Jump to content

My name is Bond. James Bond.


tik-tak

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 136
  • Created
  • Last Reply

Το δικό μου nick μείγμα αγάπης για αεροπλάνα (το F-16 λέγεται και hawk για τους λιγότερο σχετικούς) και για το ωραιότερο αρπακτικό κατά τη γνώμη μου. Αφήστε που υποδεικνύει και λίγη επιθετικότητα, η οποία με χαρακτηρίζει, τουλάχιστον για τ'αδε΄ρφια μου που με φωνάζουν Χίτλερ (τώρα που το σκέφτομαι μάλλον να αρχίσω να χρησιμοποιώ αυτό, χε χε χε) :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολύ θα ήθελα να σας διαφωτίσω περί του νικ μου αλλά αδυνατώ...

Βλέπετε το κουβαλάω από το σχολείο ακόμη, και οι φίλοι μου που μου το κόλλησαν ποτέ δεν μπήκαν στον κόπο να μου εξηγήσουν πώς ακριβώς το βγάλανε... :huh:

Υποψιάζομαι έχει να κάνει με τις άστατες συνήθειές μου όσον αφορά τον ύπνο, αλλά δεν είμαι σίγουρος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...

Γεια σααααααααααααας!!! Νεο παλικαρι εδω... Το δικο μου nick πηγαζει απο πολλες πηγες... 1ον:Απο τα arpeggios στην ηλεκτρικη κιθαρα.2ον:Απο κατι παιχνιδια που επαιζα εεδω και καιρο, τα rpg.Και το τριτο το ξερουν οσοι ειναι ή ηταν στα Γιαννενα. Αυτα!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

το ξερατε κυριοι συναδελφοι οτι πραγματικα υπηρχαν "σκυλια του πολεμου"? Απο το μεσαιωνα εως και το δευτερο παγκοσμιο,απο το δευτερο παγκοσμιο εως τον πολεμο του κολπου εως και σημερα, τα συμπαθεστατα αυτα τετραποδα χρησιμοποιοντουσαν σχεδον για καθε πολεμικο σκοπο..

επιθεση και καταστροφη των αντιπαλων,αποστολη μηνυματων,προστασια τραυματισμενων εως και προστασια των πτωματων των νεκρων στρατιωτων,τα "σκυλια του πολεμου" προσφεραν ανα τους αιωνες ανεκτιμητες υπηρεσιες στους στρατους που τα εκπαιδευσαν και τα χρησιμοποιησαν..

Μαλιστα μετα το δευτερο παγκοσμιο,τα "σκυλια του πολεμου" τα οποια και χρησιμοποιηθηκαν απο τους αμερικανους,αφου περασαν ειδικη εκπαιδευση -για να

αποβαλλουν τα βιαια ενστιγκτα που απεκτησαν στη μαχη- χαριστηκαν σε απλους πολιτες.. Μαλιστα ειχε και καθε τετραποδο πιστοποιητικο οτι οντως αποτελει πραγματικο "dog of war" με εμπειρια πολεμου !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Από μικρή πάντα μου άρεσε το όνομά μου και η σημασία του. Γι'αυτό συνήθως το χρησιμοποιώ και για nickname. Έχω χρησιμοποιήσει και άλλα, αλλά κατά κάποιο τρόπο αυτό με εκφράζει περισσότερο... emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο Rā's al Ghūl είναι ένας από τους εχθρούς του Μπάτμαν. :rolleyes:

Σαν εμένα, είναι γιατρός, 500 χρονών αθάνατος, βιο-τρομοκράτης, Demon's Head κλπ κλπ

Όπως είπε εξάλλου το alter ego του, ο Henri Ducard: But is Ra's al Ghul immortal? Are his methods supernatural?

βλ. και http://en.wikipedia.org/wiki/Ra's_al_Ghul

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

i c....

To δικό μου προέρχεται από τα 3 πρώτα γράμματα του ονόματος μου και τα 3 επόμενα από τα γράμματα της πινακίδας του Τάκη μου (το αμάξι μου ...βεβαίως βεβαίως...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...
i c....

To δικό μου προέρχεται από τα 3 πρώτα γράμματα του ονόματος μου και τα 3 επόμενα από τα γράμματα της πινακίδας του Τάκη μου (το αμάξι μου ...βεβαίως βεβαίως...)

Αν αλλάξει αυτοκίνητο τί θα κάνεις? :-)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...
i c....

To δικό μου προέρχεται από τα 3 πρώτα γράμματα του ονόματος μου και τα 3 επόμενα από τα γράμματα της πινακίδας του Τάκη μου (το αμάξι μου ...βεβαίως βεβαίως...)

Αν αλλάξει αυτοκίνητο τί θα κάνεις? :-)

Μου δημιούργησες ψυχολογικό πρόβλημα και ορίστε τα αποτελέσματα! κοίτα Nick!!!

thalassokokkinoskoufitsa!!!

Να το καθιερώσουμε να αλλάζουμε ονόματα κάθε Σεπτ. emcolgate emcolgate

Επειδή θέλει μεγάλη ανάλυση το δικό μου... θα σας το πω άλλη στιγμή...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εχω απαντησει παλαιοτερα στο topic κανε μια ερωτηση στον/στην αποπανω σου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εχω απαντησει παλαιοτερα στο topic κανε μια ερωτηση στον/στην αποπανω σου...

ααα δεν πιάνετε... σε λάθος σημείο το πόσταρες... ή εξηγείς και εδώ ή δίνεις το λινκ emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 months later...

mentor πως προεκυψε το νικ σου?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το νικ μου προερχεται απο το γεγονος οτι κατουριεμαι συχνα κατω απο συγκεκριμενες συνθηκες ...ψυχος,αγωνια κλπ

το δικο σας?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Παναγιά μου...τί φώτο είναι αυτή στην υπογραφή σου! ο Δράκουλας :S

Μαλακό σημαίνει suave στα ισπανικά, και φαντάζομαι ότι θα έχει σαμπουάν, αφρόλουτρο, απορρυπαντικό πλυντηρίου, πιάτων Κλπ :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 10 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.