Jump to content

Live Strip Shows


Recommended Posts

Το να πληρώσεις για κάτι που δεν έχει καμία ουσία αν δεν σου δοθεί από μόνο του, κρύβει μια ιδεολογία σχετικά με την αξία που δίνεις στα χρήματα και στους ανθρώπους.

Αλλά είναι και η μεγαλύτερη κατάντια. Δεν το λέω σκεφτόμενη το θέμα του έρωτα (που εκεί το σώμα έχει άλλη θέση, είναι όντως ο δρόμος για την ψυχή), αλλά καθαρά μια ψυχρή σωματική ανάγκη (που εκεί είσαι μόνος σου με ένα σώμα απέναντι) μπορείς να την ικανοποιήσεις πιο εύκολα σήμερα, είναι γεμάτος ο κόσμος με γυναίκες.

Παρά του ότι έχει μια ειλικρίνεια η πληρωμή (τόσα δίνω, πόσα θες; ), πόση αυτοεκτίμηση και εγωισμός λείπει σ’ αυτούς που πάνε με κάποια που δεν είναι καθόλου βέβαιο ότι θέλει να είναι μαζί τους και περιμένει τη στιγμή της ανταμοιβής;

Ειλικρινά, εμένα δεν με ενοχλεί αυτό το topic. Απλά νιώθω μεγαλύτερη εκτίμηση για τους άντρες που αποστρέφονται την κάθε απόλαυση από κορμιά που αγοράζονται ξανά και ξανά και από όλους. (Σιχάθηκα από τη περιγραφή με την ιδρωμένη κοπέλα.)

Τέλος πάντων βίτσια και αναπηρίες είναι αυτά. Είναι κάτι παιδιά που δεν γίνονται άντρες…

Α, τώρα που το θυμήθηκα: Σαράντο πάω στοίχημα ότι δεν το πιστεύεις αυτό με τις γυναίκες που συμπεραίνεις μετά από κάθε ταινία, άδικα το γράφεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 83
  • Created
  • Last Reply

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΑΙΡΕΤΙΚΟ :P ΣΕ ΕΝΑΝ ΔΗΘΕΝ ΚΑΘΩΣΠΡΕΠΙΣΜΟ ΚΑΙ ΑΠΟΣΙΩΠΙΣΗ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.

ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗΣ ΝΕΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ. B)

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΠΙΚΡΟΤΩ ΤΗΝ ΠΟΡΝΕΙΑ,ΤΑ ΑΙΤΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΖΩΗΣ.ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΔΗΛΩΣΑ.

ΑΛΛΑ ΩΣ ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ :lol:

ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΩΣ ΟΤΙ ΟΙ ΚΟΠΕΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΗΛΩΣΑ ΘΑ ΜΟΥ ΕΦΕΡΝΑΝ ΤΣΑΝΤΙΕΣ emermm ΕΑΝ ΤΑ ΕΛΕΓΑ ΣΤΑ ΖΩΝΤΑΝΑ!

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΤΙ ΤΑ ΧΩΝΩ ΓΕΝΙΚΩΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΘΕΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΕΣ,ΤΑ ΤΑΜΠΟΥΚΑΙ ΝΑ ΚΡΥΒΟΜΑΣΤΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΑΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΘΕΜΑ.... emofftopic

ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΙΚΟΝΙΔΙΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΕΔΩ emkwlosemkwlosemkwlosemkwlos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΑΙΡΕΤΙΚΟ :P  ΣΕ ΕΝΑΝ ΔΗΘΕΝ ΚΑΘΩΣΠΡΕΠΙΣΜΟ ΚΑΙ ΑΠΟΣΙΩΠΙΣΗ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.

Δεν κατάλαβες τι έγραψα.

ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΩΣ ΟΤΙ ΟΙ ΚΟΠΕΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΗΛΩΣΑ ΘΑ ΜΟΥ ΕΦΕΡΝΑΝ ΤΣΑΝΤΙΕΣ emermm ΕΑΝ ΤΑ ΕΛΕΓΑ ΣΤΑ ΖΩΝΤΑΝΑ!

Πρόσεχε λιγάκι πως εκφράζεσαι συνάδελφε. Δεν είσαι σε strip show.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΙΣΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΠΙΟΙΟ ΡΟΛΟ ΣΕ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΣΧΕΣΗΣ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΥΤΙΝΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΗΝ ΤΡΟΠΟΠΟΙΟΥΝ ΜΕ ΕΠΙΛΟΓΕΣ,ΕΣΩΡΟΥΧΑ,ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ..

Πως φαινεται ρε παιδι μου η εμπειρια στις σχεσεις με το αντιθετο φυλο....

Μιλαμε για ΤΗΝ κοινωνιολογικη αναλυση να'ουμε... Απ'το κοσμοπολιταν ειναι ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΩΣ ΟΤΙ ΟΙ ΚΟΠΕΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΗΛΩΣΑ ΘΑ ΜΟΥ ΕΦΕΡΝΑΝ ΤΣΑΝΤΙΕΣ emermm ΕΑΝ ΤΑ ΕΛΕΓΑ ΣΤΑ ΖΩΝΤΑΝΑ!

Το "κοπελίτσες" να μην καταγραφεί στα πρακτικά παρακαλώ...

Επιπλέον, αγαπητέ Παλαιολόγε, νομίζεις ότι το θέμα μας είναι η σεμονοτυφία κι ο καθωσπρεπισμός?? Ή ότι μας σοκάρει το θέαμα μιας γυμνής γυναίκας που χορεύει??

Κάθε άλλο.

Εγώ πιο πολύ σοκάρομαι απο τα απανταχού λιγουράκια που κάθονται και τις κοιτάνε και τους τρέχουνε τα σάλια και πάνε και δίνουν λεφτά για να ακουμπήσουν λίγο βυζί... emeleosemeleos

Είναι αυτός τρόπος διασκέδασης των νέων σήμερα?

Μήπως είναι τρόπος διασκέδασης των αποτυχημένων νέων σήμερα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρώτον και κυριότερον: Δεν τις σιχαίνεστε, που ο κάθε πικραμένος, αρχοντοχωριάτης, που 'χει ντούγκλα (όχι Ντούγκλα Πράγας) το μουστάκι, που μάζευε ελιές κι ήρθε άπλυτος, τις ακουμπάει??? Δηλαδή ΕΛΕΟΣ!! emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ,ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΚΩΛΟΜΠΑΡΩΝ ΚΑΙ ΣΤΡΙΠΤΙΤΖΑΔΙΚΩΝ.ΚΩΛΟΜΠΑΡΑ ΚΕΡΝΑΣ ΠΟΤΟ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ)ΕΝΑ ΝΕΡΟΥΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΛΕΦΤΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ)ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΞΟΔΕΥΤΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΘΑΜΩΝΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ(ΠΟΡΝΕΙΑ ΔΗΛΑΔΗ).

ΣΤΑ ΣΤΡΙΠ ΕΙΝΑΙ ΣΟΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ,ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΧΩΡΟ.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΙΝΟ ΘΑΜΩΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ.Η ΦΑΣΗ ΤΑΥΤΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΩΛΟΜΠΑΡΟ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΚΡΕΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ.

ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΒΑΛΕ ΟΠΩΣ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ.

Ελα μωρε. Μικρη η διαφορα. Γιατι ως γνωστον "αμα πιασει η... τυφλα να'χει το...". Τι να λεμε τωρα.

Ρε πλουσιε επαρχιωτη μηχανοβιε, για ξεκαρφωμα τη διαλεξες την ιατρικη ? Η πας για γυναικολος ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΣΥ ΠΑΝΤΩΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΑΣ ΓΙΑ ΠΑΠΑΣ ;) ,ΑΛΛΑ ΑΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΠΛΗΡΩΣΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΟΝΟΜΑΤΙΣΟΥΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ.ΤΣΑΜΠΑ ΝΑ ΠΑΝΕ? :D:D

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΙΧΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ ΔΕ ΤΑ ΑΝΕΦΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ?(50ΑΡΗΔΕΣ ΚΑΙ ΣΙΑ)

ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΕΝΩ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΣΑΣ ΕΘΙΞΑ ΤΟ ΦΕΜΙΝΙΣΤΙΚΟ ΣΑΣ ΑΙΣΘΗΜΑ(ΓΟΥΓΟΥΝΙ ΔΙΕΣΤΡΑΜΜΕΝΕ ΦΑΛΛΟΚΡΑΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΣΕ ΣΤΡΙΠ ΣΩΟΥ!! :D ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΩΣ ΕΚΦΡΑΖΕΣΑΙ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΙΠ ΣΟΟΥ,ΑΥΤΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!! :D:Demhehe )!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Εγώ που δεν είμαι φεμινίστρια ούτε στο ελάχιστο δεν θίχτηκα παρά μόνο για το απαξιωτικό "κοπελίτσες" σε συναδέλφους σου, που το θεωρώ ντροπή. Για το τι κάνεις στη ζωή σου, δεν θα σου κάνω κουμάντο, αλίμονο.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τουλάχιστον το thread εξελίχθηκε σε κοινωνιολογική ανάλυση γιατί με τα πρώτα posts δεν την πάλευα!

I couldn't agree more with Alex, Nikita, Karpa και φυσικά... την ωραία φράση που διάβασε ο Σαράντος.

Παιδιά δεν είναι θέμα σεμνοτυφίας να κατακρίνεις τέτοια φαινόμενα. Είναι θέμα προσωπικής ωριμότητας, κοινωνικού προβληματισμού και ευαισθησιών. Να πας να δεις τι παίζει μια φορά για να έχεις άποψη ή να πας στο σχολείο που ψάχνεσαι σεξουαλικά και δεν έχεις και τις απαραίτητες αυτοεπιβεβαιωτικές εμπειρίες, είναι μερικές φορές και θεμιτό (αν και όχι απαραίτητο για όλους). Το να είσαι 25, γιατρός, και να το έχεις κάνει σύστημα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παλαιολόγε άρχισε να χρησιμοποιείς το quote όπως επίσης καλό θα ήταν να σταματήσει το "σχέδιο" με τα κεφαλαία.

Γενικά για όσους γράφουν καιρό και συχνά στο φόρουμ, δεν νομίζω ότι είναι δα και τόσο πρόβλημα να αφιερώσουν 5 λεπτά (δεν θα πάρει παραπάνω) με το πως λειτουργούν τα 5 κουμπιά που έχει.

Στην γλώσσα του internet.. τα κεφαλαία σημένουν ότι μιλάω δυνατά/φωνάζω.

Δεν ξέρω εάν θέλει κάποιος στην "παρέα" του κάποιον που φωνάζει όλη την ώρα..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάντως θέλω να καταθέσω την προσωπική μου εμπειρία για το θέμα..Πριν

από 2 περίπου χρόνια και μετά από μια βραδιά ξενυχτιού,βρεθήκαμε ξημερώματα

με τον πιο στενό μου φίλο σε ένα γνωστό μαγαζί του είδους..Δεν ξέρω το λόγο,

μάλλον από περιέργεια.Μπήκαμε μέσα,κάτσαμε σε ένα τραπέζι και πήραμε τα ποτά

μας.

Μου έκαναν εντύπωση πολλά πράγματα,οι κοπέλες που ήταν πράγματι πολύ όμορφες,

το βαριεστημένο και συχνά υποτιμητικό ύφος τους όταν χόρευαν για κάποιον και

εκείνος τις άγγιζε, οι θαμώνες που ήταν στη συντριπτική τους πλειοψηφία νέοι μεταξύ 25-35

και μάλιστα οι περισσότεροι ήταν και πολύ εμφανίσιμοι.

Τελοσπάντων ίσως επειδή δεν είχε πολύ κόσμο εκείνη την ώρα,ίσως διότι δεν

υπήρχε στο μαγαζί άλλη γυναίκα-πελάτης άρχισαν να έρχονται στο τραπέζι μας

κοπέλες και τελικά ήρθε και ο υπεύθυνος του μαγαζιού και πιάσαμε την κουβέ-

ντα..Όπως καταλαβαίνετε η περιέργειά μου είχε χτυπήσει κόκκινο και άρχισα ένα

βομβαρδισμό ερωτήσεων:γιατί δουλεύετε εδώ,πιο το προφίλ του πελάτη,τι γνώμη

έχετε για τους άνδρες γενικά,αν είναι δύσκολη η δουλειά,αν ξοδεύονται πολλά

χρήματα και πολλά άλλα.Πρέπει να πω ότι η κουβέντα εξελίχθηκε πολύ καλά και

ιδιαίτερα οι απαντήσεις του υπεύθυνου ήταν πραγματικά αποκαλυπτικές...

Μόλις φύγαμε μας καληνύχτισαν πολύ ευγενικά,μας είπαν να ξαναπάμε όποτε

θέλουμε..

Τα συμπεράσματα που εγώ έβγαλα από την όλη κατάσταση και τη συζήτηση ήταν 3:

1.Υπάρχει πολλή μοναξιά και φόβος για την αντιμετώπιση μιας πραγματικής σχέσης

και το να πληρώνεις για κάτι (θέαμα,άγγιγμα,σεξ)φαντάζει περισσότερο ακίνδυνο.

Δεν βιάζομαι επ'αυτού να κατηγορήσω μόνο τους άντρες,τα δημοσιεύματα μιλάνε

για επέκταση του σπορ και στο γυναικείο πληθυσμό(τι δουλειά νομίζετε ότι κάνουν

οι ωραίοι Ρώσοι πρώην αθλητές,στρατιωτικοί στα κλαμπ της Ευρώπης;)

2.Η ομορφιά είναι δύναμη,εξουσία.Και οι ίδιες οι κοπέλες φάνηκαν να έχουν επί-

γνωση αυτής της διαπίστωσης και ίσως να εθίζονται σε αυτή την αίσθηση..Έτσι κι

αλλιώς όλοι μας χρησιμοποιούμε τα όποια θελγητρά μας ως μια μορφή εξουσίας

στις προσωπικές μας στιγμές..

3.Αν το πράγμα περιοριζόταν στα παραπάνω δεν θα είχα κανένα πρόβλημα και

ίσως να επισκεπτόμουν με τις φίλες μου κάποιο μαγαζί του είδους με ωραίους

νεαρούς.Το θέμα είναι ότι έχει στηθεί ένα κύκλωμα ανθρώπινης δουλείας με θύ-

ματα τους πάντες ,τις γυναίκες που εργάζονται στο χώρο,τους άντρες που σπαταλάνε

ολόκληρες περιουσίες,τις οικογένειές τους που βρίσκονται πίσω από όλο αυτό και συχνά είναι

αποδέκτες ποικίλλων προβλημάτων.Και από όλα αυτά τι

βγαίνει;απλά κέρδος για όλους όσοι χειρίζονται τις μαριονέτες,γιατί επιτρέψτε

μου να αμφιβάλλω για την ύπαρξη συναίνεσης όχι μόνο από την πλευρά των "θυμάτων" αλλά

και από την πλευρά των "θυτών" που υφίστανται τέτοια πλύση

εγκεφάλου από την διαφήμιση του "κλάδου".

Τελικά όπως σε όλα ισχύει ο νόμος της προσφοράς και της ζήτησης.Αν θέλουμε

να επαναπροσδιορίσουμε τους όρους του παιχνιδιού μεταξύ ελευθέρως συναινού-

ντων ενηλίκων πρέπει η ζήτηση αυτού του είδους να σταματήσει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συμφωνώ με την Ηρα...αλλά βαριέμαι να γράψω...

Επίσης καρασυμφωνώ με το τελευταίο που έχει γράψει...

Αλλά πάλι βαριέμαι να γράψω... embored

Τα άλλα δε τα διάβασα...βαριόμουν... emblush:splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το θεμα μεταφερθηκε στη "Γενικη αρθογραφια" αφου εξελιχθηκε (οπως ειπε και ο Σοβ) σε κοινωνιολογικη αναλυση.

Ας προσεχουμε λιγο τους χαρακτηρισμους,δε νομιζω οτι ειναι δυσκολο.Οπως και το θεμα δικατσα και ο,τι εχει σχεση να το αφησουμε εξω απ'αυτη την συζητηση.

Ευχαριστω

Winmx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι βρε Winny αλλά κατά την μεταφορά χάθηκε ένα δικό μου ποστ και τώρα άντε να το ξαναγράφω. Καλό είναι που τα ταχτοποιείς όλα αλλά μήπως το παρακάνεις πια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup οταν εκανα την μεταφορα του τοπικ ημασταν μονο εγω και ο ΝΑΒΟ δε εδειχνε κανεναν να γραφει.Αν εσυ εισαι ανωνυμη εγω δε μπορω να το ξερω ..... emeleos μην ειμαστε υπερβολικοι πια!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το θέμα είναι πραγματικά πολυδιάστατο και κάλλιστα μπορούμε να χωριστούμε σε ηθικολόγους κριτές και σε "δήθεν" ακομπλεξάριστους κυνικούς θαμώνες....

Προφανώς είναι αξιολύπητη κατάσταση αν μιλάμε για μοναδική διέξοδο εκτόνωσης ή για για έξη ζωής.

Όμως, κυρίες και κύριοι, θυμηθείτε πόσο πολιτισμένο θέαμα αποτελούν τα καμπαρέ στο Παρίσι και πως δεν είναι ανάγκη να είσαι λιγούρης για να σου αρέσει ένα υπερθέαμα, ή μια απλή παράσταση όπως αυτές που προσφέρονται στη χώρα μας, αισθησιακού προσανατολισμού.

Κυρίες μου, ξεπεράστε τις φοβίες σας και τολμήστε να επισκεφθείτε ένα μέρος σαν και αυτό που επισκέφθηκε η Julliette και η ContaStoPtyxio(ανεβήκατε πολύ στα μάτια μου :wub: ) και σίγουρα θα βγείτε κερδισμένες. Μπορείτε να προβείτε σε κοινωνιολογικά συμπεράσματα ή να διαμορφώσετε άποψη.Όμως θα ήταν εξίσου όμορφο να αφεθείτε στον ερωτισμό της ατμόσφαιρας και να απολαύσετε έναν ερωτικό χορό από τις επαγγελματίες....

Εντάξει στριπτίζ μπορεί να μας κάνει και η κοπέλα μας, όπως επίσης μπορεί να μας τραγουδίσει και το "Περνάω Καλά" αλλά αυτό δεν σημαίνει πως δεν θα πάμε στη Ζήνα το άλλο Σάββατο....

Δυστυχώς ο καθωσπρεπισμός πλήττει καίρια τη ζωή μας σε πολλά επίπεδα.Ένα από αυτά είναι και ο ερωτισμός που φροντίζουμε καθοδηγούμενοι από τις αγοραφοβικές επιταγές της παραδοσιακής μας κοινωνίας να κλείνουμε σε μικρές φυλακές με κάγκελα που γράφουν πάνω "Πρέπει"....

Θεωρώ μια λογική εναλλακτική στη διασκέδαση την επίσκεψη σε ένα νυχτερινό μαγαζί που προσφέρει θέαμα ερωτικών χορών και κάλλιστα θα καλούσα και την κοπέλα μου να το απολαύσει....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θυμηθείτε πόσο πολιτισμένο θέαμα αποτελούν τα καμπαρέ στο Παρίσι

Αμα πεις σε κανα Γαλλο οτι το καμπαρε ειναι δειγμα του Γαλλικου πολιτισμου, μπορει και να σε βαρεσει.

Δυστυχώς ο καθωσπρεπισμός πλήττει καίρια τη ζωή μας σε πολλά επίπεδα.Ένα από αυτά είναι και ο ερωτισμός που φροντίζουμε καθοδηγούμενοι από τις αγοραφοβικές επιταγές της παραδοσιακής μας κοινωνίας να κλείνουμε σε μικρές φυλακές με κάγκελα που γράφουν πάνω "Πρέπει"....

:blink:

Δηλαδη τωρα εγω για να επαναστατησω εναντια στις "αγοραφοβικες επιταγες της παραδοσιακης κοινωνιας" πρεπει να δωσω 10 ευρω σε μια Ρωσσιδα για να βαλει τα βυζια της μες τα μουτρα μου ? Ή μηπως το προβλημα δεν ειναι ο συντηρητισμος αλλα το οτι καποιοι πρεπει να αφησουν τις δικαιολογιες και να "ριξουν" ενα ωραιο μωρο και πανε να βγαλουν τα ματια τους ?

Να δεις που θα με πουνε και ανεραστο στο τελος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δηλαδη τωρα εγω για να επαναστατησω εναντια στις "αγοραφοβικες επιταγες της παραδοσιακης κοινωνιας"  πρεπει να δωσω 10 ευρω σε μια Ρωσσιδα για να βαλει τα βυζια της μες τα μουτρα μου ?

Σε κάποιους εδώ μέσα, πολύ θα τους άρεσε!! Για αυτό, μην περιγράφεις εικόνες, που μπορεί να «αναστατώσουν» μερικούς!!! :P:P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αμα πεις σε κανα Γαλλο οτι το καμπαρε ειναι δειγμα του Γαλλικου πολιτισμου, μπορει και να σε βαρεσει.

:blink:

Άραγε τρίζουν τα κόκκαλα του μέγιστου Τουλούζ Λωτρέκ που τα απαθανάτιζε στους κανβάδες του ή έχεις μια καλή κουβέντα όπως το "πλούσιος, επαρχιώτης μηχανόβιος" και γι'αυτόν που σύχναζε εκεί; Και εκτός από αυτόν πολλοί ακόμα κορυφαίοι μουσικοί και άλλοι καλλιτέχνες της εποχής τους παρουσιάζονταν στα καμπαρέ που θεωρούνταν οι τα πιο κυριλέ στέκια....

Δηλαδη τωρα εγω για να επαναστατησω εναντια στις "αγοραφοβικες επιταγες της παραδοσιακης κοινωνιας"  πρεπει να δωσω 10 ευρω σε μια Ρωσσιδα για να βαλει τα βυζια της μες τα μουτρα μου

Φίλε μου άλλοι σε αυτό το thread είναι που γράφουν τα "πρέπει" ,"δεν πρέπει" και τα "ποτέ" και όχι εγώ! Εγώ απλά έγραψα τη δική μου οπτική σε ένα post απενοχοποίησης ή καλύτερα όπως εξελίχθηκε η συζήτηση "αποδαιμονοποίησης" των συνομιλητών μας που παραδέχονται πως κάνουν βολτίτσες στα εν λόγω μπαρ....

Ή μηπως το προβλημα δεν ειναι ο συντηρητισμος αλλα το οτι καποιοι πρεπει να αφησουν τις δικαιολογιες και να "ριξουν" ενα ωραιο μωρο και πανε να βγαλουν τα ματια τους ?

Μα είναι δυνατόν να λέμε ότι όποιος διασκεδάζει σε strip show δεν μπορεί να βρεί γκόμενα;

Να δεις που θα με πουνε και ανεραστο στο τελος.

Δείχνεις να ανησυχείς ιδιαίτερα πάντως, και είναι μια αντίφαση όσον αφορά την ευκολία με την οποία κατακρίνεις τους άλλους....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.