Jump to content

θέλωωωωω....


Mariza

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3k
  • Created
  • Last Reply

ΘΕΛΩ "Πιονιέροι αληθινοί, μέρες και μέρες προχωρούσαμε νηστικοί και αξύριστοι, πιασμένοι από το αμάξωμα μιας ετοιμοθάνατης Σεβρολέτ, ανεβοκατεβαίνοντας αμμολόφους, διασχίζοντας λιμνοθάλασσες, μέσα σε σύννεφα σκόνης ή κάτω από ανελέητες νεροποντές, καβαλικεύαμε ολοένα όλα τα εμπόδια και τρώγαμε τα χιλιόμετρα με μιαν αχορταγιά που μονάχα τα είκοσί μας χρόνια και η αγάπη μας γι αυτή τη μικρή γη που ανακαλύπταμε, μπορούσαν να δικαιολογήσουν"

αλλα βεβαια αμα θες να σπουδασεις και ιατρικη

αντε να προλαβεις να ζησεις..

και να κανεις τον.. πιονιερο:ΡΡΡ

λενε οτι ευτυχια ειναι να μπορεις να απολαμβανεις και οχι να κατεχεις

το να κατεχεις σημαινει αγχος(να μην το χασεις)... κατι που σε απομακρυνει πολυ απο την ευτυχια..

emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

... να έρθει το απόγευμα της Παρασκευής, χωρίς να προηγηθεί η Τετάρτη, η Πέμπτη, το πρωί της Παρασκευής και το μεσημέρι της Παρασκευής. Δε γίνεται, ε; emxmm:anavwfwties:

... να γιορτάζονται τα χριστούγεννα κάθε 4 χρόνια. Κι αυτό ουτοπικό, ε; emconfused

... να παράγει ο οργανισμός μου καφεΐνη και νικοτίνη σε ώσεις, όταν τις χρειάζομαι. Αυτό πάλι είναι χιμαιρικό, αναμφισβήτητα, ε; emdown

Oύτε ξέρω τι θέλω... emevlogies

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θέλω να ξαναγίνω 20.... ΜΠΟΥΧΟΥΥΥΥΥ! emcensored

θέλω 3 χρόνια διακοπές και βλέπουμε....

emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω να φτιάξω 3-4 ταψιά μελομακάρονα και άλλα τόσα κουραμπιέδες και να μη πέσουν με τα μούτρα οι τριγύρω και τα σακατέψουν απ'τη πρώτη μέρα..... :anavwfwties:

Θέλω να φτιάξω και σπιτικά σοκολατάκια και τρουφάκια με γέμιση σοκολάτα και επικάλυψη ινδοκάρυδου και να μην εξαφανιστούν από το πρώτο απόγευμα που θα μπουν στην φοντανιέρα.... :bloodomen:

Θα ήθελα να δουλεύω σε Ζαχαροπλαστείο αυτές τις άγιες μέρες! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...
emarup emarup Θέλω επαγγελματία μασέρ :)

Εάν βρεις κάποιον καλό στείλ'τον και σε μένα! Μασάζ στις 12 το βράδυ αφού πρώτα έχω κάνει απολέπιση σώματος

με διάφορα έλαια, και να με πάρει ο ύπνος κατά τη διάρκεια του μασάζ χωρίς να το καταλάβω. ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

θέλω να γίνω συνεδριάκιας

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θέλω να γίνω συνεδριάκιας

χαχαχαχαχαχχχααα!!.... καλό!

θέλω να πάω να σιδερώσω.... αλλά είμαι κουρασμένη...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.