Jump to content

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΕΣ.ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΘΑ ΕΙΧΕ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΕΣ?


astatos

Recommended Posts

υπερτιμημένη η νοσηλευτική, υπάρχει ένας μύθος που έχει δημιουργηθεί από παραγωγές τύπου Asian Nurses 1-17 και το χιλιοπαιγμένο σενάριο Nurse-patient. Εγώ πιστεύω οτι οι γιατροί στο δρόμο δε θα έδιναν τέτοιο βαθμό ζήτησης σε μια νοσηλεύτρια. Βλέπετε όμως τα συνεχή ωράρια, οι γυμνές γριές με ότι βρομερό τις συνοδεύει, δεν θέλει κ πολύ για να δεις την νοσοκόμα.... από άλλη οπτική γωνία.

Πάντως δεν νομίζω οτι θα έπρεπε να υπάρχει διαμάχη μεταξύ νοσοκόμων-γιατρεσσών, ούτε ο Τζίσους θα το ήθελε. Εξάλου έχουν κ οι 2 κοινό αντίπαλο, την ασθένεια emhehe

Αρχικα κι εγω ελεγα τα ιδια με σενα .μετα ομως σκεφτηκα σε ποιους αναφερομαστε τελικα .Μηπως μιλαμε για αγορακια τα οποια εχουνε μια ζωη απθημενα λογω του διαβασματος , της κακης ζωης και της (συνηθως ) ασχημης φατσας τους ?

Μηπως τελικα οι μοσηλευτριες και πολυ τους πεφτουν ? Αλλωστε οι περισσοτεροι απο αυτους κανουν μιζερη ζωη και κακο κρεβατι.Καλυτερα να ειναι με νοσηλευτριες , οι οποιες μπορουν να τους τα φορεσουν πιο ευκολα απο τις αλλες οταν θα χρειαστει.Γιατι μια γιατρος να χαραμιστει για εναν αχρηστο ? :)

δεν υπαρχει καμια διαμαχη χρυσε μου.Ισα ισα που οι κοπελες κανου κοινωνικο εργο και απασχολουν τους βαρετους κακομουτσουνους κακογ...αδες ιατρους της οικουμενης ( και ετσι μειωνεται το φορτιο ...)

ρε παπι σοβαρα τωρα,πως νιωθεις οταν το κανεις αυτο emarup ;;ειναι σαν να παιρνεις κοκα ενα πραμα;ανεβαινεις;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 390
  • Created
  • Last Reply
με φτιαχνει σε σημειο που να μη χρειαζομαι σεξ Σηλια μου

αφηνω το σλιπ να απαντησει σ αυτο :rolleyes::lol: ειναι προταση απ αυτες που λατρευει

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

[και "ναι" και γω καμμενη ειμαι... τι να κανω ρε ολη μερα κλεισμενη? emcensored ]

πόσες σήμερα;

ε? δεν εννοησα. . . ειμαι ψηλη και αργει να φτασει η πληροφορια στον εγκεφαλο :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γτ δεν ανοιγει και ενα τοπικ: "Αυνανισμος. Τι νοημα θα ειχε η ζωη μας χωρις αυτον?" :)

[και "ναι" και γω καμμενη ειμαι... τι να κανω ρε ολη μερα κλεισμενη? emcensored ]

και ξαναρωτάω...πόσες σήμερα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γτ δεν ανοιγει και ενα τοπικ: "Αυνανισμος. Τι νοημα θα ειχε η ζωη μας χωρις αυτον?" :)

[και "ναι" και γω καμμενη ειμαι... τι να κανω ρε ολη μερα κλεισμενη? emcensored ]

και ξαναρωτάω...πόσες σήμερα;

"Adhuc ardens rigidae tentigine vulvae

Et lassata viris, nondum satiata, recessit:"

[ --Juvenal, vi. 128.] :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα μπορείτε να μου πείτε σε ποιά νοσοκομεία έχτε βρει αυτές τις σούπερ-ντούπερ-τα-κάνω-όλα νοσηλεύτριες ?? Ή απλώς φαντασιώνεστε ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα μπορείτε να μου πείτε σε ποιά νοσοκομεία έχτε βρει αυτές τις σούπερ-ντούπερ-τα-κάνω-όλα νοσηλεύτριες ?? Ή απλώς φαντασιώνεστε ?

ε καλα λεμε και καμια λαλακια να περασει η ωρα--συ τα παιρνεις σοβαρα?? :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υπερτιμημένη η νοσηλευτική, υπάρχει ένας μύθος που έχει δημιουργηθεί από παραγωγές τύπου Asian Nurses 1-17 και το χιλιοπαιγμένο σενάριο Nurse-patient. Εγώ πιστεύω οτι οι γιατροί στο δρόμο δε θα έδιναν τέτοιο βαθμό ζήτησης σε μια νοσηλεύτρια. Βλέπετε όμως τα συνεχή ωράρια, οι γυμνές γριές με ότι βρομερό τις συνοδεύει, δεν θέλει κ πολύ για να δεις την νοσοκόμα.... από άλλη οπτική γωνία.

Πάντως δεν νομίζω οτι θα έπρεπε να υπάρχει διαμάχη μεταξύ νοσοκόμων-γιατρεσσών, ούτε ο Τζίσους θα το ήθελε. Εξάλου έχουν κ οι 2 κοινό αντίπαλο, την ασθένεια emhehe

Αρχικα κι εγω ελεγα τα ιδια με σενα .μετα ομως σκεφτηκα σε ποιους αναφερομαστε τελικα .Μηπως μιλαμε για αγορακια τα οποια εχουνε μια ζωη απθημενα λογω του διαβασματος , της κακης ζωης και της (συνηθως ) ασχημης φατσας τους ?

Μηπως τελικα οι μοσηλευτριες και πολυ τους πεφτουν ? Αλλωστε οι περισσοτεροι απο αυτους κανουν μιζερη ζωη και κακο κρεβατι.Καλυτερα να ειναι με νοσηλευτριες , οι οποιες μπορουν να τους τα φορεσουν πιο ευκολα απο τις αλλες οταν θα χρειαστει.Γιατι μια γιατρος να χαραμιστει για εναν αχρηστο ? :)

δεν υπαρχει καμια διαμαχη χρυσε μου.Ισα ισα που οι κοπελες κανου κοινωνικο εργο και απασχολουν τους βαρετους κακομουτσουνους κακογ...αδες ιατρους της οικουμενης ( και ετσι μειωνεται το φορτιο ...)

ΕΓΡΑΨΕΣ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλα ενταξει μην το παραχεσουμε...οι νοσηλευτριες δεν ειναι ''κρεατα'' για την διασκεδαση των γιατρων(οπως το θεωρουν αρκετοι..)...το οτι υπαρχει φλερτ αρκετες φορες ναι ισχυει...και φυσικα δεν σημαινει οτι σε περιμενει με ανοιχτες τις αγκαλες...

επισης το τοι εχει μερικες πουταναρες ισχυει...αραγε το αντιστοιχο των γιατρων(πουταναροι???) ποιο ειναι?????(το κερατο συννεφο ετσι?)

στην πλειοψηφεια ομως ναι μπορεις να εχεις κανενα φλερτ η να μιλησεις πιο ελευθερα αλλα αυτο δεν σημαινει τιποτα..κανουν την δουλεια τους με αξιπρεπεια και πολλες απο αυτες βοηθανε απιστευτα...

TAKE NOTHING FOR GRANTED!!!!

τωρα με τις γιατρινες δεν παιζει τετοιο ''παιχνιδι'' διοτι κακα τα ψεμματα τρωνε μεγαλο μανικι και ενδεχομενως να φαινομαστε στα ματια τους σαχλαμαρες +κακα τα ψεμματα η ιατρικη σαν επιστημη ειναι για τον ανθρωπο αλλα απανθρωπη για αυτον που την εξασκει....

UNDRESS YOURSELF PLEASE....

51516,1144905636,1.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλα ειναι καινουρια μοδα να βλεπουμε τις αλλες γυναικες πουτανες ΚΑΙ αναλογα με το τι δουλεια κανουν?

η εξειδικευση εχει προχωρησει πολυ ρε πουστη μου ... παλιοτερα αντρες και γυναικες τις γυναικες τις εβλεπαν ΟΛΕΣ πουτανες ... ανεξαρτητως emcolgate

απλα οι αντρες εξαιρουσαν τη μαμμμα, οι γυναικες τις ασχημουλες που δεν τις εκαναν να νοιωθουν ανασφαλεις ...

μαλλον ειναι η ανασφαλεια που εχει χτυπησει κοκκινο ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πω πω το χετε γαμησει το θεμα

ποιος ειπε οτι οι νοσοκομες εινα σουπερ ντουπερ π£ουταναρες ρε σεις που τα κανουν ολα εεεεεεεεεεεεεεελεεεοοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςςς

αυτο που ειπαμε ειναι οτι η επαγγελματικη καθημερινοτητα ενος γιατρου σαφως ειναι πιο ωραια με τοσα θηλυκα γυρω

του

υπαρχει η δυνατοτητα ενος συνεχους φλερτ αν θελει να ξεχαστει λιγο και να χαμογελασει το χειλακι του ποσο μαλλον αν οι νοσηλευτριες ειναι κι ωραιιες

αυτο ειπωθηκε

κι οτι εφοσον υπαρχει καθημερινη τριβη για τοοοοοσες ωρες με τοσες γυναικες καθημερινα νοσηλευτριες γιατρους γυναικες αλλα και ασθενεις συνοδους γυναικες -α και!φαρμακουδες πλεον- και ειναι και σε θεση ισχυος ο ντοκ τις περισσοτερες φορες,ειναι πιο ευκολο να γ@μησει απλως η να βρει γκομενα η και συζυγο στην τελικη ενας γιατρος απ οτι ενας στρατιωτικος πχ η καποιος αλλος

ολα τα υπολοιπα τα περι σουπερ ντουπερ πουτανων νοσηλευτριων του κοκνι τα κοινωνικα εργα που επιτελουν για να μη χαραμιστουν οι γυναικες ντοκ της λιλ και τα περι ταμπελας της κλεμενς ηταν στη σφαιρα της φαντασιας τους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλα ειναι καινουρια μοδα να βλεπουμε τις αλλες γυναικες πουτανες ΚΑΙ αναλογα με το τι δουλεια κανουν?

η εξειδικευση εχει προχωρησει πολυ ρε πουστη μου ... παλιοτερα αντρες και γυναικες τις γυναικες τις εβλεπαν ΟΛΕΣ πουτανες ... ανεξαρτητως emcolgate

απλα οι αντρες εξαιρουσαν τη μαμμμα, οι γυναικες τις ασχημουλες που δεν τις εκαναν να νοιωθουν ανασφαλεις ...

μαλλον ειναι η ανασφαλεια που εχει χτυπησει κοκκινο ...

απαιχτος!!!!! emthumbsup

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτο το νοσηλευτρια/νοσοκομα ρε παιδακι μου και που το ακους βγαζει εναν ερωτισμο λες και θα δεις χορευτρια στιπτηζ!

αλλο τωρα η γιατρος!οταν μπαινει γιατρος στο θαλαμο η πας στο ιατρειο πρεπει να επικρατει η μεγαλυτερη σοβαροτητα απο μερους της

και να το πω πιο απλα:

οταν πας σε μικροβιολογικο εργαστηριο κανε οσες φαντασιωσεις θελεις με τη βοηθο σχετικα με την πιθανοτηττας μιας συνδρομης απο μερους της σε σπερμοληψιας αλλα οχι με τη μικροβιολογο!

γιατρινα χαζοβιολα χαζογκομενα κια τυπου κουκλα μπαρμπυ δεν θελουμε!!

και αυτα που (λεγονται αλλου οτι )γινονται -τα θυμηθηκα και πηρα αναποδες-περι φοιτητριων που τις ευνοουν οι καθηγηταδες λογω εμφανας ειναι αηδιες και μαλιστα εγκληματικες!!

και δεν ανακαλω τιποτα!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

επαγγελματικη καθημερινοτητα ενος γιατρου σαφως ειναι πιο ωραια με τοσα θηλυκα γυρω του υπαρχει η δυνατοτητα ενος συνεχους φλερτ αν θελει να ξεχαστει λιγο και να χαμογελασει το χειλακι του ποσο μαλλον αν οι νοσηλευτριες ειναι κι ωραιιες αυτο ειπωθηκε κι οτι εφοσον υπαρχει καθημερινη τριβη για τοοοοοσες ωρες με τοσες γυναικες καθημερινα νοσηλευτριες γιατρους γυναικες αλλα και ασθενεις συνοδους γυναικες -α και!φαρμακουδες πλεον- και ειναι και σε θεση ισχυος ο ντοκ τις περισσοτερες φορες,ειναι πιο ευκολο να γ@μησει απλως η να βρει γκομενα η και συζυγο στην τελικη ενας γιατρος απ οτι ενας στρατιωτικος πχ η καποιος αλλος

Πέραν της απίστευτα σεξιστικής άποψης και πάνω από το αντιδεοντολογικό "είμαι πέφτουλας και χώνομαι σε ασθενείς και συνοδούς" (βουτάς και τηλεφωνάκια από τους φακέλους?) και επειδή πήγες να μου την πεις, εγώ πάλι ξαναρωτώ .. σε ποιό νοσοκομείο συγκεκριμένα έχεις τέτοια wow επαγγελματική καθημερινότητα? Προφανώς έχω περάσει από όλα τα λάθος μέρη (γμτ!!!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

επαγγελματικη καθημερινοτητα ενος γιατρου σαφως ειναι πιο ωραια με τοσα θηλυκα γυρω του υπαρχει η δυνατοτητα ενος συνεχους φλερτ αν θελει να ξεχαστει λιγο και να χαμογελασει το χειλακι του ποσο μαλλον αν οι νοσηλευτριες ειναι κι ωραιιες αυτο ειπωθηκε κι οτι εφοσον υπαρχει καθημερινη τριβη για τοοοοοσες ωρες με τοσες γυναικες καθημερινα νοσηλευτριες γιατρους γυναικες αλλα και ασθενεις συνοδους γυναικες -α και!φαρμακουδες πλεον- και ειναι και σε θεση ισχυος ο ντοκ τις περισσοτερες φορες,ειναι πιο ευκολο να γ@μησει απλως η να βρει γκομενα η και συζυγο στην τελικη ενας γιατρος απ οτι ενας στρατιωτικος πχ η καποιος αλλος

Πέραν της απίστευτα σεξιστικής άποψης και πάνω από το αντιδεοντολογικό "είμαι πέφτουλας και χώνομαι σε ασθενείς και συνοδούς" (βουτάς και τηλεφωνάκια από τους φακέλους?) και επειδή πήγες να μου την πεις, εγώ πάλι ξαναρωτώ .. σε ποιό νοσοκομείο συγκεκριμένα έχεις τέτοια wow επαγγελματική καθημερινότητα? Προφανώς έχω περάσει από όλα τα λάθος μέρη (γμτ!!!)

ρε κοκνι να πουμε παλι παρεξηγεις

1.δεν σας την ειπα πριν,απλως ηθελα να δωσω εμφαση στο οτι παρερμηνευσατε εντελως αυτο που λεγαμε

2.ρε συ τη wow καθημερινοτητα εσυ τη φτιαχνεις,δε θα σε περιμενει η νοσοκομα η γιατρος η συνοδος η ασθενης με τελειο στρινκγ κι ανοιχτα τα ποδια να σου πει μωρο μου εισαι φοβερος χαιδεψε με εδω και τωρα!!!

αν θες να πεις τη μαλακιτσα σου ομως με τη νοσηλευτρια η τη συναδελφο κ να φλερταρεις ολως δικακριτικα και κυριλε κ με μια ασθενη και μια συνοδο μπορεις.κι αν εισαι γενικοτερα γαμω τα παιδια και σωστος γιατρος κι οντως δεν εισαι λιγουρι αλλα το κανεις ετσι επειδη σου βγαινει και δε γουσταρεις να το καταπιεσεις κανενας δε θα σε χαρακτηρισει πεφτουλα αν το κανεις.θα ναι μερος κι αυτο του γαματου εαυτου σου :rolleyes::rolleyes: δωσε χρωμα στη ζωη σου ενα πραμα!!!το φλερτ δεν ειναι απαραιτητα κατι προστυχο μπορει να ειναι και ενα ομοφο παιχνιδι που χαλαρωνει και δημιουργει ομορφα συναισθηματα για στιγμες,δεν το ασκεις για να γ@μησεις ντε και καλα!!!!

δε λεμε οτι ειναι παραδεισος για το αντρικα πουλια τα νοσοκομεια νο ματερ γουατ!!λεμε οτι εχουν τις προυποθεσεις βλεπε καθημερινη τριβη για ωρες με πληθωρα και ποικιλια γυναικειου φυλου ωστε να μπορει παιχτει το παιχνιδακι να χαλαρωσεις και να ξεφυγεις λιγο κι αν σου κατσει η κατασταση γιατι οχι να παιχτει και κανονικο κονε.

αυτο λεμε.

γιου μεικ θινγκς χαπεν.ουρανοκατεβατο δεν ερχεται τιποτα.ουτε η καλοπεραση ουτε το ωραιο κλιμα στη δουλεια ουτε η γκομενα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρωτα και καναν στρατιωτικο ξαναλεω πως περνα τη μερα του στη δουλεια και συγκρινε men men men men men men men men

εν τω μεταξυ ειναι σημαντικο το οτι σε ενα νοσοκομειο εσυ εισαι το boss ο γιατρος,ενας που δουλευει πχ σ ενα γραφειο κι εχει πολλες συναδελφους υπαλληλους δεν ειναι σε θεση ισχυος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι η σουλ έχει δίκιο, τις δίνω πόντο. Παρτόλες υπάρχουν παντού με την ίδια συχνότητα, είτε φαρμακοτρίφτες, είτε νοσοκόμες, είτε γιατρέσες. Πάντως για μένα, βάσει αυτών που έχω δει, μόνο η διατομεακή εξωσυζυγική σχέση είναι λειτουργική, όσο να ναι να την πέφτεις στην συμπαθολόγα σου ή την συνενδοκρινολόγα, δεν μου κολλάει κάπως emconfused

Αααα σκεφτείτε κ το εξής: Αν δεν γινόταν ο χαμός με τους Βάρβαρους (πας μη Πανελληνιονίκης βάρβαρος) πώς θα ήταν ο λόγος μέηλ/φήμεηλ;;;; Είναι εξάλλου φανερό οτι πλέον οι γυναίκες μπαίνουν με μεγαλύτερη συχνότητα κ στην ιατρικη σε σύγκριση με τους άνδρες

Πού είναι ο ντίκαιος να μας πει, τι έχει ακούσει να λένε οι νοσοκόμες για τους γιατρούς;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρωτα και καναν στρατιωτικο ξαναλεω πως περνα τη μερα του στη δουλεια και συγκρινε men men men men men men men men

εν τω μεταξυ ειναι σημαντικο το οτι σε ενα νοσοκομειο εσυ εισαι το boss ο γιατρος,ενας που δουλευει πχ σ ενα γραφειο κι εχει πολλες συναδελφους υπαλληλους δεν ειναι σε θεση ισχυος

Σωστό, άλλος ένα πόντος,παρόλα αυτά με τις εποχικές έχει σπάσει αυτό κάπως. Α κ στη φωτογραφία, που είναι ο γιατρός;

VILLAGE_PEOPLE_1.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι η σουλ έχει δίκιο, τις δίνω πόντο. Παρτόλες υπάρχουν παντού με την ίδια συχνότητα, είτε φαρμακοτρίφτες, είτε νοσοκόμες, είτε γιατρέσες. Πάντως για μένα, βάσει αυτών που έχω δει, μόνο η διατομεακή εξωσυζυγική σχέση είναι λειτουργική, όσο να ναι να την πέφτεις στην συμπαθολόγα σου ή την συνενδοκρινολόγα, δεν μου κολλάει κάπως emconfused

Αααα σκεφτείτε κ το εξής: Αν δεν γινόταν ο χαμός με τους Βάρβαρους (πας μη Πανελληνιονίκης βάρβαρος) πώς θα ήταν ο λόγος μέηλ/φήμεηλ;;;; Είναι εξάλλου φανερό οτι πλέον οι γυναίκες μπαίνουν με μεγαλύτερη συχνότητα κ στην ιατρικη σε σύγκριση με τους άνδρες

Πού είναι ο ντίκαιος να μας πει, τι έχει ακούσει να λένε οι νοσοκόμες για τους γιατρούς;;

:lol: αι λοβ γιου μαι λοβ

κι οχι δεν ειναι πλεονασμος !:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

VILLAGE_PEOPLE_1.jpg

αυτοι οι αμερικανοι η αραπακλες :P θα ναι η ξεπλυμενοι!!!(ξεπλυμενοι οχι ξανθοι εχει διαφορα)

ενα μελαχρινο ρεεεεεεε ενα μελαχρινοοοοοοο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο μηχανόβιος κ ο καουμπόης δεν σου κάνει;;;;;;; :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε κοκνι να πουμε παλι παρεξηγεις

χαβαλέ κάνουμε emrockon

δε λεμε οτι ειναι παραδεισος για το αντρικα πουλια τα νοσοκομεια νο ματερ γουατ!!λεμε οτι εχουν τις προυποθεσεις βλεπε καθημερινη τριβη για ωρες με πληθωρα και ποικιλια γυναικειου φυλου ωστε να μπορει παιχτει το παιχνιδακι να χαλαρωσεις και να ξεφυγεις λιγο κι αν σου κατσει η κατασταση γιατι οχι να παιχτει και κανονικο κονε.

αυτο λεμε.

γιου μεικ θινγκς χαπεν.ουρανοκατεβατο δεν ερχεται τιποτα.ουτε η καλοπεραση ουτε το ωραιο κλιμα στη δουλεια ουτε η γκομενα.

Λοιπόν, όσον αφορά το φλέρτ σε επαγγελματικούς χώρους, εκτός από ντοκ έχω κατά καιρούς δουλέψει part-time ώς α) σερβιτόρος/μπαρ στη χαλκιδική β) βοηθός μοντέρ σε στούντιο της θεσσαλονίκης και γ) οδική βοήθεια (εκεί να δείς!!). Στην αγγλία δούλεψα και απογεύματα 3 μήνες σε ασφαλιστική εταιρεία φίλου στο city. Σε πληροφορώ ότι διαχρονικά ως ντόκτορας έχω τα χειρότερα σκορ, νόου μάττε(ρ) γουότ. Στάνταρ.

Για αυτό σου λέω, σε ποιό νοσοκομείο είσαι να έρθωωω !!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο μηχανόβιος κ ο καουμπόης δεν σου κάνει;;;;;;; :P

δε βλεπεις καλα μου φαινεται

ο καουμποινδιανος εχει μεξικανικες ριζες δεν ειναι παραδοσιακος καυκασιος ευρωπαιος μελαχρινος :anavwfwties:

κι ο μηχανοβιος αν λες μηχανοβιο το λεδερ -τρομαρα του-μποι,ειναι σχεδον κοκκινοτριχης αν αυτος βγει στην παραλια αναθεμα αν θα τον ξεχωριζεις απ το καροτο τοσο απ το χρωμα που θα παρει το δερμα του οσο και τα μαλλια του

ενα μελανουρι θελω ρεεεεεεεεεε με λευκο δερματακι που το καλοκαιρι γινεται γυφτακι δε ζηταω πολλα :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.