Jump to content

ΝΤΟΠΙΟΙ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΤΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΧΟΡΤΑΤΟ!


lila pause

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 132
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Λοιπόν απο καιρο παρακολούθα το site και εχω να δηλωσω πως μου κανει περιεργεια γιατι κάποιοι είναι τόσο υπέρμαχοι για την μια ή για την άλλη κατηγορία αποφοίτων.Κ επειδή το "δημοσιογραφικό μου δαιμόνιο" δεν με αφήνει θα κοιτάζω....Εξάλλου πολλοί είναι αυτοί που είναι απόφοιτοι Ελλ. Σχολών και δεν έχουν μπει με Πανελληνίες......γειααα....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν απο καιρο παρακολούθα το site και εχω να δηλωσω πως μου κανει περιεργεια γιατι κάποιοι είναι τόσο υπέρμαχοι για την μια ή για την άλλη κατηγορία αποφοίτων.Κ επειδή το "δημοσιογραφικό μου δαιμόνιο" δεν με αφήνει θα κοιτάζω....Εξάλλου πολλοί είναι αυτοί που είναι απόφοιτοι Ελλ. Σχολών και δεν έχουν μπει με Πανελληνίες......γειααα....

Αγαπητέ, εδώ δεν έχει νόημα να ασχοληθουμε με την ουσία του πράγματος. Απλά απολαμβάνουμε ως οπαδοί. Είναι σαν να ρωτάς γιατί κάποιοι είναι ολυμπιακοί ή παναθηναϊκοί την ώρα που οι ομάδες μπορεί να αλλάζουν παίκτες μεταξύ τους, ή παίκτες του παο να είναι Πειραιώτες κοκ…

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΜΗΝ ΜΑΛΩΝΕΤΕ. ΨΑΧΤΕΙΤΕ Κ ΟΛΟ ΚΑΠΟΙΟ ΒΥΣΜΑ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ. ΕΔΩ ΕΓΩ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ.

ΡΕ ΧΑΣΑΝ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΞΕΦΤΙΛΙΣΕΣ ΤΟ ΘΕΜΑ?ΟΚ ΚΑΛΟΣ ΕΙΣΑΙ ΜΩΡΕ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΜΟΥ.ΤΟ ΕΙΠΑΜΕ.....

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΑΤΡΑΒΑΣ.

ΤΟ ΟΤΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΤΙ.ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ............

ΑΝΤΕ ΕΥΧΗΣΟΥ ΤΩΡΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΔΙΚΑΤΣΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.