Jump to content

θέλωωωωω....


Mariza

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3k
  • Created
  • Last Reply

"Θέλω να νιώσω, να ζήσω δυνατά τη ζωή,

Θέλω να αγγίξω το χρώμα του ουρανού την αυγή,

Θέλω να κλείσω τις σκέψεις σε ένα μαύρο κουτί,

Θέλω να κάνω τον χρόνο προς τα πίσω να 'ρθει"

Μ.Στρατής Feat .signlan

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

να κανω κατι πολυ αυτοκαταστροφικο.να τα παρατησω ολα και να φυγω.να φυγω μακρια και να μη σηκωσω ποτε το τηλεφωνο σε κανεναν γνωστο μου.για ενα χρονο.να ξαναρχισω τη ζωη μου.να πιστεψω τελος παντων σε ενα μελλον.να μη μου ξανασυμβει εμενα αυτο το πραγμα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να σου πω ενα παραμυθακι να κοιμηθεις?... (θελωωωω να παει να κοιμηθει μπας και ησυχασουμε ποτε:P)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να σου πω ενα παραμυθακι να κοιμηθεις?... (θελωωωω να παει να κοιμηθει μπας και ησυχασουμε ποτε:P)

Ρε mad cow αληθεια? Απο εμένα??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Θα ήθελα μια δίδυμη αδερφή για λίγες μέρες, για να πάει στη θέση μου σε αναπληρώσεις εργαστηρίων, γιατί όπως έχω επανειλημμένα πει "έχω πολλές δουλειές"...! ;)

Θα ήθελα να γυρίσω τον χρόνο πίσω... Στη μέρα που σταμάτησε...

Θα ήθελα, αφού πλέον έχω καταλάβει ότι ο χρόνος δε γυρνά πίσω, να κάνω και κάποιους άλλους να το καταλάβουν και, μαθαίνοντας μέσα από το δικό μου κολύμπι, να κάνουν καλό μακροβούτι... Για να πάψουν να βασανίζουν το υπέροχο μυαλό τους...

Τι από όλα μπορώ...? Το πρώτο σίγουρα όχι... Το δεύτερο είναι υποκειμενικό... Μπορώ απλά να επιλέξω ή να γυρίσω πίσω και να τρελαθώ ή να συνεχίσω με εφόδια τις αναμνήσεις και να φτάσω ψηλά... Το τρίτο...? Δεν ξέρω... Προσπαθώ... Θα προσπαθήσω... The game is up to (...)...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Θέλω να φτιαχτεί το pc μου έτσι μαγικά από μόνο του... Δεν θέλω να ντυθώ... να ετοιμαστώ... να οδηγήσω...να πάω πουθενά.

Δεν θέλω να οδηγώ άλλο... έχω γράψει τόσα χλμ. ούτε φορτηγατζής να ήμουν.

Και δεν θέλω να ταξιδέψω πάλι για πουθενά. :(

Και θέλω επιτέλους τα ρούχα μου να πάψουν να είναι σε μια βαλίτσα. Και δεν είμαι ταξιδιάρα όπως μου λένε... emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θέλω να τον κάνω να σέρνεται για μένα κ να με παρακαλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...

Θέλω να μην τσακωνόμαστε για μαλακίες! γίνεται;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.