Jump to content

Αθλητική Ένωση Κωνσταντινουπόλεως


pws?

Recommended Posts

Δεν βγαίνει πρωταθλητής πάντα αυτός που θα παίξει την καλύτυερη μπάλα αλλά αυτός που θα είναι πιο σταθερός...

και θα παρει και τα σφυριγματακια του ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ΛΙΒΙΝΓΚΣΤΟΝ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΤΟ "ΤΡΕΝΑΚΙ ΤΣΑΦ ΤΣΟΥΦ ΤΗΣ ΑΕΚ" ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΔΡΟΜΟ ΑΚΟΜΑ.

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΑΕΚ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΗΣ.

ΜΕ ΤΗΝ ΚΩΛΟ-ΦΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΙΣΩΣ ΝΑΙ.

Σου θυμίζει κάτι............

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να δούμε σήμερα τι σόι παίκτης είναι ο Καλόν...για την ακρίβεια σε τι κατάσταση βρίσκεται...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν ξερω ποσο θα ληξει το ματς,τωρα εχει ημιχρονο,αλλα το μονο π εχω να πω ειναι πως μας δουλευουν κανονικα.ολοι μαζι:παικτες , προπονητης και διοικηση

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Παππούλη τα έγραφα καιρό...τελικά σε έφαγανοι μαλακίες σου...και τώρα θέλεις να βγεις και από επάνω...κοντέ εσύ μην χαίρεσαι...ο τίγρης είναι όλο και πιο κοντά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Δε μπορω να πω πολλα πράγματα,τριζουν τα κόκαλα του Μπαρλου.. η μανα ΑΕΚ ψυχοραγεί η ΑΕΚ διέρχεται μια μεγάλη κριση.

Ακουεί κανεις;

_Μπα..

Κραυγή βοώντος εν τη ερήμω...

Και εγω μεσα στη θλιψη μου πνηγμένος θυμηθηκα τα λογια του παππου μου,

΄Είμαστε 'πρόσφυγγες΄Ειμεθα Α.Ε.Κ.΄

Ισως 'τα αφεντικά' ξέχασαν οτι η ΑΕΚ ειναι μια όμαδα που παιζει για πρόσφυγες και ξεριζομένους,ισως ξέχασαν οτι δεν είμαστε αυτοι που προσκύνησαν και αλλαξοπίστησαν ισως να ξέχασαν οτι

τίποτα δεν ειναι τυχαίο σε αυτη την όμαδα ουτε το έμβλημα ουτε τα χρώματα της.

Εμένα η ΑΕΚ δε μου θυμίζει χαμένες αυτοκρατορίες, σίγουρα μου θυμίζει χαμένες πατρίδες και τα παραπάνω λόγια

του παππου μου.

Εσένα Νικολαίδη;

Ti σας έρχετε στο μυαλό οταν ακους την λεξη Α.Ε.Κ.;

Δοξα, χρημα,κοινωνική καταξίωση και γκλαμουριά;

Events,parties και ισως μια αυριανή επιτυχημένη πολιτική καριέρα;

Eξάλλου η ποδοσφαιροποίηση της πολιτικής

και του αθλητισμού ειναι πολυ προσφιλές στο νεοελληνικό κρατος και η εκ του ασφαλούς δημαγωγία οπως μια φράση που μου προκαλεί τον γέλωτα αλλα δυστυχως παράλληλα την θλιψη:

''ειμαι αριστερός και ΑΕΚ...''

To ξεχάσατε κυριε Νικολαίδη;

Εμεις με μνημονικό ελέφαντα σας το θυμίζουμε...

Αραγε τι σημαίνει για σενα κ.Νικολαίδη

η ΑΕΚ;...

Μαλλον σπεκουλάρεις και στοχεύεις να κανεις την Α.Ε.Κ. μια ομαδα λεγεωνάριων και ''σταθμό''τους στη

μετέπειτα καριέρα τους στην Ευρώπη...

Φυσικα με το αζημίωτο για τα δικα σου ατομικά οικονομικά συμφέροντα...

Αεκαρα μου κουράγιο έρχονται δυσκολα χρόνια...

Εμενα αυτα τα λόγια που μου'πε ο παππους

μου Κύριοι σύγχρονοι τεχνοκράτες, ινστρούκτορες- λογιστές, με τα 'μεγαλόπνοα'σχέδια εχουν μεινει ανεξίτηλα χαραγμένα στην μνημη μου.

''Είμαστε πρόσφυγγες ειμεθα ΑΕΚ''

κουραγιο στους απανταχού Αεκτζηδες που βλέπουν την ΑΕΚ με τα ματια της ψυχης και της καρδιας ακομη...

Τα κουρέλια τραγουδουν ακόμα..

ενα ωραιο τραγουδι των vnv nation θελω να αφιερωσω αυτη τη στιγμη στην ομαδα μου....

http://www.youtube.com/watch?v=0CNEilXwcLc...feature=related

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

επειδη πηξαμε σε ρουφιανους, δολοφονους,πρακτορες CIA KGB STASI, μαιμου πρωταθλητες, κοτες...ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥΣ ΑΞΙΖΕΙ

ΜΑΜΗΣΤΕ ΤΟΝ ΜΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Τροποποιήθηκε από filpolis
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3-0 (50' ΛΕΠΤΟ)

ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.......4-0 (66' ΛΕΠΤΟ)eclipsee_gold_cup.gif

aekocfpliveprwto3003.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

886457_b.jpg

Η ΑΕΚ διέσυρε τον Ολυμπιακό και έδωσε νέα τροπή στην κούρσα του τίτλου

Νέα τροπή πήρε η κούρσα του τίτλου, μετά τη θριαμβευτική επικράτηση της ΑΕΚ επί του Ολυμπιακού με 4-0 στο ΟΑΚΑ.Μπλάνκο στο 10', Εντίνιο στο 12', Λυμπερόπουλος στο 32' και Καφές στο 60' πέτυχαν τα τέρματα της «Ένωσης», που διέσυρε τους ανήμπορους να αντιδράσουν «ερυθρόλευκους». Ο Ολυμπιακός παραμένει στην πρώτη θέση της βαθμολογίας, νοιώθει όμως στην πλάτη του την ανάσα του Παναθηναϊκού, που νίκησε τον Πανιώνιο με 2-1 στη Λεωφόρο και βρίσκεται σε απόσταση ενός βαθμού από την κορυφή. Έναν βαθμό πίσω ακολουθεί η ΑΕΚ, που μπήκε ξανά στην υπόθεση τίτλος.

in.gr

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ εύχομαι να το πάρει κάποιος άλλος το πρωτάθλημα φέτος... Όλοι τα ίδια χάλια είναι, ας το πάρει παο ή αεκ, μπας και δούμε μπάλα του χρόνου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Εύχομαι καλή τύχη σήμερα στην καψούρα μας...να ζήσουμε στιγμές ανάλογες με αυτές τα 2 τελευταία ΣΚ...ΠΟΡΘΗΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ/FORZA ΑΕΚΑΡΑ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήμερα μετα απο μια μεγαλιώδη εμφανηση στην Τουμπα, Η ΑΕΚ γιορτασε τα 84 της χρόνια!

13 Απριλίου 1924 - 13 Απριλίου 2008. Η ΑΕΚ συμπλήρωσε 84 χρόνια ζωής. Ενας σύλλογος, μια ιδέα. ΑΕΚ είναι οι ιδρυτές της. Οι άνθρωποι που έδωσαν όραμα σε δεκάδες γενιές μετά τη δική τους και εκατομμύρια ανθρώπους μετά από αυτούς. Να τα χιλιάσει...

Η Ιστορία της ΑΕΚ

H ιδέα της σύστασης της Α.Ε.Κ. μετουσιώθηκε σε πράξη μετά τους προκριματικούς αγώνες για τους Ολυμπιακούς του Παρισιού την άνοιξη του 1924 και λίγο πριν μπει το καλοκαίρι, στο πατάρι του καταστήματος αθλητικών ειδών Ιωνά & Δημόπουλου στον αριθμό 30 της οδού Πατησίων. Η πιθανότερη ημερομηνία της ιδρυτικής συνέλευσης ήταν η 13η Απριλίου. Οι άνθρωποι που εμπνεύστηκαν την "Ένωση" και πήραν την ιστορική απόφαση ήταν οι Αιμίλιος Ιωνάς, Μενέλαος Ιωνάς, Κώστας Δημόπουλος, Μενέλαος Καροτσιέρης, Τιμολέων Τάγαρης, Κώστας Σπανούδης, Μίλτος Ιερεμιάδης & Στέφανος Κεχαγιάς.

ΤΙΤΛΟΙ

Ποδόσφαιρο:

11 Πρωταθλήματα

13 Κύπελλα

2 Σούπερ Καπ

1 Λιγκ Καπ

1 Κύπελλο Μεσογείου

Μπάσκετ:

8 Πρωταθλήματα

3 Κύπελλα

2 Ευρωπαϊκά Κύπελλα

Επίσης:

Οκτώ πρωταθλήματα στίβου

Επτά πρωταθλήματα Πυγμαχίας

Ένα πρωτάθλημα Ποδηλασίας

Αυτοί πλαισιώθηκαν από τα υπόλοιπα ιδρυτικά μέλη, ανάμεσα στους οποίους ήταν οι Κώστας Θεοφανίδης, Φίλιππος Φλωρίδης, Κώστας Κωνσταντάρας, Νικηφόρος Ελεόπουλος, Γιάννης Χρυσαφίδης, Κώστας Ζαρίφης, Λευτέρης Παξιμαδάς, Αλέξανδρος Στρογγυλός, Κ. Αναγνωσταράς, Χάρης Γρηγοριάδης, Παντελής Καραγιάννης, Π. Κιοπκάς, Βασίλης Φρυδάς, Θ. Παπαδημητρίου, Κώστας Χρυσόπουλος, Φωκίων Δημητριάδης, Αλέξανδρος Μακρίδης, Τιμολέων Ιωάννου, Ι. Σπορίδης, Κ. Ποιητίδης, Χ. Ζεμπούλης, Μ. Μαυρόπουλος, Β. Λαζαρίδης, Π. Μπαρκούλης, Ι. Εμμανουηλίδης, Ρ. Τριανταφυλλίδης, Π. Γεωργιάδης, Γ. Χαραλαμπίδης, Π. Μαζλουμής, Μ. Σισμάνογλου, Χ. Αλεξανδρίδης, Κ. Μανιατάκης, Α. Σαββόγλου, Χρ. Γεωργιάδης.

Τα γραφεία της ΧΑΝ στην οδό Μητροπόλεως, αποτέλεσαν την πρώτη στέγη του συλλόγου, στην οποία η προσωρινή διοικούσα επιτροπή συνέταξε το καταστατικό και εξέλεξε το πρώτο Διοικητικό Συμβούλιο. Η σύνθεσή του ήταν η ακόλουθη : Πρόεδρος ο Κωνσταντίνος Σπανούδης, Αντιπρόεδρος ο Νικηφόρος Ελεόπουλος, Γενικός Γραμματέας ο Κώστας Δημόπουλος, Ταμίας ο Τιμολέων Τάγαρης και Σύμβουλοι οι Μενέλαος Καροτσιέρης και Μίτλος Ιερεμιάδης.

Το καταστατικό κατατέθηκε στις 2 Ιουλίου 1924 και εγκρίθηκε από το Μονομελές Πρωτοδικείο Αθηνών στις 18 Σεπτεμβρίου 1924, με την υπ'αριθμόν 3844 απόφασή του. Η Α.Ε.Κ. αναγνωρίστηκε επίσημα από τον ΣΕΓΑΣ (που ήταν η μοναδική ομοσπονδία εκείνη την εποχή) τον Νοέμβριο του ίδιου έτους.

Στο ποδόσφαιρο έχει να επιδείξει 27 εθνικούς τίτλους (11 Πρωταθλήματα, 13 Κύπελλα, 2 Σούπερ Καπ, 1 Λιγκ Καπ), ενώ ανελλιπώς εκπροσωπεί τα ελληνικά χρώματα στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις. Άλλωστε, η ΑΕΚ είναι η πρώτη ελληνική ομάδα που έφτασε στους «8» ευρωπαϊκής διοργάνωσης και η μόνη που έχει βρεθεί στα προημιτελικά τόσο του Κυπέλλου Πρωταθλητριών, όσο του κυπέλλου ΟΥΕΦΑ και του πάλαι ποτέ Κυπελλούχων. Κορυφαία στιγμή η παρουσία της στα ημιτελικά του Κυπέλλου ΟΥΕΦΑ την σεζόν 1976 - 77.

Επιτυχίες, βέβαια, η ΑΕΚ έχει και σε άλλα αθλήματα. Κανείς δεν μπορεί να ξεχάσει την κατάκτηση του Κυπέλλου Κυπελλούχων στο μπάσκετ το 1968 στο κατάμεστο Καλλιμάρμαρο. Ο πρώτος ευρωπαϊκός τίτλος σε αμιγώς ελληνικά χέρια.

Το 2000, η μπασκετική ΑΕΚ, εφτάσε και πάλι στην κορυφή της Ευρώπης, κατακτώντας το κύπελλο Σαπόρτα, νικώντας στον τελικό της Λωζάνης με 83-76 την Κίντερ Μπολόνια. Μια χρονιά νωρίτερα, είχε δώσει το "παρών" στον τελικό της Ευρωλίγκα, που διεξήχθη στη Βαρκελώνη, χάνοντας ωστόσο από την Κίντερ Μπολόνια με 58-44.

Το πιο σημαντικό, όμως, είναι ότι η ΑΕΚ δεν έχει να καυχιέται μόνο για τα αγωνιστικά της επιτεύγματα. Η ΑΕΚ εκπροσωπεί την προσφυγιά, τις χαμένες πατρίδες, την περηφάνια των Ελλήνων της Σμύρνης. Η ΑΕΚ υπερηφανεύεται για τις καταβολές της, τις τιμά και τις μεταφέρει παντού μέσω του εμπνευσμένου από την Βυζαντινή Αυτοκρατορία εμβλήματός της και φυσικά μέσω των χρωμάτων μαύρο και κίτρινο.

ΠΗΓΕΣ

www.aekfc.gr

www.aek.com

Τροποποιήθηκε από filpolis
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μας τρελανες πάλι ΑΕΚΑΡΑ...και άσε τα γαυράκια να παίζουν οικογενειακά διπλά και να σηκώνουν κυπελλακια της πλάκας...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μη ζηλεύεις από εκείνους που κερδίζουν από αδικίες, αλλά περισσότερο να τιμάς εκείνους που ζώντας με δικαιοσύνη ζημιώθηκαν

ΙΣΟΚΡΑΤΗΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θρυλε γερα και παρτο στα χαρτια!

ας προτεινουμε ολοι μαζι ενα νεο τροπο διεξαγωγης του πρωταθληματος : να μαζευονται στο εφεξης ολες οι ομαδες με την εναρξη του πρωταθληματος , να απονεμουν τον τιτλο του πρωταθλητη στον ολυμπιακο - που ουτως η αλλως και με τον ενα η τον αλλο τροπο θα τον κατακτησει-και μετα ας παιζουν ολη την υπολοιπη χρονια για το καλο του αθληματος.

εξ αλλου ειναι αστειο καθε χρονο κατοπιν ψηφοφοριας αλλη ομαδα να παιζει το καλυτερο ποδοσφαιρο στρη χωρα και αλλη να βγαινει πρωταθλητρια.ελεος πια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμεις το 88 καψαμε την ελλαδα εσεις απλα κανετε δηλωσεις και πρασινα αλογα , αμα δεν χυθει αιμα δεν αλλαζει το ρουφιανο-γαυρο-κατεστημενο ξυπνατε ΑΕΚΑΚΙΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

20 χρόνια μετά...

Πρέπει να είμαστε η μοναδική ομάδα στον κόσμο που θα έχει καταφέρει :

α) να μην πάρει πρωτάθλημα στα χαρτιά ενώ προβλεπόταν (1988).

β) να χάσει πρωτάθλημα στα χαρτιά. (2008)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κοκκαλης 2005

"ειναι λυπηρο οι αγωνες να κρινονται στις αιθουσες των δικαστηριων. Το πρωταθλημα πρεπει να κρινεται μεσα στους αγωνιστικους χωρους. Δεν μπορει μια ομαδα να χανει βαθμους που εχει κερδισει με τον ιδρωτα της"

τα σχολια περιττευουν...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 months later...

ΑΠ'ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΕΧΕΙ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΕΚΤΖΗΣ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ TOPIC...ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ ΔΥΝΑΤΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΤΗΣΟΥΜΕ.ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΙ Ο ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΚΙ Ο ΜΠΑΣΙΝΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΤΟΝ ΠΕΛΕΤΙΕΡΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ.Α!ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ.ΕΛΠΙΖΩ Ο ΓΔ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΑΛΕΞΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΣΟΥΗΔΟΥ.ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΤΑΠΕΙΝΑ ΟΠΩΣ ΠΕΡΣΥ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΥΡΟ ΤΟΥ ΧΑΡΤΙΝΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Την παραίτησή του από την προεδρία της ΑΕΚ γνωστοποίησε μετά το τέλος του αγώνα με τον Αστέρα Τρίπολης ο Ντέμης Νικολαΐδης! Πικραμένος από τη στάση του κόσμου που αποδοκίμασε τον ίδιο αλλά και την ομάδα ακόμα και όταν σκόραρε(!), ο Νικολαΐδης δήλωσε πως αποτελεί παρελθόν από τον προεδρικό θώκο 7 μήνες πριν την προγραμματισμένη αποχώρησή του και τις επόμενες μέρες θα γίνει γνωστός ο αντικαταστάτης του.

"Δεν περίμενα ποτέ, ότι τα πιο απογοητευτικά συναισθήματα μου θα ήταν μετά από νίκη της ομάδας. Λόγω της συμπεριφοράς του κόσμου. Προσπάθησα να αλλάξω νοοτροπία στον κόσμο μας, αλλά δεν τα κατάφερα. Αυτό δεν είναι καρφί για τον κόσμο, αλλά λάθος δικό μου. Δεν μπορώ να είμαι πρόεδρος μίας ομάδας που γιουχάρεται όταν βάζει γκολ. Οσο τραγικοί ήμασταν με τον Θρασύβουλο, τόσο συγκλονιστικοί ήμασταν σήμερα στο δεύτερο ημίχρονο. Η ομάδα ήθελε χειροκρότημα και όχι γιούχα. Αν ακόμη μπορώ να επηρεάσω μία μερίδα του κόσμου, τους λέω ό,τι πρέπει να είναι δίπλα στην ομάδα και ας γιουχάρουν μετά το 90' αν το αποτέλεσμα ή η απόδοση δεν είναι καλή. Αν γιουχάρουμε την ώρα του αγώνα είναι σα να σκάβουμε τον λάκκο μόνοι μας και αυτό η ΑΕΚ το κάνει χρόνια. Το πρόβλημα μας είναι εσωτερικό", τόνισε αρχικά ο Νικολαΐδης για να προσθέσει:

"Μέσα στην εβδομάδα θα γίνει Δ.Σ. και θα μάθετε τον αντικαταστάτη μου. Εγώ φταίω, γιατί δεν κατάφερα να δημιουργήσω ένα καλύτερο κοινό για την ομάδα. Δεν παίρνω αποφάσεις που μπορεί να μετανιώσω την επόμενη ημέρα. Για μία μεγάλη μερίδα του κόσμου, εγώ είμαι εχθρός. Αρα, ίσως είναι θετικό το ό,τι φεύγω, για να συσπειρωθούν γύρω απ' την ομάδα. Οπως πέρυσι ήταν καλή η αλλαγή του προπονητή, αν κι αυτό είναι αντίθετο στη φιλοσοφία μου. Είναι σοκαριστικό να γιουχάρουν μετά από γκολ. Και αυτοί που φώναζαν το σύνθημα για τους παίκτες και τις φανέλες, ίσως πρώτα θα πρέπει πρώτα οι ίδιοι να βγάλουν τα κασκόλ που φοράνε. Φεύγω, τώρα που η ΑΕΚ είναι σε άνοδο σε όλους τους τομείς. Σύντομα θα έχετε νέα για το γήπεδο. Αν ο κόσμος πιστέψει αυτή την ομάδα, θα πανηγυρίσει. Μίλησα με τον Δώνη και θα μιλήσω και μετά. Ο μόνος λόγος που έμενα αυτές τις εβδομάδες, είναι ο προπονητής και οι παίκτες που τους αγαπάω. Αλλά πρέπει να συσπειρωθούν όλοι γύρω απ'' την ομάδα. Εχουμε καλύτερο προπονητή και παίκτες. Αν έχουν κακή απόδοση δε σημαίνει πως είναι κακοί παίκτες. Δεν έχω μετανιώσει από τα 20 μου και μετά για καμία απόφαση μου. Κακό στην ομάδα μου δεν έκανα".

contra.gr

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.