Jump to content

Σλιπάκι ή σώβρακο;;;


Recommended Posts

Κοιτάξτε να δείτε. Αυτή η κατάσταση δε μπορεί συνεχιστεί άλλο! Όλα αυτά τα κοριτσίστικα θεματάκια του τύπου "μ'αρέσει/δε μ'αρέσει", "θελώωωωωω" και "αφιερώσεις" μας έχουν ξενερώσει απίστευτα. Ήρθε ο καιρός να τα κάνουμε κώλο εδώ μέσα! Ήρθε ο καιρός να ειπωθεί και μια αντρική κουβέντα my kerato inside! Στα διάλα ούλοι!

Οπότε το θέμα που προκύπτει είναι: Ποιό είναι πιο άνετο; Το σλιπάκι ή το σώβρακο (καμία σχέση με τον σοβρακεϊν!); Τι προτιμούν αι γυναίκαι;

Χα, όχι που θα μου το κάνατε ροζ το site! Ζήτω τα βρακιά κατα τ'άλλα!

Υ.Γ. Αν γίνεται να μη μπούμε σε τρελές αναλύσεις ρε παιδί μου. Αν γίνεται να λέμε τι μας αρέσει απλά και στα @@ μας όλα μετά. Δε χρειάζεται τεκμηρίωση. Δε χρειάζεται δικηγόρος. Δε χρειάζεται απαυτό. Δε χρειάζεται Ε9. Δε χρειάζεται τίποτα! Απλά και απέριττα.

Υ.Γ. Κατα τ'άλλα we love ya girls (αν και μας σπάτε τα...νεύρα ντε!!! όχουυυυ)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 175
  • Created
  • Last Reply

Γυναικειο μποξερακι.Πολυ κομψο...Και σε πολλα χρωματακια για καθε διαθεση

:wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προφανώς ο αγαπητός BarKingdom, εννοεί τι θέλουν οι γυναίκες να φοράνε οι άντρες, κι όχι τι προτιμάνε να φοράνε αυτές :) (καλά κατάλαβα, ή πάλι παρεξήγησα?)

Βασικά, εγώ προτιμώ να μη φοράει τίποτα, αλλά αφού λόγω τεχνικών προβλημάτων πρέπει κάτι να φοράει, ας φοράει ένα ωραιότατο κολλητό μποξεράκι.

ΠΡΟΣΟΧΗ:

όχι περίεργα χρωματάκια

όχι περίεργα σχεδιάκια (του στυλ, οι ελέφαντες που μιμούνται τις στάσεις του Κάμα Σούτρα)

όχι "3 σλιπάκια, ένα χιλιάρικο" (για ένα όνομα ζούμε)

Και μη ξεχνάτε: τα μεταξωτά βρακιά, θέλουν κι επιδέξιους κώλους!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε BarKingdom με όλο το θάρρος της παλιάς μας φιλίας δηλαδή, όταν κάποιος ανοίγει ένα θέμα έχει κάτι στο νου του που τον απασχολεί. Με το παρόν ζήτημα που θέτεις προς συζήτηση, δικαίως συμπεραίνω ότι δεν έχεις αποφασίσει το είδος των εσωρούχων που προτιμάς και είσαι τόσο δημοκρατικός στις οποιεσδήποτε επιλογές σου που ακολουθείς την γνώμη της πλειοψηφίας. Αν είναι έτσι τα πράγματα όπως τα λέω, δεν έχω άλλες αντιρρήσεις.

Φιλικά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

Κάποια threads αποσκοπούν μόνο και μόνο στην πλάκα... το γέλιο είναι το πολυτιμότερο αγαθό! :):D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

εγώ προσωπικά δεν θα ήθελα να έχω πλάκα αλλα humor

Αλλα δεν είπα κάτι τέτοιο.... απάντησα στο ερώτημα σου και μόνο...

άντε πες μας τώρα τι προτιμάς :):P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντα μου άρεσε η σκελέα που φορούσε ο Τόμ Κρούζ στην ταινία Far Away (ήταν από την αρχή μπέζ ή γάριασε από το πλύσιμο; ) :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το παραπάνω post το έγραψα σαν πείραγμα, ούτε σαν πλάκα, ούτε σαν χιούμορ. Το θέμα ουδόλως με απασχολεί.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Θες να πεις ότι δεν έχω πλάκα; :(

"Πλάκα είναι να δώσεις μια σφαλιάρα και να αρχίσεις να γελάς. Χιούμορ είναι να φας σφαλιάρα και να αρχίσεις να γελάς." Κώστας Πρετεντέρης

Συνεπώς, διακρίνω μια έλειψη αυτοσαρκασμού που θα ολοκλήρωνε την πλάκα που έχεις όταν απευθύνεσαι στο BK και θα την μετέτρεπε σε κάτι πιο έξυπνο και χιουμοριστικό από αυτό που απάντησες στα πειράγματα που σου έκαναν NIKITA....empleaseemiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω λεω να καταργησουμε σωβρακα, σλιπακια, κυλοτες, τα παντα

μ' αρεσει το brutal style !!

ps οταν συναντησω τον πρετεντερη θα κανω την σχετικη διαφορικη διαγνωση και θα σας ενημερωσω αρμοδιως

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

The only good underwear is no underwear!

emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλα,τι παθατε με τη Νικιτα???εγω συμφωνω με αυτο που ειπε!!!Αλλα εν τελει κανουμε τερηδονα εδω μεσα,ας χαλαρωσουμε!!! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Πλάκα είναι να δώσεις μια σφαλιάρα και να αρχίσεις να γελάς. Χιούμορ είναι να φας σφαλιάρα και να αρχίσεις να γελάς." Κώστας Πρετεντέρης

Συνεπώς, διακρίνω μια έλειψη αυτοσαρκασμού που θα ολοκλήρωνε την πλάκα που έχεις όταν απευθύνεσαι στο BK και θα την μετέτρεπε σε κάτι πιο έξυπνο και χιουμοριστικό από αυτό που απάντησες στα πειράγματα που σου έκαναν NIKITA....emplease  emiloveyou

Καταρχήν στην ελληνική γλώσσα δεν υπάρχει η λέξη χιούμορ. Υπάρχουν οι όροι σάτιρα, αστείο, διακωμώδηση, ειρωνεία, σαρκασμός, πείραγμα που συνιστούν όπλα για κοινωνική κριτική.

Όπως και να έχει όμως η πλάκα και η φάρσα δεν έχουν σχέση με το χιούμορ που είναι μια επικοινωνιακή δεξιότητα που προϋποθέτει και μια εγκεφαλική διεργασία.

Σύμφωνα με τον Αριστοτέλη, το χιούμορ είναι εκπαιδευμένη αυθάδεια. Το μόνο που παραδέχομαι BarKingdom είναι ότι αυθαδίασα

Καλα,τι παθατε με τη Νικιτα???

Επιτέλους!!! Το είδες κι εσύ έτσι; Είσαι μάρτυρας! Δεν είναι ιδέα μου, το είδες κι εσύ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε συγκεντρωθείτε...άρχισε το θέμα για σωβρακοφανέλες και μπουρνουζοπετσέτες και κατέληξε πάλι σε μουρμούρες; Πώς διάλο; :bloodomen:

Δλδ emeleos ... να πίνω προληπτικά ντεπόν για τον πονοκέφαλο πριν μπω στο φόρουμ;;; :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε είστε γαμάτοι!!! Ρε πώς καταφέρατε να συνδυάσετε τον Αριστοτέλη με τα σώβρακα;;; Ρε πραγματικά σηκώνω τα χέρια ψηλά! (πολλά "ρε" δεν είπα ρε; ρε δεν την παλεύω ρε!).

Κατα τ'άλλα η επιθυμία μου πραγματοποιήθηκε. Γίναμε πάλι κώλος για το τίποτα. Γουστάρω!

Υ.Γ. Πάντως δε την παλεύετε μία! Ρε ένα ανούσιο θέμα άνοιξα για πλάκα! Πάντως ΝΙΚΙΤΑ πραγματικά με απογοήτευσες. Ρε δεν είναι δυνατόν να μου μιλάς έτσι και να με μειώνεις σαν άνθρωπο και σαν BarKingdomaki και μάλιστα σε ανδροκρατούμενο thread! Στα διάλα ούλοι σας!

Υ.Γ. zkw, αν γίνεται να παρέμβεις λίγο για να μπούν τα πράγματα σε μια σειρά. Δεν'ν κατάστας τούτη!

Υ.Γ. ΝΙΚΙΤΑ ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗ (νταξ, μη το κάνεις θέμα. Ζήτα μου συγγνώμη δημόσια για να φαίνομαι πιο άντρας ρε παιδί μου και να δείξω στους άλλους ότι εγώ rule σε γενικές γραμμές). ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ! ΘΑ ΜΑΣ ΤΗ ΛΕΝΕ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥ ΡΩΤΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΣΩΒΡΑΚΑ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γενικά καλά σου έκαναν βρε παλιοBarkingdomούλη γιατί νομίζεις ότι κάνεις σάτιρα και διακωμώδηση ενώ στην πραγματικότητα κανείς δεν γελάει με τις κρυάδες σου. Ενώ τα γλυκολεμονοζαχαράτα θέματα είναι τόοοοοοσο ζεστά, σαν μια ηλιαχτίδα που πεταρίζει ανάμεσα σε ανθισμένα ανθάκια τσουκνιδίτσας.

Σιχτίρ με συγχύσατε και σήμερα....

Υ.Γ. 1Καλά αυτό το δεν την παλεύω είναι η πιο τραγική (όχι σύμφωνα με τον Αριστοτέλη ξέρετε...έστι ουν τραγωδία κλπ) έκφραση ever!!!!

Υ.Γ.2 Δεν θέλω να σας επηρεάσω αλλά ο Beckham που είναι και μαμώ τα παιδιά, κούκλος, βάζει γκολ εντός κι εκτός γηπέδων κλπ ξέρετε τι εσωρουχάκι φοράει ε;; Γιααααα σκεφτείτε το...κάτι θα ξέρει...:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠαλιοBarkingdomούλη(! :P ) προς το παρόν αδυνατώ να τονώσω τον ανδρισμό σου για τους παρακάτω λόγους:

1. Έχεις σπιλώσει ανεπανόρθωτα την εικόνα μου στο forum. Αυτή που δημιούργησα δουλεύοντας μεθοδικά και εργατικά σαν μυρμήγκι -κάτω από αντίξοες πολλές φορές συνθήκες - οφείλω να ομολογήσω. :(

2. Η συναναστροφή μαζί σου οδήγησε τον Sarantos στα εσφαλμένα μονοπάτια της επίθεσης με αποτέλεσμα τα σκληρά του λόγια που δέχθηκα στο "Θέλωωω". Εμμέσως πλην σαφώς, έγινες η αιτία να χαλάσω τους όποιους δεσμούς με την ηγεσία και αυτό όπως καταλαβαίνεις είναι ασυγχώρητο. :rolleyes:

3. Εξαιτίας του topic που δημιούργησες, αμφισβητήθηκε δημόσια το χιούμορ μου. Αυτό συνεπάγεται οδυνηρές επιπτώσεις στην κατά τα άλλα ισχυρότατη αυτοπεποίθησή μου. :o

Πες μου είναι συμπεριφορά φίλου αυτή; Δεν σεβάστηκες τίποτα απ’ όσα περάσαμε μαζί… emno Ποτέ δεν πίστευα ότι θα τα χαλάσουμε μετά από τόσα χρόνια ψωμί και αλάτι…Αν επανορθώσεις για τα παραπάνω βέβαια, με τα αποθέματα καλοσύνης που διαθέτω θα προσπαθήσω να ξεκινήσουμε από την αρχή ή μάλλον από εκεί που χάθηκε η φλόγα.

Μια πρώην φίλη σου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.