Jump to content

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΕΣ.ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΘΑ ΕΙΧΕ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΕΣ?


astatos

Recommended Posts

Λοιπόν, όσον αφορά το φλέρτ σε επαγγελματικούς χώρους, εκτός από ντοκ έχω κατά καιρούς δουλέψει part-time ώς α) σερβιτόρος/μπαρ στη χαλκιδική β) βοηθός μοντέρ σε στούντιο της θεσσαλονίκης και γ) οδική βοήθεια (εκεί να δείς!!). Στην αγγλία δούλεψα και απογεύματα 3 μήνες σε ασφαλιστική εταιρεία φίλου στο city. Σε πληροφορώ ότι διαχρονικά ως ντόκτορας έχω τα χειρότερα σκορ, νόου μάττε(ρ) γουότ. Στάνταρ.

Για αυτό σου λέω, σε ποιό νοσοκομείο είσαι να έρθωωω !!!

ωωωχου καλα τι να σου πω

δε δουλευω λεω σε νοσοκομειο για ενα πτυχιο λεμε παλευουμε :anavwfwties::lol:

εγω παντως απο την οση επαφη μου με νοσοκομεια μεχρι σημερα ως φοιτητρια στα οσα σου χω πει εχω καταληξει.τρελλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο νταλαβερι στα χοσπιταλια.αφου εχει τοση πλακα που καθομαι και τα παρακολουθω καμια φορα σαν να βλεπω ταινια,τα πεσιματα.χαχαχαχα

ασε που πεφτει καθαρο πεσιμο τις περισσοτερες φορες η διακριτικοτητα εχει παει διακοπες!τι καθηγητης στη φοιτητρια τι ειδικευομενος στη φοιτητρια τι η φοιτητρια στον ειδικευομενο τι οι ειδικευομενοι στις ειδικευομενους κι αναποδα,τι οι ειδικοι στις ειδικους κι αναποδα,τι οικαθηγητες επιμελητες ειδικευομενοι στις νοσηλευτριες κι αναποδα,τι ο,τι με md πτυχιο στις φαρμακουδες,τι οι νοσηλευτες στις νοσηλευτριες στις φοιτητριες (στις γιατρους ψιλοκωλυονται)κι αναποδα

κι εεεεεεεεεενα σωρο αλλοι συνδυασμοι

κοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολαση σου λεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεω

στη φαντασια μου ειν ολ αυτα;;;;ε οχι δε το δεχομαι. :( σνιφ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 390
  • Created
  • Last Reply
ρωτα και καναν στρατιωτικο ξαναλεω πως περνα τη μερα του στη δουλεια και συγκρινε men men men men men men men men

εν τω μεταξυ ειναι σημαντικο το οτι σε ενα νοσοκομειο εσυ εισαι το boss ο γιατρος,ενας που δουλευει πχ σ ενα γραφειο κι εχει πολλες συναδελφους υπαλληλους δεν ειναι σε θεση ισχυος

Εδω που τα λεμε, καποια πραγματα τα ξεραμε απο πριν και μη πει κανεις το αντιθετο...

ΟΠΟΙΑ ηθελε αντρικο πληθυσμο γυρω της, επρεπε να ειχε καταταγει στο στρατο, ή τελοσπαντων να ειχε κηνυγησει στρατιωτικες σχολες.

Το 99,9% των ΑΝΤΡΩΝ-γιατρων ξερουν οτι με τα τελειωματα-ξεμπερδεματα απ'τη σχολη θα εχουν τρελο fun club απο συγγενεις (εχω την κορη μου πολυ καλη κοπελα...), νοσυλευτριες, τραπεζοκομες, όλα τα θηλυκα ανευ οριου ηλικιας... μεχρι και τη θυρωρο της κλινικης που λεει ο λογος... και βεβαια ξερουν οτι θα ειναι σε θεση ισχυος- αφου αυτη τη θεση εχουν συνηθισει να δινουν στον γιατρο (πραγμα που αλλαζει ηδη στην Ελλ.Κοινωνια). Γι'αυτο και ΟΠΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑΤΡΟΣ παιρνει ΑΝΤΡΑ ΓΙΑΤΡΟ, μη γυρισει και μου πει μετα οτι την κερατωνει...γιατι θα μιλαμε για πολλους τονους μ@@κιΣΜΕΝΗς-ξανθοΜΑΛΛΟΦΡΥΔΟΥΣΑς!

Απ'την αλλη, οι Γυναικες Γιατρινες ξερουν οτι λιγο να χασκογελασουν, τους πηραν τον αερα, απ'τη νοσηλευτρια, μεχρι και την καθαριστρια, θα καταληγουν να κανουν δουλεια μεχρι και τεχνικου επισκευων... αν παλι τολμησουν να φλερταρουν με συναδελφο, θα τους βγαλουν τη ρετσινια ειτε της ευκολης-τσ@@λαρας που εχει παει με ολους // ειτε της πεινασμενης νυμφομανους-παρθενοποπιτσας!

Αν παλι την δουν αρχοντισες και την πεσουν στους νοσηλευτες τους ειτε ενδωσουν στις προτασεις τους (γιατι το ειπα και πριν οτι υπαρχουν και κατι ΑΝΤΡΕΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ πολυ μωρα!! και το τονιζω ΑΝΝΝΤΡΕΕΣΣ!) τοτε το πιο πιθανο θα ειναι εκει που εχουν δωσει εντολη για χιλιαρι ορο που θα πεσει στο 12ωρο, να εχει τελειωσει ο ορος στις 2 ωρες, ή αντι Lasix να κανουν Adalat & αλλα τετοια ωραια....

Προσωπικη αποψη και παγκοσμιως αποδεκτη... ΜΗ ΜΠΛΕΚΕΤΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ! Στο χωρο εργασιας ειμαστε οσο το δυνατον πιο επαγγελματικοι και συγκρατημενοι ακόμη κι αν μας βγαλουν τ'ονομα του απολυτου ξενερωτου, τουλαχιστον δεν θα κινδυνεψουμε να χασουμε τη δουλεια μας και με τον καιρο θα εχουμε κερδισει και το Σεβασμο και την Εκτιμηση ολου του Προσωπικου! Το συναισθηματικο ανακατεμα συναδελφων εχει αποδειχθει παντα λανθασμενο, μετα πεφτει πολυ κουτσομπολιο, κακα ξεμπερδεματα...

Ενω 1 Υδραυλικος, 1 Μηχανικος Αυτοκινητων!!! Ιδρωμενα μπρατσα!! Μη γελιομαστε κοριτσια, αλλο να σε πιανει στα μπρατσα του ο Οικοδομος που εχει ενα σωμα-μαρμαρο και αλλο ο γιατρος που εχει φαει τη ζωη του στο στρεςς και στην καρεκλα του θρανιου.... ετσι νομιζω εγω τουλαχιστον... τωρα αν εσεις επιμενετε...

Παντως, αναφερομενοι στους νεους γιατρους (και κυριως σε οσους εχουν ακομη την ηλιθια αντιληψη οτι οι Γυναικολογοι ειναι σουπερ γιατι εχουν να κανουν ΜΟΝΟ με γυναικες), σας λεω μονο οτι δεν ειναι ολες οι Γυναικες-Ασθενεις αθωες και οτι η καταγγελια-λαμογια που αποσκοπει στην εκμαιευση χρηματων απ'τον χαλαρο γιατρουδακο καραδωκει στη γωνια...και στο τελος δε ξερεις απο που σε βρηκε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν, όσον αφορά το φλέρτ σε επαγγελματικούς χώρους, εκτός από ντοκ έχω κατά καιρούς δουλέψει part-time ώς α) σερβιτόρος/μπαρ στη χαλκιδική β) βοηθός μοντέρ σε στούντιο της θεσσαλονίκης και γ) οδική βοήθεια (εκεί να δείς!!). Στην αγγλία δούλεψα και απογεύματα 3 μήνες σε ασφαλιστική εταιρεία φίλου στο city. Σε πληροφορώ ότι διαχρονικά ως ντόκτορας έχω τα χειρότερα σκορ, νόου μάττε(ρ) γουότ. Στάνταρ.

Για αυτό σου λέω, σε ποιό νοσοκομείο είσαι να έρθωωω !!!

ωωωχου καλα τι να σου πω

δε δουλευω λεω σε νοσοκομειο για ενα πτυχιο λεμε παλευουμε :anavwfwties::lol:

εγω παντως απο την οση επαφη μου με νοσοκομεια μεχρι σημερα ως φοιτητρια στα οσα σου χω πει εχω καταληξει.τρελλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο νταλαβερι στα χοσπιταλια.αφου εχει τοση πλακα που καθομαι και τα παρακολουθω καμια φορα σαν να βλεπω ταινια,τα πεσιματα.χαχαχαχα

ασε που πεφτει καθαρο πεσιμο τις περισσοτερες φορες η διακριτικοτητα εχει παει διακοπες!τι καθηγητης στη φοιτητρια τι ειδικευομενος στη φοιτητρια τι η φοιτητρια στον ειδικευομενο τι οι ειδικευομενοι στις ειδικευομενους κι αναποδα,τι οι ειδικοι στις ειδικους κι αναποδα,τι οικαθηγητες επιμελητες ειδικευομενοι στις νοσηλευτριες κι αναποδα,τι ο,τι με md πτυχιο στις φαρμακουδες,τι οι νοσηλευτες στις νοσηλευτριες στις φοιτητριες (στις γιατρους ψιλοκωλυονται)κι αναποδα

κι εεεεεεεεεενα σωρο αλλοι συνδυασμοι

κοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολαση σου λεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεω

στη φαντασια μου ειν ολ αυτα;;;;ε οχι δε το δεχομαι. :( σνιφ!

Τελικά,αυτά τα μανητάρια δεν έπρεπε να τα είχες φάει :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΦΛΕΡΤΑΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ!!!!!!!!

7 και 10 εφημεριες το μηνα δε θα βγαινανε ρε αν δεν υπηρχε το φλερτ

θα βγαινατε απο κει μεσα λαλημενα ντιπ καραντιπ :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πού είναι ο ντίκαιος να μας πει, τι έχει ακούσει να λένε οι νοσοκόμες για τους γιατρούς;;

Αλλες ιστοριες απο το νοσοκομειο και μαλιστα ερωτικων υπονοουμενων δεν ξαναλεω παρουσια και αλλων μελων διοτι υπαρχει λογοκρισια στο φορουμ!!!

λαλημενα ντιπ καραντιπ..

για μενα λεει παλι?????

αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν, όσον αφορά το φλέρτ σε επαγγελματικούς χώρους, εκτός από ντοκ έχω κατά καιρούς δουλέψει part-time ώς α) σερβιτόρος/μπαρ στη χαλκιδική

ααααααααααααααααααα ρε κοκνι μπαρ τεντερ να σε δω και τι αλλο στον κοσμο!!!!!!!!!! :lol:

emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΦΛΕΡΤΑΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ!!!!!!!!

7 και 10 εφημεριες το μηνα δε θα βγαινανε ρε αν δεν υπηρχε το φλερτ

θα βγαινατε απο κει μεσα λαλημενα ντιπ καραντιπ :lol:

1.σηλι ντιαρ, σωστα ολα αυτα στη θεωρια, στην πραξη μπαζει το διδυμο φλερτ - γιατρος (ισως και να μπαζει το θεμα φλερτ - ελληνας γενικοτερα ομως).

2.περιμενε λιγακι μεχρι να κανεις και συ εφημεριες για να μπορεις να μιλας απο προσωπικη εμπειρια ρε παιδακι μου. μεχρι τοτε ελπιζω ναχουν αλλαξει τα πραγματα.

3. emiloveyou δε με καταλαβες πιο πανω, αλλα δεν πειραζει :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1.σηλι ντιαρ, σωστα ολα αυτα στη θεωρια, στην πραξη μπαζει το διδυμο φλερτ - γιατρος (ισως και να μπαζει το θεμα φλερτ - ελληνας γενικοτερα ομως).

2.περιμενε λιγακι μεχρι να κανεις και συ εφημεριες για να μπορεις να μιλας απο προσωπικη εμπειρια ρε παιδακι μου. μεχρι τοτε ελπιζω ναχουν αλλαξει τα πραγματα.

τοσο χαλια ρεεεε;;;;;

ε νταξ εχω δει πως ειναι οι εφημεριες μπαι ναου τι στο διαολο

χειρουργικη στο λαικο που γινεται της ΠΟτανας κι ομως ακομη κι εκει ακομη παιζει το μαμημεεεεενο ο φλερτ σου λεεεεεεεεεεεεεεεεεεω :rolleyes: η φαντασια μου που οργιαζει να ναι;δε μπορει..

αχχχχχχχχχ τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ωραια που νιωθω οταν μου λεει καποιος περιμενε λιγο να μεγαλωσεις και θα δεις!!! :wub: :wub: :wub: :wub:

εχω φαει φρικη μ ολα τα ξαδερφακια μου κι ολα τα παιδια οικογενειακων φιλων

αισθανομαι οτι εχω πατησει τα βδομηντα να πουμε emconfused

σε οτι αφορα το 3 μπορει να σε παρεηγησα οπως λες δε θυμαμαι τωρα ακριβως τι ειχες πει,παντως προθεση να στην πω δεν ειχα σιγουρα,εξηγησα ηδη στον κοκνι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε σηλι λατρεια, θα σου ελεγα εγω σενα ποτε να περιμενεις να μεγαλωσεις? φρικαρω μονο στη σκεψη λεμε!

αλλο πραμα ειπα: να περιμενεις να κανεις εσυ η ιδια εφημεριες και οχι να βλεπεις των αλλων. γτ οταν το μυαλο μας ειναι ελευθερο φυσικο ειναι να καλπαζει ... κι εσυ μου εχεις και δημιουργικη φαντασια :P

αλλα σου λεω μπαζει το θεμα, φοβαμαι πως θ΄απογοητευτεις αμα δεις απο πρωτο χερι τι παιζει emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε σηλι λατρεια, θα σου ελεγα εγω σενα ποτε να περιμενεις να μεγαλωσεις? φρικαρω μονο στη σκεψη λεμε!

αλλο πραμα ειπα: να περιμενεις να κανεις εσυ η ιδια εφημεριες και οχι να βλεπεις των αλλων. γτ οταν το μυαλο μας ειναι ελευθερο φυσικο ειναι να καλπαζει ... κι εσυ μου εχεις και δημιουργικη φαντασια :P

αλλα σου λεω μπαζει το θεμα, φοβαμαι πως θ΄απογοητευτεις αμα δεις απο πρωτο χερι τι παιζει emno

μα μ αρεσει να πιστευω οτι αυτο κατα καποιο τροπο μου λεγες,το περιμενε να μεγαλωσεις.μ αρεσει σου λεεεεεεεεεεεεεεω γιατι μου το χαλας τωρα emcry:P

οσο για δημιουργικη φαντασια αλλο τιποτα :lol::rolleyes: αλλα τα πεσιματα δεν ειναι της φαντασιας μου στο λεω!!!!ισως εκει στα μικροβιολογικα που δε μπαινει κοσμος κι ειστε μονοι σας να μην ειναι ετσι τα πραματα τι να σου πω.δεν εχει δραση ξενο κοσμο να χανεις το μπουσουλα γνωριζεστε και μεταξυ σας.ασε που ουτε φοιτητες εχουν ποτε στα λαμπς.

κι επανερχομαι στο θεμα μου :P γιατι φρικαρεις μονο στη σκεψη του να μου πεις περιμενε να μεγαλωωωσεις;;;;εεεεεεεεεεεεεεεεε;;γιατιιιιι;;;;

να μου λεεεεεεεεεεεεεετε παιδια μου εεετσι να μου λεεεεετε!!!!!!!!! :rolleyes: γιατι την ενηλικη φυση μου δε μπορω να τη χωνεψω με τιποτα σας λεω emconfused .μου χει κατσει στο στομαχι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και στο κατω κατω για να επιστρεψουμε και στον τιτλο του τοπικ,δεν εχουν νοσηλευτριες ρε τα εργαστηρια!!!

αιντε κανα δικαιο να χετε το πολυ πολυ :lol: πως να καυλωσει τωρα ο ντοκ με τον δικαιο!!! :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup dcool κι άλλος καμμένος
[και "ναι" και γω καμμενη ειμαι... τι να κανω ρε ολη μερα κλεισμενη? emcensored ]
ειμαστε πολλοι, αλλα ειμαστε σκορπιοι

Πάντως δεν νομίζω οτι θα έπρεπε να υπάρχει διαμάχη μεταξύ νοσοκόμων-γιατρεσσών, ούτε ο Τζίσους θα το ήθελε. Εξάλου έχουν κ οι 2 κοινό αντίπαλο, την ασθένεια emhehe
Οκ, υπάρχουν κ οι κτηνίατροι
Οι φαρμακούδες, ουυυυυυυυυ καλά είναι καπάτσες αυτές, το παίζουν στέλθ. Ατού τα δωράκια κ τα γεύματα, πάντα με τα λεφτά της εταιρείας. Επίσης έχουν πάντα αυτό το βλέμμα, μα εγώ δεν το ήθελα, όμως η εταιρεία μου είπε να κάνω οτι περνάει για να το προωθήσω στον αδίστακτο μπαζογιατρό.

Βασικά μου θυμίζει πορνό γιαπωνέζικης τεχνοτροπίας, που συνήθως βάζουν κάτι κοντά πιπίνια να τα καρφώνουν κατί θεόχοντροι, κακάσχημοι, μη προικισμένοι ασιάτες, περίπου όπως βλέπει η λιλ τους συναδέλφους της.

Για να συνοψίσουμε έχουμε ως τώρα:

Τις αγέρωχες συναδέλφους μας

Τις εύκολες νοσοκόμες που επιτελούν κοινωνικό έργο

Τις ύπουλες φαρμακοτρίφτες

emiloveyouso much!

ασε που μου λειψε το χωσιδι σας με τη ντουκουλ
σορρι χανι/

ειχα βγει με κατι... γιατρους :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Γι'αυτο και ΟΠΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑΤΡΟΣ παιρνει ΑΝΤΡΑ ΓΙΑΤΡΟ, μη γυρισει και μου πει μετα οτι την κερατωνει...γιατι θα μιλαμε για πολλους τονους μ@@κιΣΜΕΝΗς-ξανθοΜΑΛΛΟΦΡΥΔΟΥΣΑς!
OMG!

τι μενος!

Το συναισθηματικο ανακατεμα συναδελφων
εεετσι,

για να λεμε τα πραγματα με τ'ονομα τους ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα μπορείτε να μου πείτε σε ποιά νοσοκομεία έχτε βρει αυτές τις σούπερ-ντούπερ-τα-κάνω-όλα νοσηλεύτριες ?? Ή απλώς φαντασιώνεστε ?

Σε 3 ως τώρα περιφερειακά νοσοκομεία της Βόρειας Ελλάδας που έχω πάει, συμβαίνουν σίγουρα! Στο ένα από αυτά μάλιστα που είχε και ασκούμενες νοσηλεύτριες 18 - 20 χρονών, τα κατάφερε ως κι ένας πανίβλακας που ήταν και παρθένος... Στα άλλα δύο πάντως τα ...ηνία τα κρατούσαν 35άρες παντρεμένες με χρόνια στο άθλημα...

Μολών λαβέ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα μπορείτε να μου πείτε σε ποιά νοσοκομεία έχτε βρει αυτές τις σούπερ-ντούπερ-τα-κάνω-όλα νοσηλεύτριες ?? Ή απλώς φαντασιώνεστε ?

Σε 3 ως τώρα περιφερειακά νοσοκομεία της Βόρειας Ελλάδας που έχω πάει, συμβαίνουν σίγουρα! Στο ένα από αυτά μάλιστα που είχε και ασκούμενες νοσηλεύτριες 18 - 20 χρονών, τα κατάφερε ως κι ένας πανίβλακας που ήταν και παρθένος... Στα άλλα δύο πάντως τα ...ηνία τα κρατούσαν 35άρες παντρεμένες με χρόνια στο άθλημα...

Μολών λαβέ!

αλλα εσυ βραχος ε βετ;;;;σημαια σου η μονογαμικοτητα κι ο ερωτας στη ντεμπυνταντ!! :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε μην τον κοροίδευεις, υποφέρει, όπως οι πειρασμοί του Τζίσους στην έρημο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε μην τον κοροίδευεις, υποφέρει, όπως οι πειρασμοί του Τζίσους στην έρημο

ΛΟΛΟΛΟΛ ΜΠΟΡΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αναμφίβολα.... δεν το ξέρεις άλλωστε πως μέχρι 5 είναι σχέση?.... μετά γίνεται λεωφορείο!!!c25934fd8.gifc25934fd8.gifc25934fd8.gifc25934fd8.gifc25934fd8.gif

για δεν εγραψες ποτε για καμια πενταμελη παρτουζα ρε βετ μετα στο μερολογιο να αυξηθει και το κοινο

αλλα ουτε καν υπονοια αλλης δεν αφησες ουτε σε ενα τοσο δα σημειο;; :rolleyes:

ντεμπινταντ ιζ γουοτσινγκ ας κι ετσι κατασταση να μυριστω;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ορισμενους δε σας καταλαβαινω ...ποιος ειπαμε ειπε οτι δεν υπαρχει φλερτ στα νοσοκομεια ????

Φυσικα υπαρχει σε ολες τις χωρες και σε ολες τις ειδικοτητες .Το φλερτ ειναι ζητημα προσωπικοτητας .Φυσικα υπαρχουν καποιοι που τους φλερταρουν ολοι , οπως υπαρχουν και καποιοι που δεν τους φλερταρει κανενας .Δε χρειαζεται να πουμε το γιατι νομιζω .

και γιατι δεν πρεπει να φλερταρεις στο χωρο της δουλειας σου? μην ακουω χαζα

εννοειται επισης οτι οι περισσοτερες πιθανοτητες να γνωρισεις το αμορε σου , ειναι στο χωρο δουλειας , οπου μπορεις να ερωτευειες καποιον που βλεπεις καθε τρεις και λιγο , που σε φλερταρει , που τον θαυμαζεις σα γιατρο , που σου κανει κλικ γιατι βλεπεις οτι εχει κι αλλα που σου αρεσουν .Οι εξαιρεσεις επιβεβαιωνουν τον κανονα

κανεις δεν ειπε οτι οι νοσοκομες λογω επαγγελματος ειναι πιο ευκολες.Απλα , συνηθιζεται να δινουν ευκολοτερα πραγματα που αλλες με καλυτερη πανεπιστημικη μορφωση δινουν δυσκολοτερα.Μην το ψαχνετε.Λογικος μηχανισμος .Ο ανθρωπος που λογω θεσης θεωρει οτι θα πιασει την καλη , θα κανει οτι μπορει για να το πετυχει.δεν προκειται ομως για εκεμταλευση , γιατι και ο γιατρος που επιλεγει τη νοσοκομα κατα βαση δεν το κανει απο ερωτα.Οι εξαιρεσεις επιβεβαιωνουν τον κανονα και εδω.

Για την ομορφη γιατρο , απλα δεν υπαρχει παραπανω.Κανει μια τοπ δουλεια , οποτε οταν ειναι και ωραια γκομενα και εχει και μυαλο , λογικο ειναι να ειναι διαφορετικη απο τις περισσοτερες.Οχι απαραιτητα καλυτερη , αλλα διαφορετικη.Θυμιζω αλλωστε , οτι οι ανθρωποι παιζουν μπαλα , με βαση τα προσοντα τους , οποτε καποια που πιστευει οτι αξιζει , εχει εκ των πραγματων πολλες απαιτησεις .Δεν μπορουν να ανταποκριθουν πολλοι σε αυτο.

Οι ανθρωποι ομως εχουν πλακα , καθως ειναι φανερο, οτι ενω κανουν επιλογες οι οποιες φαινεται να ικανοποιουν τα κεφια τους( βλ τον γιατρουδακο που επιλεγει τη νοσοκομα , οχι γιατι θα ηταν η πρωτη του επιλογη σα γυναικα , αλλα γιατι δισταζει να την πεσει αλλου ή θελει να εχει το πανω χερι στη σχεση , ή γιατι νιωθει ανασφαλης για τα προσοντα του οποτε θεωρει οτι η νοσοκομα πιο δυσκολα θα του την πει και πιο δυσκολα θα τον αφησει ( νομιζει ) ή γιατι την εχει πατησει απο γιατρο και δε θελει να του ξανασυμβει), τελικα την πατανε απο την ιδια τους αυτη την επιλογη και τελικα τη μ... τους τη μαθαινουν τελευταιοι ....

κατα τα αλλα , οσοι δε χαιρεστε την παραμονη σας στα νοσοκομεια του κοσμου ολου και νομιζετε οτι το φλερτ στο χωρο εργασιας ειναι κατι αγνωστο για σας ....εεε τι να σας πω.....something is definitely wrong with you!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κανεις δεν ειπε οτι οι νοσοκομες λογω επαγγελματος ειναι πιο ευκολες.Απλα , συνηθιζεται να δινουν ευκολοτερα πραγματα που αλλες με καλυτερη πανεπιστημικη μορφωση δινουν δυσκολοτερα.Μην το ψαχνετε.Λογικος μηχανισμος .Ο ανθρωπος που λογω θεσης θεωρει οτι θα πιασει την καλη , θα κανει οτι μπορει για να το πετυχει.δεν προκειται ομως για εκεμταλευση , γιατι και ο γιατρος που επειλεγει τη νοσοκομα κατα βαση δεν το κανει απο ερωτα.Οι εξαιρεσεις επιβεβαιωνουν τον κανονα και εδω.

Για την ομορφη γιατρο , απλα δεν υπαρχει παραπανω.Κανει μια τοπ δουλεια , οποτε οταν ειναι και ωραια γκομενα και εχει και μυαλο , λογικο ειναι να ειναι διαφορετικη απο τις περισσοτερες.Οχι απαραιτητα καλυτερη , αλλα διαφορετικη.Θυμιζω αλλωστε , οτι οι ανθρωποι παιζουν μπαλα , με βαση τα προσοντα τους , οποτε καποια που πιστευει οτι αξιζει , εχει εκ των πραγματων πολλες απαιτησεις .Δεν μπορουν να ανταποκριθουν πολλοι σε αυτο.

Οι ανθρωποι ομως εχουν πλακα , καθως ειναι φανερο, οτι ενω κανουν επιλογες οι οποιες φαινεται να ικανοποιουν τα κεφια τους( βλ τον γιατρουδακο που επιλεγει τη νοσοκομα , οχι γιατι θα ηταν η πρωτη του επιλογη σα γυναικα , αλλα γιατι δισταζει να την πεσει αλλου ή θελει να εχει το πανω χερι στη σχεση , ή γιατι νιωθει ανασφαλης για τα προσοντα του οποτε θεωρει οτι η νοσοκομα πιο δυσκολα θα του την πει και πιο δυσκολα θα τον αφησει ( νομιζει ) ή γιατι την εχει πατησει απο γιατρο και δε θελει να του ξανασυμβει), τελικα την πατανε απο την ιδια τους αυτη την επιλογη και τελικα τη μ... τους τη μαθαινουν τελευταιοι ....

ΛΙΛ ΣΟΡΙ ΑΛΛΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ.ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΘΡΑΣΥΝΘΕΙ ΠΑΝΤΕΛΩΣ.

ΛΙΛ ΣΟΡΙ ΑΛΛΑ ΘΕΩΡΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ,,, ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥ%ΣΟ ΚΑΒΑΛΑ!

ΒΑΣΙΣΜΕΝΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΤΥΧΙΟ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ(ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΙΟΛΑΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ,ΔΕ Σ ΕΧΩ ΔΕΙ,ΟΣΟΙ Σ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΛΕΝΕ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΗ),

ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΤΡΕΛΛΗ ΨΩΝΑΡΑ,ΓΙΑΤΡΟΜΟΡΦΩΜΕΝΟΚΟΜΠΛΕΞΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΑΦΟΡΗΤΑ-ΑΠΑΙΣΙΑ ΡΑΤΣΙΣΤΡΙΑ.

ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΣΤΗΝ ΟΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΚΑΝ!

ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΤΥΧΙΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ.ΞΥΠΝΑ ΟΣΟ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ ΔΥΣΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΗΔΗ.

ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΙΑ Σ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.