Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Ναι στο γάμο μάλλον βλέπω να είμαι, θα ερθω, θα φύγω και θα ξαναγυρίσω (και σου δείχνω ότι θέλεις).

Τροποποιήθηκε από sjjggst
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Περηφανος και χαρούμενος που τιμησα και με το παραπάνω απόψε τον Όρκο μου στον Ιπποκράτη......get well soon! ;)

Τροποποιήθηκε από sjjggst
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επέμενες πως αν η Grace βοηθούσε την κατάσταση και κουνούσε λίγο τα χέρια και τα πόδια της, τότε ίσως o Daniel να κατάφερνε να τη σώσει. Δεν το είχα πιστέψει τότε ούτε στιγμή πως θα μπορούσε να συμβεί αυτό. Γι'αυτό το λόγο καθώς πηδούσα μία-μία τις τάφρους σου, κρατούσα τις "σκιές" μου χωρίς να είμαι σίγουρος τί ακριβώς κάνω και γιατί. Ακόμα μου φαίνεται απίστευτο ότι έχεις βρει το κουράγιο να βουτήξεις τόσο βαθιά στους ωκεανούς που μας χωρίζουν και να πλησιάζεις προς το μέρος μου. Απίστευτο επίσης ότι κι εγώ γύρισα σχεδόν όλον τον πλανήτη για να καταλάβω ότι πρέπει να ξαναγυρίσω τελικά από εκεί ακριβώς που...ξεκίνησα :) Είναι δυνατόν να στεναχωριέσαι τώρα, που όλα μπαίνουν σε ένα δρόμο? Πολλά φιλιά στην πόλη μου και στους δρόμους που μεγάλωσα και μάτωσα τα γόνατά μου πιτσιρικάς (και πιο πολλά φιλιά σε εσένα φυσικά γιατί το αξίζεις 1000%) ;)

Daniel's saving Grace
She's out in deep water
Hope he's a good swimmer

Τροποποιήθηκε από sjjggst
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τον νιώσατε το σεισμό; τρομακτικός. δε θυμάμαι από πότε έχω να φοβηθώ έτσι. πόσο μάταια μπορούν να σου φανούν όλα, μέσα σε μια στιγμή, ε;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το αποφάσισα! Θα βάλω μόνιμα όλα τα ρολόγια μου σε date and time Νέας Καληδονίας! Πώς δεν το είχα σκεφθεί νωρίτερα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως βοηθήσει η ώρα "Νέας Καρχηδόνας" συνάδελφε? Δοκίμασέ το.....απλώς το πρωί θα αργείς να ξυπνήσεις για τη δουλειά....:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά που δεν θυμήθηκες τίποτα παράξενο πάλι....δόξα τω Θεώ, το είχα λίγο άγχος....:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η καλύτερη και φθηνότερη ηλεκτρική κουζίνα που βρήκα:

http://e-xydas.gr/product.php?p=TWL1_YLvC1xhyeh

Το καλύτερο και φθηνότερο πλυντήριο ρούχων που βρήκα:

http://e-xydas.gr/product.php?p=Vy35fcMHETpdEr3

Τροποποιήθηκε από karanti_maria
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαγιό, αντηλιακό και κρέμα για τα μαλλιά....τσεκ! Τα εισιτήρια για Μπαχάμες αύριο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

One-way, ok? Εγώ πάντως δεν ξαναγυρνάω στο λέω.... :)

Τροποποιήθηκε από sjjggst
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

The closer you get, the better I feel
The closer you are, the more I see
Why everyone says that I look happier
When you're around

http://youtu.be/kZKg5w8E9aM

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όλοι όσοι ετοιμάζονται για Μπαχάμες happier φαίνονται στους άλλους, μην το κάνουμε ζήτημα, αυτό θα φταίει....ε? ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όλοι όσοι ετοιμάζονται για Μπαχάμες happier φαίνονται στους άλλους, μην το κάνουμε ζήτημα, αυτό θα φταίει....ε? ;)

Και όχι μόνο αυτο! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καμιά φορά παίζει ρόλο κι ο συνεπιβάτης, αλλά μπα, δεν νομίζω....τί άλλο? ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καμιά φορά παίζει ρόλο κι ο συνεπιβάτης, αλλά μπα, δεν νομίζω....τί άλλο? ;)

Κυρίως ο συνεπιβάτης ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο συνεπιβάτης όμως δηλώνει πως άπαξ και πάει εκεί δεν ξαναγυρνάει πίσω, τέλος. Προβάρει (με μεγάλη επιτυχία) και τα Ισπανικά του. Ταξίδι χωρίς επιστροφή και πισωγυρίσματα....Ποια η στάση σας σε αυτήν την περίπτωση? ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο συνεπιβάτης όμως δηλώνει πως άπαξ και πάει εκεί δεν ξαναγυρνάει πίσω, τέλος. Προβάρει (με μεγάλη επιτυχία) και τα Ισπανικά του. Ταξίδι χωρίς επιστροφή και πισωγυρίσματα....Ποια η στάση σας σε αυτήν την περίπτωση? ;)

Θέλεις να σου απαντήσω ως γιατρός, ως γυναίκα ή ως μέλλουσα κάτοικος Μπαχαμών ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ως γυναίκα ξέρω, ως γιατρός είναι δικό σου θέμα, ως μέλλουσα κάτοικος μπορώ να υποθέσω. Μένει μόνο η αξιόλογηση των γνώσεων μου στην Ισπανική γλώσσα....Abrazame y no me digas nada, solo abrazame....είμαι έτοιμος? Να είσαι αντικειμενική παρακαλώ. ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.