Jump to content

Α' Παθολογική Κλινική, Λαϊκό (Καθηγήτρια κ.Γκόγκα)


aifos

Recommended Posts

λοιπον..σημερα πηγε κ γραφτηκα κ μεχρι τωρα οι ημερομηνιες ειναι: παθολογια 1 14/6 8-12, παθολογια 2 9/7 8-12 και παθολογια εκτου 20/7 2-6. τωρα...εγω συμβουλευω σε ολους μας να παρουμε κ τηλ μεσα στην εβδομαδα που μας ερχεται γιατι ξερουμε ολοι οτι τελευταια στιγμη αλλαζουν οι ημερομηνιες...καλο σας σαββατοκυριακο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 233
  • Created
  • Last Reply

λοιπον..σημερα πηγε κ γραφτηκα κ μεχρι τωρα οι ημερομηνιες ειναι: παθολογια 1 14/6 8-12, παθολογια 2 9/7 8-12 και παθολογια εκτου 20/7 2-6. τωρα...εγω συμβουλευω σε ολους μας να παρουμε κ τηλ μεσα στην εβδομαδα που μας ερχεται γιατι ξερουμε ολοι οτι τελευταια στιγμη αλλαζουν οι ημερομηνιες...καλο σας σαββατοκυριακο!

αρα πτυχιακη εκτου μαζι με κανονικη του εκτου στις 20 απριλιου??

λοιπον..σημερα πηγε κ γραφτηκα κ μεχρι τωρα οι ημερομηνιες ειναι: παθολογια 1 14/6 8-12, παθολογια 2 9/7 8-12 και παθολογια εκτου 20/7 2-6. τωρα...εγω συμβουλευω σε ολους μας να παρουμε κ τηλ μεσα στην εβδομαδα που μας ερχεται γιατι ξερουμε ολοι οτι τελευταια στιγμη αλλαζουν οι ημερομηνιες...καλο σας σαββατοκυριακο!

αρα πτυχιακη εκτου μαζι με κανονικη του εκτου στις 20 απριλιου??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μαλλον, το εχουν ξανακανει στο παρελθον αυτο, να τα βαλουν ολα μαζι. εγω θα παρω τηλ την τεταρτη κ μετα παλι παρασκευη να επιβεβαιωσω τις ημερομηνιες γιατι ολοι ξερουμε οτι τους αρεσει να τ'αλλαζουν τελευταια στιγμη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μαλλον, το εχουν ξανακανει στο παρελθον αυτο, να τα βαλουν ολα μαζι. εγω θα παρω τηλ την τεταρτη κ μετα παλι παρασκευη να επιβεβαιωσω τις ημερομηνιες γιατι ολοι ξερουμε οτι τους αρεσει να τ'αλλαζουν τελευταια στιγμη.

μα παντα ομως..παντα το ιδιο συμβαινει με αυτη την κλινικη..τα παντα αλλαζουν ακομα και την τελευταια στιγμη..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ναι, δεν ξερω πως το καταφερνουν αυτο αλλα το καλυτερο ειναι να προσπαθουμε ολοι να παιρνουμε τηλ (αν τους βρουμε) για να ξερουμε τι μας γινεται...οχι να παμε την ημερα της εξετασης κ να μαθουμε οτι δεν δινουμε...ελεος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λοιπον...μολις πηρα τηλ κ μου ειπε (με λιγο τουπε) οτι κ βεβαια ισχυουν οι ημερομηνιες!! Της ειπα με ευγενικο τροπο οτι δεν ειναι 'και βεβαια' γιατι στις προηγουμενες πτυχιακες ολο αλλαζαν οι ημερομηνιες...κ μου ειπε για την πτυχιακη του εκτου οτι ειναι στις 30 αν καταλαβα καλα...ας παρουν κι'αλλα ατομα τηλ να το επιβεβαιωσουν κ γενικα ας τους ξαναπαρουμε αυτες τις μερες να μην παμε αδικα την δευτερα το πρωι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πηρε κανεις τηλ σημερα?

υπαρχει ανακοινωση αναρτημενη..επειδη με ενδιεφερε η παθολογια του εκτου μονο για εκεινο εδωσα προσοχη..20ιουλιου οι κανονικοι και 30ιουλιου οι πτυχιακοι.για τεταρτου δε θυμαμαι..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ας ελπιζουμε ολοι οτι θα ισχυουν οι ημερομηνιες και δεν θα μας την φερουν παλι...αυριο αν εχω νεα η αν εχει καποιος σας παρακαλω να τα ανεβασει εδω! καλη επιτυχια σε ολους

κ γενικα...καλα ξεμπερδεματα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Η παθολογια 2 του τεταρτου ετος θα δωθει στις 11/10 ωρα 3-7, οχι στις 6/10 οπως ειναι στο προγραμμα της πτυχιακης. Ετσι λεει μια ανακοινωση εξω απ'την γραμματεια. Εχει μια ημερομηνια για ολους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σ'ευχαριστω πολυ! Ξερουμε οτι εχουν μια ταση ν'αλλαζουν την ημερομηνια σ'αυτη την εδρα γι'αυτο οποιος μαθει κατι διαφορετικο να το ανεβασει εδω!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μηπως ειδες οτι η Παθολογια 11-12 εξαμηνου θα ειναι στις 15/10? Γιατι εγω πηρα τηλ στην γραμματεια κ εστειλα εναν φιλο μου να δει την ανακοινωση κ ειδε οτι ετσι γραφει κ οτι η πτυχιακη της παθολογιας 2 ειναι στις 11/10 στις 3-7. Ασ το επιβεβαιωσει καποιος σε παρακαλω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

ελα ντε...εχω παει 3 φορες και ολο λενε "δεν ξερουμε ποτε θα βγουν" Ημαρτον....Δεν εχω προηγουμεν εμπειρια αρα καποιος ο οποιος γνωριζει να μας πει αν ειναι φυσιολογικο αυτο. Ασχετο αλλα η εδρα της φυσιολογιας ειναι χειροτερη...Εδωσα φυσιολογια 2 στις 1/9 και ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

2 μήνες ε? Ωραία...Από δευτέρα δηλαδή και πάλι αν...! Και υποτίθεται ότι σήμερα ψηφίζεται η επόμενη πτυχιακή και ακόμα δεν έχουμε ξεμπερδέψει με την προηγούμενη..!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και σε μενα ετσι ειχε συμβει. ψηφιστικε η επομενη καιτα αποτελεσματα της προηγουμενης δεν ειχαν βγει. βγηκαν 1-1,5 εβδομαδα μετα το τελος της πτυχιακης (αν θυμαμαι καλα). Παντως ειναι πολυ καλη εδρα και δεν κοβουν συχνα. Οι περισσοτεροι περνουν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και πάλι είναι λίγο τραγικό πάντως... Αφού επιμένουν στην 4ωρη γραπτή εξέταση και με συμμετοχή τόσων καθηγητών στη βαθμολογία, νομίζω θα έπρεπε να είναι σε θέση να το στηρίξουν αναλόγως..

Ευτυχώς έχω άλλο ένα μάθημα και δε θα ορκιστώ τώρα γιατί θα είχα φάει τις κοτσίδες μου με αυτή την αναμονή..!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.