Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Αυγούστος 2006


xrysa

Recommended Posts

πηρα αγροτικομε τη πρωτη φορα με 12 μορια.ομως δηλωσα περιοχες χωρις ζητηση και χωρις εντοπιοτητα, αλλα στο μεταξυ πηγα φανταρος και γυρισα(αν μπορει να υποτεθει οτι αυτο ηταν/ειναι στρατος). συμβουλη μου,δηλωστε και μακρινα ασχετα μερη,καλυτερα απτο να περιμενεις 6-7 μηνες για να παρεις αγροτικο διπλα στην πολη σου.εχεις μεν περισσοτερα εξοδα(ενοικιο, κοινοχρηστα, φαγητο...) και λιγοτερες ανεσεις αλλα ισως εχεις περισσοτερες ελπιδες ετσι και ειναι μια ευκαιρια να ζησεις και λιγο μονος σου(αν δεν το κανες στις σπουδες σου)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 145
  • Created
  • Last Reply
Αν δεις καλα τα αποτελεσματα και των προηγουμενων προκυρηξεων 8α δεις και αγροτικα να τα παιρνουν με 2 μορια. Αλλα συνηθως ειναι απομακρυσμενα χωρια απο μεγαλες πολεις. Αν εισαι αντρας πανε στρατο να μαζεψεις μορια

Τα πιο απομακρυσμένα δήλωσα και στο νομό που έχω εντοπιότητα δεν έχω σπίτι!!

Ναι έχω δει να παίρνουν και με 2 μόρια αλλά αυτοί είναι λίγοι.

Και τώρα πήραν κάποιοι με μηδέν μόρια.

Αυτό δεν μπορείς να το ξέρεις απλά ρισκάρεις να βάλεις αζήτητο σε μια περιοχή της Ελλάδας. Αν μείνει κάποιο αζήτητο οκ, αν όχι όμως χάνεις την δεύτερη επιλογή έτσι τι στιγμή που θα μπορούσες να συναγωνιστείς βάσει μορίων με κάποιον άλλον που δήλωσε το ίδιο αγροτικό με εσένα.

Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα.

Τελικά τύχη είναι και στα αγροτικά.

Αν σου κάτσει σου κατσε

Στρατό δε γίνεται να πάω γιατί δεν έχουν αρχίσει να παίρνουν ακόμη γυναίκες :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως είναι κυρίως θέμα τύχης...!Έμαθα οτι ενω άλλες φορές στην Καρδίτσα γινόταν χαμός,

αυτή την φορά μείναν κ αζήτητα.Κ το άλλο κουφό!!!Κρατηθειτε!!!Κάτι άκουσα οτι κάποιος πηρε άγονο...

με 1μόριο παρακαλώ.. :blink:emjawdrop ''κ αν σου κάτσει''..που λέει κ ο ποιητής!!!Αλήθεια ο τύπος τζόκερ έπαιξε εκείνη την μέρα;;; emclover

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάντως δεν πήρα :( Τι να κάνουμε; την επόμενη φορά

Με 8 μόρια και να μη μπορείς να πάρεις αγροτικό! Αν είναι δυνατόν!

Η Αργυρούλα μας όμως πήρε!

Λέτε να έβαλε μέσον;

Δεν θέλω να σε αποθαρρύνω αλλά αν δείς προσεκτικα την λίστα των αποτελεσμάτων υπάρχουν συνάδελφοι με 19 και 20 μόρια που δεν πήραν. Εγώ δεν πήρα με 11 και 12 μόρια. Πήρα τώρα με 13. Ξέρω πάντως και παιδιά που πήραν αγροτικά λουκούμια και με λιγότερα απο 8 μόρια . Οπότε Κουράγιο να χείς και τύχη. emnoemno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

προσφατο αρθρο στην καθημερινη αν δεν με απατα η μνημη μου ανεφερε για οργισμενους κατοικουε σε γαστουνη ηλειας εναντιον αγροτικων και νοσηλευτικου προσωπικου(μεχρι και με μαγκουρα)...υπαρχουν κι αλλου οπως βλεπετε :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

in vitro, θήτευσες στο θρυλικό ΚΥΣ? Παρά τω κυρίω osteoporosis,διευθυντή, πρόεδρο ΙΣΚ και εσχάτως και υποψήφιο δημοτικό σύμβουλο? Τι μου θύμισες τώρα! Τις περίφημες διαγνώσεις οστεοπόρωσης σε 35αρη άντρα με βάση α/α ΟΜΣΣ και την επακόλουθη συνταγογράφηση των <<προσδοφόρων>> σκευασμάτων καλτσιτονίνης!!! Έτσι κι έπεφτε ο Τριανταφυλλόπουλος εκεί μέσα , θα είχε υλικό για καμια 10ετία. 11 φαρμακεία (εκτός αυτών στα όμορα χωριά) σε πόλη 5-6.000 κατοίκων και να δουλεύουν ακατάπαυστα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

για εποπ το σκεφτηκες?????(ΕΠαγγελματιας ΟΠλιτης)

:)))

Ξένος,θέλω λεπτομέριες!Μπορεί να πάει μια γυναίκα εποπ?Δεν πήρα αγροτικό,ειδικότητα δεν είναι στο εγγύς μέλλον και χρόνια τώρα έχω επιθυμία να παώ στρατό και ψάχνω αν παίρνουν γυναίκες και δε βγάζω άκρη!Μου λέει ο αδερφός μου να πάω στη θέση του-ίσως να τον ξελασπώσω κιόλας! :P ΄περιμένω νέα αγωνιωδώς!!!

Εγω περιμένω 8 μήνες αλλά δε βλέπω να παίρνω ούτε την επόμενη φορά.

Δυστυχώς ο νομός που εχω εντοπιότητα έχει μεγάλη ζήτηση και αν δηλώσω εκτός νομού δεν έχω πολλές πιθανότητες.

Μήπως ξέρει κανένας πότε θα βγεί η επόμενη προκήρυξη;

Εκεί να δείτε τι έχει να γίνει, όταν θα δηλώσουμε οι ν που δεν πήραμε αγροτικό αυτή τη φορά ,συν 1200 αλεξιπτωτιστές!

Τί είναι οι emblush 1200 αλεξιπτωτιστές?Πες μου ότι δεν εννοείς αυτό που υποψιάζομαι emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

xrysa,νομιζω οτι εχει οριο ηλικιας τα 28.αν εισαι αγορι πρεπει ναχεις παει φανταρος!απο κει και μετα, δινεις λογικα εξετασεις αθλητικες και ισως ψυχοτεχνικες.αυταααααααα(α και δηλωνεις και σε ποιο σωμα θες νασαι)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό που υποψιάζεσαι εννοώ! :blink:

Δηλαδή περιμένουμε 1200 γιατρούς,τον ιανουάριο?

xrysa,νομιζω οτι εχει οριο ηλικιας τα 28.αν εισαι αγορι πρεπει ναχεις παει φανταρος!απο κει και μετα, δινεις λογικα εξετασεις αθλητικες και ισως ψυχοτεχνικες.αυταααααααα(α και δηλωνεις και σε ποιο σωμα θες νασαι)

Ευχαριστώ πολύ,θα το ψάξω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποιον Ιανουάριο;

Τη Δευτέρα τους περιμένουμε!

Αλήθεια είναι.Στην νομαρχία σήμερα οπου ημουν μου είπαν οτι τους περιμένουν τη Δευτέρα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Από το site του ΔΟΑΤΑΠ :

Παραλαβή Πράξεων Ιατρικής 1ης Εξ. Περιόδου 2006

--------------------------------------------------------------------------------

Οι πράξεις αναγνώρισης των δικαιούχων της 1ης εξεταστικής περιόδου Ιουλίου 2006 Ιατρικής του ΔΟΑΤΑΠ θα δοθούν την Κυριακή 8/10/2006, και ώρα 9:00 – 16:00 . Όσοι δικαιούχοι εξετάστηκαν τη συγκεκριμένη εξεταστική στην Αθήνα θα παραλάβουν τις πράξεις από τα γραφεία του ΔΟΑΤΑΠ στην Αθήνα, Αγ. Κωνσταντίνου 54, Μεταξουργείο, ενώ όσοι εξετάστηκαν στη Θεσσαλονίκη θα παραλάβουν τις πράξεις από τα γραφεία του ΔΟΑΤΑΠ στη Θεσσαλονίκη, Υπουργείο Μακεδονίας – Θράκης, Διοικητήριο.

emoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η κυριακη δεν θεωρειται πλεον αργια.ανακοινωθηκε χθες απτο υπουργειο ημερας της μπανανιας...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.