Jump to content

ΝΤΟΠΙΟΙ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΤΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΧΟΡΤΑΤΟ!


lila pause

Recommended Posts

Έχω να γράψω πολύ καιρό και να ανακατευτώ σε κάτι τέτοια post όπου κάθεστε και αναλώνεστε στο ποιός είναι καλύτερος και άλλα τέτοια γλαφυρά.

Άκου να σου πω όμως κάτι.

Έδωσα 3 χρόνια πανελλήνιες για να περάσω ιατρική στην Ελλάδα και στερήθηκα πάρα πολλά πράγματα για να πάρω το πτυχίο μου στα 6 χρόνια που δεν πιστεύω ότι στερήθηκαν οι συμμαθητές μου που σπούδασαν γιουγκοσλαβία και ρουμανία και ήταν το μισό χρόνο σπίτι τους και που ήταν μαθητές του 13-14.

Δεν θα επιτρέψω λοιπόν σε κανέναν σε αυτό το site να μου λέει ότι αξιολογήθηκα μία φορά στη ζωή μου.

Αξιολογήθηκα 3 φορές στις πανελλήνιες και στα 64 μαθήματα που ΔΙΑΒΑΣΑ και ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΑ μεχρι να τα περάσω.

Και είμαι πολύ περήφανη γι αυτό γιατί δεν δίνω felicine στη σιδηροπενική αναιμία ως το καλύτερο σιδηρούχο σκεύασμα, ούτε εξηγώ στους ασθενείς μου ότι στην απλή γρίπη πρέπει να παίρνουν αντιβίωση και διάφορα άλλα τέτοια όπως κάνουν τελοιόφοιτοί και πρώην συμφοιτητές σας.

Και πολύ ευχαρίστως να δώσω εξετάσεις μαζί σας για να μείνετε έξω από τις θέσεις ειδικότητας οι περισσότεροι από σας (όχι όλοι και αυτό το πιστεύω) ώς άσχετοι και επικίνδυνοι.

Στα 64 μαθήματα φαντάζομαι θα είναι η Ανατομία 1-2-3 ( 3 μαθήματα) , η βιοχημεία 1-2-3 ( άλλα 3) και άλλα παρόμοια , όλα με ερωτήσεις έτοιμες δοσμένες από την έδρα και σκονάκια από του Κοβάνη!!

Μπράβο όμως, γιατί είσαι η πρώτη που δέχεται να δώσει εξετάσεις και να αξιολογηθεί πάλι.

Ελπίζω να συμφωνείς, πως ένας που θέλει να λέγεται σωστός και άξιος γιατρός δεν επιμένει πως επειδή αξιολογήθηκε μια φορά στη ζωή του ή έστω 3 ( βλ. πανελλήνιες) δεν πρέπει να αξιολογηθεί ποτέ πάλι στη ζωή του.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 132
  • Created
  • Last Reply
Στα 64 μαθήματα φαντάζομαι θα είναι η Ανατομία 1-2-3 ( 3 μαθήματα) , η βιοχημεία 1-2-3 ( άλλα 3) και άλλα παρόμοια , όλα με ερωτήσεις έτοιμες δοσμένες από την έδρα και σκονάκια από του Κοβάνη!!

τα γνωστα μπαρμπουτσαλα των δικατσαδων

ο,τι υποψιαστηκαν διαβαζονταν ποστακια στο φορουμ :splats:

για να μας αποδειξουν ακομα μια φορα την σκιωδη τους σχεση με την πραγματικοτητα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στα 64 μαθήματα φαντάζομαι θα είναι η Ανατομία 1-2-3 ( 3 μαθήματα) , η βιοχημεία 1-2-3 ( άλλα 3) και άλλα παρόμοια , όλα με ερωτήσεις έτοιμες δοσμένες από την έδρα και σκονάκια από του Κοβάνη!!

Μπράβο όμως, γιατί είσαι η πρώτη που δέχεται να δώσει εξετάσεις και να αξιολογηθεί πάλι.

Ελπίζω να συμφωνείς, πως ένας που θέλει να λέγεται σωστός και άξιος γιατρός δεν επιμένει πως επειδή αξιολογήθηκε μια φορά στη ζωή του ή έστω 3 ( βλ. πανελλήνιες) δεν πρέπει να αξιολογηθεί ποτέ πάλι στη ζωή του.

ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΛΕΚΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΙΤΟΥΡΑ ΤΟΝ ΤΡΩΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΤΕΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και για να τελειωνει το παραμυθακι σας με τις πανελληνιες υπηρξε και μια δευτερη αξιολογηση εντος της σχολης προιον της οποιας ειναι το πτυχιο (τετοια αξιολογηση εσεις ΔΕΝ την περασατε - αυτο το νοημα εχει το δικατσα στο οιποιο βεβαια αποκαλυπτικοτατα κολλατε :splaaaats: )

Ας δεχτώ πως υπήρχε και μια δεύτερη αξιολόγηση (έτσι για να σου κάνω το χατίρι).Τέρμα δηλαδή? Αυτό ήταν όλο? Δε πρέπει να γίνει σε κανένα γιατρό καμία αξιολόγηση μετά το πτυχίο έτσι?

Δεν πάτε καθόλου καλά μου φαίνεται.

Ναι ρε γμτ.. κολλάει στην Ελλάδα και σε καμία άλλη Ευρωπαϊκή χωρά!

Να ξέρεις ένα πράγμα, στο δικατσα συνήθως κολλάει (όπως και αλλού στην ψωροκώσταινα ) όποιος δεν έχει βύσμα και ρευστό , γιατί οι εξετάσεις είναι αναξιοκρατικές ! Αλλά βέβαια, όπως λέει και ένας φίλος μου ντόπιος «αυτό εμάς μας συμφέρει»

αλλα βεβαια αντιδρα και το ιατρικο κατεστημενο

Γιατί δεν κάνετε μια κατάληψη, εσείς που τόσο ενδιαφέρεστε για καλό αυτής της χώρας και να βάλετε ένα στοπ σε αυτό το ιατρικό κατεστημένο??? Γιατί άραγε??

ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΛΕΚΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΙΤΟΥΡΑ ΤΟΝ ΤΡΩΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΤΕΣ

Εσύ τώρα τι είσαι? Πίτουρο ή κότα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ας δεχτώ πως υπήρχε και μια δεύτερη αξιολόγηση (έτσι για να σου κάνω το χατίρι).Τέρμα δηλαδή? Αυτό ήταν όλο? Δε πρέπει να γίνει σε κανένα γιατρό καμία αξιολόγηση μετά το πτυχίο έτσι?

ε οχι και το χατιρι!!! :lol:

αλλα για να σου κανω και γω το χατιρι: ναι πρεπει να αξιολογειται συνεχως

αλλα και τι βγαινει που το λεω? δεν κανω εγω κουμαντο αλλα αλλοι οι οποιοι βολευονται αλλοιως και οι οποιοι δημιουργησαν το συστημα που σας εξεθρεψε

επομενως μην τα λες σε μας

Γιατί δεν κάνετε μια κατάληψη, εσείς που τόσο ενδιαφέρεστε για καλό αυτής της χώρας και να βάλετε ένα στοπ σε αυτό το ιατρικό κατεστημένο???

εσεις γιατι δεν κανετε καταληψη???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ε οχι και το χατιρι!!! :lol:

αλλα για να σου κανω και γω το χατιρι: ναι πρεπει να αξιολογειται συνεχως

αλλα και τι βγαινει που το λεω? δεν κανω εγω κουμαντο αλλα αλλοι οι οποιοι βολευονται αλλοιως και οι οποιοι δημιουργησαν το συστημα που σας εξεθρεψε

επομενως μην τα λες σε μας

εσεις γιατι δεν κανετε καταληψη???

ΩΩΩΩΩΩΩΧ ΠΙΑ! ΔΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑΤΕ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΝΕΧΩΣ?

emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως για το πάπλωμα (το ποστ μου για τους καθηγητές ΣΑΣ σιωπή)..

Μα καλά κανείς δεν έχει τα @@ έστω και ανώνυμα να πει κάτι;;

Χεσμεντέν;;

Πόσο ακόμα πρέπει να προκαλέσω, για να αποσπάσω ΜΙΑ απάντηση;;;

Ποιός της έδωσε την μετεγγραφή;;; Εγώ ή κάποιος δικατσάς;;

Ποιός την πέρασε;; Εγώ ή κάποιος δικατσάς;;

Οι καθηγητές ΣΑΣ. Αυτοί τα παίρνουνε..

Αν είμαι εγώ επιχειρηματίας και λαδώσω έναν εφοριακό, μόνο εγώ φταίωή και ο εφοριακός που τα παντελονιάζει;;;

Και αν αυτός τα παίρνει από μένα, δεν είναι πολύ πιθανό να τα παίρνει και από αλλού;; Μάντεψε τι εννοώ..

Γιατί κάνετε τις κοτούλες κο-κο-κο, το'κανα κυρά μου το αυγό;;

Βγάλτε τους στη φόρα.. Τολμάτε;; Ε όχι βέβαια..

Χρειάζονται και @@. Οπότε ποιός φταίει;; ΟΛΟΙ οι δικατσάδες.

Νομίζεις ότι εμάς (την πλειοψηφία τουλάχιστον) δεν την εξοργίζουν τέτοια παραδείγματα;; Μόνο για σας είναι κακό;;; Μακάρι να σταματήσει αυτός ο καρκίνος άμεσα.

Γι'αυτό και σκυλιάζουμε για πανελλήνιες εξετάσεις για την ειδικότητα. Να μειωθούν τα λαμόγια που βρίσκουν ΠΑΝΤΑ την πίσω πόρτα, από όπου κι αν αποφοίτησαν. Ή μήπως εσύ δε γνωρίζεις ανάλογα περιστατικά ανάμεσα σας;;

1. Ξεσκεπάστε τους αχρείους καθηγητής σας. Όσοι τα παίρνουν στην μπουζού.. (σιγά μη γίνει, ποιός τολμάει;)

2. Εξετάσεις για ειδικότητα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως για το πάπλωμα (το ποστ μου για τους καθηγητές ΣΑΣ σιωπή)..

Μα καλά κανείς δεν έχει τα @@ έστω και ανώνυμα να πει κάτι;;

Χεσμεντέν;;

Πόσο ακόμα πρέπει να προκαλέσω, για να αποσπάσω ΜΙΑ απάντηση;;;

μα... εκτος απο τα ονοματα (τα οποια δεν προκειται να δημοσιοποιηθουν οπως και ναχει στο φοροθμ) στις υπολοιπες ερωτησεις σου απαντας μονος σου

βεβαια θα μπορουσες να μας αναφερεις (χωρις ονοματα) αναλογα περιστατικα απο την δικη σου πλευρα (ναχουμε να λεμε και μεις)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ζήτησα ονόματα;;

Να συνειδητοποιήσετε τη ρίζα του κακού και να κάνετε κάτι γι'αυτό..

Εδω ούτε καν τολμάτε να αναφέρετε πως οι καθηγητές ΣΑΣ είναι λαμογιά, θα τολμήσετε να τους ξεσκεπάστε;;

Προφανώς είστε μια χαρά βολεμένοι.. Γιατί να χάσετε τις ευκολίες σας;;

Και δεν πιστεύω να είστε τόσο αφελείς να υποστηρίξετε ότι κάνουν τα στραβά μάτια στις μετεγγραφές, στους μετεγγραφέντες και στους δικατσάδες, αλλά με εσάς είναι κέρβεροι; Άσε που με σας είναι πολύ πιο εύκολο και χωρίς κανένα ρίσκο..

Τα κομματόσκυλα που παίρνουν με 10 το πτυχίο, χωρίς να γνωρίζουν που πέφτουν δε σας ενοχλεί.. Είναι δικοί σας και δεν πειράζει.. ΟΛΟΙ οι άλλοι είναι οι κακοί..

Υποκριτές....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορώ να πω και περισσότερα..

Εσύ όμως γιατί δε λες τίποτα για όσους καθηγητές τα παντελονιάζουν ή δίνουν τα δεκαράκια με άνωθεν εντολές;

Για τα κομματόσκυλα που εξυπηρετούν καθηγητές στις εκλογές, φοιτητές στις εξεταστικές και είναι οι μόνοι πάντοτε κερδισμένοι ανεξαρτήτως κυβερνήσεων, συγκυριών και καταστάσεων;;

Μήπως είσαι και συ σε αυτό το σύστημα; Λέω μήπως.

Η απάθεια σου αυτό δείχνει...

Βολεμένος και συ;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:lol: προς το παρον κωστακη εσυ εισαι ο βολεμενος

καθηγητες, κυβερνηση, υπουργοι, κομματικοι, δουλευουν για την παρτη σου

καπου τα χαλασατε με καποιους αλλα θα τα φτιαξετε :splaaaats:

ωραιο θεατρακι και διασκεδαστικο emrockon

(δεν βλεπω παντως να ζητατε εξετασεις απο τον υπουργο σας :lol: )

φιλουμπες στα περιξ

:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάθε άλλο παρά βολεμένοι είμαστε.

Βολεμένα είναι τα λαμόγια εκατέρωθεν..

Το κακό είναι ότι βλέπεις μόνο αυτά που σε συμφέρουν..

Το σύνδρομο του: πάντα οι άλλοι είναι οι κακοί και ποτέ οι δικοί μας..

Ο μέσος απόφοιτος ημεδαπού πανεπιστημίου έχει πολλά βρώμικα περιστατικά να διηγηθεί για τα του οίκου του.

Ο μέσος απόφοιτος αλλοδαπού πανεπιστημίου έχει πολλά βρώμικα περιστατικά να διηγηθεί για τα του οίκου του.

Οι μόνοι που σφυρίζουν αδιάφορα για τα του οίκου τους και κατακεραυνώνουν των άλλων είναι οι πρωταγωνιστές των βρώμικων περιστατικών..

Σου θυμίζει κάτι;;

Και γω σ'αγαπώ πολύ.. emdate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΜΙΛΑΣ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ! ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΣΑΣ!

ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΩ ΤΟ ΛΕΞΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΙΝΩΤΗ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΛΕΞΕΙΣ???????????

ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΙΣΩ ΟΤΙ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΔΙΚΑΤΣΑ????????? ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑΤΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝΕ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΦΑΣΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΟΨΙΜΟ ΤΩΝ ΦΗΤΗΤΩΝ ΣΤΑ ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ!! ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΘΗΜΙΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΤΡΙΑ ΔΥΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΑΝΕΤΟΣ ΛΕΓΟΝΤΑΣ "ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΣΑΣ, ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΣΑΣ"!!!

ΕΛΑ ΕΔΩ ΠΕΡΑΣΕ,ΣΠΟΥΔΑΣΕ ΚΑΙ ΒΓΑΛΤΟΥΣ ΕΣΥ ΣΤΗ ΦΟΡΑ!!!! ΚΑΙ ΑΜΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΡΙΜΗΝΟ ΣΤΑ ΙΜΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :splats:

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ!! ''ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΤΙ ΕΧΩ ΤΑ @@!!!ΠΡΩΤΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕ ΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΜΠΡΟΣΤΙΑΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ!!!

ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΩΝΕΙΣ!!!!! ΠΑΝΤΩΣ Σ'ΑΥΤΟ ΚΑΛΟΣ ΕΙΣΑΙ!!!

ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ? ΚΑΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟΣ ΝΑ ΒΓΟΥΝΕ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΚΑΜΑΡΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΘΑ ΒΟΛΕΥΤΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ 20ΑΡΙΑ ΑΛΛΟΙ!!!!

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΦΡΟΝΙΜΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΤΑΓΕΣΑΙ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΣΑΝ ΤΗΝ @@..ΔΗ!! ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΛΑΣ ΦΟΥΜΑΡΑ ΚΑΙ ΑΝΤΡΙΛΙΚΙΑ!! ΑΜΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΒΓΕΣ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ!!!! ΑΛΛΙΩΣ...!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΜΙΛΑΣ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ! ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΣΑΣ!

ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΩ ΤΟ ΛΕΞΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΙΝΩΤΗ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΛΕΞΕΙΣ???????????

ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΙΣΩ ΟΤΙ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΔΙΚΑΤΣΑ????????? ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑΤΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝΕ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΦΑΣΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΟΨΙΜΟ ΤΩΝ ΦΗΤΗΤΩΝ ΣΤΑ ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ!! ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΘΗΜΙΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΤΡΙΑ ΔΥΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΑΝΕΤΟΣ ΛΕΓΟΝΤΑΣ "ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΣΑΣ, ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΣΑΣ"!!!

ΕΛΑ ΕΔΩ ΠΕΡΑΣΕ,ΣΠΟΥΔΑΣΕ ΚΑΙ ΒΓΑΛΤΟΥΣ ΕΣΥ ΣΤΗ ΦΟΡΑ!!!! ΚΑΙ ΑΜΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΡΙΜΗΝΟ ΣΤΑ ΙΜΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :splats:

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ!! ''ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΤΙ ΕΧΩ ΤΑ @@!!!ΠΡΩΤΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕ ΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΜΠΡΟΣΤΙΑΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ!!!

ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΩΝΕΙΣ!!!!! ΠΑΝΤΩΣ Σ'ΑΥΤΟ ΚΑΛΟΣ ΕΙΣΑΙ!!!

ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ? ΚΑΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟΣ ΝΑ ΒΓΟΥΝΕ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΚΑΜΑΡΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΘΑ ΒΟΛΕΥΤΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ 20ΑΡΙΑ ΑΛΛΟΙ!!!!

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΦΡΟΝΙΜΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΤΑΓΕΣΑΙ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΣΑΝ ΤΗΝ @@..ΔΗ!! ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΛΑΣ ΦΟΥΜΑΡΑ ΚΑΙ ΑΝΤΡΙΛΙΚΙΑ!! ΑΜΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΒΓΕΣ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ!!!! ΑΛΛΙΩΣ...!!!

Α, ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ! ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΑΥΤΟΠΡΟΒΑΛΕΣΘΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΕΙΣ!!! ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ Σ'ΑΥΤΟ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΟΣ!!ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ!!

ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΦΩΝΑΣΕΙ " ΠΟΣΟ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΩ ΑΚΟΜΑ???'' ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ Η' ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ!! ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ!!

ΤΟ ΑΝ ΓΡΑΦΩ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ ΓΙΑΤΙ.....(άστο καλυτερα)!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καταρχήν είναι κουραστικό να γράφεις μόνο με κεφαλαία..

Κατά δεύτερον αν υποστηρίζεις ότι οι καθηγητές ΣΑΣ είναι άγιοι σημαίνει ότι όσα ανέφερες για άχρηστους μετεγγραφέντες και ανίκανους ειδικευόμενους δικατσάδες είναι λαλακίες που τις έβγαλες από το κεφάλι σου..

Υποστηρίζεις ότι λαμόγια είναι όσοι έχουν παιδιά που δίνουν δικατσά. Όταν θα έρθει ο άχρηστος από μετεγγραφή, μέχρι το πτυχίο δε θα πετύχει ΚΑΝΕΝΑ που να μην έχει τέτοιο παιδί;;

Ούτε για τα κομματόσκυλα ξέρεις που παίρνουν πτυχίο αέρα.. Είσαι καιρό στον πλανήτη καλέ μου εξωγήινε ή μόλις έφτασες;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ΦΥΓΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΝΑΣ ΤΡΟΠΟΣ ΑΜΥΝΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ!!!ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!

ΑΝ ΕΣΥ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΓΡΑΨΑ ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΤΙ ΕΙΠΑ ΠΩΣ "ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΙΟΙ" ΤΟΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, Η' ΚΑΛΥΤΕΡΑ BIG GAP!!!!!!!

ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΛΑ ΠΡΙΝ ΑΠΑΝΤΑΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ!

ΟΤΙ ΓΡΑΦΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ!! ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΙΟΣ!! ΑΝ ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΤΟΤΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩΓΙΗΝΟΣ!!

ΥΓ:ΜΑΛΛΟΝ ΣΟΥ ΖΑΛΙΖΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΕΓΡΑΨΑ!!

ΦΙΛΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ:ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ POST ΜΟΥ! ΑΝ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΟΥ ΕΝΑΝ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟ, ΑΝ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΕ, ΤΟΤΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ.......Η ΦΥΣΗ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σκανδαλώδη εννοώ τη ρύθμιση να δίνονται εξετάσεις με γνωστές ερωτήσεις.

Κανείς τίμιος και σώφρων καθηγητής δεν είναι δυνατό να συμμετάσχει σε τέτοια διακωμώδηση της επιστήμης του.

Γιατί όμως υπάρχει η δυνατότητα να παρεμαβαίνει το κράτος με ρυθμίσεις στον τρόπο διεξαγωγής των πανεπιστημιακών εξετάσεων?

Αφού όμως αυτό συμβαίνει σημαίνει οτι η απαλλαγή από την αυθαιρεσία τόσο του κράτους όσο και των καθηγητών είναι αδύνατη όσο οι παράγοντες αυτοί παίζουν ρόλο.

Για να εξασφαλιστεί η ελευθερία του ατόμου πρέπει να θεσπιστεί διαγωνισμός και όχι εξετάσεις.

Με απλά λόγια παίζεται ένα παιχνίδι σε πολλά επίπεδα.

Από τη σκοπιά της κρατικής πολιτικής ρυθμίζω την απασχόληση,τα εισοδήματα τα πάρκινγκ ανεργίας.

Από τη σκοπιά του κυβερνώντος κόμματος εξασφαλίζω αρχικά την εύννοια των άξιων που πέρασαν με πανελλήνιες καταργώντας το δΙκΑΤΣΑ ώστε να τεθεούν εξετάσεις πραγματικές,ικανοποιητικές δυσκολίας,στη συνέχεια μπροστά στην ΄πίεση΄ της κοινής γνώμης αλλάζω κατεύθυνση 180 μοίρες και προωθώ τους αποφοίτους σχολών ανατολικής Ευρώπης.Ετσι ικανοποιώ όλες τις πλευρές.

Από τη σκοπιά των παρατάξεων εκμεταλευόμαστε πολιτικά ένα θέμα ώστε να δείξουμε ποιοι προστατεύουν τα συμφέροντα των φοιτητών χωρίς όμως να θίγουμε την ουσία των πραγμάτων,τους μηχανισμούς δημιουργίας και αναπαραγωγής του φαινομένου διότι τυγχάνει να μετέχουμε και εμείς διεκδικώντας μερίδια.

κτλ

Για να σπάσει αυτός ο φαύλος κύκλος πρέπει το ζήτημα του διαγωνισμού για θέσεις ειδικότητας να μονωθεί,να τεθεί εκτός πάσης κοινωνικής μεταβολής και σκοπιμότητας,να παγιωθεί σε μορφή εξετάσεων αντικειμενικών,τυφλών,αδιάβλητων χωρίς συμμετοχή καθηγητών,κοινωνικών και πολιτικών παραγόντων,να μεταβληθεί σε εσωτερικό ζήτημα των αποφοίτων Ιατρικής που πρέπει να επιδιώξουν την κατά το δυνατό απομόνωση και καταγγελία όσων εξωγενών επιχειρούν να αναμιχθούν.

Πρέπει η εξεταστική διαδικασία να λάβει ανταγωνιστική μορφή θέτοντας αντιμέτωπους τους υποψηφίους μεταξύ τους σε κατά το δυνατόν αντικειμενικότερες εξετάσεις που θα εκτιμούν κατά τον κατά το δυνατό προσφορότερο τρόπο το ακριβές μέγεθος της ύλης που κατέχει ο υποψήφιος κατατάσσοντάς τον στην ανάλογη κατηγορία.

Μιλάμε για διαγωνισμό αυστηρό έξω και πέρα από κάθε ζωντανή κοινωνική διεργασία με πλήρως νεκρωμένα τα επιμέρους τμήματά του.

Τότε μόνο θα πάψει ο συρφετός των πολιτικάντηδων,των κάθε λογής άσχετων,απατεώνων,βυσματάκιδων και μεσαζόντων να παρεμαβαίνει ασκώντας καθώς νομίζει τα δικαιώματά του.

Τότε θα αναδειχθούν οι πραγματικά εκπαιδευμένοι διαβασμένοι απόφοιτοι,των οποίων την αξία δε θα μπορεί να αμφισβητήσει κανείς ψοφοδεής θεομπαίχτης προσφεύγοντας σε ΣΤΕ και αμολώντας τα φληναφήματά του περί Ιατρικής και καλών γιατρών.

Αν θέλει ας δώσει τα USMLE και μετά τη συντριβή του ας αμφισβητήσει τα αποτελέσματα και τον τρόπο βαθμολόγησης ενώπιον του Ανώτατου Δικαστηρίου των ΗΠΑ.

Κύριοι,αυτοί που τόσο βάναυσα παραβιάζουν τα δικαιώματά σας είναι αξιοθρήνητα ανθρωπάκια μειωμένων δυνατοτήτων και εμβελείας.

Το παραμικρό χτύπημα μπορεί να τους εκθέσει επιφέροντας την πτώση τους εν ριπή οφθαλμού.

Ο γνωστός τηλεγύφτος Τριανταφυλλόπουλος θα ανοίξει εντός τω ημερών το θέμα με τα φακελάκια.Πρόκειται για πολύ τολμηρή ανακάλυψη.Ιδιαίτερα σε χρόνο που μερικοί καθηγητές όρθωσαν επιτέλους το ανάστημά τους στη χυδαιότητα και την υποβάθμιση.

Ο άντρας με τις φούστες λοιπόν,ο άνθρωπος που κέρδισε με το σπαθί του το τρελόχαρτο μετά την είσοδο στο στρατό,ο μονίμως αποτυχημένος που κατέφυγε να σπουδάσει στο εξωτερικό μετά τα μηδενικά που εισέπραξε στις πανελλήνιες,όπου ανακάλυψε οτι του ταίριαζε περισσότερο ο ρόλος της μοντέλας θέλει να καταφέρει χτύπημα στους καθηγητές ιατρικής με προφανή σκοπό να εκφοβίσει όσους σεβόμενοι τη θέση τους αρνούνται να υποταχθούν στις άνομες ρυθμίσεις για κωμικές εξετάσεις με γνωστά θέματα.

Ο κομπλεξισμός του μονίμως αποτυχημένου και καρπαζοεισπράκτορα σε κάθε είδους εξετάσεις είναι δύσκολο να κρυφτεί.

Η προσπάθειά του πρέπει να γυρίσει μπούμεραγκ ώστε να αμφισβητηθεί η ακεραιότητα των καθηγητών που διενήργησαν τον επιλήψιμο διαγωνισμό του ΔΙΚΑΤΣΑ τα προηγούμενα χρόνια και να ζητηθεί η επανεξέταση των 'επιτυχόντων΄ με κριτήρια ΔΟΑΤΑΠ όπως αυτά της τελευταίας εξεταστικής.

Φοιτητή Ιατρικής δώσε ένα σκληρό μάθημα σε όσους σε υποτιμούν και χλευάζουν την αξία σου.

Διεκδίκησε τα δυναμικά τα φυσικά σου δικαιώματα.

Μη διστάζεις σε κανένα εμπόδιο και μην υποκύπτεις σε καμία απειλή.Όσο αυξάνει η δημοσιότητα και εντείνονται οι αποκαλύψεις τόσο ευνοικότερη γίνεται η κατάσταση.

Ηρθε η ώρα τα ύπουλα υποκείμενα να δοκιμάσουν τη δύναμή σου.

Φτιάξε ένα κλειστό σύστημα και προφύλαξε το τόσο αποτελεσματικά που κάθε διάρρηξή του να αποβεί αδύνατη από τις σκουληκαντέρες της συμφοράς.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΓ2 :ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΑΤΟΣΚΥΛΟ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ ΨΑΞΕ ΑΛΛΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!

ΕΓΩ 2 ΦΟΡΕΣ ΨΗΦΙΣΑ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ!! ΒΡΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΤΑ ΧΩΣΕΙΣ ΠΕΡΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΜΙΛΑΣ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ! ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΣΑΣ!

ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΩ ΤΟ ΛΕΞΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΙΝΩΤΗ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΛΕΞΕΙΣ???????????

ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΙΣΩ ΟΤΙ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΔΙΚΑΤΣΑ????????? ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑΤΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝΕ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΦΑΣΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΟΨΙΜΟ ΤΩΝ ΦΗΤΗΤΩΝ ΣΤΑ ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ!! ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΘΗΜΙΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΤΡΙΑ ΔΥΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΑΝΕΤΟΣ ΛΕΓΟΝΤΑΣ "ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΣΑΣ, ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΣΑΣ"!!!

ΕΛΑ ΕΔΩ ΠΕΡΑΣΕ,ΣΠΟΥΔΑΣΕ ΚΑΙ ΒΓΑΛΤΟΥΣ ΕΣΥ ΣΤΗ ΦΟΡΑ!!!! ΚΑΙ ΑΜΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΡΙΜΗΝΟ ΣΤΑ ΙΜΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :splats:

Μηπως πρεπει πριν το χαρισεις στον Κωστακη να του ριξεις μια ματια για να μην ξεφτιλιζεσαι? (βλ. ΦΗΤΗΤΗΣ, ΘΗΜΙΖΩ, κ.α.)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι μόνοι που σφυρίζουν αδιάφορα για τα του οίκου τους και κατακεραυνώνουν των άλλων είναι οι πρωταγωνιστές των βρώμικων περιστατικών..

Σου θυμίζει κάτι;;

χμ, ναι

το ο,τι η κορινα εσβσηε τα ονοματα αυτων με τους οποιους συναλλασσεται

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φοιτητή Ιατρικής δώσε ένα σκληρό μάθημα σε όσους σε υποτιμούν και χλευάζουν την αξία σου.

Διεκδίκησε τα δυναμικά τα φυσικά σου δικαιώματα.

Μη διστάζεις σε κανένα εμπόδιο και μην υποκύπτεις σε καμία απειλή.Όσο αυξάνει η δημοσιότητα και εντείνονται οι αποκαλύψεις τόσο ευνοικότερη γίνεται η κατάσταση.

Ηρθε η ώρα τα ύπουλα υποκείμενα να δοκιμάσουν τη δύναμή σου.

Φτιάξε ένα κλειστό σύστημα και προφύλαξε το τόσο αποτελεσματικά που κάθε διάρρηξή του να αποβεί αδύνατη από τις σκουληκαντέρες της συμφοράς.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.