Jump to content

My name is Bond. James Bond.


tik-tak

Recommended Posts

Στο …μπουσούλισμά μου σ’αυτό το forum , παρατηρώντας τα ψευδώνυμα των μελών του , είδα ότι άλλα είναι αστεία , άλλα μυστηριώδη και άλλα χαριτωμένα. Όλα , όμως , έχουν ως κοινό παρονομαστή την επιδέξια έμπνευση.

Οπότε , μου γεννήθηκε η περιέργεια να μάθω πώς εμπνευστήκατε το ψευδωνυμό σας , πώς επιλέξατε την forumίστικη ταυτότητα σας.!!

Όσοι πιστοι , προσέλθετε…

Το δικό μου (τικ - τακ) το έβγαλα , όταν διαπίστωσα ότι αποτελεί χαρακτηριστικό ορισμένων πραγμάτων από το περιβαλλον μου , δηλαδη τικ-τακ κάνουν οι κτύποι του ρολογιού , τους οποίους μ’ αρέσει να αφουγκράζομαι μέσα στη νύχτα , ενώ τους χάνω μες στο θόρυβο της μέρας. Επίσης , τικ –τακ κάνει μέσα μου η ωρολογιακή μου βόμβα, όταν εκνευριστώ και είμαι έτοιμη να εκραγώ και “…τικ- τακ κανει η καρδιά μου , τη ματιά σου σα μου ρίξεις… ” κατά το σμυρναιϊκο άσμα που διασκεύασε ο Μαρκος Βαμβακάρης. Αααα! τελευταία ανακάλυψα ότι …τικ-τακ ονομάζεται και ένα καθαριστικό τουαλέτας, αλλά …ας μην το κάνουμε θέμα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 136
  • Created
  • Last Reply

Smoky... Λοιπόν: Προφανώς είμαι καπνίστρια και τη βραδιά που γράφτηκα στο φόρουμ, λόγω της έντασης που προκαλεί η εξεταστική, είχα καπνίσει υπερβολικά... Κατά συνέπεια, μύριζα τρελή καπνίλα... "Τι να βάλω, τι να βάλω, ας είμαστε ειλικρίνείς: Smoky."

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολύ ενδιαφέρον θέμα!

Το δικό μου είναι απλά το όνομα του συγκροτήματος που έπαιζα. Σημαίνει "ηγεμόνας" ή "κυρίαρχος" και χρησιμοποιείται πολύ σε παλιές βρεττανικές ταινίες και θεατρικά έργα ως προσφώνηση του εκάστοτε βασιλιά "my sovereign King" κτλ κτλ.. Με μια απλή αναζήτηση στο internet μπορείτε να δείτε βέβαια ότι με αυτό το όνομα υπάρχουν πισίνες, σπα, τσιγάρα, μοντέλα της jaguar, ξαπλώστρες θαλάσσης, τράπεζες και άλλα τέτοια χαριτωμένα:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όντως καλό θέμα...

Το 7 είναι ο αγαπημένος μου αριθμός , που περιέργως τον συναντάω σε κάθε σημείο της ζωής μου...Από Α.Τ.,αριθμούς κινητών,διαβατήρια και πολλά πολλά άλλα...Α,ναι!...Και της αγαπημένης μου ομάδας...Για το υπόλοιπο...Ντάξξξξξ...Άνθρωποι είμαστε...λάθη κάνουμε... 8)

Υ.Γ.Προσωπικά θέλω να μάθω το zkw τι σημαίνει... :wink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι παλιοί ίσως θυμούνται τις μάταιες προσπάθειες που είχαμε κάνει για να μαντέψουμε την εξήγηση του εν λόγω nick.. Εις μάτην! Η Ζουκουβίνα μας δεν αποκαλύπτει τα μυστικά που τιν έκαναν Νο2 star αυτού του φόρουμ..(ΜΙΑ είναι η σταρ,νταξ?)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:multicolor: :Iloveyou:

Υ.Γ. Αν δεν είμαι εγώ... :evil: :shoot: :sniper: :tilestwra: :banghead: :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το nick ολων εχει μια λογικη...εκτος απο το δικο μου! :oops: ΔΕΝ με λενε LILLIAN,δεν ξερω γιατι το εγραψα με κεφαλαια και δεν μου αρεσει ιδιαιτερα ως ονομα...Πρεπει να ανατρεξω στο υποσυνειδητο μου και βαριεμαι....Μην προσπαθησετε να το κανετε εσεις....δεν θα βγει νοημα....

ΥΓ1.Προσωπικα ειμαι περιεργη να μαθω απο που βγηκε το nick SarandosKaptanis :D:D:D:P

YΓ2.Δεν προκειται να μαθουμε ποτε τι ειναι το zkw....

xxxxxxxxxxxxxxxxx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για το nick μου δεν μπορώ να πω κάτι...επειδή όμως ρωτούν αρκετοί για τη nurse Bettie, θα αναφέρω ότι είναι comic βασισμένο σε πραγματικό πρόσωπο, τη διάσημη pin up girl Bettie Page. Για περισσότερες λεπτομέρειες...

leggy3.jpg

Φιλιάαααα!!!!!! :Iloveyou:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για το δικό μου ...δε χρειάζονται πολλές επεξηγήσεις! :o:o:o :roll: :roll: :P

Η αλήθεια είναι ότι το είχα από παλιά λόγω της "α-πολιτικής" ( ;; ; ) μου δράσης στην προηγούμενη σχολή μου (ωσάν άλλος "γνωστός-άγνωστος") ενώ το χρησιμοποιούσα δημοσίως ως υπογραφή σε "κειμενάκια" διαμαρτυρίας κατά των φασιστικών αποφάσεων/μεθόδων διαφόρων καθηγητών και στελεχών των φοιτητικών παρατάξεων σε συνελεύσεις φοιτητών και (κυρίως..) καθηγητών... Ο "άσχετος" έχει μια διαδρομή 6-7 ετών, λιγότερο ενεργή την τελευταία τριετία, ενώ "προκυρήξεις", όπως τις ονομάζουν οι ψευτοαριστεροί (γουάου!!!) που "έθιγαν τα κακώς κείμενα" (sic) υπάρχουν πλέον μόνο στο αρχείο μου καθώς ο πρόεδρος της σχολής (και οι λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις .... ) "πάθαιναν μια ..ψυχολογία" και τις έσκιζαν αμέσως όταν τις έβρισκαν αναρτημένες έξω από τα γραφεία τους ή στον ευρύτερο χώρο του Γουδιού...... :wink: (ποτέ δεν ήξερα το γιατί...γιατί ήμουν "άσχετος"!! :wink: ). Αρκετά περιαυτολόγησα (δέχομαι p.m. από κάθε ενδιαφερόμενο για οργάνωση νέας φοιτητικής αντί-γιάφκας.. :o :wink: :lol::lol::lol::lol::lol: )

Νext?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπον ειναι πολυ απλο...

Παλια ειχα αγχος τι να φορεσω τι παντελονι, τι μπλουζα, τι παπουτσι, θα ταιριαζουν αυτα μεταξυ τους μηπως θα εχει κρυο και πρεπει να διαλεξωκαι μπουφαν.Ηταν μια αγωνια που με κατετρωγε σαν σαρακι,οταν δε μπηκα στην trendy σχολη μας εχασα τον μπουσουλα.Μετα δεν θυμαμαι...

Ξυπνησα και ημουν σε ενα χαρουμενο μερος με πολυ κοσμο που καθε μερα με ρωτουσαν τι κανω και αν νιωθω καλυτερα...

Πραγματι ενιωθα καλυτερα, πολυ καλυτερα γιατι το προβλημα μου ειχε επιτελους λυθει...

Μου ειχαν φορεσει μια φοβερη λευκη μπλουζα(δεν ειχα συνειδητοποιησει ποσο μου ταιριαζει το ασπρο)και επιπλεον με χαρτι γιατρου επρεπε να τη φοραω συνεχεια...

Ημουν για πρωτη φορα πραγματικα ευτυχισμενος.Το μονο προβλημα μετα απο αυτο ηταν οτι η μπλουζα μαλλον ηταν λιγο μικρη σε νουμερο...

Με κοβει κατω απο την αμασχαλη λιγο,ασε που μου περνει ωρες να πληκτρολογησω ενα μηνυμα γιατι ειναι δυσκολο να γραφεις με τη μυτη και τα χερια δεμενα πισω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ είμαι η Όλιβ , η αιώνια αρραβωνιαστικιά του Ποπάυ!!!Αποφάσισα να μπώ στην ιατρική και σ'αυτό το forum για να ανεξαρτητοποιηθώ επιτέλους!!Βαρέθηκα να μαγειρεύω σπανάκι!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κυρίες και κύριοι την καλημέρα μου!Το δικό μου nickname προήλθε από την ξαδέρφη μου την Κατερίνα πέρισυ το καλοκαίρι ως αντίδραση γιατί αποκαλούσα τον αδερφό της με ψευδώνυμο σχετικό με το χειμώνα!Γιαννης είναι το όνομα μου οποτε πιάνετε το υπονοούμενο!

Το ξέρω άσχετο,αλλά μου άρεσε και το υιοθέτησα!

This is me......SUMMERJOHN!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όσον αφορά το πρόθεμα νομίζω ότι δε χρειάζεται ιδιαίτερη επεξήγηση

Για το Feelgood έχω να πω (α) ότι πολύ γουστάρω το blues και δε θέλω αντιρρήσεις πάνω σ'αυτό και όσοι δεν έχουν ακούσει το συγκρότημα το προτείνω ανεπιφύλακτα (άσε που έχουν και το all time classic για την ιατρική "Down at the doctor's") και (β) με τόση πίεση στη σχολή, θέλει μεγάλη προσπάθεια για να feel good... άρα ευσεβείς πόθους εκφράζω!!!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Osoi me gnwrizoun katalavainoun amesws ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - agglika - to dialeksa.... ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - agglika - idia me to mini-me mou...pathetic e?? 8)

filiaaaaaaaaaaa :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ήθελα ένα μικρό και εύκολο ψευδώνυμο που να μη σημαίνει απολύτως τίποτα...! Z-K-W: Τρία γράμματα που πληκτρολόγησα- εντελώς- τυχαία! :wink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ήθελα ένα μικρό και εύκολο ψευδώνυμο που να μη σημαίνει απολύτως τίποτα...! Z-K-W: Τρία γράμματα που πληκτρολόγησα- εντελώς- τυχαία! :wink:

Τα πάντα ήταν ένας μύθος..... :roll:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ε, τότε να ξεκινήσουμε μια ενότητα με τα όσα είχε σκεφτεί ο καθένας για το ψευδώνυμο της zkw :wink:

άραγε να είναι τόσο τυχαία??? :roll: γιατί τα δάκτυλα της πάτησαν αυτά τα κουμπιά του πληκτρολογίου που δεν έχουν άμεση σχέση μεταξύ τους αντι να πατήσουν συνεχόμενα, όπως ghj ή jkl ή cvb ή bnm ή zxc ή...

ε,ε???όχι, ειναι σημαντικό ερώτημα... (αν και ο συνδυασμός zkw μου κάθεται πιο καλά, μου φαίνεται πιο όμορφος :D )

καλά, αυτή η περίπτωση μου θυμίζει μια σκήνη απο το αμερικάνικο σήριαλ ΜΕΡΦΥ ΜΠΡΑΟΥΝ :ο ελαιοχρωματιστής που είχε προσλάβει για το βάψιμο του σπιτιού της αποδείχτηκε μεγάλο ταλέντο, καθώς έκανε πανέμορφες τοιχογραφίες στα ταβάνια. Βλεποντάς αυτήν την ικανότητά του , θέλησε να του ανοίξει το δρόμο προς τον καλλιτεχνικό κόσμο της Νεας Υόρκης.Ετσι , του έκλεισε την καλύτερη και διασημότερη αίθουσα τέχνης και τον διαφήμιζε. Στα εγκαίνια όλοι οι κοσμικοι, οι κουλτουριάρηδες, οι " ψαγμένοι" των εικαστικών περίμεναν με αγωνία το άνοιγμα της αίθουσας. Η πόρτα ανοίγει, βλέπουν ένα άδειο δωμάτιο. Παραμένουν για λίγο σαστισμένοι ,αλλά ένας τρέχει προς το σταχτοδοχείο της γωνιάς και μέσα στην έκσταση μιλά για το πόσο καταπληκτικό έργο είναι αυτό , γιατί συμβολίζει το πώς τα πάντα μπορούν να γίνουν στάχτη. Στη συνέχεια ένας δεύτερος τρέχει προς το διακόπτη υμνώντας το συμβολισμο αυτου του δημιουργήματος, καθώς φανερώνει οτι πολλες εφευρέσεις του ανθρώπου σβήνουν με το πάτημα ενός κουμπιού. Αλλά...αλλά αυτό που έπρεπε απλά να κάνουν ήταν να κοιτάξουν προς το ταβάνι, όπου θα απολάμβαναν την τοιχογραφία...

παντώς, η τέχνη καταφέρνει το σκοπό της όταν μας κάνει να μην προσανατολίζουμε τη σκέψη μας στο τι θα ήθελε να πεί ο δημιουργός, τι συμβολίζει με αυτό κ.ο.κ, αλλά όταν πηγαίνουμε ένα επίπεδο παρακάτω και προσαρμόζουμε τις δικές μας σκέψεις και τα δικά μας συναισθήματα πάνω στο έργο τέχνης...

Άρα,zkwουλα, ποιήσες κατα ένα τρόπο...τέχνη , αφου από τον καθένα μας βγήκε μια σκέψη για το ψευδώνυμό σου. Εμένα, για παράδειγμα, μου δημιουργήθηκε η αίσθηση οτι το z ήταν για τη λέξη-έννοια ζωη (εμμ... :oops: για τα άλλα δεν έχω σκεφτεί ακόμη )

υγ: :o στην αρχή-αρχή σκέφτηκα μήπως είχες επηρεαστεί απο τη βιολογία και το έγραψες έτσι ακολουθώντας το στύλ ενζύμων, παραγόντων κτλ ( σας κούφανα???)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ απλά το έκανα zoukouwina, Ζουκουβίνα ελληνιστί, και από τότε είναι το επίσημο παρατσούκλι της και ας μη σημαίνει και τίποτα. Έτσι, my dear? :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα ειναι πασιφανες γιατι με συμπαθησες Olivιτσα!Αφου μοιαζουμε ως Olive και Miss Piggy!Και οι δυο λεπτες,και οι δυο ψηλες και πανεμορφες γενικα.........Καλα,καλα.....το ξερω οτι εχουμε ασχετα μαλλια...καλα,και σωμα.......ε,και η Miss Piggy ειναι και κοντη και χοντρη......

Καλα...σταματαω την συγκριση......Φυσικα να μην κανω λογο για Κερμιτ και Ποπαυ και το ποσο μοιαζουν ε;Στο χρωμα κυριως..... :P:D :wink: Γμτ,καντε ευκολη την προσβαση του I am stupid να το βαζω συνεχεια!

Φιλακια σε ολουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυς

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αρα,zkwουλα, ποιήσες κατα ένα τρόπο...τέχνη

Mπράβο, βρε τικ-τακτούλα..επιτέλους ακούω και μια καλή κουβέντα για το zkw! ;)

Ορίστε, ποιώ τέχνη!!! :goooal: (αυτά να τα ακούνε μερικοί- μερικοί που λένε ότι έχω χάλια ψευδώνυμο)

Εγώ απλά το έκανα zoukouwina, Ζουκουβίνα ελληνιστί, και από τότε είναι το επίσημο παρατσούκλι της και ας μη σημαίνει και τίποτα. Έτσι, my dear?

Έεεεετσι, έεεεεεεετσι...! :D (και από το ζουκουβίνα προέκυψε το ζούκου)

zkw...όλα τυχαία...κι είχα πλάσει τόσα στο μυαλό μου...κρίμα...

Doc-7, sorry αν σε απογοήτευσα! :P (btw, δεν είμαι από την Κω)

Τα πάντα ήταν ένας μύθος.....

Παριζομαριζούλα, παντού υπάρχει ένας μύθος...! 8) (οκ, βλέπω πολλές διαφημίσεις)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...

Εμ εδώ σας θέλω! Μου πλακώσατε όλοι με μυθικά και βαρβάτα ονόματα και μετά θα κάτσω εγώ να κάνω τον αδιάβαστο... Αμ δε!

Καταθέστε απαξάπαντες από που πήρατε το nick. Εγώ το πήρα από το ωραιότερο νησί της Ελλάδας, το νησί των ποιητών (Βαλαωρίτες, Σικελιανός, Λευκάδιος Χερν, Κλεαρέτη Δίπλα-Μαλάμου) και προσεχώς των Ιατρών (εκ του προχείρου, που έχουν τη μορφή του χοίρου!)

Τελεία και παύλα, Λευκάδα είσαι emcensored

Τον οβολόν σας emplease

emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.