Jump to content

Α' Παθολογική Κλινική, Λαϊκό (Καθηγήτρια κ.Γκόγκα)


aifos

Recommended Posts

παιδιά σήμερα πήγα στο αμφιθέατρο της φυσιολογίας κ περίμενα για την εξέταση της παθολογίας,αλλά δεν ήρθε κανένας καθηγητής κ κανένας φοιτητής.Δεν ξερω τι εγινε.Δεν υπήρχε επιτηρητής και θέματα για την εξέταση?Στις 12.15 πήγα προς τη γραμματεία της κλινικής να ρωτήσω τί γίνεται κ ήταν άλλο ένα άτομο!τους εξηγήσαμε οτι η ανακοίνωση για την εξέταση βγήκε την Τρίτη,μόλις 2 μέρες πριν.ΤΕΛΙΚΑ ΜΑς ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΟΥΝ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΛΙ ΚΕΝΟ ΑΜΦΙΘΈΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΟΡΙΣΟΥΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗς ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΣΟΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΔΩΣΕΤΕ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΝΑ ΤΟ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΊΑ ΑΥΤΕς ΤΙς ΜΕΡΕς!!!Σας παρακαλούμε πολύ όσοι ενδιαφέρεστε να πάτε άμεσα να δηλώσετε συμμετοχη!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 233
  • Created
  • Last Reply

το ξανατόνίζω για να το δούν σίγουρα όλοι!πρέπει άμεσα,αυτή την εβδομάδα να δηλώσουν όσοι ενδιαφέρονται για την εξέταση παθολογίας 2 εαρινού Βαϊόπουλου,στη γραμματεία της κλινικής, ώστε να οριστεί καινούργια ημερομηνία εξέτασης!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδιά ειλικρινά δεν ξέρω τι γίνεται με αυτή την έδρα..με τον ίδιο τρόπο που πήγαμε να δώσουμε παθολογία 2 στις 5/2 και δεν ήρθε κανένας καθηγητής στο αμφιθέατρο,νομίζω πως και η νέα ημερομηνία εξέτασης που μας είπαν πως θα βγάλουν έχει ξεχαστεί...μου είπαν απο εβδομάδα..δε ξέρω τί πρέπει να κάνω για να δωθεί τελικά αυτό το μάθημα...δε ξέρω αν υπάρχει κάποιος καθηγητής υπεύθυνος των φοιτητών ωστε να απευθυνθώ σε αυτόν απ'ευθείας...υπάρχει κάποιος που να ενδιαφέρεται για την παθολογία 2 του 4ου έτους,ώστε να συναντηθούμε κ να πάμε όλοι μαζί στην έδρα να δούμε τί θα γίνει με τη νέα ημερομηνία εξέτασης?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ,

ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΠΤΥΧΙΑΚΗ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑς 1

ΠΕΡΑΣΑ ΕΧΘΕς ΣΤΙΣ 14"00 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΡΙΣΗ.

ΚΑΚΟΙ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΟΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΟΝΤΑΡΟΥΝ ΣΤΗ ΧΡΕΟΚΟΠΙΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΗς ΧΩΡΑς ΜΑΣ

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗς ΜΑς.ΟΠΩΣ ΘΑ'ΛΕΓΑΝ ΣΤΙς ΕΙΔΗΣΕΙς ΤΩΝ 20'00.

ΤΡΕΜΗ Ο ΕΛΛΗΝΑς ΦΟΙΤΗΤΗς.

(ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΘΑ'ΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ,Ο ΧΑΣΟΣΚΟΠΟς!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πηγα σημερα το πρωι να γραφτω κ δεν ισχυουν οι ημερομηνιες που ειχαμε βγαλει..5/5 για παθολογια 1 και 14/5 για παθολογια 2.

την δευτερα θα βγαλουν ανακοινωση τις ημερομηνιες!!

Καλα κρασια δηλαδη!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ...

ΘΑ ΠΡΟΗΓΗΘΕΙ ΚΑΙ Η ΛΥΠΗΤΕΡΗ ΤΩΝ ΜΕΤΡΩΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ...

ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΙΟ ΕΥΡΥΘΜΗ Η ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πηρα τηλ τωρα κ μου ειπαν οτι παθολογια 1 και παθολογια 2 θα δωθουν στις 11/5.

εγω ηθελα να δωσω κ τις 2 αλλα τωρα δεν προλαβαινω. ηθελα να ξερω αν μας υπολογιζουν κ καθολου αυτοι οι ανθρωποι. τελοσπαντων...αν μαθει κανεις ωρα κ που σας παρακαλω να ενημερωσει!! καλη μας τυχη..κ γενικα καλο μας κουραγιο..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πηρα τηλ τωρα κ μου ειπαν οτι παθολογια 1 και παθολογια 2 θα δωθουν στις 11/5.

ειναι 2-6 στο αμφ. φεσσας,

ποιο ειναι αυτο βρε παιδια? αυτο στο λαικο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ

ΕΝΑΝ ΕΝΑΝ ΕΚΑΝΕ ΤΟΥΣ ΑΘΛΟΥΣ ΤΟΥ.

ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΑΝΑΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ-ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ.

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΡΕΥΝΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.

ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΜΥΘΙΚΩΝ ΔΙΑΣΤΑΣΕΩΝ.

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΜΕ?ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Με καθυστερηση εφτασε το προγραμμα στις εδρες...αλλα οπως γνωριζουμε ολοι μας, η συγκεκριμενη κλινικη εχει ενα θεμα με τις ημερομηνιες, μονιμως τις αλλαζει! Οποιος μαθει κατι νεοτερο σας παρακαλω ανακοινωστε το εδω να ξερουμε κ οι υπολοιποι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με καθυστερηση εφτασε το προγραμμα στις εδρες...αλλα οπως γνωριζουμε ολοι μας, η συγκεκριμενη κλινικη εχει ενα θεμα με τις ημερομηνιες, μονιμως τις αλλαζει! Οποιος μαθει κατι νεοτερο σας παρακαλω ανακοινωστε το εδω να ξερουμε κ οι υπολοιποι...

νομίζω οτι θα πρέπει απο Δευτέρα-Τρίτη να αρχίσουμε να παίρνουμε όλοι οι ενδιαφερόμενοι τηλ μήπως κ βγάλουμε άκρη αυτή τη φορά....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συμφωνω απολυτα!! Δεν γινεται βρε παιδια, καθε φορα ν'αλλαζουν την ημερομηνια τοσες φορες κ τελευταια στιγμη...εγω πηρα τωρα και λειπει η γραμματεας, απο δευτερα θα'ναι εκει. Γραφω το τηλ εδω κ σας παρακαλω να παρουμε ολοι να τους ζαλισουμε λιγο για να βγαλουν ημερομηνιες νωρις, να ξερουμε κ εμεις. 7456846 καλο σκ σε ολους κ καλη εξεταστικη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πηρε κανεις τηλ? εγω σημερα πηρα κ μετα απο 5 προσπαθειες το σηκωσαν το τηλ. Συμφωνα με την κυρια που σηκωσε το τηλ, ισχυουν οι ημερομηνιες αλλα θα βγαλουν ανακοινωση. ας παρει κ καποιος αλλος τηλ αυριο να δουμε μπας κ αλλαξαν κατι..παντα κατι τετοια κανουν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πηρε κανεις τηλ? εγω σημερα πηρα κ μετα απο 5 προσπαθειες το σηκωσαν το τηλ. Συμφωνα με την κυρια που σηκωσε το τηλ, ισχυουν οι ημερομηνιες αλλα θα βγαλουν ανακοινωση. ας παρει κ καποιος αλλος τηλ αυριο να δουμε μπας κ αλλαξαν κατι..παντα κατι τετοια κανουν.

κ εγώ πήρα αλλά δεν το σήκωναν ως συνήθως..έτσι λένε ,αλλά αν δε βγεί ανακοίνωση έξω απο τη γραμματεία ας μην είμαστε σίγουροι...είναι μπαχαλοέδρα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω αναφερομαι στις 2 παθολογιες του 4. αλλα κ για το εκτο παιρνει η μπαλα..γενικα ολο αλλαζουν τις ημερομηνιες...σημερα επαιρνα παλι κ δεν τους βρηκα. για να δουμε αυριο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.