Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Αυγούστος 2006


xrysa

Recommended Posts

Μπορούμε να κάνουμε και άλλο

Στις επόμενες εκλογές των συλλόγων που ανήκουμε, όταν θα έρχονται να μας παρακαλάνε να τους ρίξουμε την ψήφο μας να μη ψηφίσουμε κανέναν!

Απλούστατο!

Μήπως έχει κάποιος το καταστατικό του ΠΙΣ και του ΙΣΑ? Ή τις αντίστοιχες σελίδες στο διαδίκτυο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 145
  • Created
  • Last Reply
Μήπως έχει κάποιος το καταστατικό του ΠΙΣ και του ΙΣΑ? Ή τις αντίστοιχες σελίδες στο διαδίκτυο?

Για δές εδώ . Ελπίζω να βοηθάει

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά κανένα νέο για τα αγροτικά;

Δεν ανοίγει η σελίδα του υπουργείου!!

ANEBAZOYN ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΝLΙΝΕ ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ANEBAZOYN ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΝLΙΝΕ ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ!!!!

το παθαίνει συχνά πυκνά - δεν είναι ενδεικτικό για τίποτα.

Κίνηση Διαμαρτυρίας

http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showtopic=13129

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ μπήκα πριν λίγο και δεν υπήρχε ανακοίνωση αποτελεσμάτων.Είναι σίγουρο ότι σας είπαν ότι θα βγουν σήμερα???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ μπήκα πριν λίγο και δεν υπήρχε ανακοίνωση αποτελεσμάτων.Είναι σίγουρο ότι σας είπαν ότι θα βγουν σήμερα???

ΕΤΣΙ ΕΙΠΑΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!!!

ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ 2105232821

ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλο μηνα.τι ωραια που πηγαμε ολοιιιιιιιιιιιιιιιιιιι στο υπουργειο και φωναξαμε, που κατεβηκε το μπουγιοοοοοοοοοοοοοοοοο, που δεν ελειπε κανεις μαςςςςςςςςςςςςς και που μαζικααααααααααααα καναμε κατι.μην ξαναγραψετε για διαμαρτυρια, αποδειξατε ποσο γελοιο μπορουμε να γινουμε αμα το αποφασισουμε εμεις οι γιατροι.(συγνωμη ζητω απο οσους οντως ηταν εκει)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ,ΑΠΛΑ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΗΡΕΣ ΙΑΤΡΕΙΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΕΙΔΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΙΑΤΡΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ,ΑΦΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΟΠΟ,ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΘΕΣΗ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ!!

ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ...ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΓΗΣΕΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΠΗΡΑΝ ΙΑΤΡΕΙΟ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλη επιτυχια και σε σενα, ναι πηρα ιατρειο,πλεον οι διαμαρτυριες θα ειναι ατομικες.ε ρε γλεντια!!!!!!!!!!!:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλη επιτυχια και σε σενα, ναι πηρα ιατρειο,πλεον οι διαμαρτυριες θα ειναι ατομικες.ε ρε γλεντια!!!!!!!!!!!:)

ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΞΙΟΛΟΓΩ ΤΗ ΔΗΛΩΣΗ ΣΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!ΟΜΩΣ ΜΗΝ ΑΝΑΙΡΕΙΣ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ....

ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΚΑΤΕΒΗΚΕΣ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ... ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΖΗΤΗΣΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΡΑΠΤΑ... ΕΔΕΙΞΑΝ ΛΥΣΗ ΠΟΛΙΟΡΚΙΑΣ!ΟΠΟΤΕ... ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΚΑΤΕΒΗΚΕ.ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΠΡΟΕΚΥΠΤΕ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....

ΕΠΑΝΑΛΜΒΑΝΩ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ,ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν αναιρω καμια δηλωση μου.κατεβηκα για να δω απτελεσματα οπως και για να συμμετασχω σε οτιδηποτε θα γινοταν.τα αποτελεσματα θα μπορουσα να τα μαθω απο internet.απλα λεω,μην μου ξαναπει καποιος να συμμετασχω σε οτιδηποτε.

κατα τα αλλα καλα εισαι?(ετσι, για να σπασει ο παγος!χαχαχααχαχα)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν αναιρω καμια δηλωση μου.κατεβηκα για να δω απτελεσματα οπως και για να συμμετασχω σε οτιδηποτε θα γινοταν.τα αποτελεσματα θα μπορουσα να τα μαθω απο internet.απλα λεω,μην μου ξαναπει καποιος να συμμετασχω σε οτιδηποτε.

κατα τα αλλα καλα εισαι?(ετσι, για να σπασει ο παγος!χαχαχααχαχα)

ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΝΑΙ!!!

ΒΓΕΣ ΝΑ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΣΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ,ΠΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕΡΕΣ ΟΠΩΣ ΣΗΜΕΡΑ!!!!

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΝΤΑ!!!!

ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!! :)))))))

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάντως δεν πήρα :( Τι να κάνουμε; την επόμενη φορά

Με 8 μόρια και να μη μπορείς να πάρεις αγροτικό! Αν είναι δυνατόν!

Η Αργυρούλα μας όμως πήρε!

Λέτε να έβαλε μέσον;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για όσους βαριούνται να ψάχνουν....

http://www.mohaw.gr/gr/ygeia/prokhrykseis/...on_20060818.pdf

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά καλή αρχή σε όσους πήραν αγροτικό και υπομονή μέχρι την επόμενη φορά σε αυτούς που δεν πήραν. Η κατάσταση είναι και επισήμως τραγική με το υπουργείο.

Ξέρει κανείς πότε θα βγουν οι διορισμοi; Κάποιος μου είπε ότι θα βγουν μετά τις 20 Νοεμβρίου!! Έχει επικοινωνήσει κανείς με το αρμόδιο γραφείο; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλη αρχη και σε σενα αποτι καταλαβα.δεν ξερω σιγουρα, υποτιθεται οτι βγαινουν 25 με 30 μερες απο χθες(εννοω η συστημενη επιστολη που ανακοινωνει τον διορισμο σου) και μετα εχεις 10 εργασιμες μερες για να παρουσιαστεις στο νοσοκομειο. απο υτην αλλη εχουμε και εκλογες, οποτε μια καθυστερηση θα την ανεμενα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλη αρχη και σε σενα αποτι καταλαβα.δεν ξερω σιγουρα, υποτιθεται οτι βγαινουν 25 με 30 μερες απο χθες(εννοω η συστημενη επιστολη που ανακοινωνει τον διορισμο σου) και μετα εχεις 10 εργασιμες μερες για να παρουσιαστεις στο νοσοκομειο. απο υτην αλλη εχουμε και εκλογες, οποτε μια καθυστερηση θα την ανεμενα...

Σήμερα που πήγα και ρώτησα στο υπουργείο μου είπαν οτι ο διορισμός θα έρθει σε ένα με δυο μήνες...και μετά

έχουμε 10μέρες να παρουσιαστούμε... emband

Αυτά..!Οπότε καλές διακοπούλες μέχρι τότε και καλή αρχή!!! embye

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγχαρητηρια σε ολους οσους πηραν και καλη δυναμη στους υπολοιπους.

Εγω περιμενα 5 μηνες για να παρω αγροτικο με 13 μορια. Καλλιο αργα παρα ποτε...

emnuke

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω περιμένω 8 μήνες αλλά δε βλέπω να παίρνω ούτε την επόμενη φορά.

Δυστυχώς ο νομός που εχω εντοπιότητα έχει μεγάλη ζήτηση και αν δηλώσω εκτός νομού δεν έχω πολλές πιθανότητες.

Μήπως ξέρει κανένας πότε θα βγεί η επόμενη προκήρυξη;

Εκεί να δείτε τι έχει να γίνει, όταν θα δηλώσουμε οι ν που δεν πήραμε αγροτικό αυτή τη φορά ,συν 1200 αλεξιπτωτιστές!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω περιμένω 8 μήνες αλλά δε βλέπω να παίρνω ούτε την επόμενη φορά.

Δυστυχώς ο νομός που εχω εντοπιότητα έχει μεγάλη ζήτηση και αν δηλώσω εκτός νομού δεν έχω πολλές πιθανότητες.

Μήπως ξέρει κανένας πότε θα βγεί η επόμενη προκήρυξη;

Εκεί να δείτε τι έχει να γίνει, όταν θα δηλώσουμε οι ν που δεν πήραμε αγροτικό αυτή τη φορά ,συν 1200 αλεξιπτωτιστές!

Αν δεις καλα τα αποτελεσματα και των προηγουμενων προκυρηξεων 8α δεις και αγροτικα να τα παιρνουν με 2 μορια. Αλλα συνηθως ειναι απομακρυσμενα χωρια απο μεγαλες πολεις. Αν εισαι αντρας πανε στρατο να μαζεψεις μορια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.