Jump to content

Α' Παθολογική Κλινική, Λαϊκό (Καθηγήτρια κ.Γκόγκα)


aifos

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 233
  • Created
  • Last Reply

Μεχρι χθες το απογευμα δεν ειχαν βγει...ΑΚΟΜΗ. Αν εχει καποιος κατι νεοτερο για σημερα να μας το πει...παιζουν με τα νευρα μας μου φαινεται...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

να'σαι καλα. τουλαχιστον δεν ξεφυγαν πολυ απ'την αρχικη ημερομηνια...Μηπως ξερει κανεις για την Παθολογια 1? για πτυχιακη μιλαμε ετσι?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σημερα το πρωι πηρα τηλ να μαθω αν θα γινει η εξεταση της τεταρτης παρ'ολο την καταληψη και μου ειπε οτι λογικα ναι απλα να ξαναπαρουμε τηλ να το επιβεβαιωσουμε.... Η Παθολογια 2 ειναι στις 1/12 στις 330 το μεσημερι και η Παθολογια 1 ειναι στις 22/12 την ιδια ωρα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

\Πηρε κανεις τηλεφωνο να μαθει αν εχει αλλαξει κατι? Εγω σημερα δεν τους εβρισκα. Ελπιζω να ισχυει το μαθημα της τεταρτης

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πήγα σήμερα στη γραμματεία κ μου είπε οτι πριν λίγο αυτό συζητούσαν αλλά δεν κατέλειξαν τελικά σε κάποια απόφαση...αν υπάρχει κατάληψη είπε οτι λογικά θα μεταφερθεί η εξέταση αλλά μου είπε οτι αν γίνει την Τετάρτη συνέλευση κ λήξει η κατάληψη τότε θα γίνει η εξέταση.με ρώτησε τι ώρα είναι η συνέλευση αλλά δεν ήξερα..δε βγάζεις άκρη...την Τετάρτη το μεσημέρι θα μάθουμε αν δίνουμε...τελοσπάντων....θα ξαναπεράσω κ αύριο..στο μεταξύ οσοι ενδιαφέρεστε πάρτε κανένα τηλ να τους πιέσουμε λίγο τουλάχιστον να βγάλουν μια απόφαση πότε θα δώσουμε να μην αγχωνόμαστε άδικα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κι'εγω που πηρα τηλ πριν καμια ωρα μου ειπε ακριβως τα ιδια και μου ειπε να ξαναπαρω αυριο. Παιδια, οποιος μπορει να παιρνει τηλ οπως ειπε ο συναδελφος μπας κ βγαλουν καμια αποφαση να ξερουμε τι μας γινεται να κανονισουμε με την δουλεια μας κλπ. Οτιδιποτε νεοτερο να το ανακοινωσουμε εδω...καλο μας κουραγιο και καλα μας νευρα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τωρα που πηρα τηλεφωνο παλι μου ειπε οτι εαν συνεχιστει η καταληψη δεν θα δωσουμε. Αρα τι να πω. Ειναι γελοιο ολο αυτο το πραγμα που γινεται.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τωρα που πηρα τηλεφωνο παλι μου ειπε οτι εαν συνεχιστει η καταληψη δεν θα δωσουμε. Αρα τι να πω. Ειναι γελοιο ολο αυτο το πραγμα που γινεται.

σήμερα ξαναπήγα στη γραμματεία,οπου διαπίστωσα οτι ενώ η γραμματέας μου είχε πεί οτι η εξέταση είναι 1/12,στο χαρτί έξω στην ανακοίνωση γράφει 2/12 εξέταση στις 3.30 !!!!!!δηλαδή την Πέμπτη!!!!μια γιατρός μου είπε οτι οι καθηγητές έχουν εκνευριστεί με τους φοιτητές κ αν συνεχιστεί η κατάληψη μπορεί κ να χαθεί η εξέταση....!!ένας άλλος γιατρός έλεγε οτι η πτυχιακή μπορεί να γίνει κ γενικά Δε ξέρω τί γίνεται και δεν ξ'ερουν κ οι ίδιοι τελικά...μου είπε η γραμματέας οτι αν συνεχιστεί η κατάληψη η εξέταση δε θα γίνει την Πέμπτη..τώρα πότε θα γίνει....??????ας περιμένουμε αυριο κ βασικά η απόφαση για κατάληψη θα παρθεί αφού θα έχει κλείσει η γραμματεία κ τελικά θα μάθουμε αν θα δώσουμε την Πέμπτη??????????????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτα ειναι...να καμαρωσουμε το οργανωμενη εκπαιδευτικο μας συστημα. Εμενα σημερα το πρωι μου λεει 'οχι 1/12, 2/12 αλλα κατσε να δω την ανακοινωση' και οταν επεστρεψε στο τηλ μου ειπε 1/12!! Αρα ανακεφαλαιωνοντας, οσο γινεται δηλαδη, η πτυχιακη εξεταση για την παθολογια 2 ειναι κανονικα για 2/12 στις 330 και θα ξερουμε πεμπτη πρωι αν δινουμε τελικα η οχι αναλογως το τι αποφασιστει αυριο στην συνελευση. Οι καθηγητες δεν εχουν δικαιωμα να εχουν εκνευριστει με εμας που δινουμε στην πτυχιακη και δεν θα πληρωσουμε εμεις τα ****σιατικα αλλων. αλλα αυτο το λεω εγω, δυστυχως αυτοι θα κανουν ο,τι θελουν. Ωρε γλεντια!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια μηπως πηγε σημερα κανεις απ'το λαικο? Τελικα ποια ημερομηνια ισχυει? 1 η 2/12? Δεν αμφιβαλλω τον συναδελφο απλα εμενα μου ειπε 1/12 και πρεπει να ξερω τι θα κανω αυριο για θεμα δουλειας. Σε παρακαλω αν ξερει κανεις κατι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια καλημερα...μολις μιλησα με την γραμματεα και μου ειπε οτι απο εβδομαδα να παρουμε τηλεφωνο για να μαθουμε την καινουργια ημερομηνια που θα δοθει η παθολογια 2. ΔΕΝ θα δοθει σημερα. Οποιος μαθει κατι νεοτερο ας το ανακοινωσει εδω. σ'ευχαριστω και καλο μας κουραγιο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια καλημερα...μολις μιλησα με την γραμματεα και μου ειπε οτι απο εβδομαδα να παρουμε τηλεφωνο για να μαθουμε την καινουργια ημερομηνια που θα δοθει η παθολογια 2. ΔΕΝ θα δοθει σημερα. Οποιος μαθει κατι νεοτερο ας το ανακοινωσει εδω. σ'ευχαριστω και καλο μας κουραγιο

Λοιπόν το πρόβλημα τελικά είναι η γραμματέας..είναι στον κόσμο της,δεν ξέρω,έχει πρόβλημα η γυναίκα!είναι πολύ ευγενική αλλά έχει πρόβλημα!!σήμερα συνάντησα τη γιατρό που είναι υπεύθυνη κ επιτέλους συνεννοήθηκα!!προφανώς η γραμματέας είχε κάνει λάθος κ είχε βάλει στην ανακοίνωση 2/12 και απο την Τρίτη μια μου έλεγε είναι 2/12 κ μια στη τηλ 1/12!!οτι να΄ναι!!!!!!!!!!!!!!σήμερα έχει αλλάξει η ανακοίνωση κ λέει 1/12!! στο τέλος θα μας τρελάααανουν!!!!τι να πώ!!τη μέρα που μου είπε 2/12 ξαναπήγα στη σχολή κ είδα την ανακοίνωση 2/12!!κ τώρα γράφει 1/12!!!δε γίνονται αυτά!!!!! Λοιπόν,η γιατρός μου είπε(να΄ναι καλά η γυναίκα,μίλησα με ένα νορμαλ άνθρωπο επιτέλους) οτι η εξέταση εχθές δεν έγινε και ο λόγος είναι(αυτό προς τα μέλη ΣΦΙΑ που λένε οτι γίνονται οι πτυχιακές)οτι αν δωθεί λέει εξέταση ενώ υπάρχει κατάληψη στη σχολή,μπορεί να θεωρηθεί άκυρη κ να σου δημιουργήσουν πρόβλημα στην ορκομωσία!!!θα αλλάξει λοιπόν η ημερομηνία και απο Δευτέρα ας παίρνουμε τηλ να δούμε πότε θα γίνει!!καλό κουράγιο παιδιά...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.