Jump to content

Κακίες και μόνο κακίες..


Alban

Recommended Posts

Λοιπόν να θίξω κι ένα άλλο ζήτημα:Εσείς οι άντρες της γενιάς μου έχετε γίνει πολύ γκόμενες...

Όταν βγαίνουμε μόνο γυναίκες έχουμε πολύ καλό timing,όταν υπάρχουν και άντρες στην παρέα έχει συμβεί να περιμένω και 45 λεπτά...

Αμάν πια,ξεκολλήστε από τον καθρέφτη,δεν πειράζει να βγείτε χωρίς ζελέ κι ας πετάει λίγο το τσουλουφάκι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 116
  • Created
  • Last Reply

Χαχα καλό... emarupemarup

Εγώ πάλι οταν βγαίνω με γυναίκες εκείνες δεν παίρνουν ποτε αμάξι γιατί θα το βάλει ο βλάκας ((Πού να χαλάνε λεφτα για βενζίνη)) Διασχίζω την μισή Αθήνα και κάτι παραπάνω και στο τέλος αντι για π.χ. που είχαμε 9 ραντεβού έρχονται στις 10 γιατί στις 9 μπήκανε για μπάνιο...

Πότε δεν είναι τα λεφτά τους ακριβώς στα κέντρα.. Πάντα τους λείπουν 5-10 ευρώ και δεν το λέω για την εκάστοτε κοπέλα μου,αυτή δεν έχω πρόβλημα να την κεράσω αλλα για της φίλες μου που δεν τους νοιάζει καθόλου η πάρτη τους :lol::lol:

Ξέρεις γιατί δεν τα ρίχνουμε πια στις γυναίκες και βαριόμαστε να κηνυγήσουμε emquestion

Γιατί έχετε ξεφύγει τόσο πολύ που κάνετε πάντα εσείς το πρώτο βήμα και άμ δεν το κάνετε εσεις και το κάνουμε εμείς μας θεωρείτε ληγούρια emeleosembored

Να γιατί...

Η ποσότητα λοιπών μπορεί να μην υποδηλώνει ποιοτητα αλλά ούτε η έλλειψη αυτης την υποδηλώνει :withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καιρος να αλλαξεις φιλες Alban απο τη στιγμη που δε ξερουν να ανοιγουνε το πορτοφολι τους και που δε εκτιμανε μερικα πραγματα.Μην ξεχνας οτι τους φιλους τους επιλεγουμε εμεις και οχι εκεινοι εμας.

Τωρα η αληθεια ειναι οτι οι αντρες περιποιουνται περισσοτερο τον εαυτο τους .....ε λοιπον ουτε αυτο με χαλαει αρκει να γινεται μεσα σε ορια.Το ιδιο ομως λεω και για εμας τις γυναικες οτι ο καλοπισμος εχει εχει καποια ορια.

Σημερα δε εχει απο μερους μου ποστ κακιας :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αντε καλή γυμναστική..

Μα που είναι οι κακίες;;; :blink::blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξέρεις γιατί δεν τα ρίχνουμε πια στις γυναίκες και βαριόμαστε να κηνυγήσουμε emquestion

Γιατί έχετε ξεφύγει τόσο πολύ που κάνετε πάντα εσείς το πρώτο βήμα και άμ δεν το κάνετε εσεις και το κάνουμε εμείς μας θεωρείτε ληγούρια emeleos  embored

Να γιατί...

Ποσώς με απασχολεί αν κυνηγάτε ή όχι γυναίκες,η αρρενωπότητα φαίνεται στον αέρα σας και όταν κάνετε ανταύγειες τη χάνετε!!!(τραβηγμένο,το ξέρω,αλλά δε με έπιασες πριν)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1. Men are like ........Laxatives ...... They irritate the shit out of you.

2. Men are like .......Bananas ...... The older they get, the less firm they are.

3. Men are like ........Weather ..... Nothing can be done to change them.

4. Men are like ........Blenders .... You need One, but you're not quite sure why.

5. Men are like .......Chocolate Bars .... Sweet, smooth, &they usually head right for your hips.

6. Men are like ....Commercials ...... You can't believe a word they say.

7. Men are like ..Department Stores ..... Their clothes are always 1/2 off.

8. Men are like ........Government Bonds ...... They take soooooooo long to mature.

9. Men are like .......Mascara ...... They usually run at the first sign of emotion.

10. Men are like ........Popcorn ..... They satisfy you, but only for a little while.

11. Men are like ..... Snowstorms .... You never know when they're coming, how many inches you'll get or how long it will last.

12. Men are like ........Lava Lamps .... Fun to look at, but not very bright.

13. Men are like .Parking Spots ....... All the good ones are taken, the rest are handicapped.

:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχει επικρατήσει η αντίληψη ότι για όλα τα κακά και ανάποδα που συμβαίνουν στον κόσμο, φταίνε οι γυναίκες. Πολλά άρθρα έχουν γραφτεί για να διακωμωδήσουν το γυναικείο φύλο και είναι άδικο. Για να ισορροπήσουμε κάπως αυτή τη κατάσταση σας παραθέτουμε 23 ερωταπαντήσεις που αφορούν τους ..άντρες.

1.Τι καταλαβαίνει ένας άντρας όταν λέμε προκαταρκτικά? - Παρακάλια για μισή ώρα!

2.Τι κοινό έχουν οι άντρες και τα μπουκάλια της μπύρας? - Πάνω από το λαιμό είναι άδεια!

3.Τι καταλαβαίνει ένας άντρας όταν του ζητήσεις να βοηθήσει στην καθαριότητα του σπιτιού? - Να σηκώσει τα πόδια του για να μπορείς να σκουπίσεις με την ηλεκτρική!

4.Ποια είναι η διαφορά ενός άντρα και του Ε.Τ. ? - Ο Ε.Τ. πήρε και ένα τηλέφωνο στο σπίτι!

5.Γιατί οι άντρες έχουν μια τρύπα στην άκρη του πέους? - Για να τροφοδοτείται με αέρα το μυαλό τους!

6.Ποια η διαφορά του άντρα από έναν υπολογιστή? - Στον υπολογιστή δεν χρειάζεται να τα πείς δύο φορές!

7.Πως λέγεται ένας άντρας δεμένος με σκοινί? – Πιστός!

8.Γιατί οι άντρες είναι σαν διαφημιστικά σποτ? - Δεν μπορείς να πιστέψεις λέξη απ’όσα λένε!

9.Γιατί οι άντρες είναι σαν τα μίξερ. - Πάντα χρειάζεσαι ένα αλλά ποτέ δεν είσαι σίγουρη γιατί!

10.Πότε σκέφτεται ο άντρας μια ρομαντική βραδιά κάτω από το φως των κεριών? - Όταν κοπεί το ρεύμα!

11.Πότε καταλαβαίνουμε ποια από τα δώρα που κάνουν οι άντρες στις γυναίκες γίνονται με την καρδιά τους και όχι για πονηρούς λόγους? - Τα δώρα που γίνονται για πονηρούς λόγους είναι πιο ωραία!

Τ12.ι κοινό έχουν οι άντρες και ο καιρός? - Και τα δύο δεν μπορούμε να τα αλλάξουμε!

13.Πως λέγεται ο άντρας που περιμένει το δεύτερο ραντεβού για να κάνει σεξ? - Αργός!

14.Γιατί οι άντρες δείχνουν σπάνια τα αισθήματά τους? - Γιατί δεν έχουν..

15.Πως καταλαβαίνουμε ότι ένας άντρας λέει ψέμματα? - Τα χείλη του κουνιούνται!

16.Γιατί πηγαίνει μόνο το 10% των αντρών στον παράδεισο? - Γιατί αν πήγαιναν όλοι θα ήταν κόλαση!

17.Γιατί οι άντρες είναι σαν σοκολάτα? - Α. Δεν κρατάν πολύ. Β. Όταν ζεσταθούν αφήνουν λεκέδες.

18.Ποια η διαφορά του άντρα από ένα γουρούνι? - Το γουρούνι δεν γίνεται άντρας όταν πίνει!

19.Τι βγαίνει από μία διασταύρωση άντρα με γουρούνι? - Τίποτα. Υπάρχουν πράγματα που ούτε τα γουρούνια δεν κάνουν!

20.Τι νοιώθεις όταν σε εγκαταλείψει η καλύτερη φίλη σου με τον άντρα σου? - Πόνο για τον χαμό της φίλης σου!

21.Γιατί όταν γυρίζουν μερικοί άντρες μεθυσμένοι σπίτι αφήνουν τα ρούχα τους στο πάτωμα? - Γιατί βρίσκονται ακόμα οι ίδιοι μέσα!

22.Ποια η διαφορά ενός άντρα και ενός παπαγάλου? - Στον παπαγάλο μπορούμε να μάθουμε να λέει ωραία πράγματα!

23.Γιατί οι άντρες είναι απόδειξη ότι υπάρχει η μετενσάρκωση.- Τόση βλακεία δεν μπορεί να αναπτυχθεί σε μία μόνο ζωή!

emdevil  emdevil  emdevil  emdevil  emdevil  emdevil  emdevil  emdevil  emdevil

Λοιπών αυτά τα βρήκα σε ένα άλλο Τοπικ και πέθανα στα γέλια για αυτο τα έβαλα εδώ για να γελάσετε με την ψυχή σας.... :withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και συνεχίζω

Το λεξικό της γυναίκας

Ναι = Όχι .......

Όχι = Ναι

Λυπάμαι = Θα με θυμηθείς

Χρειάζομαι = Θέλω

Αποφάσισε εσύ = Η σωστή απόφαση είναι προφανής

Κάνε ότι καταλαβαίνεις = Αυτό θα μου το πληρώσεις

Πρέπει να μιλήσουμε = Έχω να σου κάνω παράπονα

Φυσικά κάν' το άμα θέλεις = Μη το τολμήσεις να το κάνεις

Δεν τσατίστηκα = Φυσικά και τσατίστηκα, μα**κα!

Είσαι και πολύ άνδρας = Μήπως είναι καιρός να ρίξεις κανένα ξύρισμα;

Σήμερα είσαι πολύ ευγενικός μαζί μου = Μήπως, λέω μήπως, σκέφτεσαι πάλι το sex;

Σβήσε το φως = Έχω κυτταρίτιδα

Η κουζίνα δεν με βολεύει καθόλου = Θέλω καινούριο σπίτι / διαμέρισμα

Χρειάζομαι νέες κουρτίνες = και χαλιά, έπιπλα, γούνα...

Ακουσα έναν θόρυβο = Έχω καταλάβει ότι σε πήρε ο ύπνος

Μ' αγαπάς; = Θέλω να σε ρωτήσω για κάτι ακριβό

Πόσο πολύ μ' αγαπάς; = Έκανα κάτι που μάλλον δε θα σ' αρέσει

Όχι τίποτα! Ειλικρινά! = Απλά, είσαι και πολύ μ@@@κας, ρε παιδάκι μου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 months later...

MEN NEVER HAVE THE RIGHT ANSWER

A husband and wife are sitting quietly in bed reading when the wife

looks over at him and asks the question.

WIFE: "What would you do if I died? Would you get married again?"

HUSBAND: "Definitely not!"

WIFE: "Why not? Don't you like being married?"

HUSBAND: "Of course I do."

WIFE: "Then why wouldn't you remarry?"

HUSBAND: "Okay, okay, I'd get married again."

WIFE: "You would?" (with a hurt look)

HUSBAND: (makes audible groan)

WIFE: "Would you live in our house?"

HUSBAND: "Sure, it's a great house."

WIFE: "Would you sleep with her in our bed?"

HUSBAND: "Where else would we sleep?"

WIFE: "Would you let her drive my car?"

HUSBAND: "Probably, it is almost new."

WIFE: "Would you replace my pictures with hers?"

HUSBAND: "That would seem like the proper thing to do."

WIFE: "Would you give her my jewelry?"

HUSBAND: "No, I'm sure she'd want her own."

WIFE: "Would she use my golf clubs?"

HUSBAND: "No, she's left-handed."

WIFE: -- silence --

HUSBAND: "shit."

emoopsemdevil:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΛΕΞΙΚΟ ΚΑΛΛΙΣΤΕΙΩΝ

Πρώτο σκέλος : Δηλώσεις υποψηφίων

Δεύτερο σκέλος : Τι εννοούν

Έχω ύψος 1,75 = Είμαι 1,65 με τακούνια

Έχω εργαστεί σε δημόσιες σχέσεις = Δούλευα μπαργούμαν σε κωλάδικο

Σπουδάζω μπαλέτο = Χορεύω Παρασκευές και Σάββατα σε σκυλάδικο

Χόμπι μου είναι το τραγούδι = Από φωνή μ... κι από μ...φωνάρα

Έχω κάνει μαθήματα πιάνου = Το πιάνο με ω στο τέλος

Μιλάω ισπανικά = Κάνω κι άλλα πράγματα από τη συμπαθή χώρα

Σπουδάζω δημοσιογραφία = Με πηδάει ο αρχισυντάκτης του καναλιού

Σπουδάζω νομικά = Με πηδάει ο Κούγιας

Στον ελεύθερο χρόνο μου κάνω ιππασία = Η μόνη αλήθεια που είπα σήμερα

Έχω τελειώσει οικιακή οικονομία = Ειδικότητά μου να κλείνω σπίτια

Έχω κάνει μαθήματα kickboxing = Κοντά τα χέρια λιγούρια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στον ελεύθερο χρόνο μου κάνω ιππασία = Η μόνη αλήθεια που είπα σήμερα
Θα μπορούσε και να σημαίνει "ειδικεύομαι στην καβάλα" emcensoredemoops
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.