Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Αυγούστος 2006


xrysa

Recommended Posts

1 για κάθε 2 συμπληρωμένους μήνες από την κτήση του πτυχίου (για απόφοιτους Ελλάδας)

Για τους απόφοιτους από Ελλάδα νομίζω ότι μετράνε τα μόρια από την ημέρα που πέρνεις το τελευταίο μάθημα. Ισχύει;

για αυτούς από Ε.Ε από την ημερομηνία κτίσης του πτυχίου και για τους εκτός Ε.Ε από την ημερομηνία αναγνώρισης από το ΔΟΑΤΑΠ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 145
  • Created
  • Last Reply

Νεότερη πληροφορία λέει ότι τα αποτελέσματα θα βγούν στο τέλος του μήνα. Μη τα περιμένετε αυτήν την βδομάδα. Στο τέλος της άλλης και βλέπουμε... Τα νεύρα μου....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για τους απόφοιτους από Ελλάδα νομίζω ότι μετράνε τα μόρια από την ημέρα που πέρνεις το τελευταίο μάθημα. Ισχύει;

για αυτούς από Ε.Ε από την ημερομηνία κτίσης του πτυχίου και για τους εκτός Ε.Ε από την ημερομηνία αναγνώρισης από το ΔΟΑΤΑΠ.

έχεις δίκιο, συγγνώμη emblush

και για να μην λέτε

την ίδια μαλ.... είχα κάνει κι όταν κατέθεσα τα χαρτιά για το αγροτικό

( είχα βάλει 29 που ορκίστηκα αντί για 19 Ιουλίου που τελείωσα )

κι όμως το διορθώσαν!!!

όχι ότι μου άλλαζε κάτι, αλλά τελικά τα ελέγχουν!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και εγώ πιστεύω ότι τα ελέγχουν και ότι λαμογιές δε γίνονται εκτός κι αν ξέρεις τον Αβραμόπουλο

Δηλαδή κάθε φορά άντε να παίρνουν αγροτικό στο έτσι ,βλέποντας τα μόρια μετά τη λήξη της προθεσμίας κατάθεσης των αιτήσεων 1-2 άτομα

Ευτυχώς

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω θελω να ρωτισω κατι αλλο. Ειμαστε 1 μηνα πριν τις δημοτικες. Οπου να ναι θα βγουν τα αποτελεσματα. Ακουσα απο ραδιο αρβυλα οτι 1 μηνα πριν τις εκλογες απαγορευται να βγαινουν νεες προκυρηξεις. Αυτο σημαινει για οσους δεν παρουν τωρα αγροτικο καλο τελος Οκτωβρη....

Οποιος ξερει κατι σιγουρα ας απαντησει

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και εγώ πιστεύω ότι τα ελέγχουν και ότι λαμογιές δε γίνονται εκτός κι αν ξέρεις τον Αβραμόπουλο

Δηλαδή κάθε φορά άντε να παίρνουν αγροτικό στο έτσι ,βλέποντας τα μόρια μετά τη λήξη της προθεσμίας κατάθεσης των αιτήσεων 1-2 άτομα

Ευτυχώς

Θα πώ και γω ευτυχώς αν είμαι σίγουρος ότι τα 1-2 άτομα δεν πέσουν σε μένα. Αν πέσουν σε μένα είτε 2 είτε 100 το ίδιο μου κάνει.

Εγω θελω να ρωτισω κατι αλλο. Ειμαστε 1 μηνα πριν τις δημοτικες. Οπου να ναι θα βγουν τα αποτελεσματα. Ακουσα απο ραδιο αρβυλα οτι 1 μηνα πριν τις εκλογες απαγορευται να βγαινουν νεες προκυρηξεις. Αυτο σημαινει για οσους δεν παρουν τωρα αγροτικο καλο τελος Οκτωβρη....

Οποιος ξερει κατι σιγουρα ας απαντησει

Αυτό μας έλειπε... Μπορεί κάποιος να το διασταυρώσει;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως έχουν αρχίσει και το παρατραβάνε το θέμα με την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως έχουν αρχίσει και το παρατραβάνε το θέμα με την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων?

Πιστευω πως ναι!!!!!!! emcensored

Αν ειναι δυνατον.....ΑΣΕΠ να ηταν,πανελληνιες...θα ειχαν ηδη βγει τα αποτελεσματα!!

Εχω γενικα μια αισθηση οτι το κεφαλαιο ΓΙΑΤΡΟΙ δεν πολυνοιαζει κανενα απο τους λογικα υπευθυνους...

Θα ηταν σωστο...οπως εχει χρονικο οριο η υποβολη των αιτησεων,αντιστοιχα και τα αποτελεσματα το πολυ σε 2 εβδομαδες να ηταν ανακοινωσιμα... Να περιμενουμε ενα μηνα για να μαθουμε τι...τυχαμε τελικα????Απιστευτοι οι ανθρωποι... embaaa ........

Μπορει να φαινεται κοινοτυπο αλλα πρεπει στα θεματα που μας αφορουν να μπει σοβαρα ταξη!!!Ειδικοτητες και αγροτικα για αρχη... λεπτομερειες με μισθους,ωραρια και τα..γνωστα στη συνεχεια......

ΠΑΡΑΕΓΙΝΕ ΠΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωραια τα λεμε κυριοι και κυριες συναδελφοι αλλα ξερει κανενας τροπο να τα οργανωσουμε και να απευθηνθουμε οπου πρεπει?

Α,και μη μου πειτε καμια συνδικαλιστικη αηδια γιατι αρκετα χορτασαμε τοσα χρονια στο πανεπιστημιο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωραια τα λεμε κυριοι και κυριες συναδελφοι αλλα ξερει κανενας τροπο να τα οργανωσουμε και να απευθηνθουμε οπου πρεπει?

Α,και μη μου πειτε καμια συνδικαλιστικη αηδια γιατι αρκετα χορτασαμε τοσα χρονια στο πανεπιστημιο!

Επαναλαμβανω.....

ΠΙΣ,Τοπικοι Ιατρικοι Συλλογοι???????

Για παραδειγμα,ο προεδρος του ΙΣΘ τα λεει πολυ πολυ ομορφα στην ανακοινωση του, του Ιουνιου...Αξιζει τον κοπο να τη διαβασετε στο site www.isth.gr ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ....

Ομως θελει ισως παρακινηση?Για πραξεις και οχι ανκοινωσεις!!Σημειωτεο οτι το προβλημα αναμονων και αγροτικων ¨καιει ¨ κυριως οσους απο εμας δηλωσαμε ΜΕΤΑ το 2003 τον Αυγουστο.....

αν απευθυνθουμε λοιπον στους τοπικους Ι.Σ???Ετσι για αρχη....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ουσιαστικά για κάποιους λίγους θέλω να πιστέυω, έστω και παράτυπα-παράνομα η όλη διαδικασία επιλογής αγροτικού λειτουργεί όπως θα πρεπε να λειτουργεί για όλους μας. ΜΕ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ σε σειρά προτίμησης.

Αν ο Χ έχει το βύσμα του μπορεί να πάρει τα 4 μόρια της εντοποιότητας ή του γάμου χωρίς να έχει προσκομίσει δικαιολογητικά. Ή απλούστερα να πάρει +1 μόριο για άριστα πτυχίο ακόμα και αν δεν εχει άριστα. Ο Υ αν δεν κάνει ένσταση να δει τα χαρτιά του Χ το πράγμα τελείωσε και το αγροτικο το πήρε ο Χ. Αν κάνει ένσταση τότε ως δια μαγείας διαπιστώνεται η "απροσεξία" σου ζητάνε συγγνώμη υποθέτω και το αγροτικο το πέρνει ο Υ. Ελπίζω να έγινα σαφής. Αν τα μόρια του απο πάνω σας έχουν απόσταση από την ημερομηνία του πτυχίου δεν χάνεται τίποτα να κάνεται μια ωραία ένσταση.

:huh: τώρα που το σκέφτομαι και την ημερομηνία κτήσης πτυχίου μπορούν να κάνουν ... λάθος.

Μόνο τυχαία μπορείς να τους τσακώσεις... Να κάνεις ένσταση και να δείς στην αίτηση του συναδέλφου διαφορετικούς γραφικούς χαρακτήρες ή άλλο μελάνι... emoops

AKΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΞΟΡΓΙΣΤΗΚΑ ΧΘΕΣ..ΓΙΑ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΗΜΕΝΕΣ ΚΕΝΕΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ!!!

ΠΑΩ Π.Χ ΕΓΩ... ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΡΙΘΜΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΚΑΛΑ... Η ΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΔΕΝ...ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ...

ΚΑΠΟΙΟ ΧΕΡΑΚΙ ΟΧΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ,ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΤΗΝ...ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΙ ΔΗΛΩΣΑΝ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ.....

ΝΑ ΠΑΡΕΙ Η ΕΥΧΗ ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΤΟΟΟΟΟΟΣΗ ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....

ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΔΕΙΑ ΑΣΚΗΣΗΣ,ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ... ΚΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΧΑΛΑΡΟΤΑΤΑ ΟΙ ΜΗΝΕΣ....

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ :splats:emstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά, αυτή η καθυστέρηση είναι απαράδεκτη. Να πάτε να διαμαρτυρηθείτε, λέγοντας μάλιστα ότι εκατοντάδες αγροτικά κινδυνεύουν να μείνουν κενά για 2-3 μήνες έτσι (και αν δεν πάρουν παράταση αυτοί που τα έχουν τώρα)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

AKΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΞΟΡΓΙΣΤΗΚΑ ΧΘΕΣ..ΓΙΑ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΗΜΕΝΕΣ ΚΕΝΕΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ!!!

ΠΑΩ Π.Χ ΕΓΩ... ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΡΙΘΜΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΚΑΛΑ... Η ΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΔΕΝ...ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ...

ΚΑΠΟΙΟ ΧΕΡΑΚΙ ΟΧΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ,ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΤΗΝ...ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΙ ΔΗΛΩΣΑΝ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ.....

ΝΑ ΠΑΡΕΙ Η ΕΥΧΗ ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΤΟΟΟΟΟΟΣΗ ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....

ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΔΕΙΑ ΑΣΚΗΣΗΣ,ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ... ΚΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΧΑΛΑΡΟΤΑΤΑ ΟΙ ΜΗΝΕΣ....

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανένα νέο για το πότε θα βγούν???

Πέρασαν αισίως 5 εβδομάδες και πάμε για έκτη...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είπαν οτι σίγουρα θα έχουν βγει μέχρι την παρασκευή...Υπομονή μέχρι τότε!!!

Πάντως είναι απαράδεκτο το σύστημα από όλες τις πλευρές...Για ειδικότητες,αγροτικά,άδειες.. emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είπαν οτι σίγουρα θα έχουν βγει μέχρι την παρασκευή...Υπομονή μέχρι τότε!!!

Πάντως είναι απαράδεκτο το σύστημα από όλες τις πλευρές...Για ειδικότητες,αγροτικά,άδειες.. emconfused

emoops

Καλε καλημερα!Παρασκευη δεν ειναι σημερα???Κανενα νεο????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

6h εβδομάδα κλεισμένη. Και χωρίς να υπάρχουν απεργίες ή διακοπές. Μας δουλευουν από το υπουργείο και τρώμε το κουτοχορτο που μας πασάρουν. Συνάδελφοι, αντί να ασχολούνται τα μίντια με τους δασκάλους και τη Μεβγαλ πρέπει κάποτε να σχοληθούν και με εμάς και το μαύρο χάλι του νέου γιατρού. Οφείλουμε να οργανωθούμε.

Θεωρώ προσβλητικό για το άτομο μου να με παίζουν έτσι μερικοί υπαλληλίσκοι του ΥπΥγ. δεν είναι δυνατόν μετά από τόσα χρόνια σπουδών και με την προοπτική της πολυετούς αναμονής για ειδικότητα να παίζουν έτσι με την μοναδική αξιόλογη προοπτικη μερικής επαγγελματικής αποκατάστασης.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

6h εβδομάδα κλεισμένη. Και χωρίς να υπάρχουν απεργίες ή διακοπές. Μας δουλευουν από το υπουργείο και τρώμε το κουτοχορτο που μας πασάρουν. Συνάδελφοι, αντί να ασχολούνται τα μίντια με τους δασκάλους και τη Μεβγαλ πρέπει κάποτε να σχοληθούν και με εμάς και το μαύρο χάλι του νέου γιατρού. Οφείλουμε να οργανωθούμε.

Θεωρώ προσβλητικό για το άτομο μου να με παίζουν έτσι μερικοί υπαλληλίσκοι του ΥπΥγ. δεν είναι δυνατόν μετά από τόσα χρόνια σπουδών και με την προοπτική της πολυετούς αναμονής για ειδικότητα να παίζουν έτσι με την μοναδική αξιόλογη προοπτικη μερικής επαγγελματικής αποκατάστασης.

Να σου πω το αυτονοητο???

Οτι εχεις δικιο?????

Ειλικρινα με λυπη αρχισα να πιστευω οτι δεν οφειλεται στα..ατελειωτα δεδομενα η ΤΟΣΗ καθυστερηση,αλλα σε κατι που οι ιδιοι περιμενουν.... emdots

ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ?????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να σου πω το αυτονοητο???

Οτι εχεις δικιο?????

Ειλικρινα με λυπη αρχισα να πιστευω οτι δεν οφειλεται στα..ατελειωτα δεδομενα η ΤΟΣΗ καθυστερηση,αλλα σε κατι που οι ιδιοι περιμενουν.... emdots

ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ?????

Δεν νομίζω να πιστεύει κανείς ότι φταίνε οι απλοί υπάλληλοι. Από άνωθεν υπάρχει σχετική εντολή. Αλλά και συγκεκριμένος λόγος να μην υπάρχει για την αδικαιολόγητη αναμονή πάλι οι άνωθεν φταίνε που δεν πρεσσάρουν τους υφιστάμενους τους.

Ίσως τελικά να είμαστε αμελητέα ποσότητα...και έχουν με πιό σοβαρά πράγματα να πιεστούν...Πολύ σκληρό μου ακούγεται αλλά 'ετσι το σκέφτομαι πλέον. Όταν στην περιπτωση των πανελληνίων 100 χιλιάδες γραπτά και πλέον διορθωνονται και επεξεργάζονται σε λιγότερο από 1 μήνα δεν μπορώ να πιστέψω ότι 1000 αιτήσεις δεν μπορούν να διεκπεραιωθούν σε 6 βδομάδες. Θα ήμουν αφελής.

Αλλά ξέρετε κάτι συνάδελφοι; αυτοί που θα αποκτήσουν αγροτικό θα ξεχάσουν πολύ γρήγορα ότι περίμεναν με αγωνία τόσο μεγάλο διαστημα. Και η κατάσταση θα συνεχίζεται. Δυστυχώς. Αυτα είναι θέματα που θα έπρεπε να αναλαμβάνουν οι σύλλογοι μας και όχι μεμονομένα εμείς. Έχετε ακούσει κανέναν να ασχολείται;;;

ΦΤΑΙΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ...ΙΣΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠ΄ΟΛΟΥΣ

Καλά αποτελέσματα σε όλους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γνωρίζει κανείς πότε θα βγουν τα αποτελέσματα της προκήρυξης του Αυγούστου για τα αγροτικά ιατρεία?Πιστεύω ότι με βάση τα δεδομένα της προηγούμενης προκήρυξης που βγήκαν ένα μήνα μετά,θα βγουν από 15σεπτέμβρη και μετά?

:anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ!!

ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΣΤΟ 2105232821

ΟΤΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑ ΒΓΟΥΝ....ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!!!

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ.... ΓΙΑΤΙ ΠΟΙΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑΝ..ΑΚΡΙΒΩΣ!!

ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΙ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ!!!

ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ!!

ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΣΤΟ 2105232821

ΟΤΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑ ΒΓΟΥΝ....ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!!!

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ.... ΓΙΑΤΙ ΠΟΙΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑΝ..ΑΚΡΙΒΩΣ!!

ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΙ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ!!!

ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ!!!

Ε ρε γλέντια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αλλά ξέρετε κάτι συνάδελφοι; αυτοί που θα αποκτήσουν αγροτικό θα ξεχάσουν πολύ γρήγορα ότι περίμεναν με αγωνία τόσο μεγάλο διαστημα. Και η κατάσταση θα συνεχίζεται. Δυστυχώς. Αυτα είναι θέματα που θα έπρεπε να αναλαμβάνουν οι σύλλογοι μας και όχι μεμονομένα εμείς. Έχετε ακούσει κανέναν να ασχολείται;;;

ΦΤΑΙΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ...ΙΣΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠ΄ΟΛΟΥΣ

Καλά αποτελέσματα σε όλους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά αυτό ξεκινάει από εμάς τους ίδιους. Είμαστε εκείνοι που βιώνουμε τώρα την αδιαφορία και αύριο ίσως κάποιοι από εμάς τύχει να αδιαφορήσουμε για κάποιους άλλους στο μέλλον

Είναι στο αίμα μας η ανευθυνότητα όσο κι αν δε μας αρέσει.

Δε συμβαίνει μόνο στο Υπ.Υγείας

Συμβαίνει και πάντα έτσι ήταν και στα άλλα υπουργεία ,αλλά και σε όλες τις δημόσιες υπηρεσίες της χώρας μας.

Είτε αυτά είναι εφορίες είτε νοσοκομεία

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.