Jump to content

Greekmeds Messenger


Winmx

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 865
  • Created
  • Last Reply

Λονδίνο είμαι κάρα μία (εεεεε?? του χρόνου θα κάνω οντισιόν στο Μιλάνο, κομμένη η Αγγλία) :D

Από μεθαύριο θα ξαναείμαι Ελλάδα και θα λιώσω στο μσν (έχω και κάτι περίεργα νέα.. δεν τα είπαμε και καθόλου αυτές τις μέρες).

Μένω σ'ένα καραγουάου σπίτι σε μια γαμάτη περιοχή όπου με φιλοξενεί μια συμπαθέστατη πιανίστα αλλά πολλή λάσπη γμτ.. Αύριο θα περάσω κι από το αστεροσκοπείο μία να δω και την περιοχή εκεί. Και για 1η φορά ΔΕΝ ξεσκίστηκα στα ψώνια (νταξ αγόρασα 2 μπλούζες αλλα μόνο επειδή φώναζαν το ονομά μου). Αλλά μοναξιές μωρέ.. την Αργεντινή δεν τη γλιτώνω ;)

Με έκανε τσάρκα και η Σούσι, και κατάφερα να κρεβατωθώ (βέβαια θεωρητικά ήμουν και εις διπλούν ματιασμένη -αχ το τίμημα της ομορφιάς) emdevil

Αλλά τους Άγγλους δεν μπορώ να τους συνηθίσω με τπτ, τέτοια δυσκοιλιότητα ρε π emcensored στη μου (Σούσι, εξαιρέσεις πάντα υπάρχουν αλλά για να επιβεβαιώνουν τον κανόνα)... Πάω να βγάλω τις μπότες και να λιώσω στην τιβί (αν είναι δυνατόν, αντί να διαβάζω τις άριές μου έβλεπα Pinky & Brain) emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin πού είσαι πουλίμ? Μπες να σου πωωωωωωω (σε 20' θα φυγω από το γραφείο, πάω να δω ρεσιτάλ εκκλ. οργάνου και να κάνω δημόσιες σχέσεις -πάλι). emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν κρινω απο την ωρα που ποσταρεις......ε ημουνα στα παιδια....

Αυριο το βραδυ θα με βρεις σπιτι....παρε με να μου πεις....σπιτι Ελλαδα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αμ δε θα'μαι εγώ σπίτι αύριο βράδυ. Πλακώσαν δουλειές... το λέει το ζώδιο μου είπαν :P τρέξιμο, λεφτά και ξεσκαρτάρισμα!! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Λοιπόν, είμαι συναχωμένη, κακοδιάθετη και μόνη. Επίσης είμαι και εκτός Ελλάδος. Βήχω σαν τον γέροντα και έχω μια φωνή ό,τι πρέπει για Mediatel.Τέ΄λος, το μοναδικό πράγμα που έχω μαζί μου είναι ένα σιρόπι Mucodolvan. Και έρχομαι να ρωτήσω: πόσο να πάρω από δαύτο για να δω καλυτέρευση???καμια κουταλιά της σούπας κάνει??? emhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι να σε κάνει μια κουταλιά αν είσαι χάλια.Πάρε δύο για βεβαιότητα και ένα καλό αντιϊσταμινικό σε μικρή δόση, μαζί με παρακεταμόλη για τον πυρετούλη (COMTREX) και το πιο πιθανό αύριο όλα ok..Αν τα συμπτώματα επιμείνουν καλό θα είναι να σε δει και ένας γιατρός γιατί ίσως μιλάμε για βακτηριακής αιτιολογίας λοίμωξη και τότε θα πάρουμε αντιβιοσούλα . Κάνε κι ένα ζεστό τσάι για εισπνοούλες..

Άντε, και μια καλή μουσικούλα (βάλε Σοπέν πιάνο) και περαστικούλια .. emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

νασαι καλά βρε γιατρίνα μου..εσένα θέλω για γιατρίνα!! Βασικά δεν πρέπει να είναι σοβαρο..πιστεύω οτι θα κρατήσει κανα δυο μέρες και μετά θα με αφήσει το κρύωμα..ευχομαι δηλαδή... :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α, φχαρστώ, φχαρστώ emblush Αλλά τόσοι γιατροί εδώ μέσα ας δώσουν κι αυτοί τα φώτα τους ( emnuke ). Θα περάσει βρε μην άγχεσαι . Απόλαυσε τις φροντίδες των άλλων. Τα παιδιά (κι εγώ δλδ) τη βρίσκουν όταν αρρωσταίνουν (σε σημείο που το εύχονται) για να τραβήξουν την προσοχή των γονιών και να απολαύσουν τις φροντίδες τους..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το πρόβλημα μου είναι πως εδώ που είμαι δεν έχω κανένα να με φροντίζει. Τελοσπάντων..ας κουκουλωθώ κάτω από τα στρώματα..και ας σκεφτώ όποιον εγώ θέλω να με φροντίζει να με χαιδεύει και να με αγαπάει. Τουλάχιστον σε αυτό ..είμαι μόνο εγώ και η φαντασία μου. Και κανείς άλλος δεν έχει λόγο... emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι να σε κάνει μια κουταλιά αν είσαι χάλια.Πάρε δύο για βεβαιότητα και ένα καλό αντιϊσταμινικό σε μικρή δόση, μαζί με παρακεταμόλη για τον πυρετούλη (COMTREX) και το πιο πιθανό αύριο όλα ok..Αν τα συμπτώματα επιμείνουν καλό θα είναι να σε δει και ένας γιατρός γιατί ίσως μιλάμε για βακτηριακής αιτιολογίας λοίμωξη και τότε θα πάρουμε αντιβιοσούλα . Κάνε κι ένα ζεστό τσάι για εισπνοούλες..

Άντε, και μια καλή μουσικούλα (βάλε Σοπέν πιάνο) και περαστικούλια .. emofftopic

Ο Χριστός και η Παναγία... ο Αυτιάς γιατρός!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο Χριστός και η Παναγία... ο Αυτιάς γιατρός!

Άντε βρε ... Είμαι επηρεασμένη από την Παιδιατρική, γι΄αυτό τόσα υποκοριστικά emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
Τωρα εσυ ρωτας σοβαρα ή μας κανεις πλακα?

καλως την μοδερατορισσα ...

καλοριζικη

εισαι και στην ενοτητα του δοαταπ ...χεχεχε ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τωρα εσυ ρωτας σοβαρα ή μας κανεις πλακα?

καλως την μοδερατορισσα ...

καλοριζικη

εισαι και στην ενοτητα του δοαταπ ...χεχεχε ...

χα χα Καλως σας βρισκω...αν και αρρωστη με πυρετο .... emconfused

υγ : μα , ακριβως αυτη η ενοτητα με ενδιεφερε.....χι χι χι ..... ;)

Η πλάκα για τον Φίλιππο είναι αυτό το τετράγωνο που μπαίνει στις οικοδομές και στα νεκροταφεία!

emcolgate

ρε , μη με κανετε και γελαω ...αφηστε με να κρατησω δυναμεις......εχω πυρετο σας λεω! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η πλάκα για τον Φίλιππο είναι αυτό το τετράγωνο που μπαίνει στις οικοδομές και στα νεκροταφεία!

Υπάρχει και η πλάκα στα δόντια.

embomb

Ρε δεν κόβετε την πλάκα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φίλιππε, έχεις δίκιο τελικά, είναι σύνθετο το πρόβλημα όντως. Νομίζω μάλιστα ότι έχει τον ίδιο βαθμό δυσκολίας με τις εξετάσεις παθολογίας του ΔΟΑΤΑΠ, τι λες κι εσύ που τα έχεις πρόσφατα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εξυπηρετεί κάτι αυτό που κάνεις αυτή τη στιγμή κοπέλα μου;

Τι απωθημένα είναι αυτά που έχεις μαζί μου. Σε λίγο θα πιστέψω ότι με γουστάρεις δηλαδή, έλεοsh.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα σε γούσταρα Φίλιππε αν δεν ήσουν τόσο....ανορθόγραφος και ήξερες λίγο καλύτερα ελληνικά. Φταίνε βέβαια τα χρόνια που ήσουν στο εξωτερικό και έχασες την επαφή όσο να 'ναι.

emsexwars

ΥΓ: αν δεν ήσουν έξω, πες μας σε ποιά πόλη σπούδασες. Βάζω στοίχημα ό,τι θες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να καταλάβω invitro.....αυτή σου η απορία, έχει καμία σχέση με το θέμα που άνοιξα εδώ?Υπάρχουν άλλα μέρη στο φόρουμ όπου μπορείς να προβάλεις/καταθέσεις τέτοιου είδους ερωτήσεις και σχόλια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά απλά τα πράγματα-η γυναίκα αυτή δε γούσταρε τα παπούτσια.Σου λέει μια ολόκληρη ζωή θα πρέπει να δοκιμάζω παπούτσια,να κυκλοφορώ με γόβες,να βγάλω κάλους?? Ας τα κόψω μια και καλή,να εξοικονομώ και λεφτά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.