Jump to content

Σλιπάκι ή σώβρακο;;;


Recommended Posts

Σπάστε τα δεσμά που ορίζει η fuck2.gif...

Έτσι θα είστε πραγματικά ελεύθεροι. Ο λέγων fuck2.giffuck2.giffuck2.gif δε σημαίνει ότι τις ξορκίζει κι από πάνω του.

Απ'ότι φαίνεται, fuck2.gif rules, κι εγώ πέφτω μέσ'τη λούμπα που χάραξε με γεωμετρική ακρίβη το ρεμαλορέμαλο χρόνια τώρα.

Ζουκού, ευχαριστώ τα μάλλα (είμαι λίγο lousy στις απαντήσεις). Που κάνουν αιτήσεις για προσωπικό ή ομαδικό Interview (όλο στο σεξ ο νους σας...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 175
  • Created
  • Last Reply
Ζουκού, ευχαριστώ τα μάλλα

τα μάλα με ένα λάμδα :bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen:

(ξέρω ξέρω σας την έσπασα αλλά είναι πάνω απ'τις δυνάμεις μου) ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ πολυαγαπημένη :wub:  :wub:  :wub:  emkiss  emkiss  emkiss  emiloveyou  emiloveyou  emiloveyou

Ααααααααααααααααααα επίσης ω! μεγάλη μου αγάπη (και παντοτινή σαν την ΙΟΝ αμυγδάλου) στο προφίλ σου πρέπει να βάλεις τόνο στο "πού" γιατί εισάγει ευθεία ερώτηση και όχι ειδική πρόταση (καλά δεν παίζομαι) :wub::wub::wub::wub::wub:emkissemkissemkissemkissemkiss

Επίσης να πω στον ΒΚ-ουλικοκικουλιξούλη ότι δεν γράφει μόνο ο RR στο τοπικ με τα ροζ, αλλά και κάτι άλλοι βαρβάτοι άντρηδοι που κατά τα λοιπά όμως δε φοβούνται να εκφράσουν ευαισθησίες, γιατί ο δείκτης ανδρισμού δε μετριέται με τεστοστερόνη ούτε είναι χρώματος bleu (με πγοφογά :P )

Αααααααααα! και το κυριότερο μη μου πειράζετε τη ΝΙΚΙΤΑ ρε. Ρρρε το my alter (όχι το κανάλι) ego μου ρε? Ρρρρρε που την έχω στα ώπα-ώπα ρε? Ρρρρρρρρε που μόνο μαζί της ταυτίστηκα τόσο που νόμισα ότι το τοπικ με το κοριτσάκι και σώστε την ψυχή σας κλπ είναι η 6η αίσθησή της ρεεεεεεεεεε??????? Άντε μην τσαντιστώ τώρα.

Α και σε αντίθεση με το μάνατζερ εγώ δεν λοβ γιου αλλ. Μόνο επιλεγμένα. Σαν το Βερόπουλο emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ζουκού, ευχαριστώ τα μάλλα (είμαι λίγο lousy στις απαντήσεις). Που κάνουν αιτήσεις για προσωπικό ή ομαδικό Interview (όλο στο σεξ ο νους σας...)

Τώρα αυτό με το προσωπικό/ομαδικό interview εγώ γιατί δεν το κατάλαβα...? :huh::blink::unsure:emstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άσχετο αλλά ο ΒΚ δεν υπογράφει πια "σας μισώ όλους με τεράστιο πάθος" αλλά "στα διάλα ούλοι". Διαμαρτύρομαι υπέρ της επαναφοράς της φράσης που γαλούχΥσε emoops γενεές επί γενεών του γμου και την υιοθετήσαμε και μεις τα νεούδια (όταν ήμασταν ακόμα ψάρακλες) ....μετά της αναλόγου αναφοράς στο μεγαλείο του προσώπου του βεβαιως-βεβαίως.

Και ο μόνος λόγος συγγραφής του παρόντος ποστ είναι ότι βαρέθηκα τους τσακωμούς για σοβαροφανείς λόγους. Τουλάχιστον ας τσακωθούμε για μια λαλακία που δε θα παρεξηγήσει κανείς.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άσχετο αλλά ο ΒΚ δεν υπογράφει πια "σας μισώ όλους με τεράστιο πάθος" αλλά "στα διάλα ούλοι". Διαμαρτύρομαι υπέρ της επαναφοράς της φράσης

Που λες Juliette, εγώ του το είπα πάντως, να πεις ότι δεν του το είπα...

"- Δεν θα βρεις καμία πιο συνταρακτική και πιο αξιόλογη υπογραφή από αυτή που ήδη έχεις. Τι σε έπιασε να την αλλάξεις τώρα πίσω-πίσω; Δεν θα αρέσει σε κανέναν αυτή η αλλαγή να μου το θυμηθείς…"

Αυτός τίποτα. Ήταν φανερό ότι δεν έπαιρνε από λόγια. Αναζητούσε μέρες ολόκληρες μια ανώτερη σύλληψη, με μια παράξενη επιμονή και την φρίκη ζωγραφισμένη στο πρόσωπό του. Εκείνο το διάστημα έκανε και κάποιους περίεργους συνειρμούς και όποιο θέμα συζητούσαμε κατέληγε εκεί. Του είχε γίνει μανία να βρει καινούργιο σλόγκαν. Η υπαρξιακή του ναυτία μεγάλωνε μέρα με την μέρα, ενώ τα βράδια συχνά ξενυχτούσε στριφογυρίζοντας στο κρεβάτι του.

"- Οὐκ ἐᾷ με καθεύδειν τὸ τοῦ Sarantos τρόπαιον", έλεγε την επόμενη σε άπταιστα αρχαία, αναφερόμενος στην επιτυχία του <Έτσι, έτσι...> βέβαια. "Πρέπει να βρω κάτι πιο πιασάρικο από αυτόν τον ευλογημένο, να χτυπάει στο μάτι αμέσως."

"-Νισάφι πια με αυτή την μάχη των εντυπώσεων", του είπα κάποια στιγμή. "Καλό είναι και το δικό σου…"

"- Όχι, όχι δεν είναι αυτό που ζητάω…", μονολογούσε έντρομος.

Είχα αρχίσει για τα καλά πια να ανησυχώ όταν με φανερή συγκίνηση, μου ανακοίνωσε τη νέα του υπογραφή. Πολύ μου στοίχισε. Την είδε σε όραμα.

Με μεγάλο κόπο και τάζοντας λαγούς με πετραχήλια τον απέτρεψα τελευταία στιγμή να μην βάλει δίπλα την ηλεκτρονική μούντζα που είχε σκοπό.

"- Θα την κρεμάσω! Θα την κρεμάσω!", αναφωνούσε.

"- Δε θα το αντέξουν", τον έπεισα. "Πάει πολύ."

ΥΓ. Τα πρόσωπα και οι καταστάσεις στο παρόν post είναι φανταστικά και ουδεμία σχέση έχουν με την πραγματικότητα. Να προλάβω τις μηνύσεις.

Πρός ενημέρωση: Τα παραπάνω γράφτηκαν πριν την απόφαση άμεσης αναζήτησης ικανού ψυχιάτρου και λόγω σεβασμού της κατάστασής μου δεν επιδέχονται σχολιασμό.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αυτό δεν έχει σχέση με το δικό μου post σωστά; Επίσης αναρρωτιέμαι τι λέει κατά την επίδειξη. Αν μπορείς να με βοηθήσεις.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup emarup "Κυρία Πρόεδρε, κύριοι δικαστές, κύριοι ένορκοι. Δε θα μακρυγορήσω....Ιδού κύριοι η απόδειξις της μοιχείας! ένας λεκές από κόκκινη σάλτσα! Ως γνωστόν η συζυγος του κατηγορουμένου έχει αλλεργία στις ντομάτες και ουδεπώποτε θα μαγείρευε κόκκινη σάλτσα. Μόνο καρμποναρα και μανιτάρια α λα κρεμ. Άρα πού οδηγούμεθα"?

:lol:emsplats

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν νομίζω ότι στο παρόν τοπικ το παρακάτω τεστάκι ταιριάζει καλύτερα :D:P:lol:

http://web.tickle.com/tests/pantypersonality/index.jsp

Εμένα μου έβγαλε τα εξής αποτελέσματα:

Sofia, you're a Hipster

That's right, funny girl, you know how to use your quick wit and wise cracks to work a room, a party, or even that cute guy you've been eyeing. So even if you've never donned some super silly and sexy hipsters, these funny undies match your sweet and fun-loving personality.

It's easy to see why a great girl like you is so popular. Your charm and style help you wade through tough situations and glide through good ones. And you'll do it all with a smile on your face. What could be sweeter?

Άχου το μωρέ ... αγκού (όπως έλεγα και στο μαέστρο μου) :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφού το έκανα ας σας ενημερώσω για τα αποτελέσματα που μου έβγαλε. Δεν επιβεβαιώνω την αξιοπιστία του test.

NIKITA, you're a V-string

Whether you're batting your eyelashes, smiling that sweet smile, or brushing past him at a party, you know how to work it, girl. And that's why you're a sweet and sexy v-string. Just like your panty match, you're the perfect mix of cool and classic and flirty and fun.

We bet you're on everyone's invite list because you've got the confidence and charisma to talk to strangers and make anyone in the room feel important. And nothing's sexier than that!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τα θερμά μας συγχαρητήρια... Άμα φτάσετε στην κατηγορία του V, περάστε για μία συνεδρία δώρο

:splaaaats:

Με τις αηδίες τις Ιουλίας ασχολείστε νυχτιάτικα???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με τις αηδίες τις Ιουλίας ασχολείστε νυχτιάτικα???

Ρε emfly είναι τρόπος αυτός να μιλάς για τη σύζυγο ρεεεεεεεεεεεεε??? :angry::bloodomen::splaaaats: Παντόφλαααααααααα emsexwars

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

V-string βγήκα και εγώ, αλλά μάλλον κάτι πάει λάθος με αυτό το τεστ, όπως και με εκείνο με τις διαστροφές που μας είχες δώσει Jul. :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε emfly είναι τρόπος αυτός να μιλάς για τη σύζυγο ρεεεεεεεεεεεεε??? :angry:  :bloodomen:  :splaaaats: Παντόφλαααααααααα emsexwars

Εσύ δουλεύεις για μένα...

Πάντως εγώ άλλη νόμιζα για σύζυξ... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως εγώ άλλη νόμιζα για σύζυξ... :P

Για κανένα δε δουλεύω. Όσο για το συζυγιλίκι, κάποιος μας πάντρεψε με το βλαχοτεξανό και τώρα οφείλω να προστατέψω το γάμο μου :bloodomen: Όχι τπτ άλλο γιατί άμα πέσει διαζύγιο να ξέρω τι διατροφή να ζητήσω B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.