Jump to content

Προκηρυξη Αγροτικο Σεπτεμβρη 2011


katerina xania

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 211
  • Created
  • Last Reply
Καλυπτεις ΟΛΕΣ τις τρυπες απο τα γυρω ΠΙ.Πας σε χωρια αναλογα με τις ελλειψεις λογω παραιτησης του προηγουμενου,αλλαγη θεσης κτλ.

Αυτό μπορεί να σου ζητηθεί κι αν η θέση σου είναι σε ΠΙ.

Επιπλέον, πολλοι αγροτικοί σε ΠΙ δουλεύουν κάποιες μέρες την εβδομάδα και σε ΚΥ. Κι αυτό μπορεί να μην τους χαλάει ιδιαίτερα, π.χ. αν είναι 20-30 χιλιόμετρα πιο κοντά... Ρωτήστε πριν δηλώσετε! Πάρτε τηλ. στο κέντρο υγείας και ζητήστε τα κινητά όσων υπηρετούν τώρα στις θέσεις που σας ενδιαφέρουν! Βρείτε τους στα αποτελέσματα προηγούμενων προκηρύξεων και κάντε τους αντ στο φέισμπουκ! Πάρτε τους φίλους σας για εκδρομή και σκάστε μύτη στο ΚΥ! Όποιος ψάχνει βρίσκει!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καθε κοινοτητα ειναι υποχρεωμενη να παρεχει στεγη στο γιατρο??

Για το αν ειναι υποχρεωμενοι απο το νομο δεν το γνωριζω σιγουρα.Σιγουρα παντως στην πραξη αυτο δεν γινεται παντου.Για παραδειγμα στην περιοχη που ειμαι εγω εχει 3 αγονα που λογικο ειναι να υπαρχει στεγη.Αλλα στην πραγματοκοτητα στα 2 απο τα 3 μεσα δεν μενουν ουτε κοτες κ το τριτο αναγκαστηκε ο συναδελφος να βαλει λεφτα απο την τσεπη του για να το καθαρισει,να το βεψει κ να περασει καλοριφερ.Δεν το συζητω για επιπλα κλπκλπκλπ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λενε οτι λογω του επειγοντος δεν θα βγει προσωρινη λιστα..ισχυει κατι τετοιο?

κ μετα?

αν αρνηθει καποιος τι γινεται?

χανει για παντα τα μορια του?

στη θεση που αφηνει,μπαινει ο επομενος η μενει κενη?!?!?!?!?

(ρωτησα στο υπουργειο κ οι ανθρωποι ειναι αλλου..3ρωτησα ο καθενας τα δικα του μου λεγε................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ούτως ή άλλως αυτό το οποίο ισχύει είναι ότι δικαίωμα να αρνηθείς αγροτικό έχεις μόνο μέχρι την καταληκτική ημερομηνία δήλωσης αγροτικών (δλδ την Παρασκευή που μας πέρασε).Και επειδή κάποιος μπορεί να βρεθεί και να πει γιατί τότε βγαίνουν τα προσωρινά αποτελέσματα είναι γιατί κάποιος μπορεί να θέλει να κάνει ένσταση αν θεωρεί ότι άδικα βγήκε εκτός λόγω ελλειπών δικαιολογητικών ή δεν έγινε σωστή καταμέτρηση των μορίων του και του πήρε κάποιος άλλος το αγροτικό.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τα αποτελεσματα βγαινουν αναλυτικα?

δηλαδη φαινονται καπου κ τα μορια του καθενος???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τα αποτελεσματα βγαινουν αναλυτικα?

δηλαδη φαινονται καπου κ τα μορια του καθενος???

φαινεται βαθμος, ημερομηνια αποκτησης πτυχιου, μορια. τσεκαρε την προηγουμενη προκηρυξη και τα αποτελεσματα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η ασκηση στο νοσοκομειο παραμενει οπως ηταν,τριμηνη,

΄η μειωθηκε στον 1 μηνα;

edit

δοθηκε απαντηση---> ειναι ενας μηνας

ευχαριστω πολυ,Α.!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Eγω πηρα τηλ στο υπουργειο υγειας (μιλησα την περασμενη Πεμπτη) και μου ειπαν πως προς το παρον η εκπαιδευση στο νοσοκομειο παραμενει τριμηνη. Ρωτησα και αλλα και δεν μου φανηκαν ιδιαιτερα ενημερωμενοι... Εσυ που το διαβασες?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δηλαδη αν εχει γινει καποιο λαθοσ με ενα χαρτι και λεμε τωρα δεν το εχουμε στειλει και βγουν προσωρινα αποτελεσματα γινεται ενστατη και συμπληρωνεισ τα χαρτια???η απλα αποκλειεσαι??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Eγω πηρα τηλ στο υπουργειο υγειας (μιλησα την περασμενη Πεμπτη) και μου ειπαν πως προς το παρον η εκπαιδευση στο νοσοκομειο παραμενει τριμηνη. Ρωτησα και αλλα και δεν μου φανηκαν ιδιαιτερα ενημερωμενοι... Εσυ που το διαβασες?

στο νεο νομοσχεδιο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν είναι δική σου παράλειψη αποκλείεσαι.Αν είναι δική τους μπορείς να κάνεις ένσταση και να διεκδικήσεις το αγροτικό που έχεις δηλώσει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Τα προσωρινά ή τα οριστικά αποτελέσματα θα βγουν αρχές Δεκέμβρη σύμφωνα με την ενημέρωση που έχεις?

Γιατί έχει μια μικρηηηηηηηηή διαφορά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λογικα τα προσωρινα πρεπει να βγουν πιο πριν....ε?! είχα δει από την προηγούμενη προκήρυξη ότι τα προσωρινά βγήκαν στον μήνα πάνω..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πηρα τηλεφωνο σημερα το μεσημερι στο υπουργειο και μου ειπαν πως αρχες Δεκεμβρη θα βγαλουν τα προσωρινα αποτελεσματα και μετα απο περιπου μια βδομαδα θα βγουν και τα οριστικα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.