Jump to content

Κακίες και μόνο κακίες..


Alban

Recommended Posts

Εδώ γράφετε μόνο κακίες για το αντίθετο φύλλο και μόνο...

Οι κανόνες είναι απλοί..

1... Γράψτε κακίες για το αντίθετο φύλλο

2.. Μόνο για το αντίθετο φύλλο

3.. Απαγορεύωνται οι βωμολοχίες..

4.. Ξεκινάμε;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 116
  • Created
  • Last Reply

καλα, αυτο το topic θα γινει αναρπαστο!!!!

καλη αρχη!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι ναι ναι χαχαχα αλλά είπαμε μόνο κακκίες χαχαχαχα

και συνεχίζω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ειχαν μπλεξει μονο τα νουμερα καλα θα ηταν!!

Εδω ξανθιες γιατρινες εχουνμπλεξει τους αντρες!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Που ειστε ρε σεις? ελατε να πουμε καμια κακια να περασει η κολοεφημερια !!!!!! Με ξυπνησαν δευτερη φορα, δεν προκειται να με ξαναπαρει ο υπνος!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πλακα πλακα παλαιολογε με το νανι νανι κλεινουν τα ματια μου! να εισαι καλα λεβεντη μου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πώς καταλαβαίνουμε άν μία γυναίκα μας αγαπαέι;;;;

Φυσικά αν έχουμε έναν δικό μας στόλο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτη που εκμεταλλευονται οι ρουφιανες οι γυναικες και μας κανουν οτι θελουν!!! (την καρδια εννοω, μην παει σε τιποτε ανδρολογια ο νους σου)!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παντως ρε παιδια αυτο το οργανο που τοσο εχουν εξυμνησει οι ποιητες και οι συγγραφεις απο αρχαιοτατων χρονων, στις γυναικες περα απο την καθαρα βιολογικη του λειτουργια δεν κανει και τιποτε αλλο!! Ο καθηγητης καρδιολογιας που ειχα μας ελεγε οτι αποδειξη του οτι οι γυναικες ειναι ακαρδες ειναι το γεγονος οτι σπανια υποφερουν απο ασθενειες του μυοκαρδιου, αυτο σημαινει οτι δεν το φορτωνουν με συναισθηματισμους και αλλα τετοια ποταπα και ευτελη εργα... Να αγιασουν τα κοκαλακια του!!!!

Για να λεω κακιες νυχτιατικα με γδικιωνετε η μοιρα!!! Μπαταρισα ενα ποτηρι καφε και τα εκανα ολα μ.....ι!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάποτε κάποια μου είπε οτι η πιο τρυφερή στιγμή σε μία σχέση είναι όταν κάνουν έρωτα.......

emeleosemeleosemeleos

Εγώ θα απαντούσα όταν παίρνω την γυναίκα που αγαπάω αγκαλία.. emhugemhugemhugemhugemhug

Απο εκεί και πέρα βγάλε τα συμπεράσματα σου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξέρεις και κάτι άλλο;;;

Θα μας πούν στο τέλος μισογύνηδες....

αλλά όταν αυτές μας βρίζουν δεν υπάρχει αντοίστιχη λέξη εκτός αν είναι μισοάντρες...

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξέρεις και κάτι άλλο;;;

Θα μας πούν στο τέλος μισογύνηδες....

αλλά όταν αυτές μας βρίζουν δεν υπάρχει αντοίστιχη λέξη εκτός αν είναι μισοάντρες...

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Το ότι δεν υπάρχει αντιστοιχη λέξη και μόνο δείχνει πως εμείς δεν σας μισούμε ,αντίθετα σας αγαπάμε. Όταν όμως κάποιοι ζούν στην εποχή του παππού μου ,ε τότε δεν γίνεται να μη πεις κάτι. Γι'αυτό και εγώ δεν μπόρεσα να αντισταθώ το μεσημέρι και απάντησα σε εκείνο το παιδάκι στο άλλο θρέντ :unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν έχω ακούσει ποτέ να λένε έναν άντρα Νοικοκύρη και μία γυναίκα κύρη του σπιτιού...

Δεν μίλησα ούτε για τον παπού σου αλλά ουτε για εκείνες τις εποχές που στην τελική δεν μιλάμε για την εποχή του Αχιλέα.. μιλάμε για σήμερα..

Νομίζω οτι ένας άντρας δίνεται πιο ολοκληρωτικά σε μία σχέση όταν αγαπάει παρά μία γυναίκα..

Και επαναλαμβάνω...

Δεν υπάρχει αντοίστιχο του ΦΕΜΙΝΙΣΜΟΥ στους άντρες..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομίζω οτι ένας άντρας δίνεται πιο ολοκληρωτικά σε μία σχέση όταν αγαπάει παρά μία γυναίκα..

Εκανα καθαριοτητα! Ελπιζω να μην μας φανεοι μυγες ωσπου να ερθει η καθαριστρια!

Λοιπον, ο νεαρος φιλος μας alban εχει πολυ πολυ μεγαλο δικαιο!

Οι αντρες στην αγαπη δινονται ολοκληρωτικα, ηλιθια, φανατικα, σαν ηρωες, σαν πολεμιστες, σαν "δον κιχωτες"!!! Η μικρη εμπειρια των 36-37 χρονων μου μου εχει αποδειξει οτι οι γυναικες παντα εχουν στο πισω μερος του μυαλου τους και κατι αλλο, τωρα τι ειναι αυτο το αλλο εξαρταται απο το τι θελουν περισσοτερο, παντως την ικανοτητα να αγαπησουν τοσο αγνα και δυνατα οπως ενας αντρας δεν την εχουν!!

Ειπα και ελαλησα και παω για υπνο!

PS Eαν δεν ακουσετε νεα μου αυριο, θα ειναι διοτι εχει διαβασει τις θεσεις μου η γυναικα μου....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν έχω ακούσει ποτέ να λένε έναν άντρα Νοικοκύρη και μία γυναίκα κύρη του σπιτιού...

Δεν το έχεις ακούσει;"...και ο νοικοκύρης του σπιτιού χίλια χρόνια να ζήσει..."( κάλαντα απο αρχαιοτάτων χρόνων)

Δεν μίλησα ούτε για τον παπού σου αλλά ουτε για εκείνες τις εποχές που στην τελική δεν μιλάμε για την εποχή του Αχιλέα.. μιλάμε για σήμερα..

Δεν το είπα για εσένα αλλά για εναν άλλον που δεν θυμάμαι ποιο νικνέιμ είχε

Νομίζω οτι ένας άντρας δίνεται πιο ολοκληρωτικά σε μία σχέση όταν αγαπάει παρά μία γυναίκα..

Αυτό συμβαίνει και στα δύο φύλα ,είναι στο χαρακτήρα που έχει κάποιος

Δεν υπάρχει αντοίστιχο του ΦΕΜΙΝΙΣΜΟΥ στους άντρες..

Δεν γίνεται να υπάρχει αντίστοιχο του φεμινισμού στους άνδρες γιατί ο φεμινισμός έγινε για να υποστηρίξει τη χειραφέτηση της γυναίκας και την εξίσωσή της με τον άντρα σε όλα τα πεδία της κοινωνικοοικονομιής και πολιτικής ζωής.Ο άντρας πάντα είχε το πάνω χέρι σε όλα και το έχει ακόμη και σήμερα σε κάποιες περιπτώσεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο άντρας πάντα είχε το πάνω χέρι σε όλα και το έχει ακόμη και σήμερα σε κάποιες περιπτώσεις.

ειπαμε, αυτα ειναι παραμυθακια μεχρι να μπει το στεφανι! μετα: παντοφλα emoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μοναχικό ατέρι χαίρομαι που έχουμε αρχίσει κ αναπτύσουμε τρυφερή σχέση...

Τουλάχιστον θα κοιμηθούμε χωρίς απωθημένα....

Και επειδή έγινε τρυφερό το TOPIC ενώ σκοπό έχει να βγάζει καφρύλα..

Ξαναρχίζω.. lol emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειπαμε, αυτα ειναι παραμυθακια μεχρι να μπει το στεφανι! μετα: παντοφλα  emoops

χαχαχα δεν μπορώ να πω... η παντόφλα μου άρεσε...

όταν αγαπάς όμως κάποιον δεν του ρίχνεις παντόφλα ,αλλά αμέτρητα φιλιά και εκείνος το ίδιο.Αρκεί να υπάρχει κατανόηση και από τους δύο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μοναχικό ατέρι χαίρομαι που έχουμε αρχίσει κ αναπτύσουμε τρυφερή σχέση...

Τουλάχιστον θα κοιμηθούμε χωρίς απωθημένα....

Και επειδή έγινε τρυφερό το TOPIC ενώ σκοπό έχει να βγάζει καφρύλα..

Ξαναρχίζω.. lol emhehe

Η καφρίλα άλλη μέρα....

Καληνύχτα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομίζω οτι ένας άντρας δίνεται πιο ολοκληρωτικά σε μία σχέση όταν αγαπάει παρά μία γυναίκα..

Συμφωνώ με το "μοναχικό αστέρι..." :P

Δεν είναι θέμα φύλου, αλλά ιδιοσυγκρασίας, χαρακτήρα, προσωπικότητας και φυσικά το πώς ορίζει ο καθένας το ρήμα "αγαπώ" :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.