Jump to content

Κακίες και μόνο κακίες..


Alban

Recommended Posts

emarup Λοιπόν Alban από εσάς τους άντρες έχω μάθει να μην περιμένω τίποτα απολύτως...ή μάλλον έχω μάθει να περιμένω τα χειρότερα...

Δε μιλάω για τους αιώνες που πέρασαν,μιλάω για ΣΗΜΕΡΑ.

Το μοντέλο που αναφέρεις θέλω να πιστεύω δεν είναι αντιπροσωπευτικό του φύλου μου.

Προσθέτω στα προηγούμενα οτι στερείστε και κάθε ευαισθησίας.

Εννοείται βαβαίως οτι υπάρχουν και εξαιρέσεις,σ' αυτές ελπίζουμε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 116
  • Created
  • Last Reply

Μα γίνεται να σκέφτεστε διαρκώς μόνο ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑ????? emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε κορίτσια δεν φταίμε εμείς που σκεφτόμαστε μόνο,αποκλειστικά,συνεχώς,διαρκώς και εμμόνως...το ποδόσφαιρο!!!

:P:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προσωπικα δε με χαλαει καθολου να σκεφτεστε το ποδοσφαιρο....με χαλαει οταν ΔΕΝ σκεφτεστε γενικα..........

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε κορίτσια δεν φταίμε εμείς που σκεφτόμαστε μόνο,αποκλειστικά,συνεχώς,διαρκώς και εμμόνως...το ποδόσφαιρο!!!

:P:D

Παρομοίως κανένα πρόβλημα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προσωπικα δε με χαλαει καθολου να σκεφτεστε το ποδοσφαιρο....με χαλαει οταν ΔΕΝ σκεφτεστε γενικα..........

Χωρίς να θέλω κάποια στιγμή να θεωρηθώ μισογύνης...

Θεωρείς το γυναικείο φύλλο πιο έξυπνο;;

Εγω πάλι όχι..

Και απαντώ με επιχειρήματα..

1)Ο Ανδρικός εγκέφαλος είναι μεγαλύτερος σε όγκο έναντι του γυναικείου όπως και η καρδία άλλωστε..

2)Ο Ανδρικός εγκέφαλος είναι βαρύτερος του γυναικείου κατα 200 με 300 γραμ.

3)Το ανδρικό φύλλο έχει ποικοιλία χρωμοσωματίκή κατα ΧΥ έναντι του γυναικείου φύλου που έχει ΧΧ και όπως θα γνωρίζεις η χρωμοσωματική ποικοιλομορφία υποδηλώνει και πιο ανεπτυγμένο είδος βιολογικά..

:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χωρίς να θέλω κάποια στιγμή να θεωρηθώ μισογύνης...

Θεωρείς το γυναικείο φύλλο πιο έξυπνο;;

Εγω πάλι όχι..

Και απαντώ με επιχειρήματα..

1)Ο Ανδρικός εγκέφαλος είναι μεγαλύτερος σε όγκο έναντι του γυναικείου όπως και η καρδία άλλωστε..

2)Ο Ανδρικός εγκέφαλος είναι βαρύτερος του γυναικείου κατα 200 με 300 γραμ.

3)Το ανδρικό φύλλο έχει ποικοιλία χρωμοσωματίκή κατα ΧΥ έναντι του γυναικείου φύλου που έχει ΧΧ και όπως θα γνωρίζεις η χρωμοσωματική ποικοιλομορφία υποδηλώνει και πιο ανεπτυγμένο είδος βιολογικά..

:P  :P

οκ.....

όσον αφορά το 1 και το 2... ποσότητα δε σημαίνει και ποιότητα :rolleyes:

όσον αφορά το 3... ναι ποικιλία αλλά και πολλές ανωμαλίες βρε παιδί μου το Υ...

εξάλλου στη ζωή δεν ανάγονται όλα σε θέμα μεγέθους... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΕ σενα μιλαω κομπλεξικέ Νομικάριε...ναι ναι σε σένα ΓΙΟΥ ΣΑΝ ΟΒ Ε ΜΠΙΤΣ!!!!

Σε σένα που θες να με βλέπεις να σέρνομαι νυχθημερόν πάνω από τους κώδικες..και να μην πάρω ΠΟΤΕ μου ΠΤΥΧΙΟ!!!! Επειδή εσένα δεν σε επαιζαν μικρό στο σχολείο, επειδή δεν σε θήλασε η μανα σου και επειδή το πρώτο σου κορίτσι δεν σε φίλησε γι αυτά τα ΑΘΛΙΑ ΒΡΩΜΕΡΑ ΣΙΔΕΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!!

Σου έυχομαι...Ο,ΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ!!!!! emcensoredemcensoredemcensoredemcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χωρίς να θέλω κάποια στιγμή να θεωρηθώ μισογύνης...

Θεωρείς το γυναικείο φύλλο πιο έξυπνο;;

Εγω πάλι όχι..

Και απαντώ με επιχειρήματα..

1)Ο Ανδρικός εγκέφαλος είναι μεγαλύτερος σε όγκο έναντι του γυναικείου όπως και η καρδία άλλωστε..

2)Ο Ανδρικός εγκέφαλος είναι βαρύτερος του γυναικείου κατα 200 με 300 γραμ.

3)Το ανδρικό φύλλο έχει ποικοιλία χρωμοσωματίκή κατα ΧΥ έναντι του γυναικείου φύλου που έχει ΧΧ και όπως θα γνωρίζεις η χρωμοσωματική ποικοιλομορφία υποδηλώνει και πιο ανεπτυγμένο είδος βιολογικά..

:P  :P

Ειπα εγω πουθενα οτι οι γυναικες ειναι πιο εξυπνες;Εγω ειπα οτι δε σκεφτεστε.Μια χαρα εξυπνοι ειστε οπου γουσταρετε αλλα μερικες φορες εκει που πρεπει να ειστε δε ειστε!

Τωρα οσον αφορα την χρωμοσωμικη διαφορα......και κατι αλλο εχετε αλλα δε τα χρησιμοποιειται οταν και οπου πρεπει!Δε εχετε τα @@ να αντιμετωπιζετε καταστασεις προτιματε να αποφευγετε .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χωρίς να θέλω κάποια στιγμή να θεωρηθώ μισογύνης...

Θεωρείς το γυναικείο φύλλο πιο έξυπνο;;

Εγω πάλι όχι..

Και απαντώ με επιχειρήματα..

1)Ο Ανδρικός εγκέφαλος είναι μεγαλύτερος σε όγκο έναντι του γυναικείου όπως και η καρδία άλλωστε..

2)Ο Ανδρικός εγκέφαλος είναι βαρύτερος του γυναικείου κατα 200 με 300 γραμ.

3)Το ανδρικό φύλλο έχει ποικοιλία χρωμοσωματίκή κατα ΧΥ έναντι του γυναικείου φύλου που έχει ΧΧ και όπως θα γνωρίζεις η χρωμοσωματική ποικοιλομορφία υποδηλώνει και πιο ανεπτυγμένο είδος βιολογικά..

:P  :P

Το θέμα δεν είναι πόσο μεγαλύτερος ή πόσο βαρύτερος ή πόσο ότι άλλο τέλος πάντων είναι ο εγκέφαλος στους άντρες... το θέμα είναι τι ποσοστό του εγκεφάλου του χρησιμοποιεί κάποιος και συγκεκριμένα οι άντρες....

Ακόμη μπορούμε να πούμε και κάτι άλλο που λέτε κυρίως εσείς τα σερνικά .... δεν παίζει ρόλο το μέγεθος αλλά πως το χρησιμοποιεί κάποιος.... ή μήπως τα σερνικά που γράφετε εδώ στο φόρουμ δεν το λέτε...

Φιλικά πάντα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να μαι και γώ Παριζάκι...

Ειμαι με τον γυναικείο πληθυσμό και......

:blink: Και διαβάζουμε ορθοπεδική... :Pembored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πω πω Παριζάκι αυτο το λαγουδάκι οσο παιρνάει ο καιρός γίνεται όλα και πιο σπαστικό...

Πότε αρχίζει η περίοδος κυνηγιού emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οταν αρχίσει θα σου φέρω το κεφάλι του να το βάλεις στον τοίχο... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

επίσης η γυναίκα διαθέτει περισσότερο μπλα μπλά μπλά :-) Αυτό ξεχάσατε να το αναφέρετε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αντί να ασχολείσαι με το δικό μου λαγουδάκι απάντα καλύτερα σε αυτά που σου έγραψαν τα κορίτσια... :splaaaats::splaaaats::splaaaats:

Ή δεεεεεν.... :Pemdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αντί να ασχολείσαι με το δικό μου λαγουδάκι απάντα καλύτερα σε αυτά που σου έγραψαν τα κορίτσια... :splaaaats:  :splaaaats:  :splaaaats:

Ή δεεεεεν.... :P  emdevil

Να απαντήσω αλλά δεν βλέπω πουθενά την ερώτηση;; :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το θέμα δεν είναι πόσο μεγαλύτερος  ή πόσο βαρύτερος ή  πόσο ότι άλλο τέλος πάντων είναι ο εγκέφαλος στους άντρες... το θέμα είναι τι ποσοστό του εγκεφάλου του χρησιμοποιεί κάποιος και συγκεκριμένα οι άντρες....

Ακόμη μπορούμε να πούμε και κάτι άλλο που λέτε κυρίως εσείς τα σερνικά .... δεν παίζει ρόλο το μέγεθος αλλά πως το χρησιμοποιεί κάποιος....  ή μήπως τα σερνικά που γράφετε εδώ στο φόρουμ δεν το λέτε...

Φιλικά πάντα.

Μπορεις να αποδείξεις οτι χρησημοποιείται μεγαλύτερο ποσοστο του εγκεφάλου απο οτι οι άντρες;;

Σερνικά;; Τί είναι αυτό;

Να Πούμε τι; Οτι το μέγεθος δεν μετράει;;; :lol::lol::lol::lol::splaaaats:

Πάντα φιλικά; emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορεις να αποδείξεις οτι χρησημοποιείται μεγαλύτερο ποσοστο του εγκεφάλου απο οτι οι άντρες;;

Σερνικά;; Τί είναι αυτό;

Να Πούμε τι; Οτι το μέγεθος δεν μετράει;;; :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :splaaaats:

Πάντα φιλικά; emrose

Τι όμορφα που απάντησες με ερωτήσεις...

Επειδή δεν προλαβαίνω θα σου πω μόνο ένα παράδειγμα :

"Οι γυναίκες είναι πιο έξυπνες από τους άνδρες: δεν έχουν την τάση να παρελαύνουν σε παρατάξεις, δεν εκτελούν ανόητες διαταγές και δεν σκοτώνουν η μια την άλλη." Ν. Βέκσιν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.