Jump to content

Live Strip Shows


Recommended Posts

οι γιατροί εννοείς clemence?

και εγώ έτσι πιστεύω..οι περισσότεροι έχουν δώσει ρεσιταλ σε αυτά τα μέρη...

λέμε μην είναι κανένας καθαρός....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 83
  • Created
  • Last Reply

Είναι βασανισμένα πλάσματα οι γιατροί, προσπαθούν για πολλά χρόνια να βοηθήσουν τον εαυτό τους καταφεύγοντας σε ΌΛΑ τα μέσα (ακόμα και τα στριπ), συνήθως με απόλυτη αποτυχία emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η ιατρική είναι χειρότερη απο την καλογερική!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και τι έχετε να τραβήξετε ακόμη emnoemno

αν ήμουν γυναίκα δεν πήγαινα με τίποτε ιατρική B)B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

άντε πάλι :P Τ΄ ότι είσαι γυναίκα δε σημαίνει ότι δεν έχεις ικανότητες και κότσια dear για τα δύσκολα, είτε είναι Ιατρική ή κάτι άλλο :wub: Γιατί τέτοια γενικόλογη απαξίωση vlachos μου ? :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Διαβασα το thread απο την αρχη και μου φανηκε περιεργο που καποιοι θιχτηκαν.Προσωπικα δεν παω σε τετοια μαγαζια για τον απλουστατο λογο οτι δεν μου αρεσει η φαση να πληρωσω για να χορεψει μπροστα μου μια που εχει χορεψει(και οχι μονο) με αλλους 500 επειδη τη χωρα της τη βομβαρδισε ο κομμουνισμος το πιο αποτυχημενο συστημα στον πλανητη.Ειμαι του συναισθηματος γαρ!

Εχω παει οπως ΟΛΟΙ κανα-δυο φορες κυριως μετα απο club και αυτο για να δω τι παιζει και επειδη καποιος απο την παρεα μας επρηξε.Αυτο ομως που ειναι για κλαμματα ειναι η δηθεν συμνοτυφια μερικων.Μονο που δεν εγραψαν "θα πεσει φωτια να σας καψει".Ηταν οι ιδιοι που πηγαιναν εξω απο τα cinemas τις ημερες προβολης του Κωδικα Da Vinci ;!

Προσωπικα 10 φορες ενα βραδυ σε κολαδικο και να παρεις 20 χορους παρα αυτα που ειδε το ματι μου απο "ιατρους" στην Ελλαδα ή στα Βαλκανια οπου εκει "χορευαν" αλλιως οταν καποιοι αλλοι δεν ειχαν λεφτα (αλλα και να ειχαν δεν θα τα ξοδευαν εκει) για να "χορεψουν".

Πιο πολυ θα θιγοταν η αισθητικη μου με εναν ιατρο-αλεξιπτωτιστη-"χορευτρια" που καθαρισε στο dt και τωρα ειναι ντοκτορας παρα με μια κακομοιρα θυμα του Τσαουσεσκου που εφυγε απο το Ιασιο και το Πλοβντιβ -οπου σαν πυρηνικος επιστημονας :P επαιρνε 80 ευρω το μηνα- για να βρει εδω στο Ελλαντα την τυχη της και με εναν θαμωνα που για καποιους λογους την βρισκει εκει!Διαφωνω με την επιλογη του μεν αλλα στο κατω κατω δεν μας επηρεαζει οπως οι επιλογες καποιων αλλων!Ολα και ολα αλλα η τηλεοπτικη λογικη περι σεμνοτυφιας και χριστιανικης ηθικης που διδασκει ο κ.Τριανταφυλλοπουλος στο τηλεοπτικο κοινο δεν με συγκινει.

Γιατί που ξέρεις αν η κοπέλα που θα συναντήσεις στο κυλικείο δεν έχει ""χορέψει""(καταλαβαίνεις) με άλλους 500 και τώρα σου φοράει τη φούστα και τα γυαλιά;;;

Έχουν δει πράγματα τα μάτια μου........

Τουλάχιστον εκεί ξέρεις πραγματικά τη θέλει η κοπέλα από σένα και πώς εσύ θα πάρεις αυτό που θέλεις....

Τι να κάνουμε, έτσι έχει η ζωή. Θεωρία της φυσικής επιλογής: Για να υπάρχουν αυτά τα μαγαζιά σημαίνει ότι χρειάζονται στην κοινωνία...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.