Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Χαχαχαχαχα, έχει κι άλλες Σοσάρες, θα σου τις πω όμως αύριο από κοντά, φτάνει τόσο ξέσκισμα του μυαλού και της σκέψης για σήμερα...:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαχαχαχαχα, έχει κι άλλες Σοσάρες, θα σου τις πω όμως αύριο από κοντά, φτάνει τόσο ξέσκισμα του μυαλού και της σκέψης για σήμερα... :)

Εγω το 1315 λυπάμαι που θα ξυπνήσει πρωι πρωι. Επίσης....εχουμε κανονικό Do not disturb και όχι χαρτάκι ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν φαντάζομαι να επιχειρήσει κανένας να μπει έτσι κι αλλιώς....ούτε τηλέφωνο δεν τόλμησαν να πάρουν σήμερα, κατάλαβαν πως δεν μας αποσπά την προσοχή τίποτα....την ώρα της βαθιάς μελέτης εννοώ...:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι, γιατί τηλεφώνησαν την ώρα που τελειώναμε μαζί την Παθολογία των Θηλαστικών (ή κάτι τέτοιο...) ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παλι μπερδευτικες. Ανατομια διαβαζαμε για το γεννητικό σύστημα της αρκουδίτσας ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α, ναι έχεις δίκιο, μετά πλημμύρησαν τα πάντα από το σωλήνα στο μπάνιο και δεν έβλεπα καλά τα κείμενα μπροστά μου, μούσκεψαν και οι σημειώσεις μου, οι δικές σου ειναι στεγνές? ;)

Τροποποιήθηκε από sjjggst
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά, θα τις ακουμπήσω αυριο όπου βρω στο δωμάτιο να δω αν στέγνωσαν ή αν είναι ακόμα υγρές. Αν είναι πολύ υγρές θα μπω μέσα να ψάξω στο σκληρό μου δίσκο μήπως έχω ακόμα τα pdf.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά, θα τις ακουμπήσω αυριο όπου βρω στο δωμάτιο να δω αν στέγνωσαν ή αν είναι ακόμα υγρές. Αν είναι πολύ υγρές θα μπω μέσα να ψάξω στο σκληρό μου δίσκο μήπως έχω ακόμα τα pdf.

Για μπες να δουμε γιατι κατι μου λεει οτι τα εχεις!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα μπω το πρωί πάλι, τώρα είμαι λίγο κουρασμένος. Ο σκληρός μου είναι και μεγαλούτσικος, τον ξέρεις εξάλλου, είδες και σήμερα τί τραβήξαμε ώρες ώρες που ψάχναμε τα αρχεία μας. Εγώ πιάστηκα ολόκληρος στην καρέκλα πάντως, λες κι έσκαβα και άνοιγα πηγαδια νοιώθω. Άσε κι εκείνο το "mind the gap", μου έσπασε τα νεύρα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικά είτε φεύγεις είτε αποχαιρετάς την ίδια γαμημένη γεύση έχει.... :(

Ξαναγυρίζω στις εποχές της σιωπής και της Καρχηδόνας λοιπόν...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μη στεναχωριέσαι ρε χαζό μου, ποτέ και για πάντα ;)

c u again in 2 weeks...

Me-totemo-utsukushi-i-desu-ne, totemo-utsukushi-i-me-wo-shitemasu, αφιερωμένο για σένα στα Ιαπωνικά! Θα σου πω τί σημαίνει από κοντά, το μεθεπόμενο Σάββατο... :)

http://world.honda.com/group/Bahamas/img/top/top_01.jpg :)

Τροποποιήθηκε από sjjggst
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εντάξει, από ότι βλέπω όμως αυτό το μικρό και τεχνικής φύσεως προβληματάκι σχετικά με το που διάολο είμαι, που διάολο είσαι και που θα έπρεπε να είμαστε θα το λύσουμε σύντομα. Σιχάθηκα και τα κωλο-αεροπλάνα και το να με χαιρετάει το προσωπικό της British με το μικρό μου όνομα :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και το να με χαιρετάει το προσωπικό της British με το μικρό μου όνομα :)

Παλι καλά! Εμενα με βαζουν να κανω και ανάταξη στα 20.000 πόδια! ;) Στο επόμενο ταξίδι θα μου εχουν ετοιμο και πεδίο να ρίξω κι ενα χειρουργείο εν πτήση!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφού έχεις ήδη προλάβει να μαλλώσεις με τα 3/4 της Aegean ρε μωρό! Για αυτό σου τα κάνουν αυτά τα "καψώνια" :)

Εγώ το έπαθα αυτό στη μέση σχεδόν του Ατλαντικού και γυρίσαμε άρον-άρον να βρούμε αεροδρόμιο στον Καναδά, αναγκαστική προσγείωση του Jumbo Jet μέσα στη νύχτα σε ένα μικρό νησάκι που ήταν 1,5 ώρα πίσω μας και είχε νοσοκομείο, μεγάλο γέλιο...ο τύπος έζησε πάντως!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ειδες ομως τα χρυσα μου? Φαγανε το βρίσμο αλλα τελικα μου εξασφάλισαν τα 3 επόμενα ταξίδια μου ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα αρκεί να σώσουμε και κάποιον στο ξενοδοχείο και είμαστε εντάξει γι'αυτό το καλοκαίρι... :) :) :)

Κανεναν "συγγενή" συναδέλφου ας πούμε, που δεν αντεχει την "καταπόνηση" από την αρκετά νεότερη συνοδεία του και καταρρέει...Αυτό θα είχε όντως πλάκα και θα σε έκανε και τον "Υπάλληλο του Μήνα" στο νοσοκομείο σου...:)

Τροποποιήθηκε από sjjggst
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Tsunami....αυτό είσαι....τα σάρωσες ΟΛΑ!

Can't work at this anymore
Can't move I want to stay at home
Tied up to all these crutches
Never far from your hands

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Η βιολογία του έρωτα είναι να μην ανανεωθούν τα κύτταρα. Γιατί τα νέα που θα 'ρθουν δεν θα ξέρουν το άγγιγμα του χεριού σου. Γι' αυτό δεν θα τους λείπεις. Και δεν θέλω να μην τους λείπεις. Δεν θέλω να είμαι δίχως σου. Αντιστέκομαι στο λωτοφάγο καιρό, απελπισμένα, κρατιέμαι από κλωστές θύμησης που άλλοτε φτιάχναν το ζεστό πουλόβερ της αγάπης, όπως όταν τυλιγόμασταν σ' ένα μακρύ δικό σου φουλάρι, κρυώνοντας, και τα δύο σώματά μας γίνονταν ένα, όπως σε κάτι γλυπτά του Μουρ, η μονοκόμματη πέτρα, με μια τρύπα στη μέση, σχηματίζει δυο σώματα που αγκαλιάζονται".

Όλη μου η ζωή πάνω σε μια μπλούζα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την άλλη Κυριακή ΔΕΝ φεύγεις, τέλος! Κι ας χάσει η ΚαρδιοΧ, δεν με νοιάζει καθόλου...

Να μου μείνει και κανένα μπλουζάκι να φοράω, γιατί φοβάμαι πως σιγά σιγά θα μετακομίσω εγώ αντί να μετακομίσεις εσύ.... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την άλλη Κυριακή ΔΕΝ φεύγεις, τέλος! Κι ας χάσει η ΚαρδιοΧ, δεν με νοιάζει καθόλου...

Να μου μείνει και κανένα μπλουζάκι να φοράω, γιατί φοβάμαι πως σιγά σιγά θα μετακομίσω εγώ αντί να μετακομίσεις εσύ.... ;)

Εχω καταστρώσει σχέδιο επιτελικό. Ξεκιναω πρωτα με μπλουζακια για να καταλήξω σιγα σιγα στο περιεχόμενο :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.