Jump to content

Live Strip Shows


Recommended Posts

Ολα ξεκινησαν πριν 6 χρονια... Μαθητες ημασταν οταν αποφασισαμε να κανουμε enter στον κοσμο του striptease.. Δημιουργηθηκε μια υποτυπωδης "οργανωση", πιο πολυ μαθητικη παρεα θα ελεγα, εν ονοματει ΕΑΚΕ που μοναδικο στοχο ειχε την ερευνα, τη μελετη, την παρατηρηση και εν κατακλειδει την αναδειξη του καλυτερου στριπτιτζαδικου στην αθηνα.. Κατα τη διαρκεια της ερευνας το Εακε ολο και μεγαλωνε και τυχαινε της μεγαλης αποδοχης οχι μονο των μελων του αλλα και συσσωμου του μαθητικου κινηματος..! Τα χρονια περασανε, μπηκαμε στα πανεπιστημια μας-το καθε μελος αλλαξε παρεες, μπηκαν γυναικες στη μεση, ψιλοχαθηκαμε...ΑΛΛΑ ενα πραγμα απεμεινε να μας ενωνει μεχρι σημερα... Με τακτικες "ολομελειες" καθε μηνα ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ, παραμενουμε στην πρωτη γραμμη κρουσης στο χωρο της νυχτας και θελοντας να μοιραστουμε μαζι σας τις εμπειριες μας ξεκιναμε μια προσπαθεια να σας παραθετουμε τον καλυτερο τροπο να "πεταξετε" τα λεφτα σας... Εμεις πλεον εχουμε ηρεμησει καπως αλλα δεν σταματαμε να πηγαινουμε εστω και για ποτο γιατι πανω απο ολα το κωλ....ρο ειναι ΙΔΕΑ και δεν πανε οσοι δεν εχουν γκομενα-αποψη που υιοθετειται απο μερικες κοπελιτσες που δεν εχουν ιδεα για το τι συμβαινει σε αυτα τα μαγαζια.

Ελαφρα τη καρδια μπορουμε να πουμε οτι το BABY O(GOLD-για τους ανιδεους..) κρατα επαξια την πρωτια με ποιοτητα και ποσοτητα που αρκετα γραφεια μοντελων θα ζηλευαν...Βεβαια υπαρχουν και αλλα μερη που προσπαθουν να κρατησουν τον κλαδο σε αρκετα ικανοποιητικα επιπεδα,στα οποια θα αναφερθουμε σε επομενο post...ειναι μεγαλος ο καταλογος γιαυτο υπομονη για τις λεπτομερειες, τα tips και τα undercover που συμβαινουν στη νυχτα.... emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 83
  • Created
  • Last Reply

Χμμ η αλήθεια είναι οτι απ'το φόρουμ μας έλειπε ένα τέτοιο τόπικ,επομένως είναι καλοδεχούμενο. Όμως θα ήθελα ο δημιουργός του τόπικ:

1. Να εκδόσει ένα κατάλογο με το σαβουάρ βίβρ των στριπτιτζάδικων. Ποίοι είναι οι άγραφοι κανόνες που ισχύουν, πχ πόσο αφήνουμε στο στριγγάκι της κοπελιάς και με ποιόν ενδεδειγμένο τρόπο;

2.Εγχειρίδιο συμπεριφοράς,πχ στη πόρτα κτλ

3. Ελληνίδες ή Αλλοδαπές;

Α και περιμένω εκτεταμένα κράς τέστ και ανταποκρίσεις όπως και κατηγορίες για βάλιου φορ μανεΐ, κορυφαίο κτλ.............. B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε νομιζω οτι μπορει κανεις να εχει προβλημα με εναν γιατρο ο οποιος το πρωι ειναι αψογος στο επαγγελμα του και το βραδυ παιρνει σβαρνα τα κωλαδικα. Το τι ακριβως τον οδηγει σε κατι τετοιο ειναι προσωπικο του θεμα -αν και χριζει μιας καλης κουβεντας με εναν ψυχολογο.

Οταν ομως το παραδεχεται και το διαλαλει δημοσιως και οταν ιδρυει "συλλογους" και εντρυφει τοσο βαθια στο θεμα, τοτε νομιζω οτι εχουμε ξεφυγει. Οχι λιγο, αλλα αρκετα.

Και για οσους νομιζουν οτι αυτο το ειδος διασκεδασης ειναι τοσο "αθωο", ας σκεφτουν λιγο τους λογους που οδηγουν μια γυναικα να χορευει γυμνη μπροστα σε μεθυσμενους χαρμανηδες, καθως και τις επιπτωσεις που εχει αυτο στην ζωη της. Ποσο μαλλον αν αναγκαστει να "προχωρησει παραπερα".

Σορι που σας χαλαω το τοπικ, τι να κανω, ειμαι κι εγω ενας απο αυτους με ευπροσβλητα ηθη και αισθητικη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άλαλα τα χείλη των ασεβών, των μη προσκυνούντων...

Σώσον Κύριε τον λαόν σου και ευλόγησον την Κληρονομίαν σου, νίκας τοις βασιλεύσι κατά βαρβάρων δωρούμενος, και το σον φυλάττων δια του Σταυρού σου πολίτευμα.

Κύριε Ελέησον (x50)

emevlogies (Αμήν)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αααα, σε παρακαλω. Το περιοδικο εχει πολυ καλα αρθρα. Και οι φωτογραφησεις ειναι καλλιτεχνικες. :blink:

(Lefkunder σε παρακαλω μπορεις να σταματησεις να με κανεις ρομπα ? emranting )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

''Δε νομιζω οτι μπορει κανεις να εχει προβλημα με εναν γιατρο ο οποιος το πρωι ειναι αψογος στο επαγγελμα του και το βραδυ παιρνει σβαρνα τα κωλαδικα. Το τι ακριβως τον οδηγει σε κατι τετοιο ειναι προσωπικο του θεμα -αν και χριζει μιας καλης κουβεντας με εναν ψυχολογο.

Οταν ομως το παραδεχεται και το διαλαλει δημοσιως και οταν ιδρυει "συλλογους" και εντρυφει τοσο βαθια στο θεμα, τοτε νομιζω οτι εχουμε ξεφυγει. Οχι λιγο, αλλα αρκετα.''

ΕΔΩ ΣΥΜΦΩΝΩ.

''Και για οσους νομιζουν οτι αυτο το ειδος διασκεδασης ειναι τοσο "αθωο", ας σκεφτουν λιγο τους λογους που οδηγουν μια γυναικα να χορευει γυμνη μπροστα σε μεθυσμενους χαρμανηδες, καθως και τις επιπτωσεις που εχει αυτο στην ζωη της. Ποσο μαλλον αν αναγκαστει να "προχωρησει παραπερα".''

ΠΝΤΩΣ ΟΙ ΛΟΓΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΘΩΟΙ.

ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΚΑΛΛΙΣΤΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!

ΡΕ ΑΛΕΞ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΟΥ ΞΕΝΙΖΟΥΝ :huh: ,ΠΩΣ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΜΟΥ ΚΑΤΟΡΘΩΣΕΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΤΙΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΣΟΥ ΕΚΕΙ? :mellow:

ΕΔΩ ΑΝΑΔΕΙΚΝΥΕΣΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ! :D

ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΒΛΕΠΕΣ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΧΩΡΑ ΣΕ ΕΘΛΙΒΑΝ ΒΑΘΥΤΑΤΑ...ΤΟΥΣ ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΕΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΞΗΜΕΡΟΒΡΑΔΙΑΖΟΝΤΑΝ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΝ ΠΑΤΑΓΑΝ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΝΟΥΘΕΣΙΕΣ ΤΟΥΣ ΕΠΑΝΕΦΕΡΕΣ ΣΤΟΝ ΙΣΙΟ ΔΡΟΜΟ :lol: !

ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΕΙΔΕΣ ΤΟΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΤΥΛΟ ΧΟΡΟΥ ;););)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΤΩΡΑ ΤΟ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΥΠΑΡΞΗ Η ΟΧΙ ΓΚΟΜΕΝΑΣ.

ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΟΥΝ ΜΠΑΚΟΥΡΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΕΚΕΙ,ΑΔΙΚΩΣ.

ΤΟ ΑΣΧΗΜΟ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ ΣΤΟΝ ΧΟΡΟ ;);) ,ΜΕΤΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.

ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΙΝ ΕΠΙΛΕΞΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΨΟΜΕ ΦΑΣΗ ΠΩΣ ΚΙΝΕΙΤΑΙ Η ΓΚΟΜΕΝΑ.

ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΞΥΝΗ,ΚΑΚΟΔΙΑΘΕΤΗ ΚΑΙ ΑΠΟΤΟΜΗ ΔΕ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΓΙΑ ΧΟΡΟ(ΔΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΗ) :)

ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΓΙΑ ΧΟΡΟ ΜΙΑ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΑΡΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΧΟΡΕΨΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΡΩΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΑΓΓΙΓΜΑΤΑ!

'ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ Η ΑΛΛΟΔΑΠΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΛΛΟΔΑΠΕΣ ΞΕΧΩΡΙΖΟΥΝ.

ΑΛΩΣΤΕ Η ΣΥΝΤΡΙΠΤΙΚΗ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΔΑΠΕΣ ΑΣΧΕΤΑ ΕΑΝ ΣΕ ΑΠΤΑΙΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΛΕΝΕ''ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝΙΔΑ''.ΟΣΕΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΗΤΑΝ ΜΕΤΡΙΕΣ.

ΘΕΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΛΑΒΕΣ.

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΙΣ ΦΕΡΝΟΥΝ ΜΕ ΑΚΡΙΒΑ ΑΥΤΟΝΚΙΝΗΤΑ ΚΑΤΙ 50ΑΡΗΔΕΣ ΝΤΑΒΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕΤΑ ΟΝΤΑΣ ΝΕΟΣ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΓΛΕΝΤΗΣΕ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ,ΑΣ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΣΟΥ ΧΤΥΠΑΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟΥ... :splaaaats:

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ,ΠΑΛΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΟ AFRODITE ΣΤΗ ΣΥΓΓΡΟΥ.ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΛΙΡΟΗΣ ΤΟ AMAZON,ΕΚΕΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΧΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΧΕΡΙΩΝ ;););)

ΑΚΟΥΣΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑ ΤΗ ΦΩΛΙΑ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΣΤΟ ΜΕΝΙΔΙ ΤΕΛΕΙΩΣ HARD ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΜΙΛΗΜΕΝΟΣ,ΕΚΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ.. emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emofftopic

Βαση των 2 σου ποστς μπορει να υποθεσει κανεις οτι τελικα ζηλευεις οσους σπουδασαν στις χωρες που θεωρεις απεραντα κωλαδικα. Αρχιζω τελικα και βγαζω ακρη μαζι σου.

Παντως σκεψου πως θα ενιωθες αν σε ενα τετοιο μαγαζι δουλευε η μητερα σου ή η αδερφη σου. Εκτος κι αν δουλευουν ηδη, οποτε παω πασο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emofftopic

Βαση των 2 σου ποστς μπορει να υποθεσει κανεις οτι τελικα ζηλευεις οσους σπουδασαν στις χωρες που θεωρεις απεραντα κωλαδικα. Αρχιζω τελικα και βγαζω ακρη μαζι σου.

Παντως σκεψου πως θα ενιωθες αν σε ενα τετοιο μαγαζι δουλευε η μητερα σου ή η αδερφη σου. Εκτος κι αν δουλευουν ηδη, οποτε παω πασο.

Αφενός, δε ξέρω πόσο γελοίος είναι κάποιος που πάει σε στριπτιτζάδικο για να δείξει ότι είναι πολύ άντρας, πολύ γ@μ@ω και δέρνω. Και καλά να πας με παρέα για χαβαλέ, αλλά να πας για να την βρεις... :splaaaats:

Αφετέρου, Alex, έγινες κακούλης πάλι!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emofftopic Οντως, ακομψο αυτο οπου ειπα. Σχεδον επεσα στο επίπεδό του. Το 1ο ποστ το βρηκα αστειο, ομως το 2ο το βρηκα ανατριχιαστικο και αντεδρασα οπως αντεδρασα.

ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΞΥΝΗ,ΚΑΚΟΔΙΑΘΕΤΗ ΚΑΙ ΑΠΟΤΟΜΗ ΔΕ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΓΙΑ ΧΟΡΟ(ΔΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΗ) 

ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΓΙΑ ΧΟΡΟ ΜΙΑ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΑΡΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΧΟΡΕΨΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΡΩΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΑΓΓΙΓΜΑΤΑ!

Ειλικρινα σε λυπαμαι παλαιολογε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

''Βαση των 2 σου ποστς μπορει να υποθεσει κανεις οτι τελικα ζηλευεις οσους σπουδασαν στις χωρες που θεωρεις απεραντα κωλαδικα.''

ΚΩΛΑΔΙΚΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ,ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΕΝΑ ΚΩΛΑΔΙΚΟ... :D

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΟΥ ΕΞΕΘΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚ.ΑΣΧΕΤΑ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΔΟΠΟΥΡΙΤΑΝΟΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΔΕ ΤΟΛΜΟΥΝΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΝΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ,ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΥΣ ΞΕΦΕΥΓΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΠΟΤΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΡΟΜΠΑ.

ΕΧΕΙΣ ΣΚΕΦΤΕΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΑΠΑΣ? :blink: ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΑΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΕΧΟΥΝΕ ΑΝΟΙΞΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ...

ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΟΥΝ ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΟ ΣΕΡΒΙΑΣ... :D:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΙΝ ΕΠΙΛΕΞΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΨΟΜΕ ΦΑΣΗ ΠΩΣ ΚΙΝΕΙΤΑΙ Η ΓΚΟΜΕΝΑ.

ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΞΥΝΗ,ΚΑΚΟΔΙΑΘΕΤΗ ΚΑΙ ΑΠΟΤΟΜΗ ΔΕ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΓΙΑ ΧΟΡΟ(ΔΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΗ) 

ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΓΙΑ ΧΟΡΟ ΜΙΑ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΑΡΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΧΟΡΕΨΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΡΩΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΑΓΓΙΓΜΑΤΑ!

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΩΜΑΛΟΣ?Ο ΑΘΕΟΣ?Ο ΑΛΗΤΗΣ?ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΕ ΣΤΡΙΠ ΣΟΟΥ ΚΑΙ ΕΚΘΕΤΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙ?ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ? :D

ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΙΔΡΩΜΕΝΑ ΚΟΡΜΙΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ...ΛΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ...

Ο ΔΙΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟΣ!! :D:D:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emofftopic Οντως,  ακομψο αυτο οπου ειπα. Σχεδον επεσα στο επίπεδό του. Το 1ο ποστ το βρηκα αστειο, ομως το 2ο το βρηκα ανατριχιαστικο και αντεδρασα οπως αντεδρασα.

Ειλικρινα σε λυπαμαι παλαιολογε.

:huh: Γιατί όμως; Σωστή και λογική φαίνεται ως άποψη, μάλλον την εφαρμόζει κιόλας...

:unsure: Πάντως δεν έχω επισκεφτεί ποτέ κάποιο από τα εκλεκτά αυτά κέντρα διασκέδασης. Είμαι από τους λίγους που, διαβάζοντας μικρός το Generation X του Douglas Coupland, μου κόλλησε μια φράση: "Πληρωμένες εμπειρίες δε μετράνε"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Πληρωμένες εμπειρίες δε μετράνε"

ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑΥΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΟΤΙ ΜΕ ΧΑΛΕΙ ΚΑΠΩΣ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΜΕ ΤΟΥΣ 50ΑΡΗΔΕΣ ΝΤΑΒΑΤΖΗΔΕΣ.ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΤΟΥ Η ΦΑΣΗ ΝΑ ΚΟΒΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΝΑ ΕΤΟΣ emthanx:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ντάξει, κοίτα να δεις, κάποιοι για να πιάσουν κώλο, πρέπει να πληρώσουν.

Ε συμβαίνουν κι αυτά (μαζί με τα άλλα) στην ελληνική κοινωνία! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πηγαινουμε εστω και για ποτο γιατι πανω απο ολα το κωλ....ρο ειναι ΙΔΕΑ και δεν πανε οσοι δεν εχουν γκομενα-αποψη που υιοθετειται απο μερικες κοπελιτσες που δεν εχουν ιδεα για το τι συμβαινει σε αυτα τα μαγαζια.

ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΟΥΝ ΜΠΑΚΟΥΡΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΕΚΕΙ,ΑΔΙΚΩΣ

ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΝΕΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΟΠΕΛΑ (ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΧΙ ΜΕ ΚΑΝΑ ΜΠΑΖΟ ΑΣΧΗΜΟ ΚΑΙ ΑΝΕΡΑΣΤΟ)ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΓΑΖΙΑ,ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝΕ ΕΛΛΕΙΨΗ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΝΕ ΚΩΛΟ..... :D

ΑΛΛΑ ΒΕΒΑΙΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΕΙ...ΓΙΑΤΙ ΦΥΣΙΚΑ ΞΕΡΟΥΝΕ ΟΛΟΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ

ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ,ΠΙΘΑΝΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΩΡΟΥΝ ΟΤΙ ΘΙΓΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ..ΟΤΙ ΔΕ ΤΙΣ ΘΕΩΡΟΥΝ ΠΟΘΗΤΕΣ,ΟΤΙ ΔΕ ΜΕΤΡΑΝΕ.ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ!

ΑΠΛΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΦΥΣΗ ΟΝ ΠΟΛΥΓΑΜΙΚΟ(ΓΕΝΙΚΑ),ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΔΕ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ.

ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΩΡΑ,ΕΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΕΜΑΣ ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΣ ΦΑΙΝΟΤΑΝΕ?

ΕΚΕΙ ΞΕΧΝΑΤΕ ΜΙΑ ΔΙΑΣΤΑΣΗ,ΟΤΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΠΙΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ.ΔΗΛ.Η ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΠΙΣΤΙΑ ΕΚΦΡΑΖΕΤΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ,ΟΠΟΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ!

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΣΟΥΠΡΕΣ.... :D

ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΕ 2 ΘΕΣΕΙΣ ΔΙΑΚΟΝΟΥ ΣΤΟ 2! :D:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι όχι μόνο αγαπητέ, πάνε και ζευγάρια σε αυτά τα μαγαζιά, για να τη βρουν... Άλλη μια διάσταση που δεν έθιξες...

Δε νομίζω ότι οι γυναίκες τη σήμερον είναι τόσο ανασφαλείς όσο τις παρουσιάζεις.

Απλώς, ένας άντρας που πληρώνει για να δει κάποια να χορεύει γυμνή ή να... κάνει οτιδήποτε άλλο, για μένα δε μετράει σαν άντρας.

Στην τελική, αν θες να δεις show, ζήτα το απο την κοπέλα σου, μπορεί να μην αρνηθεί... ;)

Εκτός αν η κοπέλα σου είναι μπάζο, άρα δεν αξίζεις σαν άντρας γιατί το μόνο που κατάφερες να βγάλεις για γκόμενα είναι ένα μπάζο κ.ο.κ φαύλος κύκλος φίλτατε!

Για να μην πιάσουμε και τις κοινωνικές προεκτάσεις του θέματος και το σοβαρέψουμε, γιατί δε λέει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πάνε και ζευγάρια σε αυτά τα μαγαζιά

ΣΕ ΤΙ ΠΟΣΟΣΤΟ?1 ΤΟΙΣ ΧΙΛΙΟΙΣ?ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ..

ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΡΠΑ ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΕΘΙΞΑΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΠΙΘΕΣΗ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΣΟΥ.ΙΣΩΣ ΣΟΥ ΠΛΗΓΩΣΑ ΤΟ ΦΕΜΙΝΙΣΜΟ.ΙΣΩΣ ΠΑΛΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΩΜΑ ΝΑ ΠΛΗΓΩΝΟΥΝ!

ΤΗΝ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΕ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΗΝ ΕΘΙΞΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΣΤ,ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΙΚΟΤΑΤΗ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΣ,ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕ Η ΣΚΕΨΗ.ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΚΟΛΛΑΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟ.

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΤΟ ΕΘΙΞΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ,ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ.ΙΣΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΠΙΟΙΟ ΡΟΛΟ ΣΕ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΣΧΕΣΗΣ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΥΤΙΝΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΗΝ ΤΡΟΠΟΠΟΙΟΥΝ ΜΕ ΕΠΙΛΟΓΕΣ,ΕΣΩΡΟΥΧΑ,ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ..

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΣΧΕΣΗ ΠΟΛΥΕΤΗ Η ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΠΑΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΑ ΣΤΡΙΠΤΙΖΑΔΙΚΑ.

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ,ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΚΩΛΟΜΠΑΡΩΝ ΚΑΙ ΣΤΡΙΠΤΙΤΖΑΔΙΚΩΝ.ΚΩΛΟΜΠΑΡΑ ΚΕΡΝΑΣ ΠΟΤΟ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ)ΕΝΑ ΝΕΡΟΥΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΛΕΦΤΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ)ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΞΟΔΕΥΤΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΘΑΜΩΝΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ(ΠΟΡΝΕΙΑ ΔΗΛΑΔΗ).

ΣΤΑ ΣΤΡΙΠ ΕΙΝΑΙ ΣΟΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ,ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΧΩΡΟ.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΙΝΟ ΘΑΜΩΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ.Η ΦΑΣΗ ΤΑΥΤΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΩΛΟΜΠΑΡΟ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΚΡΕΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ.

ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΒΑΛΕ ΟΠΩΣ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ.

ΤΕΛΟΣ! :D ΔΕ ΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΑΥΤΑ!ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΑΝΕΛΥΣΑ,ΑΣ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΞΗΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ! :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΡΠΑ ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΕΘΙΞΑΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΠΙΘΕΣΗ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΣΟΥ.ΙΣΩΣ ΣΟΥ ΠΛΗΓΩΣΑ ΤΟ ΦΕΜΙΝΙΣΜΟ.ΙΣΩΣ ΠΑΛΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΩΜΑ ΝΑ ΠΛΗΓΩΝΟΥΝ!

Ναι, θίχτηκα τρελά...

Φεμινισμός?? embaaa Δεν προσπαθώ να υπερασπιστώ τις εκδιδόμενες, θεωρώ ότι υπάρχουν αξιοπρεπέστερες δουλειές για να ζήσει κανείς

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ χαλαρά θα πήγαινα πάντως με το έτερον ήμισυ μόνο και μόνο για να σαλτάρει ο κόσμος (τι να κάνω, μ'αρέσει να τραβάω την προσοχή :P :P :P)

Α παιδιά.... το Σιρόκο στη Συγγρού χαμηλά κοντά στο Γυάλινο λέει μου είπανε... emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ποτέ μου δεν καταλαβα πως τη βρίσκετε σε στριπτιζάδικα , δηλαδή από όποια άποψη και να το ψαξω ,δε βγάζει νόημα!

άσε την αγάπη και τον έρωτα , ψιλά πράγματα!!!άλλωστε με γιατρους μιλάμε!και μαζί με αυτούς μιλάμε και με όλες τις απόψεις που έχουν για τις γυναίκες !και λυπάμαι αλλά έχω γνωρίσει πάρα πολλους γιατρους για να πω με βεβαιοτητα ότι ατομα σαν τον Allex είναι η εξαιρεση!!!

άσε και την κοινωνική προέκταση που λεει και η karpa γιατι όντως δε λεει , για το αν αρεσει στις κοπέλες να έχουν έρθει έτσι τα πραγματα κτλ(πολλά πολλά χωρανε εδώ και δεν εξιδανικεύω κανέναν)να τις αγγίζει ο κάθε ληγούρης...

άσε και το άλλο κουλό που διαβασα, οι γυναικες δεν πάνε γιατι βλέπουν πιο εγκεφαλικά τον έρωτα...εννοειται ότι συμφωνώ σε αυτό , απλα θεωρώ ότι αν κάποιος θέλει να πουλάει πολύ αντρικό ύφος, ό,τι βέβαια θεωρεί ο καθένας αντρικό είναι προσωπική άποψη , πρέπει να έχει και αρκετά αντρικό στομαχι να αντέχει και η φιλη του να πηγαινει σε στριπτιζάδικά

παρένθεση εδώ γιατι θυμήθηκα μια άλλη βλακεία που άκουω συχνά από φίλους μου , δε με πειράζει να πάει η κοπέλα μου , αρκει να μην πάρει χορό, εκεί ρε φίλε είναι το θέμα?

δε θεωρώ το στριπτιζάδικό ελεεινο από άποψη απιστιας , απεναντιας ακριβως επειδή είμαι γυναικα η απιστια δεν κρινεται για μένα στα κρεβατια μόνο , υπάρχουν πολύ πιο αναιμακτοι τρόποι να απιστίσει κάποιος και σε αυτούς κρίνω προσωπικά το τέλος μια σχέσης!

ρε παιδια έλεος! το σώμα υποτίθεται είναι ο δρόμος να φτάσεις στην ψυχή του άλλου!και φυσικά οι γυναικες δεν είναι πια τόσο ανασφαλεις όσο θέλουν να πιστεύουν οι macho !μαλλον μια γυναικά θα σε σούταρε όχι επειδή θα έκρινε ότι δεν είναι πια ποθητη , αλλά γιατι θα ανακάλυπτε την αυταπάτη της σχετικά με το ποιον έχει δίπλα της! και για μένα δεν τίθεται θέμα δικαιολογησης για το αν η κοπέλα είναι μπάζο ή όχι!γιατι πολύ απλά αν είναι μπάζο (και έλεος πάλι βρε φερέλπιδες Jonnydeppides) γιατι κάθεστε μαζί της? άσε , δε θελω να ακούσω απαντήσεις σε αυτό!

κατάντια να πληρώνεις !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαχα κάποια μας ξεμπροστιάζει εδω μέσα ;)emarup

Κατα τ'άλλα... get a life

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.