Jump to content

Κακίες και μόνο κακίες..


Alban

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 116
  • Created
  • Last Reply

Κ Κ Κ

Α Α Α

Κ Κ Κ

Κ Κ Κ

Ι Ι Ι

Ε Ε Ε

Σ Σ Σ

emkwlosemkwlosemkwlosemkwlosemkwlosemkwlosemkwlosemkwlos

:splats::splats::splats::splats::splats::splats::splats::splats:

ΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εδώ γράφετε μόνο κακίες για το αντίθετο φύλλο και μόνο...

Οι κανόνες είναι απλοί..

1... Γράψτε κακκίες για το αντίθετο φύλλο

2.. Μόνο για το αντίθετο φύλλο

3.. Απαγορεύωνται οι βομολοχίες..

4.. Ξεκινάμε;;;

Εεεεεεεεεχμμμμ..... μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις και συ βέβαια....μας έχεις βγάλει το μάτι με τέτοια ορθογραφία :splaaaats:

(no offence)

Επίσης κυρία Γουιν, αν έχετε την καλοσύνη διορθώστε τον τίτλο του τοπικ "κακίες" με ένα κ και "φύλο" με ένα λ παρακαλώ :splats:

Πάω τώρα να διαβάσω και τα υπόλοιπα και αν χρειαστεί να γράψω κι αλλη κακία emdevil θα κάνω εντιτ emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα αν δεν έκανα λάθη εγώ και εσύ και όλοι μας πώς θα γράφαμε κακίες;;;;;;;;;;

ε;

ε;

ε;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νε νε αισοί.........

Κε ΩΣΩ αφορα το τοποικ παις κατει για των απω πανω σου

που να δείς αμα γίνω και Moderetor ποσα ypload θα κάνω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup. Πωωω-πωωω....ήρθε για να μείνει.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε τί;;;;

έτσι εύκολα θα με ξεφορτωνόσουνα;;;

τώρα θα δείς..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Οι mods δεν έχουν κάποια ιδιαιτερότητα στο απλόουντ.... και μοδ γίνεσαι όχι αυτοδικαίως με τη συμπλήρωση κάποιου αριθμού ποστς... (όπως γίνεται με τα προμινεντ μέμπερς) αλλά σε συνεννόηση με τους αντμινς... emeleos Χαλάρωσε λίγο....
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΑΑΑΑΑΑΑ τα νεύρα μου......... embombembombembombembombembombembombembomb

κατεβάζω εδώ και 13 ώρες το Φαντάστικ φορ και με έκοψε ο άλλος 5 λεπτά πριν τελοιώσει το Downloading....

emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπών άλλαξα το Mine-Me μου και έβαλα έναν που πλένει τα δόντια του με Crest

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Κι αυτό είναι κακία...γιατί είπαμε? :blink:

Εγώ σήμερα νιώθω πολύ καλός άνθρωπος και δε θα εκστομίσω κακία για το αντίθετο φύλο. Άσχετα αν από τη μια σου λένε "μη χαθείς-ζουν ζουν ζουν" κι από την άλλη δε σηκώνουν το ξερό τους να πάρουν ένα τηλέφωνο να δουν αν ζούμε.

emoops είπαμε όχι κακίες. Αλλά αυτό δεν είναι κακία. Είναι αλήθεια. Σπλατς! :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπητη :wub: juliette..

προσπαθώ να καταλάβω τι σημαίνει το ζουν ζουν ζουν...

Η κοπέλα η δικία μου που μου έλεγε οτι δεν μπορεί να ζήσει χωρίς εμένα και ότι με αγαπάει πιο πολύ και απο τον ευτό της emexclemquestionemquestionemquestionemquestionemquestionemquestionemquestionemquestionemquestionemquestionemquestionemquestionemquestionemquestionemquestionemquestion Μόλις τσακωθήκαμε πριν 2 μήνες και χωρίσαμε μετά απο 2 ετών και κάτι σχέση μόλις εχθές μου έστειλε ένα μήνυμα για να δεί τι κάνω..

Βέβαια πού να πάρει τηλέφωνο να δεί αν ζώ;;;

2 μήνες

και

μόλις εχθές έστειλε μήνυμα αυτή που με αγαπούσε πιο πολυ απο τον ευτό της..

Αρα διπίστωσα οτι

ΜΙΣΕΙ τον ευτό της...... emblow

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Μπουχαχαχα!

Μα αγαπητό μου παιδί, δεν τίθεται τέτοιο ζήτημα εδώ.

Καταρχάς ζουν ζουν ζουν είναι το ηχοποίητο ζουζούνισμα και το αναφέρω για ευνόητους λόγους διότι σιγά μην κάτσω να παραθέσω όλο το γούτσου-γούτσου διάλογό μας (προσωπικά δεδομένα..) emhehe

Aπό την άλλη κανείς δε μου είπε ότι μ'αγαπάει πιο πολύ από τον εαυτό του. Επίτρεψέ μου να είμαι πολύ επιφυλακτική όταν ακούω τέτοιες βαρύγδουπες δηλώσεις. Κι εγώ στα 18 μου νόμιζα ότι το έτερον ήμισυ το αγαπώ τόσο πολύ. Αλλά τελικά η ερωτική αγάπη είναι πολύ εγωιστική: και έτσι θα'πρεπε να είναι, γιατί το ένστικτο της αυτοσυντήρησης είναι τόσο ισχυρό, ώστε μόνο ΙΣΩΣ το ένστικτο της μητρότητας να μπορεί να το αντισταθμίσει (κι αυτό παιζεται..) :rolleyes:

Από την άλλη εγώ δε χώρισα (ούτε τα'φτιαξα όμως-μπλιαξ τι έκφραση κι αυτή, ακούς εκεί τα'φτιαξα λες και είμαστε στο γυμνάσιο)....απλά αναφέρομαι σε ένα γαμ.. emoopsemcensored μήνυμα που μες στο σορόπι και το wannabe "φτιάξιμο" σε παρακαλεί να μη χαθείς (που το κάνω συνηθως...νταξ αυτό είναι θέμα άλλης συζήτησης) κι από την άλλη μηδεμία επικοινωνία.

Και ερωτώ μετά: φταίω εγώ που είστε οξύμωροι (και σκέτο μωροί επίσης emdevil ) εσείς οι άντρηδοι και άντε να σας κατανοήσουμε μετά?

(εξακολουθώ να μην εκτοξεύω κακίες-την αλήθεια λέω, να εξηγούμαστε!!!) :P:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παραθέτω μήνυμα απο γυναίκα που βρήκα στο Ιντερνετ..

Τα λόγια είναι περιττά...

emarright Αφιερωμένο στους άνδρες.....

για να χαίρονται οι γυναίκες.....

(See attached file: Man smarts.jpg)

Κάποια μέρα στον κήπο της Εδέμ, η Εύα φωνάζει προς τον ουρανό:

- Πνεύμα έχω ένα πρόβλημα!

- Τι πρόβλημα Εύα;

- Ξέρω ότι με δημιούργησες και μου χάρισες αυτόν τον υπέροχο κήπο και όλα αυτά τα θαυμάσια ζώα και αυτό το φαιδρό φίδι, εγώ όμως δεν είμαι ευτυχισμένη.

- Γιατί συμβαίνει αυτό Εύα;

- Επειδή είμαι μόνη και βαρέθηκα μέχρι θανάτου τα μήλα!

- Εύα σ’ αυτή την περίπτωση, έχω μια λύση. Θα δημιουργήσω για σένα έναν άντρα.

- Τι είναι ο άντρας;

- Θα είναι ένα ελαττωματικό πλάσμα με πολλά κακά γνωρίσματα. Θα λέει ψέματα, θα εξαπατάει και θα είναι επαρμένο. Με λίγα λόγια θα σου κάνει τη ζωή δύσκολη. Αλλά... θα είναι μεγαλύτερος, γρηγορότερος και θα του αρέσει να κυνηγάει και να σκοτώνει. Θα φαίνεται χαζός όταν θυμώνει, αλλά από τη στιγμή που παραπονιέσαι θα τον δημιουργήσω με τέτοιο τρόπο που να ικανοποιεί τις φυσικές σου ανάγκες. Θα είναι ανόητος και θα διασκεδάζει με πράγματα παιδικά όπως να παλεύει και να κλωτσάει την μπάλα. Δεν θα είναι ιδιαίτερα ευφυής και έτσι θα χρειάζεται τη συμβουλή σου για να σκέφτεται καλύτερα.

- Ακούγεται θαυμάσιο αποκρίθηκε η Εύα με ειρωνικά σηκωμένο το φρύδι της. «Μήπως υπάρχει καμιά δυσκολία;»

- Βασικά θα τον έχεις υπό έναν όρο...

- Ο οποίος είναι...;

- Όπως είπα θα είναι περήφανος, αλαζόνας και νάρκισσος... Έτσι, πρέπει να τον αφήσεις να πιστεύει ότι τον έφτιαξα πρώτο. Απλώς να το θυμάσαι, είναι το μικρό μας μυστικό...Ξέρεις τώρα, σαν Γυναίκα προς γυναίκα!...

και για να μήν παρεξηγηθώ για gay να δηλώσω οτι αυτο το βρήκα στο ιντερνετ και δεν είναι δικά μου λόγια...

emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τελικα αυτο το τοπικ ειναι για να γραφουμε κακιες ή ο,τι μας κατεβαινει στο μυαλο; <_<

Μπορείς πολύ άνετα να διαβάσεις το ρεπλαί νούμερο 40 οπου θα διαπιστώσεις ενα ανέκδοτο του internet..

Αν αυτο δεν είναι φεμηνιστική κακία τότε τι να πώ;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Έχεις δει το "Κατάσκοπος Νέλλη"? Είναι αρκετά πιο αποκαλυπτική εκεί ;)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.