Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Αυγούστος 2008


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

γραφεις τον αριθμο πρωτοκολλου της αδειας ασκησης επαγγελματος ετσι θυμαμαι οτι μπορουσες να κανεις οταν δηλωσα την πρωτη φορα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 512
  • Created
  • Last Reply

άλλο έτσι θυμάσαι και άλλο μπορείς να δηλώσεις

άντε στο "κάνε μία ερώτηση στον επόμενο" και μην δίνεις συμβουλές που μπορεί να αποκλείσουν κάποιον συνάδελφο από τη συμμετοχή στην προκήρυξη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γιατι εχεις την εντυπωση οτι ο συναδελφος δεν θα παει να ρωτησει τις υπευθυνες στο υπουργειο και θα μεινει απραγος ή επειδη του το ειπες εσυ νομιζεις οτι ειναι ντε φακτο παει και τελειωσε!!αντε ξεκαβαλα!! και δες κανα δειγμα στο νοσοκομειο που εισαι μην χαθει κανα παιδι εκει περα!!!και ασχολησου λιγακι με τον εαυτο σου κ οχι με μενα και ποτε να βρισκεις αφορμη να μου την λες, κατανταει απιστευτα κουραστικο ειλικρινα !!! σου το χω ξαναπει !get a fucking life! :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό δε σημαίνει πως πρέπει να λες την κάθε μαλακία επειδή έτσι νόμιζες πως είναι. Τότε σε κάθε ερώτηση να λέμε ότι θέλει ο καθένας χωρίς να ισχύει, αφού ο συνάδελφος βάσει τον λεγομένων σου θα πάει να ρωτήσει. Ξέρεις κάτι κοπελιά, όλοι δεν είναι από Αθήνα για να πάνε να ρωτήσουν και επίσης δύσκολο να έρθουν σε επικοινωνία τηλεφωνική μαζί με τις υπεύθυνες.

Ρώτησε κάτι και ζήτησε απάντηση "σίγουρη" και όχι τι νομίζεις εσύ.

Αυτά περί του θέματος...

Όσο αφορά το αν θα δω κανένα δείγμα είναι πρόβλημα δικό μου το οποίο δεν σε αφορά. Επανειλημμένος έχεις γράψει για τις γνώσεις και την εργασία μου, προσβάλοντάς με, αλλά χαίρομαι που αυτά τα λες εσύ και όχι οι υπεύθυνοι Δ/ντες, Αν. Δ/ντες και επιμελητές του νοσοκομείου. Τράβα ρώτα αυτούς, μιας και είναι στο νοσοκομείο όπου θα βρεθείς κάποτε κι εσύ.

Τώρα αν αασχολούμε μαζί σου σημαίνει μάλλον πως δεν σου αρέσει ο αντίλογος στις βλακείες που λες. Δε θυμάμαι να σου έστειλα π.μ. για να πιάσω κουβέντα μαζί σου....άλλος έστελνε π.μ.

Και σταμάτα να το παίζεις γιατράρα.....σε συναδέλφους μιλάς, όχι σε παιδάκια ασθενείς σου.

Άντε στο καλό Λίτσαμ...άντε δεκαπενταύγουστο σήμερα, μην πω χειρότερα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδιά,αυτό είναι το μοναδικό,ίσως,τόπικ που δεν πρέπει να μπαχαλευτεί(λόγω σοβαρότητας του θέματος).Μη δίνετε λανθασμένες πληροφορίες που μπορεί να κοστίσουν τη θέση σε κάποιον...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εισαι εμπαθης! ιδιως μαζι μου! embyebye
Με κάθε σούργελο γίνομαι εμπαθής που μέσω ενός forum προσπαθούν να πείσουν για τις γνώσεις τους στην ιατρική. emeleos
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τωρα εισαι και κακοηθης ! μαλλον εκ γενετης χαρακτηριστικο σου ε?
εκ εγγραφής σου στο forum θα έλεγα καλύτερα για να προσδιορήσω το χρόνο καλύτερα

edit : να διορθώσω, εδώ και 2 μήνες που ποστάρεις, πριν δεν είχα την τιμή να γνωρίζω τη φωστήρα γιατράρα MEDPEAD

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

προσδιορίσω

προσδιορίσω

προσδιορίσω

προσδιορίσω

προσδιορίσω

προσδιορίσω

προσδιορίσω

προσδιορίσω

προσδιορίσω

προσδιορίσω

προσδιορίσω

προσδιορίσω

προσδιορίσω

προσδιορίσω

προσδιορίσω

προσδιορίσω

προσδιορίσω

προσδιορίσω

προσδιορίσω

προσδιορίσω

προσδιορίσω

προσδιορίσω

προσδιορίσω

προσδιορίσω

το έμαθα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλησπερα σε ολους.επειδη πριν μια 7μαδα τελειωσα την στρατιωτικη μου θητεια και δεν εχω βγαλει ακομα αδεια ασκησεως επαγγελματος,θα ηθελα να ρωτησω αν προλαβαινω να βγαλω μεχρι το τελος της προθεσμιας υποβολης των δικαιολογητικων...

επισης να ρωτησω απο την εμπειρια παλαιοτερων προκηρυξεων,με ποσα μορια κατα μ.ο βρισκει καποιος μια θεση αγονου..

ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

στην επαρχία βγάζεις

και στην Αθήνα-Θεσ/νίκη αν πιέσεις βγάζεις

το χρονικό διάστημα που υποχρεούνται να σου την εκδόσουν είναι από 1-30 ημέρες

σε προηγούμενες προκηρύξεις (τις δύο τελευταίες που είναι βάσει των νέων κριτηρίων μοριοδότησης) τα μόρια που έδωσαν αγροτικό ήταν από 0 έως και 29

υπήρχε συνάδελφος με 33 μόρια που το έχασε από γενικό ιατρό και άλλος με 0 μόρια που πήρε γιατί δεν το δήλωσε κανείς άλλος

κατά μ.ο. σε αυτή την προκήρυξη τα μόρια που θα δώσουν αγροτικό είναι από 9 έως 11.

υ.γ. συγγνώμη, αλλά γιατί περίμενες να τελειώσεις το στατιωτικό για να βγάλεις άδεια;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μπηκα νοεμβρη του 2007 στρατο και ορκιστηκα στη σχολη δεκεμβριο του 2007.απολυθηκα 5 αυγουστου του 08.μεσα στο στρατο αμελησα να βγαλω αδεια ασκησης...μεγαλη μλακια απο οτι πιθανον θα αποδειχθει.παντως τα μορια μου ειναι 5-6 και δυσκολα θα βρω αγροτικο σε αυτη την προκηρυξη.μαλλον ειμαι εκτος topic αλλα μπορει καποιος να μου πει εν ταχει τα δικαιολογητικα που χρειαζονται για την αδεια ασκησεως??κλασσικος ελληνας τρεχω τελευταια στιγμη...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μπηκα νοεμβρη του 2007 στρατο και ορκιστηκα στη σχολη δεκεμβριο του 2007.απολυθηκα 5 αυγουστου του 08.μεσα στο στρατο αμελησα να βγαλω αδεια ασκησης...μεγαλη μλακια απο οτι πιθανον θα αποδειχθει.παντως τα μορια μου ειναι 5-6 και δυσκολα θα βρω αγροτικο σε αυτη την προκηρυξη.μαλλον ειμαι εκτος topic αλλα μπορει καποιος να μου πει εν ταχει τα δικαιολογητικα που χρειαζονται για την αδεια ασκησεως??κλασσικος ελληνας τρεχω τελευταια στιγμη...

Αν σε ενδιαφέρει πάντως, Νομαρχία Αιτωλοακαρνανίας, στο Μεσολόγγι δίνει την Άδεια Άσκησης αυθημερόν. Σου τη δίνει στο χέρι και την πας ο ίδιος στον Ιατρικό Σύλλογο της αρεσκείας σου, Μεσολλόγγι, Αγρίνιο. Η δουλειά σου θα έχει τελειώσει σε μισή ώρα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικά με εκείνο το θέμα που είχε προκύψει την τελευταία φορά με τους διορισμούς που καθυστερούσαν για να περιμένουν τον προηγούμενο αγροτικό να φύγει, τι έγινε? Το διόρθωσαν οριστικά ή θα έχουμε τα ίδια? Δηλαδή, από την ημερομηνία αποχώρησης που αναφέρεται στην προκύρηξη θα αφαιρούμε 3 μήνες για να δούμε πότε διοριζόμαστε ή όχι?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικά με εκείνο το θέμα που είχε προκύψει την τελευταία φορά με τους διορισμούς που καθυστερούσαν για να περιμένουν τον προηγούμενο αγροτικό να φύγει, τι έγινε? Το διόρθωσαν οριστικά ή θα έχουμε τα ίδια? Δηλαδή, από την ημερομηνία αποχώρησης που αναφέρεται στην προκύρηξη θα αφαιρούμε 3 μήνες για να δούμε πότε διοριζόμαστε ή όχι?
Ουδέν νεότερο από το μέτωπο του πολέμου.

Τα ίδια ισχύουν ακόμα. Άλλα νοσοκομεία διορίζουν αμέσως, άλλα με την αποχώρηση του αγροτικού και άλλα μετά από επικοινωνία με το υπουργείο.

π.χ. Νοσοκομείο Κορίνθου δεν δίοριζε αλλά μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με το υπουργείο δέχτηκε τους συναδέλφους

Νοσοκομείο Ιωαννίνων δεν διορίζει ο δκτης κ. Σαββίδης γιατί έτσι λέει ο νόμος

Νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης δεν διορίζει ο δκτης γιατί έτσι λέει ο νόμος

Νοσοκομείο Καλύμνου μία από τα ίδια

οπότε μην διαλέγετε θέσεις που ανοίγουν μετά τον οκτώβριο (πλάκα κάνω, μην θεωρηθεί πως προτρέπω κάποιους να μην δηλώσουν κάποιες θέσεις για προσωπικό όφελος)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικά με εκείνο το θέμα που είχε προκύψει την τελευταία φορά με τους διορισμούς που καθυστερούσαν για να περιμένουν τον προηγούμενο αγροτικό να φύγει, τι έγινε? Το διόρθωσαν οριστικά ή θα έχουμε τα ίδια? Δηλαδή, από την ημερομηνία αποχώρησης που αναφέρεται στην προκύρηξη θα αφαιρούμε 3 μήνες για να δούμε πότε διοριζόμαστε ή όχι?
Ουδέν νεότερο από το μέτωπο του πολέμου.

Τα ίδια ισχύουν ακόμα. Άλλα νοσοκομεία διορίζουν αμέσως, άλλα με την αποχώρηση του αγροτικού και άλλα μετά από επικοινωνία με το υπουργείο.

π.χ. Νοσοκομείο Κορίνθου δεν δίοριζε αλλά μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με το υπουργείο δέχτηκε τους συναδέλφους

Νοσοκομείο Ιωαννίνων δεν διορίζει ο δκτης κ. Σαββίδης γιατί έτσι λέει ο νόμος

Νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης δεν διορίζει ο δκτης γιατί έτσι λέει ο νόμος

Νοσοκομείο Καλύμνου μία από τα ίδια

οπότε μην διαλέγετε θέσεις που ανοίγουν μετά τον οκτώβριο (πλάκα κάνω, μην θεωρηθεί πως προτρέπω κάποιους να μην δηλώσουν κάποιες θέσεις για προσωπικό όφελος)

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.