Jump to content

Σλιπάκι ή σώβρακο;;;


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 175
  • Created
  • Last Reply

That's right, cool girl, you always seem to have it going on. Whether you're at school, a party, the mall, or a friend's house, your style says that you're casual, hip, and oh-so-cool. That's why you're a down-to-earth bikini — you don't need to try hard to be the center of attention, you already are.

From school and friends to fashion and parties, you've got a casual attitude and fun personality that makes people flock right to you...and stay there. Sound stylish? You are. Stay cool! emhehe

Δε με λετε.....αυτον τον καινουριο τον highlander ξερουμε;Μας ειπε τιποτα για το εαυτο του στο γνωστο τοπικ που πρεπει να παρουσιαστει -_- ; Εεεεε;Ποιος ειναι ο κυριος;;;;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup why not ? Ήταν ένα πολύ διασκεδαστικό τεστάκι..Έλα να το κάνουν και τα αγοράκια....

Βασικά εγώ που είμαι αγοράκι και το δοκίμασα emoops (αν και είχα κάτι ενδοιασμούς τους ξεπέρασα, καθώς στην αρχή έδωσα επιλογή male) είδα ότι μάλλον δεν είναι και για πολύ αγοράκια το τεστ με ερωτήσεις του τύπου emconfused :

7. Best accessory ever?

Cool earrings

Fun scarves

Smart shoes

A cute guy

11. A total hottie's checking you out. You:

Go talk to him

Bat my eyelashes

Start to sweat

Παρόλα αυτά από περιέργεια είδα τα αποτελέσματα, τα οποία ασφαλώς ντρέπομαι να δημοσιεύσω emcensored .

ΥΓ1: Πάντως εμένα δε με έβγαλε V-string.

ΥΓ2: Άντε το λέω για να σας φύγει η αγωνία. Με έβγαλε a cute and sassy pair of boxsies :wacko: Πάντως αυτό που με παρηγορεί είναι ότι τα μποξις είναι(φαντάζομαι) το πιο αρσενικό γυναικείο εσώρουχο. :lol:emstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε με λετε.....αυτον τον καινουριο τον highlander ξερουμε;Μας ειπε τιποτα για το εαυτο του στο γνωστο τοπικ που πρεπει να παρουσιαστει  -_- ;  Εεεεε;Ποιος ειναι ο κυριος;;;;;;;

Ποιό τόπικ;;; :blink:

emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Chrysa, you're a Bikini

That's right, cool girl, you always seem to have it going on. Whether you're at school, a party, the mall, or a friend's house, your style says that you're casual, hip, and oh-so-cool. That's why you're a down-to-earth bikini — you don't need to try hard to be the center of attention, you already are. Όχι για να μην με λέτε υπερβολική δηλαδή huh :P:P

From school and friends to fashion and parties, you've got a casual attitude and fun personality that makes people flock right to you...and stay there. Sound stylish? You are. Stay cool!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να συνεχίσω την σωβρακοκουβέντα, έχω να καταθέσω ότι καλό ανδρικό εσώρουχο είναι το καθαρό εσώρουχο!!!

Γι' αυτό και εγώ επιδίδομαι, μετά μανίας και προς έκπληξη του Lefkander στον επιμελή καθαρισμό των σωβράκων του αντρού μου, ελληνιστί πλύσιμο στο πλυντήριο Miele. Και μάλιστα πρόσφατα το αναβάθμισα, πήρα καινούργιο και το έκανα Ariston με σούπερ προγράμματα για ευαίσθητους κ emcensored λους, αυτοματισμούς, φωτάκια και δεν συμμαζεύεται. Μόνο το στερεοφωνικό της Jul μπορεί να μου την βγεί τώρα. :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 years later...

Θα επαναφέρω την τάξη...

Εάν δεν έχει την κατάλληλη υποδομή... είτε με το ένα είτε με το άλλο... χάλια θα είναι...

tip: όταν γδύνονται τα αγοράκια καλύτερα να αφαιρούν πρώτα τις κάλτσες και μετά να βγάζουν το παντελόνι ... η εικόνα εσώρουχο-κάλτσες είναι πολύ αστεία και ξενέρωτη συνάμα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάλι θέλω όταν γδύνονται οι γυναίκες να βγάζουν πρώτα το εσώρουχο και μετά οτιδήποτε άλλο.

Για χάσιμο χρόνου είμαστε; :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το πιο άθλιο είναι μαγιό σε στυλ σώβρακου....Παιδιά είναι κιτς!!!Μην το φοράτε..εντάξει μπορεί στα 80's στα νιάτα σας να ήταν της μόδας αλλά τώρα δεν είναι emdots

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απορώ με το δίλημμα... Πραγματικά, με ξενερώνετε!! :splaaaats:

Το περιεχόμενο να'ναι καλό και δεκάρα δε δίνω για το περιτύλιγμα!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Guys, δεν είμαι εξαίρεση!! Απλά οι περισσότερες διώκονται από το κόμπλεξ και το σύνδρομο του καθωσπρεπισμού και "ντρέπονται" να τα παραδεχτούν αυτά! Όταν τα κάνουν βέβαια, δεν ντρέπονται, αλλά αυτό ανήκει σε άλλο τόπικ που βαριέμαι να ανοίξω τώρα!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απορώ με το δίλημμα... Πραγματικά, με ξενερώνετε!! :splaaaats:

Το περιεχόμενο να'ναι καλό και δεκάρα δε δίνω για το περιτύλιγμα!!

αχαχαχαχα emiloveyouemgoal

συμφωνώ απόλυτα!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απορώ με το δίλημμα... Πραγματικά, με ξενερώνετε!! :splaaaats:

Το περιεχόμενο να'ναι καλό και δεκάρα δε δίνω για το περιτύλιγμα!!

αχαχαχαχα emiloveyouemgoal

συμφωνώ απόλυτα!!!!!!!!!!!!

Ελάτε τώρα!Σοβαρά δεν ξενερώνετε με τα σλιπάκια?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.