,τι λαλακια γραφεται εδω μεσα?? :bloodomen: κρινε εξ ιδιων τα αλλοτρια :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλα εσυ πιστευεις ο,τι λαλακια γραφεται εδω μεσα?? :bloodomen: κρινε εξ ιδιων τα αλλοτρια :bloodomen:

α ολα κι ολα.εμενα το φορουμ ειναι η ζωη μου.ειναι η θρησκεια μου. emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εντ άι μπιλιβ ιν Τζίσους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΙΜΕΝΩ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΟΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΙΣ ΠΑΛΕΥΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΙΣ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ......

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υπάρχει αντίστοιχο τόρρεντ;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΙΜΕΝΩ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΟΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΙΣ ΠΑΛΕΥΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΙΣ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ......

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ..

ναι συμφωνώ, αν δεν ήταν οι νοσηλεύτριες εγώ δεν θα μπορούσα να ανταπεξέλθω σε εφημερία :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 months later...
  • 6 months later...

Η νοσοκόμα της ηδονής αναστατώνει την Πάτρα!

Μικρές στιγμές απόλαυσης και ηδονής πάνω στο κρεβάτι του... πόνου φέρεται να πρόσφερε σε ασθενείς και συνοδούς τους μια νεαρή αποκλειστική νοσοκόμα στο Πανεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο Πατρών! Μάλιστα, μετά από σωρεία καταγγελιών για τις ροζ υπηρεσίες της, το Συνδικάτο Νοσοκόμων - Νοσηλευτριών Αποκλειστικής Απασχόλησης Ελλάδος (παράρτημα Αχαΐας) απέστειλε έγγραφο στη διοίκηση του νοσοκομείου, με το οποίο ζητεί να παρθούν άμεσα μέτρα για την απομάκρυνσή της καθώς, όπως αναφέρει, «προσβάλλει τους συναδέλφους της και θέτει σε κίνδυνο την υγεία των ασθενών».

Σύμφωνα με την καταγγελία, εκτός από τις συνηθισμένες φροντίδες νοσηλείας, η συγκεκριμένη αποκλειστική νοσοκόμα φέρεται να δηλώνει διατεθειμένη για προσφορά ακόμη και ερωτικών υπηρεσιών (!) τόσο προς ασθενείς όσο και προς τους συνοδούς τους, φυσικά με το αζημίωτο! Το θέμα έχει ήδη φτάσει στον διοικητή του νοσηλευτικού ιδρύματος, ο οποίος έχει ζητήσει να διερευνηθεί σε βάθος η υπόθεση και να υπάρξει παραδειγματική τιμωρία. Τα δύο στοιχεία που κάνουν αξιοπρόσεκτη την καταγγελία είναι ότι πρώτον, δεν πρόκειται για μια απλή φήμη που κυκλοφορεί από στόμα σε στόμα, αλλά για έγγραφη αναφορά και δεύτερον, ότι η συγκεκριμένη αναφορά έγινε επωνύμως και μάλιστα από το ίδιο το συνδικάτο των αποκλειστικών νοσοκόμων και αυτό με υπογραφή συνδικαλιστριών συναδέλφων της φερόμενης ως «πρωταγωνίστριας» των ροζ σκανδάλων στο νοσοκομείο!

Εκτός αυτού, οι συντάκτριες της αναφοράς όχι μόνο κατονομάζουν τη συνάδελφό τους, αλλά επικαλούνται και σειρά μαρτύρων για τα όσα καταγγέλλουν. Μάλιστα, σύμφωνα με δημοσίευμα της εφημερίδας «Κόσμος», η αναφορά -που έχει προκαλέσει σάλο στην τοπική κοινωνία- έφτασε στα γραφεία διοικητή, υποδιοικητή και άλλων προϊσταμένων του νοσηλευτικού ιδρύματος, την περασμένη Δευτέρα. Δύο αποκλειστικές νοσοκόμες, οι οποίες είναι και εκπρόσωποι του σωματείου τους, αναφέρονται στα προκλητικά ερωτικά καμώματα της συναδέλφου τους, ζητούν από το διοικητικό συμβούλιο να επιληφθεί του θέματος άμεσα και να καλέσει σε απολογία την καταγγελλόμενη.

Τι ακριβώς αναφέρουν; «Οτι στη διάρκεια βάρδιάς της ζητούσε από ασθενείς και συνοδούς να την... ξεκουράσουν κάνοντάς της μασάζ», ενώ κάνουν λόγο και για «ερωτικές» προτάσεις που φέρεται να κάνει η συγκεκριμένη νοσοκόμα στους ασθενείς και τους συγγενείς τους, λέγοντάς τους ότι θα τους ικανοποιήσει όποια ερωτική επιθυμία έχουν, αλλά εφόσον ικανοποιήσουν και εκείνοι τη δική της απαίτηση να αυξήσει λίγο το εισόδημά της!

Για όλα αυτά υπάρχουν και μάρτυρες τους οποίους οι δύο συνδικαλίστριες-εκπρόσωποι αποκλειστικές νοσοκόμες, επίσης, κατονομάζουν ζητώντας να κληθούν και να καταθέσουν τα όσα είδαν ή άκουσαν! Να σημειωθεί ότι οι αποκλειστικές νοσοκόμες δεν ανήκουν στο προσωπικό του νοσοκομείου και δεν έχουν σχέση με το νοσηλευτικό προσωπικό, αλλά πρόκειται για ιδιώτες που αναλαμβάνουν χρέη φροντίδας ασθενών επ' αμοιβή.

ΠΗΓΗ: ESPRESSO

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.