Jump to content

Αντισυνταγματικη ρυθμιση Γιαννοπουλου και Ενιαιες ειδικοτητες


Evia

Recommended Posts

ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ,ΣΕ ΑΤΤΙΚΟ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΜΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΥΠΟ ΔΙΟΡΙΣΜΟ ΑΠΟ ΠΡΟΧΤΕΣ...

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ,ΕΛΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ embaaa

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Created
  • Last Reply

παιδια βοηθηστε με γιατι νευριαζω τωρα...ειμαι πατρα για νευρολογια κ εδω υπαρχει νομος που λεει πως μπορεις να κανεις Παθολογια ,Νευρολογια,Ψυχιατρικη.Αυτο εκμεταλλευτηκα ο βλακας κ δηλωσα εδω...ειχα τα χαρτια για ΨΧ στη Θεσσαλονικη.Δεν μπορω να καταλαβω αν με πιανει κ μενα ο καινουριος νομος.Στη διευθ υγειας λενε ναι,στο γραφ προσωπικου δεν εχουν καταλαβει κ υπουργειο δεν μπορω να πιασω οπως κ διευθ υγειας Θεσ/νικη.Ειναι κανεις σε παρομοια θεση?Ξερει κανεις καμια διευκρινηση???εγω δε θελω να μεινω εδω!

ειμαι 2χρονο ειδικοτητας Νευρολογιας με κυρια ειδικοτητα Νευρολογια

Να σε ρωτήσω κάτι??

Είναι τόσο χάλια, η κατάσταση στο Ρίο, που έχεις απηυδήσει??

Στο ρωτάω εντελώς καλοπροαίρετα,

γιατί κι εγώ, λόγω Αγόνου, δήλωσα "φουνταριστός" στο Ρίο...

Διορισμός βέβαια, κατά το 2015... :splaaaats:

το θεμα ειναι το εξης: μιλησα με υπουργειο με μια υπαλληλο που η καημενουλα ακουγοταν νεα κ επειδη της φανηκαν πολυ πειστικα αυτα που της ελεγα,μ εβαλε σε αναμονη κ μιλησε με μια κυρια Πικουλα(καπως ετσι) λεγοντας μου πως τελικα θα κανω ψυχιατρικη εκει που κανω κυρια ειδικοτητα κ τελειωνει το θεμα.ΟΜΩΣ...δε βρισκω το λογο να μην ξερει το υπουργειο κ να ζηταει τη γνωμη αυτης της κυριας που οταν ρωτησα ποια ειναι μου ειπε πως ειναι πολλα χρονια κ ασχολειται με τις ειδικοτητες κ αυτη θα ξερει σιγουρα!!!!!!!!αν καταλαβα ειναι σε διευθ υγειας στην Αττικη!κ μενα το μελλον μου κρινεται απο το πως ερμηνευει αυτη η κυρια τον νομο κ φυσικα ουτε δεχονται να δουν μια αλλη λυση κ αλλαζουν την πορεια της ζωης σου...ετσι απλα....!την πηρα τηλεφωνο την εν λογω κυρια κ δυστυχως δεν μπορεσα να μιλησω...εγω θα προχωρησω δηλωνοντας την δυσαρεσκεια μου σε αυτο κ δε μπορει οι αλλαγες να επηρεαζουν αυτους που ειναι ηδη μεσα κ εχουν προγραμματισει καποια πραγματα στη ζωη τους να τους τ αλλαζεις...ετσι απλα...

Νομίζω, οτι άπαξ και, βάσει του νέου νόμου πια, οι ειδικότητες αυτές, έγιναν "ενιαίες",

αυτό σημαίνει οτι, προφανώς, ΔΕΝ ισχύει πια η Δήλωση που είχες κάνει για το κομμάτι της Ψυχιατρικής,

και, σε κάποια φάση της θητείας σου στη Νευρολογία,

θα πάρεις Απόσπαση, με ευθύνη και συντονισμό του Δ/ντή της Κλινικής σου,

για να κάνεις το 6μηνο της Ψυχιατρικής...

Τώρα, αν θα το κάνεις ντε και καλά στο Ρίο, ή σε κάποιο άλλη Κλινική Ψυχιατρικής, είτε του Νομού Αχαϊας, είτε της Πελοποννήσου,

αυτό, είναι άλλο θέμα...

Πάντως, αυτό το 6μηνο, που θα καθήσεις, επιπλέον στο Ρίο, για να κάνεις ΚΑΙ το κομμάτι της Ψυχιατρικής,

θα είναι τόσο απορρυθμιστικό για τη ζωή σου??..

Ειλικρινά το σέβομαι,

και ελπίζω να μην είναι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ,ΣΕ ΑΤΤΙΚΟ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΜΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΥΠΟ ΔΙΟΡΙΣΜΟ ΑΠΟ ΠΡΟΧΤΕΣ...

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ,ΕΛΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ embaaa

Κατάλαβες τώρα SANITAS τί εννοώ? Αυτοί που γίναν υπο διορισμό στα νοσοκομεία που αναφέρει ο συνάδελφος πιο πάνω είναι της κατηγογορίας 4.

Για τους κατηγορίας 5 (οι έτοιμοι υποτίθεται ) δεν ξέρουν ακόμη τι θα κάνουν.

Θα διοριστούν πρώτα οι νεότεροι και μετά οι παλαιότεροι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ξέρω τι ακριβώς γίνεται στην Αθήνα, πάντως στις λίστες της Θεσσαλονίκης τα ονόματα που βρισκόταν στις πρώτες θέσεις στα Νοσοκομεία που έχουν θέσεις ανοιχτές, δεν εμφανίζονται πλέον σε αναμονή, από σήμερα το πρωί.

Αυτο σημαίνει είτε ότι διαγράφηκαν όλοι μαζί (λίγο απίθανο σαν σενάριο), είτε ότι πλέον είναι υπό διορισμό. Εκτός αν μας κάνει πρωταπριλιάτικο αστείο η Νομαρχία.

Θα προσπαθήσω να επικοινωνήσω από Δευτέρα, αν και το να βγάλεις γραμμή στη Νομαρχία Θεσσαλονίκης είναι το ίδιο πιθανό με το να πιάσεις το Τζόκερ.. :splaaaats:

'Ε βέβαια δεν θα στέλναν για διορισμό τον υιό του καθηγητή ο οποίος όταν πριν 3 χρόνια ήταν γραμμένος στην λίστα για το 3ο μέρος δεν έχει πάει ακόμη πιστοποιητικά για τα προηγούμενα? Γιατί σε όλους η Νομαρχία Θεσ/νίκης έγραφε ημερομ.,.αριθμ.πτρωτ., για όλα τα μέρη που έκανε κάποιος άλλος και στον συγκεκριμμένο μόνο << ΕΤΟΙΜΟΣ>?

ΟΥΔΕΝ ΚΡΥΠΤΟΝ .ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΠΟΙΟΙ ΠΡΟΧΩΡΑΝΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ . ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΑΓΡΟΤΗ ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΑΠΛΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ,ΣΕ ΑΤΤΙΚΟ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΜΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΥΠΟ ΔΙΟΡΙΣΜΟ ΑΠΟ ΠΡΟΧΤΕΣ...

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ,ΕΛΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ embaaa

Κατάλαβες τώρα SANITAS τί εννοώ? Αυτοί που γίναν υπο διορισμό στα νοσοκομεία που αναφέρει ο συνάδελφος πιο πάνω είναι της κατηγογορίας 4.

Για τους κατηγορίας 5 (οι έτοιμοι υποτίθεται ) δεν ξέρουν ακόμη τι θα κάνουν.

Θα διοριστούν πρώτα οι νεότεροι και μετά οι παλαιότεροι!

ΑΜΑΝ ΠΙΑ !!!

Γι'αυτο σας ελεγα να πάμε να ...κάψουμε κανεναν...@#@%$#$@%$&%

Θέλω να δώ τη Δευτέρα, τι πραγματικά τελικά θα γίνει.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όσοι χάσανε τις προθεσμίες τοποθετούνται τελευταίοι! Πολλοί δεν έχουν ειδοποιηθεί ότι πρόκειται να διαγραφούν από τις λίστες. Αναμονή εκ νέου από την αρχή!! Πάμε για απεργία πείνας έξω από το υπουργείο υγείας; Ελλάς!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όσοι χάσανε τις προθεσμίες τοποθετούνται τελευταίοι! Πολλοί δεν έχουν ειδοποιηθεί ότι πρόκειται να διαγραφούν από τις λίστες. Αναμονή εκ νέου από την αρχή!! Πάμε για απεργία πείνας έξω από το υπουργείο υγείας; Ελλάς!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όσοι χάσανε τις προθεσμίες τοποθετούνται τελευταίοι! Πολλοί δεν έχουν ειδοποιηθεί ότι πρόκειται να διαγραφούν από τις λίστες. Αναμονή εκ νέου από την αρχή!! Πάμε για απεργία πείνας έξω από το υπουργείο υγείας; Ελλάς!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όσοι χάσανε τις προθεσμίες τοποθετούνται τελευταίοι! Πολλοί δεν έχουν ειδοποιηθεί ότι πρόκειται να διαγραφούν από τις λίστες. Αναμονή εκ νέου από την αρχή!! Πάμε για απεργία πείνας έξω από το υπουργείο υγείας; Ελλάς!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα αφου γίνεται μπάχαλο. Κάθε Νομαρχία κάνει ότι τους φωτίσει . Το Υπουργείο από την άλλη γίνεται Πόντιος Πιλάτος αφού ρίχνει το μπαλάκι στις Νομάρχίες.

Σε κάποιες Νομαρχίες ενώ έχουν ολοκληρώσει τις λίστες για τους έτοιμους ( με Υπευθ.Δηλ.απο τους ιατρούς πράγμα που δεν αναφέρεται στην << διευκρινιστική>> της Νομαρχίας Αθηνών) θα τις στείλουν λέει πρώτα στο Υπουργείο για διασταύρωση στοιχείων.

Ο απόλυτος συντονισμός μιλάμε.

Ο δε κύριος της Νομαρχίας Αθηνών για την συγκεκριμένη περίπτωση που αφορά τους έτοιμους λέει << δεν ξέρω ακόμη περιμένω το Υπουργείο>> Και απόλυτο δίκιο έχει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όσοι χάσανε τις προθεσμίες τοποθετούνται τελευταίοι! Πολλοί δεν έχουν ειδοποιηθεί ότι πρόκειται να διαγραφούν από τις λίστες. Αναμονή εκ νέου από την αρχή!! Πάμε για απεργία πείνας έξω από το υπουργείο υγείας; Ελλάς!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κ ομως ειναι χωρις να μπορω ν αναφερω εδω λεπτομερειες...η καθημερινοτητα ειναι πολυ δυσκολη με τον συγκεκριμενο...μανατζερ κ τ οτι σε κραταει στο χερι δεν μπορεις να φανταστεις πως μπορει να σου χαλασει κ αλλο τη ζωη.Εκτος αυτου αλλα ηταν τα σχεδια μου για το 6μηνο γιατι εκει που θα πηγαινα θα ημουν σε δικους μου ανθρωπους,στον τοπο μου...ασε,ειναι πολλα γι αυτο χαλαστηκα τοσο πολυ...βαρεθηκα την εκμεταλεευση εδω κ το να σκυβουμε κ αλλο το κεφαλι....ελπιζω να μην τυχεις σε αυτο το παραλογο που ζω εγω εδω

κ εγω την πατησα ετσι...αγονο κ κατευθειαν Ριο,να μη χασω!the big mistake of my life!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όσοι χάσανε τις προθεσμίες τοποθετούνται τελευταίοι! Πολλοί δεν έχουν ειδοποιηθεί ότι πρόκειται να διαγραφούν από τις λίστες. Αναμονή εκ νέου από την αρχή!! Πάμε για απεργία πείνας έξω από το υπουργείο υγείας; Ελλάς!!

Όσοι χάσανε τις προθεσμίες τοποθετούνται τελευταίοι! Πολλοί δεν έχουν ειδοποιηθεί ότι πρόκειται να διαγραφούν από τις λίστες. Αναμονή εκ νέου από την αρχή!! Πάμε για απεργία πείνας έξω από το υπουργείο υγείας; Ελλάς!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όσοι χάσανε τις προθεσμίες τοποθετούνται τελευταίοι! Πολλοί δεν έχουν ειδοποιηθεί ότι πρόκειται να διαγραφούν από τις λίστες. Αναμονή εκ νέου από την αρχή!! Πάμε για απεργία πείνας έξω από το υπουργείο υγείας; Ελλάς!!

Συγγνώμη τόσο περίεργο σου φαίνεται? Το θέμα τρέχει από τον Αύγουστο... Παντού υπάρχουν προθεσμίες. Αύριο όταν θα θες να διοριστείς κάπου θα πας να υποβάλλεις την αίτηση όποτε σου καπνίσει?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγγνώμη τόσο περίεργο σου φαίνεται? Το θέμα τρέχει από τον Αύγουστο... Παντού υπάρχουν προθεσμίες. Αύριο όταν θα θες να διοριστείς κάπου θα πας να υποβάλλεις την αίτηση όποτε σου καπνίσει?

Ελληνάρα μου δεν μιλάω για προθεσμίες. Μιλάω ότι με διαγράφουν από μία λίστα αναμονής που κατέθεσα πριν από 6 χρόνια και δεν τους νοιάζει τίποτε. Γραφειοκράτες ή άνθρωποι; ΑΠΕΡΓΙΑ ΠΕΙΝΑΣ

Όσοι χάσανε τις προθεσμίες τοποθετούνται τελευταίοι! Πολλοί δεν έχουν ειδοποιηθεί ότι πρόκειται να διαγραφούν από τις λίστες. Αναμονή εκ νέου από την αρχή!! Πάμε για απεργία πείνας έξω από το υπουργείο υγείας; Ελλάς!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ασθενείς, φαντάροι, όσοι δεν έχουν ίντερνετ, όσοι δεν έχουν χρόνο και όσοι δεν έχουν μπάρμπα στην Κορώνη από 4/3/11 διαγράφονται από τις λίστες! Έπρεπε τουλάχιστον να ειδοποιηθούν όσοι διαγράφονται από τις λίστες. Μετά ας φροντίσουν μόνοι τους να μάθουν για την εφαρμογή του νόμου. Όταν κατέθεσα την αίτηση πήρα αριθμό πρωτοκόλου!!!

Όσοι χάσανε τις προθεσμίες τοποθετούνται τελευταίοι! Πολλοί δεν έχουν ειδοποιηθεί ότι πρόκειται να διαγραφούν από τις λίστες. Αναμονή εκ νέου από την αρχή!! Πάμε για απεργία πείνας έξω από το υπουργείο υγείας; Ελλάς!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ασθενείς, φαντάροι, όσοι δεν έχουν ίντερνετ, όσοι δεν έχουν χρόνο και όσοι δεν έχουν μπάρμπα στην Κορώνη από 4/3/11 διαγράφονται από τις λίστες! Έπρεπε τουλάχιστον να ειδοποιηθούν όσοι διαγράφονται από τις λίστες. Μετά ας φροντίσουν μόνοι τους να μάθουν για την εφαρμογή του νόμου. Όταν κατέθεσα την αίτηση πήρα αριθμό πρωτοκόλου!!!

Όσοι χάσανε τις προθεσμίες τοποθετούνται τελευταίοι! Πολλοί δεν έχουν ειδοποιηθεί ότι πρόκειται να διαγραφούν από τις λίστες. Αναμονή εκ νέου από την αρχή!! Πάμε για απεργία πείνας έξω από το υπουργείο υγείας; Ελλάς!!

οι λιστες φτιαχνονται και ξαναφτιαχνονται απο το καλοκαιρι, οι νομοι αλλαζουν και ξαναλλαζουν, μας διαγραφουν ξαναγραφομαστε, οποιος μετα απο ενα χρονο δεν εχει παρει χαμπαρι τι γινεται, πως αλλαζουν συνεχεια οι λιστες, πως εχουν παγωσει οι διορισμοι κοντα ενα χρονο, ειναι αξιος της μοιρας του. Οι λιστες το καλοκαιρι εως τωρα ηταν ρευστες και δεν ξεραμε που παμε και που βρισκομαστε, βρεθηκαν μπροστα μας διαφοροι νυχτα, ακομα και τωρα μεσα στις προθεσμιες υπαρχουν ατομα που εμεναν διπλοδηλωμενα σε 2 λιστες και εμεναν να δουν που θα καταληξει καθε λιστα να δουν τι τους βολευει, μας δουλευεις τωρα; Μην αρχισω για οσους θυμηθηκαν τωρα τις αρχαιες τους δηλωσεις μετα απο χρονια και αποφασισαν πως θελουν να κανουν ειδικοτητα ελλαδα; Αντε πια ενας ενας, που βρεθηκαν τοσοι νευρο-ψυχιατροι ξαφνικα, μου λετε; εμεις ειμαστε μαλακες που κοιταμε λιστες απο οταν πηραμε το κωλοπτυχιο πρωι βραδυ αντι για προσευχη;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν και ο mixtheo έχει δίκιο καταρχήν, δεν μπορώ να μην αποφύγω να τον ρωτήσω πως κατάλαβε τόσο έγκαιρα ότι διαγράφηκε..;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σε όλους! Ενώ είχαν πει πως οι διορισμοί θα γίνουν με αλφαβητική σειρά (ως προς τα νοσοκομεία), το περίεργο είναι ότι στο Αιγινήτειο δεν είναι κανείς υπό διορισμό, φαντάζομαι λόγω της διαμαρτυρίας του Αιγινητείου απέναντι στο Υπουργείο Παιδείας για την υποχρηματοδότηση. Έμαθα ότι η διαμαρτυρία έγκυται στο ότι δεν στέλνουν χαρτιά στη διεύθυνση υγείας για τις θέσεις που αδειάζουν. Έχει κανείς υπόψιν του κάτι περισσότερο; Έχουν σκοπό να το τραβήξουν πολύ; Έχουν κι αυτοί τα δίκια τους να διαμαρτύρονται, αλλά ο τρόπος είναι λίγο περίεργος και μάλλον άδικος απέναντί μας...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όσοι χάσανε τις προθεσμίες τοποθετούνται τελευταίοι! Πολλοί δεν έχουν ειδοποιηθεί ότι πρόκειται να διαγραφούν από τις λίστες. Αναμονή εκ νέου από την αρχή!! Πάμε για απεργία πείνας έξω από το υπουργείο υγείας; Ελλάς!!

Ένα θετικό που δεν είχες internet και δεν ενημερώθηκες είναι το ότι δεν έγραφες κι εδώ μέσα. Ώρα να κάνεις αίτηση διακοπής του internet. Να κάνεις απεργία πείνας θα σου προσφέρουν δωρεάν μετακίνηση στο υπουργείο υγείας και χώρο διαμονής σε διπλανό κτήριο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγγνώμη τόσο περίεργο σου φαίνεται? Το θέμα τρέχει από τον Αύγουστο... Παντού υπάρχουν προθεσμίες. Αύριο όταν θα θες να διοριστείς κάπου θα πας να υποβάλλεις την αίτηση όποτε σου καπνίσει?

Ελληνάρα μου δεν μιλάω για προθεσμίες. Μιλάω ότι με διαγράφουν από μία λίστα αναμονής που κατέθεσα πριν από 6 χρόνια και δεν τους νοιάζει τίποτε. Γραφειοκράτες ή άνθρωποι; ΑΠΕΡΓΙΑ ΠΕΙΝΑΣ

Όσοι χάσανε τις προθεσμίες τοποθετούνται τελευταίοι! Πολλοί δεν έχουν ειδοποιηθεί ότι πρόκειται να διαγραφούν από τις λίστες. Αναμονή εκ νέου από την αρχή!! Πάμε για απεργία πείνας έξω από το υπουργείο υγείας; Ελλάς!!

stedonaki κανείς?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν και ο mixtheo έχει δίκιο καταρχήν, δεν μπορώ να μην αποφύγω να τον ρωτήσω πως κατάλαβε τόσο έγκαιρα ότι διαγράφηκε..;

Από την αλλαγή στις λίστες που ανακοινώθηκαν στις 24/3. Προφανώς ενδιαφέρομαι για να παρακολουθώ την αρχαία δήλωσή μου. Να ρωτήσω εσείς από πού το μάθατε; Μακάρι να με έπιανε το stedonaki.

Όσοι χάσανε τις προθεσμίες τοποθετούνται τελευταίοι! Πολλοί δεν έχουν ειδοποιηθεί ότι πρόκειται να διαγραφούν από τις λίστες. Αναμονή εκ νέου από την αρχή!! Πάμε για απεργία πείνας έξω από το υπουργείο υγείας; Ελλάς!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν και ο mixtheo έχει δίκιο καταρχήν, δεν μπορώ να μην αποφύγω να τον ρωτήσω πως κατάλαβε τόσο έγκαιρα ότι διαγράφηκε..;

Από την αλλαγή στις λίστες που ανακοινώθηκαν στις 24/3. Προφανώς ενδιαφέρομαι για να παρακολουθώ την αρχαία δήλωσή μου. Να ρωτήσω εσείς από πού το μάθατε; Μακάρι να με έπιανε το stedonaki.

Όσοι χάσανε τις προθεσμίες τοποθετούνται τελευταίοι! Πολλοί δεν έχουν ειδοποιηθεί ότι πρόκειται να διαγραφούν από τις λίστες. Αναμονή εκ νέου από την αρχή!! Πάμε για απεργία πείνας έξω από το υπουργείο υγείας; Ελλάς!!

8 Ιουνίου ξεκίνησε το topic....άργησε μερικούς μήνες μόνο. Είναι δυνατόν να μην επαναλαμβάνεις το πρόβλημά σου σε κάθε μήνυμά σου; Το εμπεδώσαμε!!!!!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όσοι χάσανε τις προθεσμίες τοποθετούνται τελευταίοι! Πολλοί δεν έχουν ειδοποιηθεί ότι πρόκειται να διαγραφούν από τις λίστες. Αναμονή εκ νέου από την αρχή!! Πάμε για απεργία πείνας έξω από το υπουργείο υγείας; Ελλάς!!

Ένα θετικό που δεν είχες internet και δεν ενημερώθηκες είναι το ότι δεν έγραφες κι εδώ μέσα. Ώρα να κάνεις αίτηση διακοπής του internet. Να κάνεις απεργία πείνας θα σου προσφέρουν δωρεάν μετακίνηση στο υπουργείο υγείας και χώρο διαμονής σε διπλανό κτήριο.

Συγγνώμη για τα νεύρα, δεν τα έχω με κανέναν σας.

Σιγά σιγά όσοι δεν ενημερώθηκαν θα το μαθαίνουν από το αξιόλογο forum τι έχουν πάθει.

Θέλω μόνο να πω/οργανώσω:

Όσοι χάσανε τις προθεσμίες τοποθετούνται τελευταίοι! Πολλοί δεν έχουν ειδοποιηθεί ότι πρόκειται να διαγραφούν από τις λίστες. Αναμονή εκ νέου από την αρχή!! Πάμε για απεργία πείνας έξω από το υπουργείο υγείας; Ελλάς!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.