Jump to content

Live Strip Shows


Recommended Posts

Παιδιά μήπως να σκεφτούμε και την εκδοχή, οι κοπέλες που δουλεύουν εκεί να μην είναι κάλλιστα τα "θύματα-της-άπονης-κοινωνίας-πουλημένες-από-τους-νταβατζήδες-γκόμενους-που-δε-βρήκαν-δουλειά-σαν-πλύστρες-και-έτσι-αναγκάζονται-να-πουλήσουν-το-κορμί-τους-κάθε-βράδυ-ενώ-όταν-τελειώνουν-τα-σόου-κάνουν-μπάνιο-με-αγιασμό-και-μπενταντίν-προκειμένου-να-βγάλουν-από-πάνω-τους-τη-σαπίλα-των-γουρουνιών-πελατών";;;

Για κάποιους η τσόντα, στη light ή τη hardcore μορφή της είναι μέσο έκφρασης, ενίοτε τέχνη/ τρόπος ζωής (Γκουσγκούνης). Αλλά και αυτό να μη δέχεστε, πάλι μπορούν να δουλεύουν εκεί κατ'επιλογήν (όπως και πολλές πόρνες κάνουν το ίδιο). Η απενοχοποίηση του σεξ, τουλάχιστον στη θεωρία-κι ας μην έχει ριζώσει στις συνειδήσεις μας, επιτρέπει σ'αυτό να γίνει εμπόρευμα, όπως και ο έρωτας γίνεται προϊόν του Α. Βαλεντίνου. Με λίγα λόγια, οι τύπισσες αυτές (και οι τύποι- ξεχνάτε τους Chippendales;;) πουλάνε ερωτισμό, μερικές γιατί τους αρέσει, άλλες γιατί δεν είχαν τίποτα καλύτερο να κάνουν. It's businness, darling ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 83
  • Created
  • Last Reply

Tin-Tin εχεις δικιο, με συγχησε το θεμα οπως εξελιχθηκε. Ομως, οντως πιστευω οτι ατομα που συχναζουν εκει δεν ειναι ικανοποιημενα απο τη σεξουαλικη τους ζωη. Οι εμπειριες που μπορει να σου προσφερει μια ερωτευμενη μαζι σου γυναικα αποκλειεται να στις δωσει ποτε μια (καλο)πληρωμενη εταιρα.

Για οσους νιωθουν νοσταλγια για την χρυση εποχη των καμπαρε, τους προτεινω μια βολτα στο μουσειο της Μονμαρτρης. Το Σιροκο και το Baby O δεν θα τους ικανοποιησουν. Ο παραλληλισμος μεταξυ των 2 εποχων που επιχειρησες ηταν ατυ-χεστα-τος.

Σε οσους παλι νιωθουν οι νεοι Toulouse-Lautrec και Camus, τους εκφραζω την συμπαρασταση μου. Ηταν και οι 2 πολυ βασανισμενοι ανθρωποι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είσαι καλό παιδάκι εσύ! (έτσι μου ήρθε να το πώ τώρα, μην το ψάχνεις)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

APHRODITE CLUB (STRIP HALLS)

Λ. Συγγρού 177, Αθήνα, Λ. Συγγρού, τηλ. 210 9325534, 210 9311494.

APHRODITE PALACE (STRIP HALLS)

Λ. Συγγρού 137, Αθήνα, Λ. Συγγρού, τηλ. 210 9319750, 210 9311494.

ATHENS QUEEN' S (STRIP HALLS)

Πλ. Γλυφάδας, Νότια Προάστεια, Γλυφάδα, τηλ. 210 8981732.

ATHENS QUEEN' S (STRIP HALLS)

Λ. Αθηνών 250, Δυτικά Προάστεια, Χαϊδάρι, τηλ. 210 5816288.

BABY O (STRIP HALLS)

Λ. Συγγρού 201, Νότια Προάστεια, Ν. Σμύρνη, τηλ. 210 9349444, (Τιμή ποτού: 8€).

BODYS (Live Show) (STRIP HALLS)

Λ. Συγγρού 178, Αθήνα, Λ. Συγγρού, τηλ. 210 9530595, 6976-101828 (reserve), (Τιμή ποτού: 10€).

DIAMONDS AND GIRLS (STRIP HALLS)

Βέμπου & Κίου 2, Νότια Προάστεια, Ανω Γλυφάδα, τηλ. 210 9641273.

DOLCE VITA (STRIP HALLS)

Λένορμαν 254, Αθήνα, Κολωνός, τηλ. 210 5145500.

DOLLS (STRIP HALLS)

Λ. Βάρης 5, Νότια Προάστεια, Βάρη, τηλ. 210 9658698.

EROTICA LIVE (STRIP HALLS)

Αχαρνών 101, Αθήνα, Κέντρο, τηλ. 210 8817760, (Τιμή ποτού: 10€)

έπεται συνεχεια!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

GOLD CLUB LIVE SHOW (STRIP HALLS)

Λ. Συγγρού 140, Αθήνα, Λ. Συγγρού, τηλ. 210 9228902, 210 9235576.

LIDO PALACE (STRIP HALLS)

Λ. Συγγρού 101, Αθήνα, Λ. Συγγρού, τηλ. 210 9212700, 210 9212346, (Τιμή ποτού: 10€).

LOLITA (STRIP HALLS)

Λαγουμιτζή 30, Νότια Προάστεια, Καλλιθέα, τηλ. 210 9210660.

MILLION DOLLARS CLUB (STRIP HALLS)

3ης Σεπτεμβρίου 166, Αθήνα, Κέντρο, τηλ. 210 8643557, (Τιμή ποτού: 11€).

MILLIONAIRE (STRIP HALLS)

Ευτυχίδου & Αθανασίας 3, Αθήνα, Παγκράτι, τηλ. 210 7560418, 210 7524143, (Τιμή ποτού: 6€).

MOUSSES LIVE SHOW (STRIP HALLS)

Λ. Ποσειδώνος 30, Νότια Προάστεια, Καλλιθέα, τηλ. 210 9413079, 210 9413089, 6977 035618.

RICH & FAMOUS MEN'S CLUB (STRIP HALLS)

16ο χλμ. Εθν. Αθηνών - Λαμίας, Βόρεια Προάστεια, Κηφισιά, τηλ. 210 8000185, 210 8000605.

SIROCCO (STRIP HALLS)

Λ. Συγγρού 150 & Αριστοτέλους 5, Νότια Προάστεια, Καλλιθέα, τηλ. 210 9212648.

STATUS (STRIP HALLS)

Τατοϊου 71, Βόρεια Προάστεια, Μεταμόρφωση, τηλ. 210 2843962.

TUTTI FRUTTI (STRIP HALLS)

Λ. Ηρακλείου 417, Βόρεια Προάστεια, Ν. Ηράκλειο, τηλ. 210 2810200, (Τιμή ποτού: 9€).

έπεται συνεχεια.....................

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑTHENS QUEENS (STRIP HALLS)

Πλ. Κατράκη 2, Νότια Προάστεια, Γλυφάδα, τηλ. 210 8981732, (Τιμή ποτού: 8€).

ΑTHENS QUEENS (STRIP HALLS)

Λ. Αθηνών 250, Δυτικά Προάστεια, Χαϊδάρι, τηλ. 210 5816288, (Τιμή ποτού: 8€).

τα υπόλοιπα εν καιρώ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πριν απο μια βδομαδα-και κατι- ανοιξα αυτο το νεο topic και με θλιψη μου βλεπω οτι με ελαχιστες εξαιρεσεις (πχ ten ten) η κουβεντα,παιδια, εχει ξεφυγει... Ο στοχος του topic ηταν να αναφερθει ενας ακομη τροπος διασκεδασης των γιατρων και ισως να προσεγγισει το, με κοινωνικες-ψυχολογικες διαστασεις, θεμα των στριπτιτζαδικων. Ισως πολλοι που πηγαινουν βγαζουν ενα πνευμα μισογυνισμου, αλλοι απλα το νιωθουν ιδιαιτερα αντρικο χωρο και γιαυτο πηγαινουν, αλλοι απλα για να δουν σοου(μονο στο baby ισχυει αυτο), αλλοι παλι επειδη εχουν βαρεθει τις,χωρις λογο, ξινες-ψωνισμενες-ξενερωτες και υπερβολικα δηθεν αθηναιες...παντως οι χωροι αυτοι καθε βραδυ γεμιζουν και θα πρεπει να αναρωτηθει το ''λεγομενο'' ασθενες φυλο γιατι συμβαινει αυτο..

Για να προλαβω τα βεβιασμενα συμπερασματα καποιων, θεωρω οτι ειμαι αρκετα normal σε ερωτικο και συναισθηματικο τομεα και δεν στοχευω πουθενα αλλου με αυτο το topic παρα μονο στο να ακουστουν ολες οι αποψεις και ισως να απομυθοποιηθει η εννοια του στριπτιτζαδικου για αρκετους και αρκετες!

TIPS...

emarright Θεωρουμε σαν ΕΑΚΕ οτι η υπερβολη(πανω απο μια φορα τη βδομαδα) ειναι αρκετα ανησυχιτικη..!

emarright Θεωρουμε οτι ποτε δεν πρεπει να κολλας με μια συγκεκριμενη κοπελα(πχ κερασματα), γιατι και να της αρεσεις κατα 99% δεν θα σε δει διαφορετικα απ'τους υπολοιπους..

emarright Δεν θα πρεπει να χαλαμε ιδιαιτερα λεφτα σε αυτα τα μαγαζια, γιατι τις περισσοτερες φορες ΤΑ ΚΛΑΙΜΕ την επομενη στιγμη που θα βγουμε εξω απτο μαγαζι..

Επειδη κατι πηρε το ματι μου για Sirocco στη συγγρου..Δεν λεει με τπτ παιδια, μην κανετε τον κοπο καν.. Αυτα που ψιλολενε ειναι λιγα, και αν δεν παιζει καποιος γνωστος ειναι σχεδον αδυνατον να ανακαλυψεις μονος σου τις undercover καταστασεις...

Οσο για κατι ακραιες αποψεις που ακουστηκαν,δεν τις σχολιαζω καν.. Οσοι βλεπουν το στριπ σαν και εμας ειμαστε στη διαθεση τους για να απαντησουμε σε οποιαδηποτε ερωτηση-ανταλλαγη εμπειριων- και βεβαια σε επομενη τοποθετηση μας θα αναφερθουμε πιο συγκεκριμενα σε 2-3 tips που ισως ενδιαφερουν αρκετους πιστους των χωρων, οπου τα ματια αγκαλιαζουν τις καμπυλες....! emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...αλλοι παλι επειδη εχουν βαρεθει τις,χωρις λογο, ξινες-ψωνισμενες-ξενερωτες και υπερβολικα δηθεν αθηναιες...παντως οι χωροι αυτοι καθε βραδυ γεμιζουν και θα πρεπει να αναρωτηθει το ''λεγομενο'' ασθενες φυλο γιατι συμβαινει αυτο..

.....Θεωρουμε σαν ΕΑΚΕ οτι η υπερβολη(πανω απο μια φορα τη βδομαδα) ειναι αρκετα ανησυχιτικη..

Έχεις δίκιο. Τα στριπτιτζάδικα είναι ο μόνος χώρος να μη δεις Αθηναίες. Το "ξινισμένες-ψωνισμένες-ξενέρωτες" πάλι είναι εντελώς αυθαίρετο και αναιτιολόγητο, εκτός κι αν αναφέρεσαι στις Κολωνακιώτισσες (που και πάλι δεν είναι κα σαν τη Μισέλ....).

Επίσης, το μια φορά την εβδομάδα δεν είναι υπερβολή;;;; Χάθηκε το σινεμά ρε παιδιά;;; :unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φίλε μου Arispl όντως υπερβολή είναι μία φορά τη βδομάδα και αυτό ανησυχητικό είναι.Πολύ μανία με το ναό έχεις.... emcolgate

Asmall.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...

Κανένας (ή καμιά) με επιθυμία για άλλα φυσιολογικά θεάματα όπως λεονταράκια και άλλα άγρια ζώα παρέα με ανθρώπους σε καμιά αρένα δεν υπάρχει εδώ γύρω?

emeleos με τη διασκέδαση που θεωρούμε φυσιολογική ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

1)Οντως το ΣΙΡΟΚΟ δε λέει μία παιδιά!! 12 Ευρώ το ποτό κι άλλα τόσα ένας ελεινός χορός στα γόνατά σου σχεδόν.Αν δεν πάρεις τον special των 50 ούτε βυζί δεν αφήνουν να πιάσεις...

2)Προτείνω RASPUTIN στην Κηφισιά με 2-3 αξιόλογες περιπτώσεις Ρωσίδων που αφήνουν μέχρι και δάχτυλο..!

3)Ηθικολόγοι suck!

4)Ηθικολόγοι γιατροί (λαμόγια φακελακίων-εκμεταλλεύομαι ανθρ.πόνο για να πλουτίσω) suck περισσότερο... :splats:

5)Το μόνο μειονεκτημά που εντοπίζω εγώ ως τρόπο διασκέδασης είναι οι τιμές. 'Εντονα πληθωριστικές, δυσανάλογα με την οικονομική ευχέρεια του ασκούμενου δικηγόρου.... <_<

emoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Διαβασα το thread απο την αρχη και μου φανηκε περιεργο που καποιοι θιχτηκαν.Προσωπικα δεν παω σε τετοια μαγαζια για τον απλουστατο λογο οτι δεν μου αρεσει η φαση να πληρωσω για να χορεψει μπροστα μου μια που εχει χορεψει(και οχι μονο) με αλλους 500 επειδη τη χωρα της τη βομβαρδισε ο κομμουνισμος το πιο αποτυχημενο συστημα στον πλανητη.Ειμαι του συναισθηματος γαρ!

Εχω παει οπως ΟΛΟΙ κανα-δυο φορες κυριως μετα απο club και αυτο για να δω τι παιζει και επειδη καποιος απο την παρεα μας επρηξε.Αυτο ομως που ειναι για κλαμματα ειναι η δηθεν συμνοτυφια μερικων.Μονο που δεν εγραψαν "θα πεσει φωτια να σας καψει".Ηταν οι ιδιοι που πηγαιναν εξω απο τα cinemas τις ημερες προβολης του Κωδικα Da Vinci ;!

Προσωπικα 10 φορες ενα βραδυ σε κολαδικο και να παρεις 20 χορους παρα αυτα που ειδε το ματι μου απο "ιατρους" στην Ελλαδα ή στα Βαλκανια οπου εκει "χορευαν" αλλιως οταν καποιοι αλλοι δεν ειχαν λεφτα (αλλα και να ειχαν δεν θα τα ξοδευαν εκει) για να "χορεψουν".

Πιο πολυ θα θιγοταν η αισθητικη μου με εναν ιατρο-αλεξιπτωτιστη-"χορευτρια" που καθαρισε στο dt και τωρα ειναι ντοκτορας παρα με μια κακομοιρα θυμα του Τσαουσεσκου που εφυγε απο το Ιασιο και το Πλοβντιβ -οπου σαν πυρηνικος επιστημονας :P επαιρνε 80 ευρω το μηνα- για να βρει εδω στο Ελλαντα την τυχη της και με εναν θαμωνα που για καποιους λογους την βρισκει εκει!Διαφωνω με την επιλογη του μεν αλλα στο κατω κατω δεν μας επηρεαζει οπως οι επιλογες καποιων αλλων!Ολα και ολα αλλα η τηλεοπτικη λογικη περι σεμνοτυφιας και χριστιανικης ηθικης που διδασκει ο κ.Τριανταφυλλοπουλος στο τηλεοπτικο κοινο δεν με συγκινει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως είναι μια μορφή τέχνης (όπως ο χορός της κοιλιάς)?

????

CLEM??? εσύ???

...κάτι είχα καταλάβει εγώ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειναι μεγάλη τέχνη αυτός ο χορός

αν πάτε σε κανένα απο δαύτα θα δείτε που χάθηκαν οι αντρες..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειναι μεγάλη τέχνη αυτός ο χορός

αν πάτε σε κανένα απο δαύτα θα δείτε που χάθηκαν οι αντρες..

Γιατί να πάμε να δούμε αν έχουμε κι εμείς ταλέντο στο "χορό" ?? :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ποια την συνάντηση του φόρουμ???

θα έχουμε αντιδράσεις απο το γυναικείο πλυθησμό!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θα με ευγνωμονούν οι γιατροί και θα με καταριούνται οι γιατρίνες που ρίχνω τέτοιες ιδέες!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.