Jump to content

Greekmeds Messenger


Winmx

Recommended Posts

Α, εδώ είμαστε λοιπόν. Οχι, δεν έχει σχέση η ερώτησή μου, και καλώς τη μεταφέρατε. Πάντως ακόμα περιμένω τον Φίλιππο να απαντήσει. Που σπούδασες καμάρι μου είπαμε; Α, δεν είπαμε, ε;

emcoke

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 865
  • Created
  • Last Reply
θεριζει η αδαμαντιαδη -behcet στο λονδινο...

μαθε τα καλα παππουλη

αληθεια , τι ειναι ιδιαιτερα συχνο εκει ?

τώρα το βρήκα αυτό που μου έστειλες vamos,ααα καλαααά...νομίζω οτι δε θα μάθω ποτέ να χειρίζομαι αυτό το... "πράγμα" :anavwfwties: αλλά είναι τόσο ωραίο,μπόρεις και "μιλάς"...που θα πάει θα μάθω και thanks :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά... μήπως ξέρει κάποιος να απαντήσει... τι είναι τα παιδιά indico? Το άκουγα χτες στην τηλεόραση... ξεχωρίζουν έλεγε απο την αύρα που εκπέμπουν... η οποία καταμετρείται λέει ... ΒΈΒΑΙΑ η εκπομπή που το είχε ως θέμα ήταν του Χαρδαβέλλα... και με πολλές υπερβολές... Εχει ακούσει κάποιος κάτι? Απλά μου έκανε εντύπωση ο τρόπος που το ανέφεραν και ότι το θεωρούσαν επιστημονικά τεκμηριωμένο...

άνοια είσαι κι εσύ ακόμα ένα θύμα των Μ.Μ.Ε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά... μήπως ξέρει κάποιος να απαντήσει... τι είναι τα παιδιά indico? Το άκουγα χτες στην τηλεόραση... ξεχωρίζουν έλεγε απο την αύρα που εκπέμπουν... η οποία καταμετρείται λέει ... ΒΈΒΑΙΑ η εκπομπή που το είχε ως θέμα ήταν του Χαρδαβέλλα... και με πολλές υπερβολές... Εχει ακούσει κάποιος κάτι? Απλά μου έκανε εντύπωση ο τρόπος που το ανέφεραν και ότι το θεωρούσαν επιστημονικά τεκμηριωμένο...

άνοια είσαι κι εσύ ακόμα ένα θύμα των Μ.Μ.Ε

αν ήμουν θύμα δεν θα το ρώταγα...

και αν είχες μυαλό θα καταλάβαινεςς ότι το διασκεδάζω το θέμα... αλλά που μυαλό για τέτοια...

σε έφαγε το αμυλοειδές...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν ήμουν θύμα δεν θα το ρώταγα...

και αν είχες μυαλό θα καταλάβαινεςς ότι το διασκεδάζω το θέμα... αλλά που μυαλό για τέτοια...

σε έφαγε το αμυλοειδές...

Φώτη τι βλέπω; πάλι προσπαθείς να υποτιμήσεις ανώτερούς σου;

αν συνεχίσεις να ενοχλείς την ανια θα χεις να κανει μαζί μου. σου κατσανε βαρια τόσα πολυακόρεστα;

ania emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ευχαριστώ...sleep walker

ψάχνει ο καημένος να βρεί να με τσαντίσει...αλλά είμαι τέρας ηρεμίας... :P

μην σπαταλάς άλλο τον χρόνο σου σε τετοια φώτη... ψάξε για γιατρό λέμε... :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά... μήπως ξέρει κάποιος να απαντήσει... τι είναι τα παιδιά indico? Το άκουγα χτες στην τηλεόραση... ξεχωρίζουν έλεγε απο την αύρα που εκπέμπουν... η οποία καταμετρείται λέει ... ΒΈΒΑΙΑ η εκπομπή που το είχε ως θέμα ήταν του Χαρδαβέλλα... και με πολλές υπερβολές... Εχει ακούσει κάποιος κάτι? Απλά μου έκανε εντύπωση ο τρόπος που το ανέφεραν και ότι το θεωρούσαν επιστημονικά τεκμηριωμένο...

οι indico θα επικοινωνησουν σιγουρα μαζι σου,ισως και οι pakistaniko,οι moggoliko μην ανησυχεις γι αυτο...

Ξερω οτι μια ανατριχιλα διαπερναει το κορμι σου σκεπτομενη οτι και εσυ σιγουρα ανηκεις σε αυτη τη γενια!

Να σαι καλα βρε βλαμμενο με εκανες και γελασα γαμω την τρελα μου!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

A, όχι, ά, όχι, βλαμμένοι είστε εσείς οι φραπεδοτέτοιοι διότι μόνο ΕΓΩ έχω το δικαίωμα να πειράζω την Ανια μας, διότι όπως και να το κάνουμε εγώ το κάνω με στυλ κι έπειτα η Ανια δεν μου θύμωσε (περιέργως). Εσείς να πάτε για καφέ στην πλατεία και ξεπαρεού τώρα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

A, όχι, ά, όχι, βλαμμένοι είστε εσείς οι φραπεδοτέτοιοι διότι μόνο ΕΓΩ έχω το δικαίωμα να πειράζω την Ανια μας, διότι όπως και να το κάνουμε εγώ το κάνω με στυλ κι έπειτα η Ανια δεν μου θύμωσε (περιέργως). Εσείς να πάτε για καφέ στην πλατεία και ξεπαρεού τώρα!

με ολο τον σεβασμο δεν εχεις δικαιωμα να μου μιλας ετσι...

Οταν γινεις ''ιn vivo'' ελα να μου την πεις ακομα στο σωληνα εισαι εσυ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν θυμώνω με τίποτα εγώ... :lol::lol::lol:

μιλάμε τέρας αναισθησίας και ηρεμίας μαζί...

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ναι invitro...

κανένα πρόβλημα... emiloveyou

οι πακιστανικό που κολλάνε αλήθεια?

οι ανατολομπλοκικο ειναι και αυτοί μέσα? :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν θυμώνω με τίποτα εγώ... :lol::lol::lol:

μιλάμε τέρας αναισθησίας και ηρεμίας μαζί...

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ναι invitro...

κανένα πρόβλημα... emiloveyou

οι πακιστανικό που κολλάνε αλήθεια?

οι ανατολομπλοκικο ειναι και αυτοί μέσα? :lol:

μιλαμε μ'εστειλες κοπελια εισαι τερας εξυπναδας (πιο πολυ lol)

τωρα που το σκεφτηκα θα μπορουσες να εισαι και nepaliko μιας και ειναι γειτονες με τους indico... emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γι'αυτο λενε καλλιο να σου βγει το μάτι παρά τ'όνομα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με ολο τον σεβασμο δεν εχεις δικαιωμα να μου μιλας ετσι...

Οταν γινεις ''ιn vivo'' ελα να μου την πεις ακομα στο σωληνα εισαι εσυ

Τι να του πω τώρα; Με όλο το σεβασμό λέει....τεσπα, σου βγάζω μια κίτρινη και θα σε παρακολουθώ....Ενας είσαι τελικά; Εμ, πως να πας στην καφετέρια μόνος;

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με ολο τον σεβασμο δεν εχεις δικαιωμα να μου μιλας ετσι...

Οταν γινεις ''ιn vivo'' ελα να μου την πεις ακομα στο σωληνα εισαι εσυ

Τι να του πω τώρα; Με όλο το σεβασμό λέει....τεσπα, σου βγάζω μια κίτρινη και θα σε παρακολουθώ....Ενας είσαι τελικά; Εμ, πως να πας στην καφετέρια μόνος;

:)

Kοκκινη πως παιρνω?

Θα ειναι για μια αγωνιστικη η για περισσοτερες να ξερω αμα ειναι να ασκησω εφεση

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν μάθει να εκφράζεται... πιο κομψά... :rolleyes: όντως..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υποψιάζομαι ότι θα τον συμπαθήσω τον φραπεδοτέτοιον, φάινεται ατομάκι ο νεαρός!

:rolleyes:

Χαιρομαι αφανταστα που το λες αυτο!

Αντε να παμε για καφε παρεα να με κερασεις κιολας οτι θες

και ο,τι προκυψει

Edit:Απο εμφανιση πως τα πας?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α, δεν στα 'πανε μωρό μου....Ημουνα κούκλα και τσαχπίνα κάποτες, και όταν ήρθε ο καιρός μου παντρεύτηκα. Και στα δικά σας εσάς των νέων!

emkafes

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Edit:Απο εμφανιση πως τα πας?

over η under? (15χρονών?)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σλιπ-γουολκερ κάνεις και τον ιππότη της άνοιας τώρα και γενικά των άπορων κορασίδων του φόρουμ?

ε ρε τι κάνει ένα μοντερατιλικι , θα πρέπει να αναπλήρωσε το κενό που ένιωθες ανάμεσα στους μηρούς σου?

Άνοια άμα κάθεσαι και βλέπεις τα σκουπίδια του κάθε χαρδαβελλα όχι μόνο δεν σκέπτεσαι αλλά καις και το όσο έχεις , μ αρέσει που σ έβαλε και σε σκέψεις κιόλας.

Α και κάτι ακόμα δεν θέλω να σε φτάσω να εκραγείς αυτά που σου λέω εδώ τα λέω σε όλους μου τους γνωστούς που βλέπουνε αυτά τα σκουπίδια της T.V.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν βλέπω τηλεόραση χρυσέ μου... emofftopic

όσο για τα ωραία λόγια που λές στον sllep walker τι να πω... οσοι νιώθουν το κενό ξέρουν... και χαρακτηρίζουν εξ ιδίων τα αλλότρια ...

μην το συνεχίσουμε άλλο αυτό το παιχνιδάκι με τα παιδιά indico... για όποιον φραπεδοιατρο και ανατολικομπλοκοιατρο δεν κατάλαβε...(λογικό είναι) απλά από κοροϊδία και μόνο συζητήθηκε... αλλιως θα ήμασταν μαζί στην βουλγαρία ρουμανία... που στο καλό ήσουν...και στις καφετέριες με τον άλλον... emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.