Jump to content

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΕΣ.ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΘΑ ΕΙΧΕ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΕΣ?


astatos

Recommended Posts

Εχω να πω οτι στο χωρο το νοσοκομειου αυτο που μας βγαζει απο τη ρουτινα της δουλειας ειναι οι νοσηλευτριες...Αληθεια σκεφτειτε ποσο πιο βαρετη και μονοτονη θα ηταν η μερα μας χωρις αυτες...Γιατροι και νοσηλευτριες βρισκονται σε διαρκες φλερτ (και οχι μονο) σε ολα τα νοσοκομεια...Δεν ειναι ολες τους υπεροχες??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 390
  • Created
  • Last Reply
Δεν ειναι ολες τους υπεροχες??

....υπερβολες ,μονο στις τσοντες ειναι ολες υπεροχες... :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχω να πω οτι στο χωρο το νοσοκομειου αυτο που μας βγαζει απο τη ρουτινα της δουλειας ειναι οι νοσηλευτριες...Αληθεια σκεφτειτε ποσο πιο βαρετη και μονοτονη θα ηταν η μερα μας χωρις αυτες...Γιατροι και νοσηλευτριες βρισκονται σε διαρκες φλερτ (και οχι μονο) σε ολα τα νοσοκομεια...Δεν ειναι ολες τους υπεροχες??

emrockon

και με τις γιατρους δεν ειστε ομως σε συνεχες φλερτ;;;

γενικως το γιατριλικι ειναι γαμω τα επαγγελματα για εναν αντρα σε ο,τια φορα κονεδια και σεξοκαταστασεις

1.σκεψου το 98% του νοσηλευτικου προσωπικου ειναι γυναικες

2.σκεψου τις γυναικες γιατρους

3.και σκεψου και τις γυναικες ασθενεις και συνοδους που σκανει μυτη στο χοσπιταλι καθημερινα

τα ντοκτορια ειναι και σε θεση ετσι ισχυος ενα πραμα σε ο,τι αφορα το 1 και το 3

ε τι αλλο θελουν απο τη ζωη τους;;;;;;;;;;;;;;;;;

σκεψου τη μερα ενος στρατιωτικου στη δουλεια του και συγκρινε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γτ δεν ανοιγει και ενα τοπικ: "Αυνανισμος. Τι νοημα θα ειχε η ζωη μας χωρις αυτον?" :)

υγ--ειλικρινα αυτο λειπει πλεον μοναχα [και "ναι" και γω καμμενη ειμαι... τι να κανω ρε ολη μερα κλεισμενη? emcensored ]

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ειναι ολες τους υπεροχες??

....υπερβολες ,μονο στις τσοντες ειναι ολες υπεροχες... :D

χαααααααααααααααααααααχα εδω εχεις ενα δικιο το παραδεχομαι emcolgate

επισης να μην ξεχναμε τις φοιτητριες νοσηλευτικης και μαιευτικης και ιατρικης

στα νοσοκομεια!!!αααααααααααλο μεγαλο ατου

πιπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιινα να δει το ματι σου

Γτ δεν ανοιγει και ενα τοπικ: "Αυνανισμος. Τι νοημα θα ειχε η ζωη μας χωρις αυτον?" :)

υγ--ειλικρινα αυτο λειπει πλεον μοναχα ]

χααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχα

γιου σεντ ιτ ολ κι εσυ!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

shlia γιατί έχεις χαρεί τόσο πολύ με τα πιπίνια που βλέπουν οι γιατροί στα νοσοκομεία; (πραγματικά, παρέλαση μοντέλων είναι τα επείγοντα του Λαϊκού)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α ξεχασα να πω οτι οι περισσοτερες γιατρινες εχουν κομπλεξ με τις νοσηλευτριες γιατι πιστευουν οτο τους περνουν τους γιατρους..Δεν κοιτανε καλυτερα να προσεχουν λιγο τον εαυτο τους λεω εγω και μετα να τα βαλουν με τις νοσηλευτριες..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

shlia γιατί έχεις χαρεί τόσο πολύ με τα πιπίνια που βλέπουν οι γιατροί στα νοσοκομεία; (πραγματικά, παρέλαση μοντέλων είναι τα επείγοντα του Λαϊκού)

ε ετσι γιατι αγαπω αντρες γιατρους και θελω να περνουν καλα :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υπερτιμημένη η νοσηλευτική, υπάρχει ένας μύθος που έχει δημιουργηθεί από παραγωγές τύπου Asian Nurses 1-17 και το χιλιοπαιγμένο σενάριο Nurse-patient. Εγώ πιστεύω οτι οι γιατροί στο δρόμο δε θα έδιναν τέτοιο βαθμό ζήτησης σε μια νοσηλεύτρια. Βλέπετε όμως τα συνεχή ωράρια, οι γυμνές γριές με ότι βρομερό τις συνοδεύει, δεν θέλει κ πολύ για να δεις την νοσοκόμα.... από άλλη οπτική γωνία.

Πάντως δεν νομίζω οτι θα έπρεπε να υπάρχει διαμάχη μεταξύ νοσοκόμων-γιατρεσσών, ούτε ο Τζίσους θα το ήθελε. Εξάλου έχουν κ οι 2 κοινό αντίπαλο, την ασθένεια emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχω να πω οτι στο χωρο το νοσοκομειου αυτο που μας βγαζει απο τη ρουτινα της δουλειας ειναι οι νοσηλευτριες...Αληθεια σκεφτειτε ποσο πιο βαρετη και μονοτονη θα ηταν η μερα μας χωρις αυτες...Γιατροι και νοσηλευτριες βρισκονται σε διαρκες φλερτ (και οχι μονο) σε ολα τα νοσοκομεια...Δεν ειναι ολες τους υπεροχες??

και ολοι τους θα προσθετα, υπαρχουν και νοσηλευτες ξερετε! στη δουλεια μου ειναι 1 πολυ μωρο.... ολες οι γριες του 4ου την εχουν πατησει μαζι του και καποιες του 1ου, 3 απ'αυτες προσπαθουν συνεχεια να παρουν μεζε οταν παει να τους αδειασει τους καθετηρες... χερια μπαινουν στις τσεπες του, οταν παει να μετρησει την πιεση...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υπερτιμημένη η νοσηλευτική, υπάρχει ένας μύθος που έχει δημιουργηθεί από παραγωγές τύπου Asian Nurses 1-17 και το χιλιοπαιγμένο σενάριο Nurse-patient. Εγώ πιστεύω οτι οι γιατροί στο δρόμο δε θα έδιναν τέτοιο βαθμό ζήτησης σε μια νοσηλεύτρια. Βλέπετε όμως τα συνεχή ωράρια, οι γυμνές γριές με ότι βρομερό τις συνοδεύει, δεν θέλει κ πολύ για να δεις την νοσοκόμα.... από άλλη οπτική γωνία.

Πάντως δεν νομίζω οτι θα έπρεπε να υπάρχει διαμάχη μεταξύ νοσοκόμων-γιατρεσσών, ούτε ο Τζίσους θα το ήθελε. Εξάλου έχουν κ οι 2 κοινό αντίπαλο, την ασθένεια emhehe

LOL LOL LOL

:splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Του αφήνουν κάτι για τον καφέ;;;;;;;; :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

[και "ναι" και γω καμμενη ειμαι... τι να κανω ρε ολη μερα κλεισμενη? emcensored ]

πόσες σήμερα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α ξεχασα να πω οτι οι περισσοτερες γιατρινες εχουν κομπλεξ με τις νοσηλευτριες γιατι πιστευουν οτο τους περνουν τους γιατρους..Δεν κοιτανε καλυτερα να προσεχουν λιγο τον εαυτο τους λεω εγω και μετα να τα βαλουν με τις νοσηλευτριες..

ΠΛΕΟΝ τους γιατρους τους περνουν κι οι φαρμακουδες σε γαμο κοινωνια!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υπερτιμημένη η νοσηλευτική, υπάρχει ένας μύθος που έχει δημιουργηθεί από παραγωγές τύπου Asian Nurses 1-17 και το χιλιοπαιγμένο σενάριο Nurse-patient. Εγώ πιστεύω οτι οι γιατροί στο δρόμο δε θα έδιναν τέτοιο βαθμό ζήτησης σε μια νοσηλεύτρια. Βλέπετε όμως τα συνεχή ωράρια, οι γυμνές γριές με ότι βρομερό τις συνοδεύει, δεν θέλει κ πολύ για να δεις την νοσοκόμα.... από άλλη οπτική γωνία.

Πάντως δεν νομίζω οτι θα έπρεπε να υπάρχει διαμάχη μεταξύ νοσοκόμων-γιατρεσσών, ούτε ο Τζίσους θα το ήθελε. Εξάλου έχουν κ οι 2 κοινό αντίπαλο, την ασθένεια emhehe

Αρχικα κι εγω ελεγα τα ιδια με σενα .μετα ομως σκεφτηκα σε ποιους αναφερομαστε τελικα .Μηπως μιλαμε για αγορακια τα οποια εχουνε μια ζωη απθημενα λογω του διαβασματος , της κακης ζωης και της (συνηθως ) ασχημης φατσας τους ?

Μηπως τελικα οι μοσηλευτριες και πολυ τους πεφτουν ? Αλλωστε οι περισσοτεροι απο αυτους κανουν μιζερη ζωη και κακο κρεβατι.Καλυτερα να ειναι με νοσηλευτριες , οι οποιες μπορουν να τους τα φορεσουν πιο ευκολα απο τις αλλες οταν θα χρειαστει.Γιατι μια γιατρος να χαραμιστει για εναν αχρηστο ? :)

δεν υπαρχει καμια διαμαχη χρυσε μου.Ισα ισα που οι κοπελες κανου κοινωνικο εργο και απασχολουν τους βαρετους κακομουτσουνους κακογ...αδες ιατρους της οικουμενης ( και ετσι μειωνεται το φορτιο ...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οκ, υπάρχουν κ οι κτηνίατροι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχω να πω οτι στο χωρο το νοσοκομειου αυτο που μας βγαζει απο τη ρουτινα της δουλειας ειναι οι νοσηλευτριες...Αληθεια σκεφτειτε ποσο πιο βαρετη και μονοτονη θα ηταν η μερα μας χωρις αυτες...Γιατροι και νοσηλευτριες βρισκονται σε διαρκες φλερτ (και οχι μονο) σε ολα τα νοσοκομεια...Δεν ειναι ολες τους υπεροχες??

Αστατε ....στη αρχη αναρωτιομουνα τι να εισαι αραγε ...

...μετα ειδα οτι θα κανεις ειδικοτητα χειρουργικης....και λυθηκαν ολες μου οι αποριες.....go on my friend ....ο καθενας οπου μπορει φτανει σε αυτη τη ζωη .... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχω να πω οτι στο χωρο το νοσοκομειου αυτο που μας βγαζει απο τη ρουτινα της δουλειας ειναι οι νοσηλευτριες...Αληθεια σκεφτειτε ποσο πιο βαρετη και μονοτονη θα ηταν η μερα μας χωρις αυτες...Γιατροι και νοσηλευτριες βρισκονται σε διαρκες φλερτ (και οχι μονο) σε ολα τα νοσοκομεια...Δεν ειναι ολες τους υπεροχες??

Αστατε ....στη αρχη αναρωτιομουνα τι να εισαι αραγε ...

...μετα ειδα οτι θα κανεις ειδικοτητα χειρουργικης....και λυθηκαν ολες μου οι αποριες.....go on my friend ....ο καθενας οπου μπορει φτανει σε αυτη τη ζωη .... ;)

πουυυυυυυυυυυυυ σαι ρε παπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

σε περιμενα αποψε ειδικα εσενα εχουμε πολλα θεματα προς συζητηση απ αυτα που σ αρεσουν :P

ασε που μου λειψε το χωσιδι σας με τη ντουκουλ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι φαρμακούδες, ουυυυυυυυυ καλά είναι καπάτσες αυτές, το παίζουν στέλθ. Ατού τα δωράκια κ τα γεύματα, πάντα με τα λεφτά της εταιρείας. Επίσης έχουν πάντα αυτό το βλέμμα, μα εγώ δεν το ήθελα, όμως η εταιρεία μου είπε να κάνω οτι περνάει για να το προωθήσω στον αδίστακτο μπαζογιατρό.

Βασικά μου θυμίζει πορνό γιαπωνέζικης τεχνοτροπίας, που συνήθως βάζουν κάτι κοντά πιπίνια να τα καρφώνουν κατί θεόχοντροι, κακάσχημοι, μη προικισμένοι ασιάτες, περίπου όπως βλέπει η λιλ τους συναδέλφους της.

Για να συνοψίσουμε έχουμε ως τώρα:

Τις αγέρωχες συναδέλφους μας

Τις εύκολες νοσοκόμες που επιτελούν κοινωνικό έργο

Τις ύπουλες φαρμακοτρίφτες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υπερτιμημένη η νοσηλευτική, υπάρχει ένας μύθος που έχει δημιουργηθεί από παραγωγές τύπου Asian Nurses 1-17 και το χιλιοπαιγμένο σενάριο Nurse-patient. Εγώ πιστεύω οτι οι γιατροί στο δρόμο δε θα έδιναν τέτοιο βαθμό ζήτησης σε μια νοσηλεύτρια. Βλέπετε όμως τα συνεχή ωράρια, οι γυμνές γριές με ότι βρομερό τις συνοδεύει, δεν θέλει κ πολύ για να δεις την νοσοκόμα.... από άλλη οπτική γωνία.

Πάντως δεν νομίζω οτι θα έπρεπε να υπάρχει διαμάχη μεταξύ νοσοκόμων-γιατρεσσών, ούτε ο Τζίσους θα το ήθελε. Εξάλου έχουν κ οι 2 κοινό αντίπαλο, την ασθένεια emhehe

Αρχικα κι εγω ελεγα τα ιδια με σενα .μετα ομως σκεφτηκα σε ποιους αναφερομαστε τελικα .Μηπως μιλαμε για αγορακια τα οποια εχουνε μια ζωη απθημενα λογω του διαβασματος , της κακης ζωης και της (συνηθως ) ασχημης φατσας τους ?

Μηπως τελικα οι μοσηλευτριες και πολυ τους πεφτουν ? Αλλωστε οι περισσοτεροι απο αυτους κανουν μιζερη ζωη και κακο κρεβατι.Καλυτερα να ειναι με νοσηλευτριες , οι οποιες μπορουν να τους τα φορεσουν πιο ευκολα απο τις αλλες οταν θα χρειαστει.Γιατι μια γιατρος να χαραμιστει για εναν αχρηστο ? :)

δεν υπαρχει καμια διαμαχη χρυσε μου.Ισα ισα που οι κοπελες κανου κοινωνικο εργο και απασχολουν τους βαρετους κακομουτσουνους κακογ...αδες ιατρους της οικουμενης ( και ετσι μειωνεται το φορτιο ...)

οπα δε το χα δει αυτο

λολολολ αααααααααααααα ρε λιλ γι αυτο ακριβως emarup σε ηθελα αποψε :lol: ξεπερασες παλι καθε προσδοκια μου!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ελα ρε μωρο μου! μπορει να γυρισα κουρασμενη απο την εφημερια , αλλα ειδα φως και μπηκα!!! χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι φαρμακούδες, ουυυυυυυυυ καλά είναι καπάτσες αυτές, το παίζουν στέλθ. Ατού τα δωράκια κ τα γεύματα, πάντα με τα λεφτά της εταιρείας. Επίσης έχουν πάντα αυτό το βλέμμα, μα εγώ δεν το ήθελα, όμως η εταιρεία μου είπε να κάνω οτι περνάει για να το προωθήσω στον αδίστακτο μπαζογιατρό.

Βασικά μου θυμίζει πορνό γιαπωνέζικης τεχνοτροπίας, που συνήθως βάζουν κάτι κοντά πιπίνια να τα καρφώνουν κατί θεόχοντροι, κακάσχημοι, μη προικισμένοι ασιάτες, περίπου όπως βλέπει η λιλ τους συναδέλφους της.

Για να συνοψίσουμε έχουμε ως τώρα:

Τις αγέρωχες συναδέλφους μας

Τις εύκολες νοσοκόμες που επιτελούν κοινωνικό έργο

Τις ύπουλες φαρμακοτρίφτες

μικρε μου φιλε , να σε διορθωσω και να σου πω , οτι εγω προσωπικα δε μιλησα για ευκολες νοσοκομες.ισα ισα , ειπα οτι ειναι ηρωιδες οι κοπελες και μας γλυτωνουν απο τη φασαρια .Ενας ...ή και 10 ή και 1000000...μαλ...ες λιγοτεροι!!!χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τις αγέρωχες συναδέλφους μας

Τις εύκολες νοσοκόμες που επιτελούν κοινωνικό έργο

Τις ύπουλες φαρμακοτρίφτες

πες τα ρε μπορν!...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.