Jump to content

Έχετε αυτοκίνητο;;;


Roadrunner

Εχετε αυτοκίνητο;  

155 members have voted

  1. 1. Εχετε αυτοκίνητο;

    • ΝΑΙ
      99
    • ΟΧΙ
      18
    • ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ :P
      38


Recommended Posts

ΒΑΣΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΓΙΕΝ ΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΦΙΛΟΔΟΞΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΥΑΡΙΣ ΛΙΑΝ ΣΥΝΤΟΜΩΣ

και όπως λες σε άλλο τόπικ πουλάς βιβλία ιατρικής για να πάρεις τις πάνες του παιδιού σου;

σε πιστέψαμε :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ΒΑΣΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΓΙΕΝ ΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΦΙΛΟΔΟΞΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΥΑΡΙΣ ΛΙΑΝ ΣΥΝΤΟΜΩΣ

και όπως λες σε άλλο τόπικ πουλάς βιβλία ιατρικής για να πάρεις τις πάνες του παιδιού σου;

σε πιστέψαμε :)

eclipsee_gold_cup.gif
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΛΑ ΕΝΑ ΥΑΡΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ Κ ΑΛΛΟ ΛΟΓΩ ΑΥΞΗΜΕΝΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ,ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ ΤΟΥ ΤΑΣΟΥΛΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΠΡΟΛΑΒΕΣ. emsexwars ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ ΓΑΡ!

ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΙΔΙΑ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

Έχω και τί κατάλαβα; Κίνηση παντού, πήγαινέ εδώ, πήγαινέ με εκεί, σαν τον Ταξιτζή του Ντε Νίρο κατέντησα. Το καλοκαίρι είχα κ ποδηλατάκι, τέλεια ήταν, σε ένα φανάρι ήταν μια πόρσε στην κίνηση, με κοιτάει , του λέω πάμε κόντρα κ έγινα καπνός. Κάποιος κ@ρ1όλης όμως μου το έκλεψε (καρκίνο στο κόλον να βγάλει κ να του πεταχτούν οι χιαστοί)

Τέσπα, θα τα πουλήσω και θα πάρω σκάφος 9 μέτρα με καμπίνα, σαν αυτά που έχουν στο Μαϊάμι Βάις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τέσπα, θα τα πουλήσω και θα πάρω σκάφος 9 μέτρα με καμπίνα, σαν αυτά που έχουν στο Μαϊάμι Βάις.

Να μετακομίσεις και στο Mαϊάμι, διότι τα νέα μέτρα του Αλογοσκούφη δε θα σε αφήσουν να το χαρείς το σκάφος :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα ναι ο Τζίσους, αυτόν δεν ξέρω

Τα έχω κανονίσει, θα έχω σημαία Λιβερίας. Μαύρο γυαλί, καδένες χρυσές αλυσίδες και φυσικά το πουκάμισο ορθάνοιχτο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 years later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 years later...

Ξεπούλημα στη EurοBank: Πάμφθηνα, κατασχεμένα αυτοκίνητα πωλούνται για 2.500 ευρώ:

Χαμός γίνεται τις τελευταίες μέρες με κατασχεμένα αυτοκίνητα που πουλάει η Eurobank σε πολύ χαμηλές τιμές.Αυτοκίνητα ακόμα και με μηδενικά χιλιόμετρα διαθέτει προς πώληση για 2.500 ευρώ, η τράπεζα Eurobank, μέσω της ιστοσελίδας της, που ασχολείται με κατασχεμένα αυτοκίνητα.Τις τελευταίες μέρες, ανάρπαστα έγιναν ένα 4χ4 αυτοκίνητο Jeep Cherokee του 2004 που κόστιζε μόλις 2.000 ευρώ και ένα Saab 9-5 για μόνο 2.500 ευρώ.Το Cherokee αφορούσε την έκδοση με κινητήρα 3.7 λίτρων. Στην ιστοσελίδα της Eurobank απομένουν ένα Volvo S60 στα 3.000 ευρώ και άλλα 6 αυτοκίνητα 4χ4, μάρκας CEO τα οποία είναι κατασκευασμένα στην Κίνα.Ειδικά τα τελευταία είναι σχεδόν καινούργια χρονολογίας 2008 έως και 2010, ενώ είναι όλα με κινητήρα 2.4 λίτρων που προέρχεται από την Mitsubishi.Δείτε μερικά από τα αυτοκίνητα που πουλάει η Eurobank:

eurobank-autokinita.png

Αξίζει να αναφέρουμε πως στη συγκεκριμένη ιστοσελίδα της Eurobank υπάρχουν αρκετά καλές προσφορές τόσο σε μεταχειρισμένα όσο και σε αυτοκίνητα με μηδενικά χιλιόμετρα, όπως είναι ορισμένα κατασχεμένα της πρώην εισαγωγικής εταιρείας της Mazda. Συνολικά διατίθεται προς πώληση πάνω από 100 οχήματα.

Πηγή:http://www.newsone.gr/oikonomia/67128-xepoylema-ste-eurobank-pamphthena-kataschemena-aytokineta-poloyntai- ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika --2-500-eyro

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...

Έχω πόλο ντίζελ 1200αρι, 4 χρόνια και πάρα πολλά χιλιόμετρα δεν έχει βγάλει πρόβλημα, μόνο στις αρχές κάτι με τις κλειδαριές.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.