Jump to content

Σλιπάκι ή σώβρακο;;;


Recommended Posts

Υ.Γ. zkw, αν γίνεται να παρέμβεις λίγο για να μπούν τα πράγματα σε μια σειρά. Δεν'ν κατάστας τούτη!

Ok, παρεμβαίνω....

Σταματήστε ν' αυθαδιάζετε, ρεεεεεεεεε! :P

Υ.Γ.1 Το παρόν σωβρακοθέμα είναι καθαρά αντρικό (γαλάζιου χρώματος).

Υ.Γ.2 Τώρα το φόρουμ είναι μπλεε, είναι μπλέ, είναι μπλέ-εε-εε.

Υ.Γ.3 Νταξ, το έπιασα το υπονοούμενο. Δεν ξαναγράφω για λεμονοζαχαρωμένες φράουλες.

Υ.Γ.4 Μου αρέσει το κέικ σοκολάτας με παγωτό και σιρόπι σοκολάτας.

Υ.Γ.5 Στην εποχή του Αριστοτέλη οι άντρες δε φορούσαν κανένα εσώρουχο...!

Υ.Γ.6 ΜυρμηγκοΝΙΚΙΤΑ, μην παρεξηγείς τον ΒΚ... είναι ο πιο τρελός φορουμοσατιροπειραγμαδιακωμωδιστής!

Υ.Γ.7 Ψωμί και αλάτι???? Για περιορίστε λίγο το αλάτι...

Υ.Γ.8 Ναι, το ξέρω. Η "αυθάδειά'" μου sucks. Χρειάζεται περισσότερη εκπαίδευση.

Υ.Γ.9 Μου αρέσουν τα πρασινοξινόμηλα στο φούρνο (με κανελοζάχαρη).

Υ.Γ.10 7.600 ευρώ είναι πολλά. Μπορείτε να μου κάνετε μια καλύτερη τιμή? :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 175
  • Created
  • Last Reply

Ναι. Εχμ...Ευχαριστούμε zkw για την ουσιαστική παρέμβασή σου! Πραγματικά έχω κατασυγκινηθεί. Μου έχει σηκωθεί η τρίχα κάγκελο (νταξ, έβαλα λίγο ζελεδάκι γενικά!). Γενικά τα σκάτωσες πάλι. Αν γίνεται να μην ξαναπαρέμβεις ποτέ σου. Γενικά δεν είσαι άνθρωπος! Ρε είσαι για τα μπάζα ρεεεεε (νταξ φιλικά και αδερφικά και αγωνιστικά πάντα)! Ειδικά πάντως πρέπει να συμφωνήσω μαζί σου στο ότι τα 7600 είναι πολλά. Έχω καταχρεωθεί. Έχω πουλήσει ότι έχω και δεν έχω για να ξεχρεώσω τον Sarandos. Και μετά σου λένε ότι τα ελληνικά νοικοκυριά είναι καταχρεωμένα!

Αν γίνεται να αντιδράσουμε ούλοι μαζί για τα 7600; Φχαστώ. Γιατί αν δεν κάνουμε κάτι ούλοι μαζί δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι! (νταξ σορρυ, απο συνήθεια!).

@ΝΙΚΙΤΑ

Εχμ...Αν γίνεται να τονώσουμε όλοι μαζί ΤΩΡΑ τον ανδρισμό μου γιατι έχω καταρρεύσει ψυχολογικά και κοινωνικά; Φχαστώ. Γενικά με το thread αυτό ξεφτιλίστηκα ανεπανόρθωτα! Εκεί που περίμενα να ξεσηκώσω τον ανδρικό πληθυσμό μπας και πάρουμε τα ηνία, μου γύρισε μπούμερανγκ και ΜΠΑΑΑΜΠ με χτύπησε κατακούτελα (οχι νταξ, καλά είμαι τώρα. Απλά στην αρχή η μαμά μου ανησύχησε λίγο μήπως είχα πάθει ατρησία χοληφόρων και δε την έβγαζα καθαρή!). Και στην τελική ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΣΟΥ ΣΤΟ FORUM ΜΙΛΑΣ;;; Ε;;; ΟΧΙ, ΣΕ ΡΩΤΑΩ. Ε;;; Ε;;; ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΣΥ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΥΤΟ ΕΔΩ;;; Ε;;; Ε;;; ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟΝ Sarandos! Sarandos, we love ya man. Don't chew my friend!

Υ.Γ. Γενικά πόσο καιρό τώρα πιστεύεις ότι είσαι μυρμήγκι; Φωνές ακούς; Γενικά την παλεύεις σαν άνθρωπος, σαν μυρμήγκι και πάνω απ' όλα σαν ΝΙΚΙΤΑ; Φχαστώ!

@notbad

Γενικά σε περίπτωση που με ξαναπείς παλιοBarkingdomούλη θα γίνει της Πόπης εδώ μέσα! Και Αριστοτέλης είσαι και φαίνεσαι. Στα διάλα πια, που θα με πεις και Αριστοτέλη (γενικά ο Αριστοτέλης δε την παλεύει μία. Σήμερα συζητούσαμε 4 ώρες παρουσία του Sarandos και τελικά δε βγάλαμε συμπέρασμα. Αναγκάστηκα τελικά να πάω στα Goody's να φάω ένα premier ψητά λαχανικά για να συνέλθω!). Τελικά το χαϊδευτικό του Aristotelis είναι Τέλης; Οκ, οκ just asking!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδιά, αφού η λέξη δεν είναι ελληνική, ο Αριστοτέλης πώς διάολο την όρισε;;; :unsure:

Υ.Γ. Η σωστή επιλογή κορίτσια είναι ΜΙΑ... Μεγάλο νούμερο!!! :rolleyes:B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Εγώ έβαλα στη θέση της λέξης διακωμώδηση τη λέξη χιούμορ για να διευκολύνω τους αναγνώστες, αν και σκέφτηκα ότι μπορεί κάποιος να ρωτήσει. Αλλά μετά σκέφτηκα: "ποιος λογικός θα βρεθεί να ασχοληθεί μέσα σ' αυτό το topic..." :P

BarKingdomaki "Mean people suck, (nice people swallow...), αποφάσισα να φέρομαι σαν μυρμήγκι και να κοιτάζω την δουλειά μου από εδώ και στο εξής...

Όσο για την ερώτησή σου, η απάντηση είναι αυτή της ταινίας:

"Τί πρόσφερα στον αγώνα, εγώ η Μαντώ Μαυρογένους; Τίποτα.-"

ΥΓ. 1. Θέλω να ξαναγίνουμε φίλοι, μου έλειψες τόση ώρα, ήταν η κακιά στιγμή...Η φιλία μας δοκιμάστηκε και θα είναι πιο δυνατή πια. :P

ΥΓ. 2. Αχ, μην βιαστείς να μου απαντήσεις. :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ντάξει, σε γενικές γραμμές έχω να πω ότι πολύ χάρηκα που μπαχαλεύτηκε το τόπικ, αν και δεν πρέπει να παίζουμε με τόσο σοβαρά θέματα.

Επίσης, να ρωτήσω, το Barkingdom, είναι σύνθετη λέξη εκ του bark (γαυγίζω) και του ingdom? (που ντάξει, δε ξέρω τι σημαίνει, εξάλλου τα αγγλικά μου δε βρίσκονται σε προχωρημένο στάδιο). Όχι ρωτάω, γιατί πάντα το είχα απορία.

Ακόμα να πω, χαίρομαι που βριζόμαστε μεταξύ μας, χαίρομαι που πετάξαμε το μανδύα της ανωτερότητας και του πολιτισμού, ας δείξουμε όλοι τι κανίβαλοι είμαστε.

Και χαίρομαι που τα βάλατε όλοι με τη ΝΙΚΙΤΑ, τώρα έχουμε να κατηγορούμε κάποιον για αυτήν την εβδομάδα, εεε όσο για την άλλη εβδομάδα, θα βρούμε κάποιον άλλον, τη pas mal ας πούμε που μας το παίζει κι έξυπνη ότι και καλά ξέρει και το έστι ουν τραγωδία, λες και στο χωριό της διαβάζανε τραγωδίες εκτός απο τα Αρλεκιν και τα βίπερ, άντε μην το ανοίξω τώρα.

Τώρα, όσο για τα σωβρακάκια, επιμένω στο κολλητό μποξεράκι, αρκεί ο άλλος να έχει ωραίο σώμα, κι όχι να σηκώνουμε την κοιλιά για να δούμε τι κρύβει το μποξεράκι μέσα...!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υ.Γ. Η σωστή επιλογή κορίτσια είναι ΜΙΑ... Μεγάλο νούμερο!!!  :rolleyes:  B)

Και αν ο άλλος έχει μεγάλο κόλ@ρ@κι;;; τότε τι κάνεις;; χμ.. θες να έχει πιασίματα... :bloodomen: cooollllll :P:P:P

Να πω επίσης ότι είστε όλοι άσχετοι (κλέβω ατάκες μιας και είμαι ένα μικρό και άχρηστο σκουλίκι) ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΜΙΑ

@zkw

Για ΟΛΑ φταις εσύ! Ο λόγος είναι πολύ απλός και τον ξέρεις ήδη :P:P:P Τελικά τι στο διαλο είναι εκέινο το παρασκευασμα emrantingemranting μήπως είναι και αφροδισιακό; :blink::lol::lol::splaaaats:

:antegeia:

@karpa

καλή και βολική η επιλογή σου δε λέω.. αλλα τα σχόλια για τισ κοιλίες τι τα ήθελεςςς :bloodomen::bloodomen::bloodomen: εξάλλου άντρας χωρίς κοιλιά = γυναίκα χωρίς βυζια B):antegeia:

και όπως πάντα emiloveyou ALL ρρεεεεεεεεεεεεεεεεε emcolgateemdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αντρας με κοιλια και βυζια=;

Δίαιτα να χάσει 5 κιλά :P:P:P

άσε που ίσως να μην χρειάζεται καμία... κάνει για δύο μαζί! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ντάξει, εγώ δεν την παλεύω ούτε μια, ούτε δύο, αλλά δεν το περίμενα και για 'σας.

Και τέλος πάντων, αφήστε τις κοιλιές και τα βυζιά, κι ας ρίξουμε κανένα μπινελίκι να ανάψουν τα αίματα

(κάπου πρέπει να ξεσπάσω κι εγώ!!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ λέω να μετατρέψουμε το μπλε και φαλλοκρατικό τούτο τοπικ σε ρρρρρρρρρρρρρρρρροοοζζζζζζζζζζζζζζζζζ δηλ να αρχίσουμε να λέμε για στριγκάκια και σουτιέν (πωπω κι ειδα κάτι σχεδιάκια στο εσωρουχάδικο δίπλα από τα Βίλλατζ Παγκρατιου).. Αν δεν το κάνουμε τώρα όλαι εμείς αι γυναίκαι του φορουμ (που στάνταρ είμαστε πιο πολλές από τους άντρηδες) θα ανοίξω τοπικ. And consider this as a threat :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολύ φετιχιστικό βρίσκς το θέμα :blink::blink:emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άλλο πάλι και τούτο! Κανίβαλος! Ποιός; Εγώ. Εγώ που συμμετείχα στην εκστρατεία "η μόδα στη μάχη κατα του καρκίνου του μαστού" (νταξ, ήταν ένα λάθος που το μετανιώνω καθημερινά αλλά θέλω να με πιστέψετε. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΕΠΙΛΟΓΗ!).

Γενικά πάντως χαίρομαι απίστευτα (μμμμ, τί να σας πω δηλαδή...) που γράφουν μόνο γυναίκες σ'αυτό το σκατο-topic! Καλά, ο Roadrunner δε μετράει. Είναι gay και δεν είναι καν γιατρός. Οπότε καταλαβαίνετε τί άνθρουπους είνι! (νταξ φυσιολογικός μάλλον). Κατα τ'αλλα μπορείς κάποια στιγμή my kerato inside να σταματήσεις να γράφεις με μπλέ italics; Στα διάλα πια!

Κι εσύ μυρμηγκομαυρογένους, αν δε μου ζητήσεις δημόσια συγγνώμη (για να μπορώ να το λέω στους φίλους μου) δεν υπάρχει περίπτωση να ξανασμίξουμε! ΟΧΙ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΑΚΩΜΩΔΗΣΕΙΣ ΕΣΥ, ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΕΝΙΟ ΜΥΡΜΗΓΚΙ, ΕΜΕΝΑΝΕ! ΕΜΕΝΑΝΕ ΡΕ;;; Στα διάλα κι εσύ!

Και cut the shit! Όποιος με ξαναπεί Barkingdomaki θα του...^$$&@$%#@! Το βρήκαμε τώρα. Κολλάμε ένα nick σε κάποιον και τα ισοπεδώνουμε ούλα!

Υ.Γ. Αυτός ο έρωτας μεταξύ guest120 και zkw κρατά χρόνια την τρέλα μου. I mean what the fu...ck??? Είναι δυνατόν να μας φάει τη zkw αυτός ο guest120;;; Νομίζω πρέπει να αντιδράσουμε ούλοι γενικά! Ρε αυτός ο γκεστ δεν έχει καν όνομα. Ξέρει κανένας τίποτα για δαύτονε;;;

Υ.Γ. juliette έτσι και μου πηδήξεις το θέμα θα γίνουμε μπίλιες! Ρε το θέμα είναι καθαρά αντρικό. ΒΡΩΜΑΕΙ ΑΝΤΡΙΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΡΕ! (νομίζω ότι το μυρίζετε κι εσείς, έτσι;).

Υ.Γ. Ναι μπράβο zkw που τα ΄κανες πάλι κώλο...Μπράβο παιδί'μ. Εύγε (στα διάλα κι εσυ!).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εσύ μυρμηγκομαυρογένους, αν δε μου ζητήσεις δημόσια συγγνώμη (για να μπορώ να το λέω στους φίλους μου) δεν υπάρχει περίπτωση να ξανασμίξουμε! ΟΧΙ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΑΚΩΜΩΔΗΣΕΙΣ ΕΣΥ, ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΕΝΙΟ ΜΥΡΜΗΓΚΙ, ΕΜΕΝΑΝΕ! ΕΜΕΝΑΝΕ ΡΕ;;; Στα διάλα κι εσύ!

Και cut the shit! Όποιος με ξαναπεί Barkingdomaki θα του...^$$&@$%#@! Το βρήκαμε τώρα. Κολλάμε ένα nick σε κάποιον και τα ισοπεδώνουμε ούλα!

Το ΠαλιοBarkingdomούλη της notbad δεν σου άρεσε, χρησιμοποίησα το υποκοριστικό Barkingdomaki με το οποίο ο ίδιος χαρακτηρίστηκες σε παραπάνω απειλή σου,

(βλ. Ρε δεν είναι δυνατόν να μου μιλάς έτσι και να με μειώνεις σαν άνθρωπο και σαν BarKingdomaki και μάλιστα σε ανδροκρατούμενο thread!)

πάλι δεν σου αρέσει (εμένα μου άρεσε πάντως γιατί θυμίζει έντομο, όπως π.χ κουνουπάκι, μυγάκι, άλλο δεν μου έρχεται τώρα). Έχεις πάγια τακτική μου φαίνεται να διαφωνείς με τον εαυτό σου. Μόνος σου βάζεις λύτρα 7600 ευρώ δημιουργώντας το περίφημο σύστημα χρέωσης Barkingdom και μετά προπαγανδίζεις συλλογικό αγώνα κατά της ακρίβειας. Τι να πω… emno

Βασικά, σου παρουσιάστηκα μετανιωμένη, αδύναμη χωρίς την παρουσία σου στη ζωή μου, άνοιξα διάπλατα την αγκαλιά μου και σου ξαναζήτησα να γίνουμε φίλοι. Είναι ανάγκη γαμώ το στανιώ μου να πω και την κακιά λέξη "συγνώμη", να τα ισοπεδώσω όλα; Πόσο εγωιστής είσαι πια που μόλις κατάλαβες ότι δεν μπορώ να κάνω χωρίς εσένα θέλεις να μην μου αφήσεις στάλα αξιοπρέπειας και χρημάτων πιστωτικής (έτσι που πάω το Jeep Cheerokee, ο ηγέτης, θα μεγαλώσει κι άλλο τη διαφορά… :P )

Απογοήτευση… emno

ΥΓ. 1. Θέλω να ξανασμίξουμε, δεν μπορώ να φανταστώ τη ζωή μου χωρίς εσένα. :P

ΥΓ. 2. Σταμάτα να ασχολείσαι με τη zkw και τους θαυμαστές της γιατί ζηλεύω. Ασχολήσου και λίγο με τον χωρισμό μας επιτέλους! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άιντε, άιντε...το μπαχαλέψατε κι αυτό....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:P +May 6 2005, 17:29 -->

QUOTE(BarKingdomούλης :P @ May 6 2005, 17:29 )
Υ.Γ. juliette έτσι και μου πηδήξεις το θέμα θα γίνουμε μπίλιες! Ρε το θέμα είναι καθαρά αντρικό. ΒΡΩΜΑΕΙ ΑΝΤΡΙΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΡΕ! (νομίζω ότι το μυρίζετε κι εσείς, έτσι;).

Ναι βρωμάει και είπα να ρίξω λίγο αποσμητικό...

"Νατην, έρχεται ψεκάζει με Fresh-Air

Α-χααααααααααααααα"

:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ουααααααχαχαχαχα!

Ρε...ρε...ρε αυτή τη διαφήμιση με το fresh air τη θυμάμαι πολύ αχνά, όταν ήμανε μικρός και αντέγραφα τις λέξεις για την καρτέλα! :P:P:P

ΠΩΣ την ξέθαψες;;;;;;; :blink::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υ.Γ. juliette έτσι και μου πηδήξεις το θέμα θα γίνουμε μπίλιες! Ρε το θέμα είναι καθαρά αντρικό. ΒΡΩΜΑΕΙ ΑΝΤΡΙΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΡΕ! (νομίζω ότι το μυρίζετε κι εσείς, έτσι;).

Bk δεν έβαλες κενό και βγήκε φατσούλα...

Είναι δυνατόν σε δικό σου ποστ φατσούλα...

Ντροπή...Με απογοήτευσες... emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μινέρβα rules!

Απ'έξω εμφάνιση, απο μέσα άνεση...

Επειδή όλα είναι πιθανά, φοράτε ΠΑΝΤΑ Μινέρβα...

2110_zoom.gif

(Η φωτό είναι νέα, δεν περικλείει την παράδοση των εν λόγω σωβράκων με τα οποία γαλουχήθηκαν γενεές επί γενεών...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαζί σου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ΠαλιοBarkingdomούλη της  notbad δεν σου άρεσε, χρησιμοποίησα το υποκοριστικό Barkingdomaki με το οποίο ο ίδιος χαρακτηρίστηκες σε παραπάνω απειλή σου,

(βλ. Ρε δεν είναι δυνατόν να μου μιλάς έτσι και να με μειώνεις σαν άνθρωπο και σαν BarKingdomaki και μάλιστα σε ανδροκρατούμενο thread!)

πάλι δεν σου αρέσει (εμένα μου άρεσε πάντως γιατί θυμίζει έντομο, όπως π.χ κουνουπάκι, μυγάκι, άλλο δεν μου έρχεται τώρα). Έχεις πάγια τακτική μου φαίνεται να διαφωνείς με τον εαυτό σου. Μόνος σου βάζεις λύτρα 7600 ευρώ δημιουργώντας το περίφημο σύστημα χρέωσης Barkingdom και μετά προπαγανδίζεις συλλογικό αγώνα κατά της ακρίβειας. Τι να πω… emno

Βασικά, σου παρουσιάστηκα μετανιωμένη, αδύναμη χωρίς την παρουσία σου στη ζωή μου, άνοιξα διάπλατα την αγκαλιά μου και σου ξαναζήτησα να γίνουμε φίλοι. Είναι ανάγκη γαμώ το στανιώ μου να πω και την κακιά λέξη "συγνώμη", να τα ισοπεδώσω όλα; Πόσο εγωιστής είσαι πια που μόλις κατάλαβες ότι δεν μπορώ να κάνω χωρίς εσένα θέλεις να μην μου αφήσεις στάλα αξιοπρέπειας και χρημάτων πιστωτικής (έτσι που πάω το Jeep Cheerokee, ο ηγέτης, θα μεγαλώσει κι άλλο τη διαφορά… :P )

Απογοήτευση… emno

ΥΓ. 1. Θέλω να ξανασμίξουμε, δεν μπορώ να φανταστώ τη ζωή μου χωρίς εσένα. :P

ΥΓ. 2. Σταμάτα να ασχολείσαι με τη zkw και τους θαυμαστές της γιατί ζηλεύω. Ασχολήσου και λίγο με τον χωρισμό μας επιτέλους! :P

Ρε ΝΙΚΙΤΑ, ρε ΝΙΚΙΤΑ...Το μυστικό είναι να μη ζητάς συγγνώμη για να συνεχίσουμε να πλακωνόμαστε. Ρε δεν καταλαβαίνεις απο show biz ρε!

Και για ποια φιλία μιλάς;;; Ε;;; Ούτε να σε ξέρω δε θέλω.Γιατί εγώ αγάπη μου δεν ξεχνώ! Δεν είμαι σαν όλους τους άλλους! Εγώ είμαι ΚΥΡΙΟΣ! (κύριος τάδε που λέμε;). Ρε ΝΙΚΙΤΑ, δεν αντέχω άλλο πια! Αυτή η σχέση με πνίγει. Αν γίνεται να γνωρίσουμε κι άλλους. Βασικά μπορείς να γνωρίσεις τον Sarandos. Ή καλύτερα να γνωρίσεις τον γκεστ μπας και γλυτώσει η zkw! (ρε η ζουκουβίνα δε την παλεύει μία και θα έχω άγχος σε περίπτωση που αλληλοπαρθούνε με τον γκεστοαπαυτόνανε!). ΚΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΜΕΝΑΝΕ ΣΚΗΝΕΣ ΖΗΛΕΙΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕ ΜΑΣΑΩ ΧΟΡΤΑ! (όχι, απλά με πειράζουν λίγο. Αν πάρω ένα Zantac, νταξ, θα την παλέψω!)

Σε ό,τι αφορά το ότι διαφωνώ με τον εαυτό μου...Ο,ΤΙ ΘΕΛΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ! Εξάλλου έχω εξηγήσει ότι είμαι πεζός άνθρωπος ρε παιδί μου και δε μ'ενδιαφέρουν άλλα πράγματα εκτός απο τον ύπνο και το φαγητό (και μάλιστα το γρήγορο φαγητό! για να κοιμάμαι στο χρόνο που απομένει!). Και επειδή ξέρω τι σας έρχεται στο μυαλό, θα απαντήσω χωρίς ενδοιασμούς: ΟΧΙ ΡΕ, ΔΕΝ ΚΑΝΩ SEX! Στα διάλα ούλοι πια!

Κι αυτή η Juliette μου 'χει σπάσει τα @@! (σορρυ, just an expression!). Ψεκάζει, ψεκάζει...ΡΕ ΕΧΩ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΙΑ;;; Και βάλε καμιά πλύση επιτέλους. Βρωμίσαμε εδώ μέσα!

Κι εσύ μωρή Μαρίκα τί ανακατεύεσαι;;; (ρε μου βγήκε κατα λάθος η φατσούλα ρε...ρε δεν το ήθελα, πραγματικά...ρε σόρρυ ρε! Νταξ, φχαστώ)

Αχ δεν αντέχω άλλο τόσες γυναίκαι! Ρε είστε ανώμαλες ούλες ρε! Πραγματικά αδυνατώ να καταλάβω γιατι σας έπλασε ο Θεούλης! Θεούλη, I think you are unfightable γενικά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε BarKingdom, ρε BarKingdom… Σε πόσο μεγάλο σφάλμα έπεσες! Μετά από μεθοδευμένες βέβαια κινήσεις μου, αδιαφιλονίκητη στρατηγική σκέψη, ύπουλες μεθόδους με κύριο χαρακτηριστικό τον αιφνιδιασμό, τον ελιγμό και την αξιοποίηση των επιτευγμάτων της υποκριτικής τέχνης, έπεσε ένα ακόμα οχυρό…Η δήλωση που καθηλώνει και τον πιο απαιτητικό αναγνώστη:

BarKingdom σε ΝΙΚΙΤΑ.: Γιατί εγώ αγάπη μου δεν ξεχνώ!

Πανωλεθρία…

Η συνέπεια, η επιδεξιότητα, η διορατικότητα και η επιμονή μου στο χειρισμό δύσκολων καταστάσεων επιβραβεύτηκε!

Μετά από αυτό, έχασα το ενδιαφέρον μου, όπως συνήθως συμβαίνει και ασφαλώς θα συμφωνήσω να γνωρίσουμε κι άλλα άτομα. Βέβαια, έτσι για την ιστορία, εγώ το έκανα από καιρό (δεν ήταν δύσκολο, εσύ είτε τρως είτε κοιμάσαι), αλλά τώρα θα έχω και την έγκρισή σου. Εννοείται ότι η φιλία μας θα δυναμώσει κι άλλο, θα σπάσει τα κάγκελα στη φυλακή της δέσμευσης!

Η παντοτινή σου φίλη ΝΙΚΙΤΑ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξαναπαρεμβαίνωωωω..... :P

[Εχμμμ, βασικά, δεν έχω να πω κάτι... απλώς ο κανιβαλοΒΚ μού είπε να μην ξαναπαρέμβω ποτέ κι εγώ είμαι άνθρωπος αντιδραστικός (αν και, γενικά, δεν είμαι άνθρωπος).] :splats:

Υ.Γ.1 Guestako, λες για τα 7.600 ευρώ, ε??? (ο guest120 πάντα με στηρίζει στις δύσκολες στιγμές! Αυτός είναι ο άντρας ο σωστός. ΒΚ, βλέπε να μαθαίνεις!)

Υ.Γ.2 Τώρα που το θυμήθηκα... δε μου λες, ποταπό κανιβαλομυγάκι... είπες ότι είμαι για τα μπάζα??? Τι είπες, ΡΕEE??? (νταξ, σήμερα ήρθε και η ειδοποίηση από το Δήμο. Θα περάσουν την Πέμπτη. Μπορείτε να μου γράφετε στην καινούργια μου ηλεκτρονική διεύθυνση: zoukou@xomateri.gr)

Υ.Γ.3 ΒΚ είσαι βλάκας (Ρε ρεμαλορέμαλο, μας είχες λείψει).

Υ.Γ.4 Ρεεεεε, μου έχεις κολλήσει όλες τις σαχλοεκφράσεις σου (Ρε- Νταξ- Γενικά- Ρεμαλορέμαλο- Cool- Φχαστώ).

Υ.Γ. 5 Your kerato outside, δεν μπορώ ν’ αλλάξω τα μπλε italics (είναι ασορτί με τα υπέροχα μπλε μάτια μου)

Υ.Γ.6 Ρε παιδιά, εγώ τι φταίω που e-μπαχαλεύθη το σωβρακοθέμα? Ε? ΕΕΕΕ???? (RR, είναι χυμός λεμονιού με ζάχαρη, λέμεεεεε)

Υ.Γ.7 Γενικά, συμφωνώ με την Karpa (μου αρέσει η εκπαιδευμένη της αυθάδεια). Karpa rules. Γενικά, υποστηρίζω την ΝΙΚΙΤΑ. ΝΙΚΙΤΑ rules. Γενικά, δεν μπορείτε να μπαχαλεύετε έτσι αυτό το -σοβαρό και καθαρά αντρικό- θέμα. Μπαίνει κάποιος να διαβάσει για σώβρακα και αντ' αυτού διαβάζει αηδίες για λεμονοζαχαρωμένες φράουλες (em_aphtosarkasmos).

Υ.Γ.8 Τώρα το φόρουμ είναι μπλε, είναι μπλεε, είναι μπλε-εε-εεε (νταξ, μου άρεσε και το ξαναγράφω)

Υ.Γ.9 Πίσω από κάθε ψευδώνυμο υπάρχει και μια ιστορία. Καιρός να αποκαλύψουμε την ιστορία του ΒΚ...

O BK είχε ένα σκύλο ντόμπερμαν. Ήταν πιστός χελωνοφύλακας. Γαύγιζε μέρα - νύχτα και νύχτα - μέρα. Τέλος ιστορίας.

[ΒarΚingdom = BARKING DOberMann (μπουάχαχαχαχα)]

Υ.Γ.10 Τα 7.600 είναι με ή χωρίς ΦΠΑ???? emsplats

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup  Ουααααααχαχαχαχα!

Ρε...ρε...ρε αυτή τη διαφήμιση με το fresh air τη θυμάμαι πολύ αχνά, όταν ήμανε μικρός και αντέγραφα τις λέξεις για την καρτέλα!  :P  :P  :P

ΠΩΣ την ξέθαψες;;;;;;;  :blink:  :P

Εχεχεχεχεχε είδες ο παλιός? :bloodomen:

ΟΧΙ ΡΕ, ΔΕΝ ΚΑΝΩ SEX! Στα διάλα ούλοι πια!

Κι αυτή η Juliette μου 'χει σπάσει τα @@! (σορρυ, just an expression!). Ψεκάζει, ψεκάζει...ΡΕ ΕΧΩ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΙΑ;;; Και βάλε καμιά πλύση επιτέλους. Βρωμίσαμε εδώ μέσα!

Ρε Μπαρκινγκντομικακουλικάκι :splaaaats: κι εγώ δεν κάνω σεξ αλλά δεν το βροντοφωνάζω. Βγάλ'τα τα κεφαλαία :lol:

Και θα ψεκάζω όσο θέλω γιατί μια εσύ με την αντρίλα (βρωμίσαμε τεστοστερόνη :blink: ) μια ο άλλος με τις μύγες emfly μουχαχαχαχαχα εεεε κάποιος πρέπει να επιβάλει την τάξη εδώ μέσα. Δυο είστε my kerato in-and-outside δε γίνεται να βρωμίσει ολόκληρο φορουμ για την πάρτη σας λέμε. Έλεος είστε απάλευτοι γενικά.

Κορίτσια πάω για ψώνια, πέτυχα ένα μωβ-λιλά φορεματάκι μούρλια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.